* Наукове відділення комп’ютерних наук Голова журі відділення - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства... 1 63.91kb.
Наукове відділення мовознавства Голова журі відділення 1 79.68kb.
Відділення математики Голова журі відділення 1 31.9kb.
Відділення комп’ютерних наук Секція іnternet-технології та web дизайн 1 37.57kb.
Відділення технічних наук Співголови журі відділення 1 68.58kb.
Наукове відділення екології та аграрних наук Голова предметної комісії... 1 51.84kb.
Відділення комп’ютерних наук Секція мультимедійні системи, навчальні... 1 50.18kb.
Відділення: комп’ютерних наук Секція: Internet-технології та web-дизайн 1 58.98kb.
«Дослідження параметрів підсилювачів потужності звукової частоти... 1 12.18kb.
Конкурсу науково-дослідницьких робіт членів ман (максимальна кількість... 4 770.44kb.
Його Високопреосвященству, Високопреосвященнішому Филипу 1 69.21kb.
Основні методи математичної фізики 1 58.07kb.
Таращанський 1 219.63kb.

* Наукове відділення комп’ютерних наук Голова журі відділення - сторінка №1/1
*

Наукове відділення комп’ютерних наук
Голова журі відділення:

- Гузій Микола Миколайович  професор кафедри комп’ютерних систем та мереж Національного авіаційного університету, кандидат технічних наук.
Голова предметної комісії з математики:

- Плахотник Володимир Васильович – доцент кафедри загальної математики механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук.
Члени предметної комісії з математики:

- Безущак Оксана Омелянівна – доцент кафедри алгебри та математичної логіки механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук;

- Перегуда Олег Володимирович – доцент кафедри загальної математики механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук;

- Харитонов Олексій Михайлович – доцент кафедри механіки суцільних середовищ механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук;



- Чайковський Андрій Володимирович – доцент кафедри математичного аналізу механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук;

- Нестеренко Олексій Никифорович – доцент кафедри математичного аналізу механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук;

- Гончаренко Яніна Володимирівна – науковий співробітник відділу фрактального аналізу Інституту математики Національної академії наук України, кандидат фізико-математичних наук;

- Бондаренко Євген Володимирович – асистент кафедри алгебри та математичної логіки механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук;

- Пєхтєрєв Василь Олексійович – доцент кафедри геометрії механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук;

- Плахотник Макар Володимирович – молодший науковий співробітник кафедри диференційних та інтегральних рівнянь механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук;

- Рижов Антон Юрійович – асистент кафедри загальної математики механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук.

Секція 1 – Комп’ютерні системи та мережі

Голова журі:


Алішов Надір Ісмаілович – провідний науковий співробітник Інституту кібернетики Національної академії наук України, доктор технічних наук професор.

Члени журі:

Проценко Микола Михайлович – доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж Національного авіаційного університету, кандидат технічних наук;




Яценко Михайло Іванович – головний експерт Інституту промислової власності, кандидат технічних наук;




Яровий Володимир Сергійович – завідувач лабораторією інформаційних технологій Центр післядипломної освіти Публічного акціонерного товариства «Укртелеком».

Секретар:

Хімченко Оксана Болеславівна – методист Національного центру «Мала академія наук України».




Секція 2 – Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Голова журі:

Пашко Анатолій Олексійович – професор кафедри інформаційних систем і технологій Європейського університету, кандидат фізико-математичних наук.

Члени журі:

Зєлик Ярема Ігорович – провідний науковий співробітник Інституту космічних досліджень Національної академії наук та Національної космічної академії України, доктор технічних наук;

Філімонова Оксана Юріївна – доцент кафедри основ інформатики Київського національного університету будівництва і архітектури, кандидат технічних наук;






Потієнко Валентина Олександрівна – викладач інформатики Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Секретар:

Пішко Оксана Юріївна – методист Національного центру «Мала академія наук України».




Секція 3 – Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

Голова журі:

Корченко Олександр Григорович – завідувач кафедри безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету, доктор технічних наук, професор.

Продовження додатка


Члени журі:


Горбов Іван Васильович – старший науковий співробітник Інституту проблем реєстрації інформації Національної академії наук України, кандидат технічних наук;

Гнатюк Сергій Олександрович – доцент кафедри безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету, кандидат технічних наук;




Могильний Сергій Борисович – доцент кафедри радіоприймання та оброблення сигналів радіофізичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», кандидат технічних наук.

Секретар:

Шестопал Антон Володимирович – методист Національного центру «Мала академія наук України».


Секція 4 – Технології програмування

Голова журі:


Прокудін Георгій Семенович – завідувач кафедри міжнародних перевезень та митного контролю Національного транспортного університету, доктор технічних наук, професор.

Члени журі:

Єршов Сергій Володимирович – старший науковий співробітник Інституту кібернетики Національної академії наук України, кандидат фізико-математичних наук;




Булига Костянтин Борисович − доцент кафедри комп’ютерних наук Київського національного університету культури і мистецтв, кандидат технічних наук;




Кривенко Віктор Іванович – доцент кафедри електроніки та обчислювальної техніки Національного транспортного університету, кандидат технічних наук.

Секретар:

Козленко Ірина Олександрівна – методист Національного центру «Мала академія наук України».


Секція 5 – Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Голова журі:


Оксіюк Олександр Глібович – проректор з провадження інформаційних технологій, завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Європейського університету, доктор технічних наук, професор.

Члени журі:


Чайковська Олена Антонівна – завідувач кафедри комп’ютерних наук Київського національного університету культури і мистецтв, кандидат педагогічних наук;

Чемерис Олександр Анатолійович – вчений секретар Інституту проблем моделювання в енергетиці Національної академії наук України, кандидат технічних наук;

Ривкінд Йосип Якович – завідувач кафедри математики та інформатики ліцею № 38 м. Києва, вчитель-методист.

Секретар:

Захарчук Вікторія Анатоліївна – методист Національного центру «Мала академія наук України».



Секція 6 – Іnternet-технології та WEB дизайн

Голова журі:


Данчук Віктор Дмитрович – декан факультету транспортних та інформаційних технологій Національного транспортного університету, доктор фізико-математичних наук, професор.

Члени журі:


Прокудіна Ірина Іванівна – старший викладач кафедри електроніки та обчислювальної техніки Національного транспортного університету;




Гладун Анатолій Ясонович – завідувач відділу Міжнародного науково-навчального центру Інформаційних технологій та систем Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, кандидат технічних наук;




Мосійчук Віталій Сергійович − старший викладач кафедри радіоприймання та оброблення сигналів радіофізичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», кандидат технічних наук.

Секретар:

Омельченко Євгенія Дмитрівна – методист Національного центру «Мала академія наук України».