Аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І квартал 2012 року На виконання вимог Закону України "Про звернен - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Аналітична довідка про підсумки розгляду звернень громадян за 2011... 1 107.74kb.
Розпорядження від «25» грудня 2012 р. №73-г м. Баштанка Про забезпечення... 1 220.67kb.
Аналітична доповідь про стан організації роботи зі зверненнями громадян... 1 142.6kb.
Довідка за І квартал 2013 рік про підсумки розгляду звернень громадян... 1 119.84kb.
Інформація про стан роботи із зверненнями громадян у Державній судовій... 1 75.94kb.
Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України... 1 240.17kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 03. 1 18.02kb.
Аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян у... 1 68.06kb.
Закону України «Про звернення громадян» 1 24.91kb.
Рішення від 29 січня 2013 року Про підсумки роботи зі зверненнями... 1 32.54kb.
Аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян в... 1 306.54kb.
Графік роботи телефонної “гарячої лінії” 1 22.8kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І квартал 2012 - сторінка №1/1


АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА
про підсумки роботи зі зверненнями громадян

за І квартал 2012 року

На виконання вимог Закону України ”Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, районною у місті радою та її виконавчими органами проводиться системна робота щодо удосконалення організації роботи зі зверненнями громадян, забезпечення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення, своєчасного і якісного розгляду листів та звернень на особистому прийомі, безумовного виконання вимог законодавства.

Питання роботи зі зверненнями у виконавчих органах районної у місті ради періодично розглядаються на засіданнях виконавчого комітету, щотижня - на нарадах у голови районної у місті ради, його заступників з керівниками виконавчих органів ради, а також на навчальних семінарах для посадових осіб. На засіданні виконавчого комітету районної у місті ради 27 лютого 2012 року розглянуто питання “Про стан роботи щодо виконання Закону України “Про звернення громадян” та результати розгляду звернень громадян у виконавчих органах районної у місті ради”. Управлінням праці та соціального захисту населення районної у місті ради 24 лютого 2012 року було проведено засідання колегії, на якому було розглянуто питання щодо стану роботи зі зверненнями громадян за 2011 рік.

Для інформування та обізнаності населення району, в приміщенні районної у місті ради та її виконавчих органах зі статусом юридичної особи розміщена інформація про урядову телефонну “гарячу лінію”. Щомісячно, керівниками районної у місті ради та її виконавчих органів організовується проведення гарячих телефонних ліній. З початку поточного року їх було проведено 3.

З метою вдосконалення форм і методів організації особистого прийому громадян, усунення причин, що породжують скарги, рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 13 грудня 2010 року № 294 “Про порядок організації та проведення особистого прийому громадян в районній у місті раді, її виконавчих органах” переглянуто і затверджено Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у районній у місті ради, її виконавчих органах та графік прийому громадян з особистих питань керівниками та спеціалістами районної у місті ради. Рішенням від 25 липня 2011 року №162 внесені доповнення у Порядок проведення особистого прийому та графік особистого прийому громадян керівниками районної у місті ради. Графік розміщено у приміщенні районної у місті ради та оприлюднено на сайті Новозаводської районної у м. Чернігові ради.

З початку року загальним відділом районної у місті ради проведено перевірки стану роботи зі зверненнями громадян у всіх виконавчих органах ради, надано практичну та організаційно-методичну допомогу, рекомендації щодо порядку організації роботи і ведення обліку звернень громадян.

Для більшої поінформованості населення щодо змін у законодавстві з питань соціального захисту, управлінням праці та соціального захисту населення районної у місті ради постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, із залученням засобів масової інформації. З початку 2012 року на сторінках газети «Чернігівські відомості» розміщено 4 публікації, а в газеті «Черниговские новости: сем дней» - 1.

Зусилля виконавчих органів ради направлені на розв’язання проблем громадян і усунення причин, що породжують заяви та скарги. З початку 2012 року до районної у місті ради надійшло 188 письмових звернень громадян (на 89 звернень менше, ніж за відповідний період минулого року). Таке зменшення пов’язане зі скасуванням з січня минулого року повноважень районної у місті ради з деяких питань благоустрою та надання одноразової матеріальної допомоги. Повторних звернень отримано 14 (за І квартал 2011 року – 6), колективних – 8 (за відповідний період 2011 року – 13). За дорученням керівників міської ради, на розгляд до районної у місті ради надійшло 26 письмових звернень, що становить 13,8 % від загальної кількості.

До керівників районної у місті ради особисто звернулась 301 особа, в тому числі до голови ради – 11; керівниками виконавчих органів ради прийнято 115 громадян.

Управлінням праці та соціального захисту населення районної у місті ради з початку року розглянуто 210 письмових звернень громадян, службою у справах дітей районної у місті ради – 31, фінансовим управлінням районної у місті ради – 20.

Найбільша кількість питань, що порушувались жителями району з початку року, стосується індивідуального будівництва, прийняття в експлуатацію, технічного стану квартир і будинків, капітального ремонту житла пільгової категорії громадян, виводу з житлового фонду квартир, прийняття в експлуатацію самочинно прибудованих лоджій (балко- нів) – 40%; встановлення опіки, надання висновків на позбавлення батьківських прав та доцільність спілкування одного з батьків з дитиною, профілактичну роботу з одним з батьків – 16 %; щодо перерахунку виплати грошової допомоги на оздоровлення, призначення і виплата державної допомоги, надання субсидій і пільг, щодо опікунства, забезпечення засобами пересування та санаторно-курортними путівками, компенсаційні виплати за невикористану санаторно-курортну путівку – 10,6 %; надання грошової допомоги на поховання – 10,6 %; благоустрою території району, поточного та капітального ремонту житла – 0,05 %.

У районній у місті раді особлива увага приділяється вирішенню проблем громадян пільгових категорій, які потребують соціального захисту та підтримки. Ведеться робота по обстеженню матеріально-побутових умов їх проживання та виявленню нагальних потреб, з метою вжиття заходів щодо їх задоволення. На черзі перебуває 29 інвалідів війни, ремонт житла яких буде виконано за рахунок субвенції з державного бюджету при її надходженні. Управлінням праці та соціального захисту населення районної у місті ради, з початку року, забезпечено санаторно-курортними путівками 12 ветеранів війни. З них: 10 інвалідів війни, 1 учасник бойових дій, 1 учасник війни.

Щомісячно, за зверненнями громадян, районна комісія проводить обстеження житла, складаються акти технічного стану з конкретними пропозиціями по усуненню існуючих недоліків. За звітний період комісією організовано і забезпечено обстеження 14 квартир і будинків.

Через обмеженість фінансування не всі питання, з якими звертаються відвідувачі, можливо вирішити одразу, особливо ті, що стосуються капітального та поточного ремонту житла, благоустрою району. Такі звернення беруться на контроль і порушені питання включаються в перспективні плани робіт.

З метою виявлення негативних тенденцій, вжиття своєчасних заходів по їх усуненню, постійно ведеться інформаційно-аналітична робота. Щоквартально складаються звіти про підсумки роботи зі зверненнями громадян в районній у місті раді та її виконавчих органах. Систематичний аналіз звернень по кількості і характеру дає можливість вивчати потреби і запити жителів району, враховувати їх при формуванні бюджету ради, Програми соціально-економічного розвитку району, визначенні головних напрямків та пріоритетів.

Голова районної у місті ради О.А. Атрощенко

Камінська Н.В.

676-751