Державної адміністрації В. М. Колос О. А. Трамана - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 березня... 1 341.39kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 грудня... 1 40.67kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 5 травня... 1 188.1kb.
Розпорядження 12 квітня 2013 року м. Прилуки №84 1 24.41kb.
Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації 05. 1 16.97kb.
Положення про апарат районної державної адміністрації : Затвердити... 1 123.4kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19. 1 52.96kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 4 лютого 2013р. 1 82.33kb.
Розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації 06. 1 163.43kb.
Розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації... 1 226.42kb.
Положення про апарат Баштанської районної державної адміністрації 1 57.9kb.
О., Деміденко О. О. Оцінка якості знань студентів в форматі дсту... 1 268.79kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Державної адміністрації В. М. Колос О. А. Трамана - сторінка №1/1

ЗАТВЕРДЖУЮ ЗАТВЕРДЖУЮ


Голова районної Голова районної ради

державної адміністрації

В.М. Колос О.А. Трамана




„ ___ „ _________ 2013 року „ ___ „ __________ 2013 року




Графік

проведення сходів громадян

в населених пунктах Сосницького району у 2013 році


№ п/п

Назва населеного пункту

Місце проведення

Дата / час проведення

У роботі зборів беруть участь

Запрошені

(представники)



примітка

відповідальний



Бутівка


клуб


25.01/11.00


Колос В.М., Ступа С.П.

--------------------------



Грищенко Т.Г.

Мисник Н.Ф., Семенюк Б.А., Конон В.Г., Плющ Л.В., Дусь М.К., Капліна Л.Ф., Чехменко Ю.В., Мельниченко В.М., Біжовець М.І., Петренко С.М., Горда О.В.






Спаське

Якличі, Філонівка



Школа,

магазин


30.01/11.00

30.01/11.00



Трамана О.А., Єсипенко М.С.

--------------------------



Стешенко О.Г.

Мисник Н.Ф., Жура Г.А., Мірошниченко А.І., Плющ Л.В., Дусь М.К., Капліна Л.Ф., дільничний






Гутище

клуб

01.02/12.00

Єсипенко М.С.

--------------------------



Стешенко О.Г.

Мисник Н.Ф., Жура Г.А., Мірошниченко А.І., дільничний






Пекарів,

спортзал школи

05.02/12.30

Колос В.М., Давиденко Ф.В.,

--------------------------



Штигайло Ю.Г.

Мисник Н.Ф., Жура Г.А., Мірошниченко А.І., Плющ Л.В., Дусь М.К., Капліна Л.Ф., Семенюк Б.А., дільничний, Біжовець М.І., Швед М.Д.



Синютин

Магазин

06.02/10.00



Кнути,


Костирів

магазин


магазин

07.02/10.30

07.02/12.30


Давиденко Ф.В.

--------------------------



Штигайло Ю.Г.



Бондарівка, Ст. Бутівка, Польо-ве, М.Бондарівка

Бондарівський клуб


07.02/11.00

Ступа С.П.

--------------------------



Грищенко Т.Г.

Мисник Н.Ф., Жура Г.А., Мірошниченко А.І., Плющ Л.В., Капліна Л.Ф., дільничний






Сосниця



Б.культури


08.02/14.00


Колос В.М., Трамана О.А.,

Давиденко Ф.В., Ступа С.П., Худяков Г.А., Гришенко В.В., Крючок А.І., Єсипенко М.С.

------------------------

Воротинська Н.М.


Мисник Н.Ф., Семенюк Б.А., Конон В.Г., Плющ Л.В., Дусь М.К., Капліна Л.Ф., Чехменко Ю.В., Мельниченко В.М., Біжовець М.І., Трейтяченко В.І.






Загребелля,

Гапишківка



клуб


12.02/11.00


Трамана О.А., Худяков Г.А.

--------------------------



Малиш М.І.

Жура Г.А., Михаль В.М., дільничний






Шаболтасівка


клуб

12.02/11.00

Гришенко В.В.

--------------------------



Рублевський Ю.А.

Мисник Н.Ф., Полях О.Ф., Мірошниченко А.І.






Вільшани,

Гаї


сільрада

14.02/10.00

Ступа С.П., Крючок А.І.

--------------------------



Кузьменко Т.І.

Мисник Н.Ф., Жура Г.А., Шевченко О.В.,, Мірошниченко А.І., дільничний






Матвіївка, Полісся

школа

14.02/11.00

Худяков Г.А.

--------------------------



Кравченко Ю.М.

Полях О.Ф., реєстраційна служба, дільничний, Куниця В.П.






Киріївка


клуб

15.02/11.00


Колос В.М., Єсипенко М.С.

--------------------------



Редька С.М.

Мисник Н.Ф., Дусь М.К., Жура Г.А., Мірошниченко А.І., Капліна Л.Ф., Бобир М.В., дільничний





Масалаївка

школа

15.02/11.00

Трамана О.А., Худяков Г.А.

--------------------------



Малиш М.І.

Полях О.Ф., Михаль В.М., дільничний






Лави,

Лозова


клуб

19.02/11.00

Давиденко Ф.В.

--------------------------



Стешенко Т.Г.

Полях О.Ф., Мельниченко В.М., дільничний, упр. газ. господарства






Волинка


клуб

19.02/11.00

Ступа С.П.

--------------------------



Давидова Л.Г.

Мисник Н.Ф., Жура Г.А., Бобир М.В.





Велике Устя,

Долинське



школа

клуб


20.02/10.00

20.02/12.00



Ступа С.П.

--------------------------



Волощук Н.О.

Плющ Л.В., Мисник Н.Ф., Жура Г.А., Мірошниченко А.І.






Козляничі,

Рудня


сільрада

клуб


21.02/12.00

21.02/10.00



Худяков Г.А.

--------------------------



Попружко С.П.


Рябота В.М., Полях О.Ф., Бобир М.В.





Хлоп’яники, Свірок, Соснівка

Хлоп’яницький

клуб


21.02/10.00

Колос В.М., Гришенко В.В.

--------------------------



Кнуренко В.А.

Мисник Н.Ф., Семенюк Б.А., Плющ Л.В., Дусь М.К., Капліна Л.Ф., Біжовець М.І,. Мельниченко В.М.






Чорнотичі

клуб

22.02/10.00

Трамана О.А., Худяков Г.А.

--------------------------



Клопот С.О.

Рябота В.М., Полях О.Ф., Куниця В.П.





М.Устя,
Ганнівка


біля магазину,

біля молокопр. пункту



22.02/14.00
23.02/14.00

Гришенко В.В., Крючок А.І.

--------------------------



Воротинська Н.М.

Мисник Н.Ф., Жура Г.А.






Змітнів, Прогони

Купчичі


школа
клуб

22.02/12.00
22.02/10.00

Колос В.М., Давиденко Ф.В.

--------------------------



Кравченко Л.Г.

Мисник Н.Ф., Жура Г.А., Дусь М.К., Мірошниченко А.І., Плющ Л.В., Капліна Л.Ф., Мельниченко В.М., дільничний




Кудрівка,

Ляшківці



школа

27.02/11.00

Колос В.М.,Єсипенко М.С.

--------------------------



Клименко Л.А.

Мисник Н.Ф., Семенюк Б.А., Дусь М.К., , Мірошниченко А.І., Плющ Л.В., Капліна Л.Ф., Чехменко Ю.В., Мельниченко В.М., Біжовець М.І., дільничний





Конятин

школа

28.02/11.00

Трамана О.А., Давиденко Ф.В.,

Четиріна Н.Є.

--------------------------

Примаченко І.В.


Мисник Н.Ф., Жура Г.А., Бобир М.В.





Авдіївка

буд. культури

01.03/ 10.00

Трамана О.А., Гришенко В.В.

--------------------------



Мучта Л.В.

Мисник Н.Ф., Жура Г.А., Мірошниченко А.І., дільничний



Керівник апарату райдержадміністрації Керуючий справами апарату



районної ради

Єсипенко М.С. Матвієнко М.П.