Додаток № до розпорядження голови районної державної адміністрації від «05» липня 2013 року №197/А-2013 порядок організації та прове - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Порядо к організації І проведення особистого, виїзного прийому громадян... 1 89.42kb.
Розпорядженням голови районної державної адміністрації 24. 01. 1 60.93kb.
Розпорядження голови Хустської районної державної адміністрації 04. 1 39.19kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 липня... 1 494.38kb.
Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 28 Закону... 1 187.15kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 11. 06. 1 120.19kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 лютого... 1 43.81kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 26. 1 22.72kb.
Розпорядження 15. 05. 2013 р. №181/А-2013 Про внесення змін до розпорядження... 1 27.11kb.
Розпорядження «11»грудня 2012 року м. Березівка №1137 /А-2012 Про... 1 87.03kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 15. 02. 1 36.37kb.
Порядок особистого прийому громадян генеральним директором І першим... 1 40.38kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Додаток № до розпорядження голови районної державної адміністрації від «05» липня - сторінка №1/1
Додаток № ___

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

від «05» липня 2013 року

№ 197/А-2013
ПОРЯДОК

організації та проведення особистого прийому громадян в

районній державній адміністрації


  1. Цей порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації.

  2. Особистий прийом громадян в райдержадміністрації відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» проводиться в установленому головою райдержадміністрації порядку.

Особистий прийом громадян проводиться в установлені графіком дні. Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.

  1. Особистий прийом громадян в інші дні, крім неділі, суботи та святкових, проводиться головним спеціалістом відділу діловодства та контролю (по роботі зі зверненнями громадян) апарату райдержадміністрації з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00, у п’ятницю і передсвяткові дні до 16.00 годин.

  2. Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян в районній державній адміністрації публікується в газеті «Промінь» та розміщується в райдержадміністрації в доступному для вільного огляду місці.

  3. Попередній запис на особистий прийом до керівництва районної державної адміністрації проводиться секретарем приймальні.

  4. Під час попереднього запису громадян на особистий прийом з’ясовується прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийняте рішення, визначається посадова особа чи орган державної влади, до компетенції яких належить вирішення питання. Вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх заяв (клопотань), скарг або пропозицій (зауважень).

  5. Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося в райдержадміністрації, проводиться у разі, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз’яснення та можлива допомога.

8. Список громадян на особистий прийом із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, змісту порушених питань подається за день до прийому голові райдержадміністрації, його заступникам, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, які проводять прийом громадян.

9. Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

10. У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти заяву письмово.

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням) згідно чинного законодавства.

11. З урахуванням рішення, прийнятого під час особистого прийому, головний спеціаліст відділу діловодства та контролю (по роботі із зверненнями громадян) апарату райдержадміністрації опрацьовує звернення і направляє відповідним виконавцям для відпрацювання порушених питань.

12. Звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Інструкції з діловодства зі зверненнями громадян в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348.

13. Головний спеціаліст відділу діловодства та контролю (по роботі зі зверненнями громадян) апарату райдержадміністрації здійснює систематичний контроль виконання доручень керівництва райдержадміністрації, даних на особистому прийомі відповідним посадовим особам щодо розгляду порушених питань та термінів інформування заявників, аналізує та узагальнює звернення громадян на особистому прийомі, готує щорічно довідку до обласної державної адміністрації.14. Зміни до графіка особистого прийому громадян в райдержадміністрації за погодженням із заступниками голови затверджує голова райдержадміністрації.


Керівник апарату райдержадміністрації О.О.Шульга