Додаток 1 до рішення районної ради шостого скликання від 26. 12. 2012 року інформація щодо виконання «Районної програми розвитку фіз - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення від 12. 12. 2012 року смт Краснопілля Про виконання районної... 1 380.86kb.
Рішення від "27 " жовтня 2011 р. №247-11-06 Про виконання районної... 1 243.2kb.
Інформаціяпро виконання районної Програми розвитку фізичної культури... 1 55.22kb.
Додаток до рішення районної ради шостого скликання від 05. 03. 1 78kb.
Рішення від 29 листопада 2011 року №149 м. Долинська Про виконання... 1 22.08kb.
Рішення ХI сесії шостого скликання 15. 03. 2012 р. №140 Про виконання... 1 60.81kb.
Рішення сокирянської районної ради 1 242.03kb.
Рішення ХІХ сесії шостого скликання 2013 р. № Про виконання районної... 1 52.7kb.
Інформація про виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту... 1 52.67kb.
Рішення від "27 " жовтня 2011 р. №255-11-06 Про виконання районної... 1 138.14kb.
Додаток до рішення районної ради шостого скликання від 06. 12. 1 135.74kb.
Річний план закупівель (зі змінами) на 2011 рік Департамент будівництва... 1 76.79kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Додаток 1 до рішення районної ради шостого скликання від 26. 12. 2012 року інформація - сторінка №1/1
Додаток 1

до рішення районної ради

шостого скликання

від 26.12. 2012 рокуІНФОРМАЦІЯ

щодо виконання «Районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки»
Фізичне виховання, фізкультурно-оздоровча і спортивна робота в

навчальних закладах

Навчально-виховні заклади району працюють над створенням програмно-методичних умов для забезпечення фізичного виховання і масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах в обсязі не менше 5-6 годин рухової активності на тиждень.

У дошкільних навчальних закладах та дошкільних групах навчально-виховних комплексів щоденно проводиться ранкова гімнастика, заняття з фізичної культури. У Комишанському ДНЗ «Сонечко» та В’язівському НВК для дошкільників організовано роботу гуртків загальної фізичної підготовки.

Усі дошкільнята району об’єднані в козацький курінь при Охтирському козацькому полку.

З вихованцями закладів постійно проводяться масові спортивні заходи: «День здоров’я», «Тато, мама, я – спортивна сім’я», «Веселі старти», «Козацькі забави», «Олімпійський день бігу».

У загальноосвітніх навчальних закладах проводяться «Дні здоров’я», «Години здоров’я», спортивні змагання з різних видів спорту, олімпійські тижні та відкриті олімпійські уроки, туристичні походи. Працюють шкільні фізкультурно-спортивні та туристичні гуртки. 209 учнів навчаються в дитячо-юнацькій спортивній школі у відділеннях футболу та легкої атлетики.

Відповідно до графіка у 2009-2010 році 3 вчителі фізичної культури пройшли атестацію.У 2010-2011 навчальному році атестацію пройшло 5 вчителів, тренери-викладачі атестації не проходили.

Легка атлетика є одним з пріоритетних видів спорту в Охтирському районі. Немалих зусиль для розвитку олімпійських видів спорту докладає тренер-викладач районної ДЮСШ Євген Глива.

Представник Охтирського району, тренер-викладач ДЮСШ Глива Євген взяв участь у Міжнародних змаганнях з відкритої першості з бігу на 100 км «Сламанська ніч», який відбувся в Бельгії та посів там перше місце.

Так , з нагоди 20-річчя незалежності України та 68-річниці визволення м. Харкова представники району взяли участь у міжнародному легкоатлетичному марафоні «Визволення» 21 серпня в м. Харків, де посіли І,ІІ,ІІІ місця (Глива Іван – І (біг), Глива Євген – ІІ (біг), Голіков Віталій – ІІІ (штовхання ядра).

Також призові місця здобули представники команди Охтирського району в обласному Чемпіонаті з легкої атлетики, який відбувся 8-9 липня в м. Суми Вони посіли два других місця (Глива Іван, житель с. Малої Павлівки та Кузьміна Марія, жителька с. Хухра).

Визначено кращих спортсменів району: спортсмени-легкоатлети – учні ДЮСШ: Панченко Ігор, Суханова Олександра, Тарабан Сергій, Тритяк Станіслав.

Проводиться робота щодо організації спортивних клубів у загальноосвітніх навчальних закладах відповідно до сучасних вимог.

З метою підвищення фізичної підготовленості призовної молоді для проходження служби у Збройних Силах України в усіх навчально-виховних закладах району учні 10-11 класів залучаються до роботи у фізкультурно-спортивних гуртках і секціях, до участі в шкільних, районних та обласних змаганнях.


Спорт для всіх за місцем проживання та у місцях

масового відпочинку населення

Навчання плаванню учнів загальноосвітніх навчальних закладів проведено під час роботи оздоровчих і спортивних таборів, частково – в басейні спортивного комплексу «Нафтовик». У червні 2010 року в профільному спортивному таборі «Олімпієць» навчилися плавати 15 дітей, у пересувному таборі наметового типу «Ворскла» районного ЦДЮТ – 7дітей, у пересувному таборі наметового типу «Олімпієць» ДЮСШ – 5 дітей. Усього – 27вихованців.

Створено та працюють футбольні команди у селищі Чупахівка, селах Хухра, Грунь, Чернеччина, Комиші, Хухра, Пологи, Кардашівка.

09.10.2008 році було зареєстровано Охтирську районну спортивну організацію „Федерація футболу Охтирського району”, яка успішно діяла в 2010 році.

Відділом у справах молоді та спорту в 2011 році спільно з Охтирською районною спортивною організацією „Федерація футболу Охтирського району” проведено:

- у січні-лютому - першість Охтирського району з міні-футболу серед КФК селищної, сільських рад , організацій району;

- у серпні- районні спортивні змагання на Кубок Охтирського району з футболу.
Масовий спорт серед сільського населення

Протягом 2011 року проведено змагання в залік Спартакіади школярів 2009-2010 навчального року та розпочато Спартакіаду 2010-2011 навчального року. Усього проведено: 6 районних змагань у залік Спартакіади школярів, відкрита першість ДЮСШ «Одна миля», 3 турніри з міні-футболу ДЮСШ, навчально-тренувальні збори.

Команда Комишанської ЗОШ І-ІІІ ступенів була учасницею зонального етапу обласного фестивалю «Козацький гарт».

У вересні 2011 року проведено Спартакіаду працівників закладів освіти району, у рамках якої відбулися змагання з легкої атлетики, тенісу, шахів, шашок.

Виконкомами селищної, сільських рад проведено інвентаризацію місць для занять фізичною культурою і спортом. Для забезпечення занять фізичною культурою і спортом в районі діють:


 • 14 спортивних залів (12- шкільні, 2 – сільські);

 • 15 футбольних полів (5- шкільні, 10 – сільські);

 • 50 спортивних майданчики (48- шкільні, 2 – сільські);

 • 29 гімнастичних містечок з тренажерним обладнанням (27- шкільні, 2 – сільські);

 • 14 пристосованих приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять (14 – шкільні);

 • 3 стрілецькі тири (3 – шкільні).

У напрямку розвитку фізичної культури і спорту в районі також працює організація ВФСТ «Колос» АПК Україна, яка активно розпочала свою роботу 2011 році.

Охтирська районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України відновлена рішенням 3 сесії шостого скликання 17.02.2011 року та зареєстрована 14.03.2011 року.

17 вересня, серед молоді Охтирського району в урочищі Ківшар відбувся легкоатлетичний пробіг на 1000 м, проведений районною організацією ВФСТ «Колос». Перемогу здобув Тарабан Сергій (студент Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка), на ІІ місці – Глива Іван (вчитель фізичної культури Ясенівської ЗОШ), ІІІ місце – у Жуліна Юрія (студента аграрного коледжу).

Охтирською районною організацією ВФСТ «Колос» АПК України взято участь і в обласних сільських спортивних іграх, присвячених 20-річчю незалежності України, з таких олімпійських видів спорту: амрестлінг, гирьовий спорт, легка атлетика.

Створена клубна система з олімпійських видів спорту в Охтирському районі в селищі та селах Комиші, Рибальське, Куземин, Бугрувате, Грунь, Кардашівка, Чернеччина, Хухра, Мала Павлівка, Чупахівка.

29.10.2011 року в спортивному залі Охтирського коледжу СНАУ Охтирською районною організацією ВФСТ «Колос» було проведено відкритий турнір з волейболу серед команд Охтирського району. В ньому взяло участь 5 команд. Перше місце зайняла команда Чернеччинської сільської ради, друге – Височанської сільської ради, третє – коледжу СНАУ, четверте – Сонячнянської сільської ради, п’яте – ВФСТ «Колос». Переможці були нагороджені призами та грамотами.

03.12.2011 року розпочато зимовий Чемпіонат з футболу на полі військової частини А-0563. На участь у ньому заявило 7 команд.

16.12.2011 року планується провести змагання з настільного тенісу на базі Малопавлівської сільської ради.


Фізкультурно-оздоровча діяльність у виробничій сфері

Підготовлено проект комплексних заходів щодо розвитку системи фізичної культури та масового спорту у виробничій сфері.

Рекомендовано запровадити в режим трудового дня ефективні форми виробничої гімнастики в організаціях та установах району.

Рішенням 20 сесії п’ятого скликання Охтирської районної ради сільським та селищній радам рекомендовано ввести до штатного розпису посаду організатора фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.

Фізкультурно-оздоровча робота проводиться в колективах Качанівського газопереробного заводу, філії «Охтирський райавтодор», Охтирського держлісгоспу, педагогічних працівників.

У бюджетах Кардашівської сільської ради, Чупахівської селищної ради передбачені кошти на підтримку футбольних клубів.


Фізкультурно-оздоровча та реабілітаційна робота серед інвалідів.

Розвиток олімпійського, паралімпійського, дефлімпійського та неолімпійського спорту

Розвитку олімпійських видів спорту( легкої атлетики та футболу) сприяє робота районної ДЮСШ. Крім того , в школах та районі проводиться Спартакіада школярів, основні змагання якої - легкоатлетичний крос, легка атлетика, легкоатлетичне чотириборство, футбол, міні-футбол. Юні спортсмени району беруть участь в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.Забезпечено участь збірних команд району в обласній спартакіаді школярів та спортивно-масових заходах учнівської молоді.
Назва заходу

Учасники змагань

1

Участь у Всеукраїнських зональних змаганнях «Ігри чемпіонів»

Учні ДЮСШ – 7 спортсменів

2

Проведення змагань з волейболу (юнаки) в залік районної спартакіади школярів серед команд І групи

Учні ЗОШ району – 60 спортсменів. Ім – Бугруватська ЗОШ, ІІм – Сонячненська ЗОШ, ІІІм – Комишанська ЗОШ

3

Участь у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ на призи олімпійського чемпіона Ю.Білонога

Учні ДЮСШ – 5 спортсменів

4

Проведення навчально-тренувальних зборів з учнями відділення легкої атлетики

Учні ДЮСШ – 5 спортсменів

5

Проведення «Весняного « турніру з міні-футболу серед учнів 2000-2001 р.н.

Учні ДЮСШ – 40 спортсменів

6

Проведення змагань з баскетболу в залік районної спартакіади школярів серед команд І групи

Учні ЗОШ району – 65 спортсменів. Ім- Куземинська ЗОШ, ІІм – Чернеччинська ЗОШ, ІІІм- Олешнянський НВК.

7

Участь в обласних зональних змаганнях з футзалу

Учні ДЮСШ – 12 спортсменів, ІІ місце.

8

Участь у відкритій першості області з легкоатлетичного кросу пам’яті В.Куца

Учні ДЮСШ – 10 спортсменів. ІІм – Кузьміна М., ІІІм – Суханова О.

9

Участь в обласних змаганнях з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ

Учні ДЮСШ – 10 спортсменів, Ім – Тритяк С., Ім – Суханова О, Ім – Куліш С., ІІІм – Кузьміна М. ІІІм – Мельник Ю.

10

Проведення районних змагань з легкоатлетичного чотириборства в залік районної спартакіади школярів

Учні ЗОШ району – 65 спортсменів. Ім – Комишанська ЗОШ, ІІм – Сонячненська ЗОШ, ІІІм – Хухрянська ЗОШ. Ім – Лутищенський НВК, ІІм –Грінченківський НВК, ІІІм – Староіванівський НВК.

11

Участь в обласних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства

Учні ДЮСШ та ЗОШ району. 4 спортсмена, ІІІ м в командній першості серед команд ІІІ групи

12

Участь в обласних зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»

Учні ДЮСШ – 15 спортсменів

13

Проведення змагань з легкої атлетики в залік районної спартакіади школярів

Учні ЗОШ району – 76 спортсменів. Ім – Сонячненська ЗОШ, ІІм – Чернеччинська ЗОШ, ІІІм – Бугруватська ЗОШ. Ім. – Грінченківський НВК, ІІм – Лутищенський НВК, ІІІм – Лантратівський НВК.

14

Участь в обласних змаганнях з легкої атлетики

Учні ДЮСШ та ЗОШ району, 6 спортсменів, ІІ м в командній першості серед команд ІІІ групи

15

Проведення оздоровчої кампанії та навчально-тренувальних зборів

Учні ДЮСШ, 60 спортсменів

16

Проведення змагань з міні-футболу до Дня фізичної культури та спорту серед учнів ДЮСШ 1995 – 1996 р.н.

Учні ДЮСШ, 40 спорсменів,

17

Участь в обласних змаганнях з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ

Учні ДЮСШ,10 спортсменів, Ім та ІІм – Тритяк С.


18

Проведення змагання з легкоатлетичного кросу в залік районної спартакіади школярів

Учні ЗОШ району – 80 спортсменів. Ім – Чернеччинська ЗОШ, ІІм – Хухрянська ЗОШ, ІІІм – В’язівський НВК. Ім – Грінченківський НВК, ІІм – Лутищенський НВК, ІІІм – Пологівська ЗОШ.

19

Проведення зональних змагань з футболу в залік районної спартакіади школярів серед команд І групи

Учні ЗОШ району – 190 спортсменів.

20

Проведення змагань з міні-футболу в залік районної спартакіади школярів серед команд ІІ групи

Учні ЗОШ району – 18 спортсменів. Ім – Лутищенський НВК, ІІм – Пологівська ЗОШ

21

Участь в обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу

Збірна команда району, 6 спортсменів

22

Проведення фінальних змагань з футболу в залік районної спартакіади школярів серед команд І групи

Учні ЗОШ району – 45 спортсменів. Ім – Комишанська ЗОШ, ІІм – Чупахівська СШ, ІІІм – Сонячненська ЗОШ

23

Участь в обласних змаганнях з футболу

Учні ДЮСШ , 18 спорсменів, ІІІ м.

24

Проведення навчально-тренувальних зборів з учнями відділення легкої атлетики

Учні ДЮСШ – 9 спортсменів

25

Проведення турніру з міні-футболу «Золотий листопад» серед учнів 1999-1998 року народж.

Учні ДЮСШ – 40 спортсменів

26

Проведення змагань з футзалу (дівчата) в залік районної спартакіади школярів серед команд І групи

Учні ЗОШ

27

Участь в обласних змаганнях з міні-футболу серед учнів ДЮСШ

Учні ДЮСШ

28

Проведення змагань з волейболу (дівчата) в залік районної спартакіади школярів серед команд І групи

Учні ЗОШ

29

Участь в обласних змаганнях з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ

Учні ДЮСШ

30

Проведення «Новорічного» турніру з міні-футболу серед юнаків 1997-1998 р.н.

Учні ДЮСШ


Протягом літа 2011 року районною ДЮСШ було організовано роботу двох спортивних таборів: профільного спортвного табору на базі загальноосвітніх навчальних закладів (оздоровлено 60 учнів) та пересувного табору наметового типу на Чорноморському узбережжі. У програмі роботи таборів були передбачені навчально-тренувальні заняття.

З метою вдосконалення спортивної майстерності учнів дитячо-юнацька спортивна школа передала на навчання до Харківського вищого училища олімпійського резерву Дерев’янка Ігоря із с.Журавне.

Діти-інваліди залучаються до участі в спортивних естафетах, шкільних спортивних змаганнях по показниках здоров’я. 2 червня для дітей-інвалідів проведено „Веселі старти” в рамках благодійної акції „В ім’я дитини”

Переможцями та призерами обласних та Всеукраїнських змагань у 2011 році стали: Суханова олександра (с.Комиші – легка атлетика), Кузьміна Марія (с.Хухра – легкоатлетичний крос), Кварта Віктор (с.Сонячне – легка атлетика), Еременко (с.Сонячне – легка атлетика).

У 2011 році за підсумками обласних спортивних ігор школярів збірна команда району показала найвищі результати в окремих змаганнях: ІІ місце з легкої атлетики, ІІ місце з легкоатлетичного чотириборства.

У вересні 2010 року у змаганнях серед ДЮСШ області з легкої атлетики учні районної ДЮСШ вибороли два перших місця (Тритяк Станіслав) та одне друге місце (Суханова Олександра).

Представники району взали участь у Міжнародному турнірі з волейболу, який проходив на території Великописарівського району та стали учасниками ХХVІ марафону (м. Харков), на дистанції 42 км, де отримали дипломи за І та ІІІ місце. Призові місця здобули в Обласному Чемпіонаті з легкої атлетики, який відбувся 8-9 липня в м. Суми (два - ІІ, одне – І місця).

Проведено районні змагання учнів (Додаток 1).


Матеріально-технічне забезпечення

Виконкомами селищної, сільських рад проведено інвентаризацію місць для занять фізичною культурою і спортом. Для забезпечення занять фізичною культурою і спортом в районі діють: • 14 спортивних залів (12 – кільні, 2 – сільські);

 • 15 футбольних полів (5 – шкільні, 10 – сільські);

 • 50 спортивних майданчики (48 – шкільні, 2 – сільські);

 • 29 гімнастичних містечок з тренажерним обладнанням (27- шкільні, 2 – сільські);

 • 14 пристосованих приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять (14 – шкільні);

 • 3 стрілецькі тири (3 – шкільні).

Облаштування спортивних майданчиків у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах проведено в рамках місячника «Спорт для всіх-спільна турбота» перед початком оздоровчої кампанії та нового навчального року.

Для ремонту обладнання спортивних майданчиків залучаються спонсорські кошти. Кошти в бюджетах сільських рад не передбачалися.

Щороку весною проводяться Всеукраїнські місячники „Спорт для всіх - спільна турбота”. Під час їх проведення ремонтується обладнання на шкільних спортивних майданчиках, поновлюється пісок у ямах для стрибків, приводяться в належний стан футбольні та волейбольні поля, бігові доріжки, фарбуються металічні та дерев’яні конструкції тощо. У 2011 році було висаджено кущові рослини біля сільського футбольного поля в с.Хухра.

Фінансове забезпечення

Для проведення змагань та спортивно масовх заходів відділом у справах молоді та спорту Охтирської районної державної адміністрації з районного бюджету були використані кошти:

2008 рік – 2 000 гривень;

2009 рік – 2 000 гривень;

2010 рік – 3 524 гривень;

2011 рік – 2 491 гривню

Всього: 10 015 гривень.
Інформаційно-пропагандистське забезпечення

Інформація про проведення районних та обласних спортивно-масових заходів району подається на сайт РДА та в місцеві газети:

На сайті райдержадміністрації у 2010 році розміщено інформації:

січень – „Спортивні змагання на першість Охтирського району( відкрита) з міні – футболу серед КФК селищної, сільських рад , організацій району”,Перемагають легкоатлети Охтирщини”;

лютий – «Змагання з шахів», „1 етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Охтирського району”;

квітень – „Районні змагання серед школярів – легкоатлетичний пробіг „Одна миля”, „Районна спартакіада допризовної молоді 1993-1995 р. народження”;

травень – „Спорт для всіх - спільна турбота”, Спортивні змагання на Кубок Охтирського району з футболу серед КФК селищної, сільських рад , організацій району, присвячених 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні”;

червень – „Легкоатлетичний пробіг, присвячений Олімпійському Дню бігу”;

вересень – „Велопробіг 2010”.

В інформаційно-методичному віснику відділу освіти Охтирської райдержадміністрації „Педагогічні діалоги” надруковано статтю „Пропагуємо здоровий спосіб життя”, в обласному щотижневику „Лідер”-„Фінансисти, юристи і інші з’ясовували, хто з них кращий у спорті”.

Узв’язку з тим, що всі пункти розпорядження виконано, прошу це розпорядження зняти з контролю

Підготовлено та розповсюджено інформаційні матеріали „Вправи виробничої гімнастики”, „Правила здорового способу життя”, „Правила гігієни для тих, хто займається спортом”.

На сайті Охтирської районної державної адміністрації та в газеті «Прапор перемоги» в 2011 році були розміщені матеріали про проведену роботу у напрямку розвитку спорту.

Були опубліковані статті: • 28.04.2011 - стаття «Змагання державних службовців»;

 • 05.05.2011 - стаття «Висока планка Спартакіади»;

 • 19.05.2011- стаття «На Кубок фонду «Благовіст»;

 • 23.06.2011 – статті «Обласний етап Спартакіади держслужбовців», «Легка атлетика є одним з пріоритетних видів спорту в Охтирському районі»

 • 07.07.2011 – стаття «Олімпійський день бігу». 21 червня в рамках Всеукраїнського олімпійського дня був проведений Олімпійський день бігу, в програму якого входили бесіди, товариські зустрічі та пробіг на дистанцію 500.

25.08.2011 – стаття «З нагоди 20-річчя незалежності України», в якій йде мова про участь наших представників у міжнародному пробізі з легкої атлетики в м. Харків.

Начальник відділу у справах молоді та спортуОхтирської районної державної адміністрації Т.В.Очкуренко

Підсумки виступів учнів Охтирського району в спортивних змаганнях 2011 року


Школа

Районна спартакіада школярів

Сума очків

Учасники обл. змаг.

Сума очків

Всього очків

Загальне місце

л/а.крос

Футбол міні-футбол

Баскетбол (юнаки)

Волейбол (юнаки)

Волейбол (дівчата)

Настільн. теніс

Фут зал (дівч)

Л/а чотир.

Л\А

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

І група


Бугруватська ЗОШ

9

6

8

7

н/у
4

15

ІІ

21н/у
8

7

н/у
5656

8

Височанська ЗОШ

12

3

11

4

н/у

-2

н/у
н/у


н/у
12

3

9

5,5

13,513,5

13

Грунська ЗОШ

13

2

5

13

н/у
н/у
н/у


5

13

н/у

-2

7

9

35

1
35

11

Комишанська ЗОШ

5

13

І

25

І

25

ІІІ

18

н/у


ІІІ

18

5

13

4

15

101

1, 5,2,1

13

114

І

Довжицька ЗОШ

8

7

н/у

-2

н/у

-2

н/у
н/у


н/у
І

25

9

5,5

33,5

1

2

35,5

10

Куземинська ЗОШ

4

15

5

13

ІІ

21

н/у
н/у


ІІ

21

7

9

8

7

79

3

3

82

6

Сонячненська ЗОШ

6

11

ІІІ

18

н/у
І

25

ІІІ

18н/у
11

4

ІІІ

18

90

1,3

8

98

4

Малопавлівська ЗОШ

11

4

н/у

-2

н/у

-2

н/у
н/у


н/у
9

6

н/у

-2

44

14

Олешнянська ЗОШ

10

5

11

4

5

13

н/у
н/у


н/у
4

15

11

4

41

1

2

41

9

Рибальська ЗОШ

н/у

-2

8

7

н/у
н/у
н/у


4

15

н/у

-2

н/у

-2

1616

12

В’язівська ЗОШ

ІІІ

18

11

4

н/у
ІІ

21

І

25н/у
10

5

6

11

84

9

9

93

5

Чупахівська ЗОШ

7

9

ІІ

21

н/у
6

11

н/у


н/у
6

11

5

13

65

5

5

70

7

Хухрянська ЗОШ

ІІ

21

8

7

4

15

н/у
4

15І

25

ІІІ

18

ІІ

21

100

1,1, 4

8

108

ІІІ

Чернеччинська ЗОШ

І

25

5

13

ІІІ

18

5

13

5

136

11

ІІ

21

І

25

102

4,1

6

108

ІІ

ІІ група


Грінченківська ЗОШ

І

25

н/у


І

25ІІІ

18

І

25

9393

І

Лантратівська ЗОШ

н/у
н/у


н/у


н/у
н/уЛитовська ЗОШ

н/у

-2

н/у

-2ІІ

21н/у

-2

н/у
1414

5

Лутищенська ЗОШ

ІІ

21

І

25н/у


І

25

ІІІ

18

8989

ІІ

Староіванівська ЗОШ

4

15

н/у

-2н/у


4

15

ІІ

21

4949

4

Новопостроїнська ЗО

н/у
н/у


н/у


н/у
н/уПологівська ЗОШ

ІІІ

18

ІІ

21н/у


ІІ

21

н/у

-2

5858

ІІІ

Журавненська ЗОШ

н/у
н/у


н/у


н/у
н/уЯсенівська ЗОШ

5

13

н/у

-2н/у


н/у

-2

н/у

-2

77

6

Гнилицька ЗОШ

н/у
н/у


н/у


н/у
н/уЖовтнева ЗОШ

н/у
н/у


н/у


н/у
н/уВсього учнів

80

208

48

56

46

6

45

69

82