Електротехнічні системи електроспоживання (за видами) - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний... 1 221.2kb.
Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсу " Перехідні процеси... 4 508.92kb.
Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Автоматизований... 4 824.7kb.
Керівники – зав каф проф. Гурин А. Г., проф. Безпрозванних Г. 1 60.76kb.
Методичні вказівки до виконання курсового проекту з релейного захисту... 5 513.84kb.
Методичні вказівки для самостійної роботи з навчальної дисципліни... 1 18.58kb.
Міністерство освіти І науки україни харківська національна академія... 1 12.93kb.
Програма вступних випробувань за спеціальністю «Електротехнічні системи... 3 485.52kb.
Програма фахових вступних випробувань за спеціальністю «Електротехнічні... 3 498.98kb.
Програма практики для студентів 1-5 курсів денної форми навчання 6 484.53kb.
Методичні вказівки до виконання економічної частини дипломного проекту... 7 1163.4kb.
Слухачів ІІІ курсу заочно-дистанційної форми навчання спеціальності... 1 122.41kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Електротехнічні системи електроспоживання (за видами) - сторінка №1/1
Результати

фахового вступного випробування на навчання за освітньо-

професійною програмою «магістр»
Спеціальність 8.05070103Електротехнічні системи електроспоживання (за видами) _______________________________________________________________________

Дата вступного випробування «­­23__» _____серпня___________ 2011 р.







Прізвище, ім’я та

по-батькові



Оцінка

1

Барсегян Саркіс Артурович

5

2

Богданова Марина Сергіївна

5

3

Буряк Євгеній Васильович

4

4

Володіна Оксана Борисівна

5

5

Гаврилюк Олександр Вікторович

3

6

Деркач Марія Володимирівна

5

7

Замлинська Оксана Валеріївна

5

8

Іщенко Андрій Панасович

5

9

Каліновський Андрій Юрійович

5

10

Кисляк Олег Ростиславович

5

11

Ковальчук Олександр Миколайович

4

12

Лихогляд Марія Юріївна

5

13

Лукіянов Олксандр Васильович

5

14

Манякін Ярослав Ігорович

4

15

Марценюк Олег Володимирович

4

16

Ніколаєв Ігор Володимирович

4

17

Парипса Роман Михайлович

4

18

Приймук Олексій Вікторович

4

19

Рябенький Олександр Віталійович

4

20

Слободинський Олександр Петрович

4

21

Черватюк Борис Миколайович

5

16

Шепелюк Тетяна Сергіївна

4

17

Якубовський Анатолій Анатолійович

5


Результати

вступного екзамену з англійської мови на навчання за освітньо-

професійною програмою «магістр»

Спеціальність 8.05070103Електротехнічні системи електроспоживання (за видами) _______________________________________________________________________

Дата вступного випробування «­­20__» _____серпня___________ 2011 р.





Прізвище, ім’я та

по-батькові



Оцінка

1

Богданова Марина Сергіївна

5

2

Буряк Євгеній Васильович

4

3

Володіна Оксана Борисівна

5

4

Гаврилюк Олександр Вікторович

5

5

Деркач Марія Володимирівна

5

6

Замлинська Оксана Валеріївна

5

7

Каліновський Андрій Юрійович

4

8

Кисляк Олег Ростиславович

3

9

Ковальчук Олександр Миколайович

4

10

Лихогляд Марія Юріївна

5

11

Лукіянов Олксандр Васильович

5

12

Манякін Ярослав Ігорович

5

13

Марценюк Олег Володимирович

4

14

Парипса Роман Михайлович

4

15

Приймук Олексій Вікторович

5

16

Слободинський Олександр Петрович

4

17

Шепелюк Тетяна Сергіївна

5

18

Якубовський Анатолій Анатолійович

5


Результати

вступного екзамену з німецької мови на навчання за освітньо-

професійною програмою «магістр»

Спеціальність 8.05070103Електротехнічні системи електроспоживання (за видами) _______________________________________________________________________

Дата вступного випробування «­­20__» _____серпня___________ 2011 р.





Прізвище, ім’я та

по-батькові



Оцінка

1

Барсегян Саркіс Артурович




2

Іщенко Андрій Панасович

5

3

Ніколаєв Ігор Володимирович

5

4

Черватюк Борис Миколайович

5



Результати

вступного екзамену з французької мови на навчання за освітньо-

професійною програмою «магістр»

Спеціальність 8.05070103Електротехнічні системи електроспоживання (за видами) _______________________________________________________________________

Дата вступного випробування «­­20__» _____серпня___________ 2011 р.





Прізвище, ім’я та

по-батькові



Оцінка

1

Рябенький Олександр Віталійович

4


Результати

фахового вступного випробування на навчання за освітньо-

професійною програмою «спеціаліст»
Спеціальність 7.05070103Електротехнічні системи електроспоживання (за видами) _______________________________________________________________________

Дата вступного випробування «­­23__» _____серпня___________ 2011 р.







Прізвище, ім’я та

по-батькові



Оцінка

1

Білоус Василь Олександрович

3

2

Бойко Борис Сергійович

3

3

Гречанюк Віталій Володимирович

4

4

Коваль Ігор Олегович

4

5

Куценко Максим Ігорович

3

6

Кушер Сергій Михайлович

3

7

Нікітішин Дмитро Олександрович

4

8

Олексенко Любов Олександрівна

4

9

Співак Петро Валерійович

5

10

Стасів Вадим Володимирович

3