Форми реклами в інтернет студентка Смірнова Я.І - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розгорнутий тематичний план для студентів денної форми навчання з... 1 125.32kb.
Стандарти щодо недискримінаційної реклами за ознакою статті 1 204.62kb.
“Інформаційні технології в бізнесі” 1 32.79kb.
Особливості стратегії маркетингу страхової компанії” Виконала: студентка... 4 749.2kb.
Опис модуля напрями – мс назва модуля 1 17.28kb.
Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами Кабінет... 1 217.3kb.
Особливості організації реклами в Internet 1 292.25kb.
"Особливості організації реклами в Internet" 1 302.95kb.
Рішення м. Херсон >18. 12. 2012 446 Про скасування дозволів на розміщення... 1 42.33kb.
Методичні вказівки до лабораторної роботи №8 з дисципліни «Веб проектування» 1 308.54kb.
Тарифна сітка на розміщення реклами на липень-серпень 2013р. 1 73.78kb.
Проблематика емоційних процесів в психології 1 91.12kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Форми реклами в інтернет студентка Смірнова Я.І - сторінка №1/1Форми реклами в інтернет
студентка Смірнова Я.І.
Реклама в мережі інтернет - це спосіб оповіщення користувачів з метою популяризації продукції чи торгової марки, привернення до них уваги.

Розкрутка web сайтів за допомогою різних інструментів покликана збільшити продажі, привернути увагу покупців і підвищити впізнаваність бренду.

Найбільш поширеною формою інтернет-реклами є банери. Банери - графічні блоки, розміщені на сторінці веб-ресурсу і містять посилання на сайт рекламодавця. Найбільш результативні банери, що містять фрази: «Тисни тут»(рос. «Жми здесь») або щось подібне. Практика підтверджує, що на такий заклик несвідомо відгукується кожен третій користувач.

Статті на спеціалізованих сторінках. Для того, щоб реклама була максимально ефективною, фахівці радять робити акцент на використанні рекламних статей і новин: якщо вони розміщені на кількох десятках вагомих сайтів, то п’ять шансів з десяти, що ці публікації потраплять у верхні рядки результатів пошуку в пошукових системах.

Текстова реклама - це найперша форма розповсюдження рекламної інформації. Вона являє собою текст, супроводжуваний посиланням на сторінку рекламодавця. Серед плюсів текстової реклами - простота виготовлення. До найбільш очевидних недоліків такої форми реклами слід віднести практично повну відсутність іміджевої складової.

Графічна реклама з незмінним розміром. До даної формі реклами відносяться всі види банерів з незмінним розміром, що розміщуються всередині сторінок рекламного ЗМІ. Дані форми реклами можуть бути як статичними, так і анімаційними. У єдину групу їх об’єднує наступне: незмінність розміру в ході демонстрації і статичність місця розташування на сторінці.

Річ-медіа. Спочатку до даної форми реклами відносилися всі банери, які несуть в собі складні форми анімації. Через якийсь час розповсюдження технології Macromedia Flash призвело до того, що складна анімація стала використовуватися практично повсюдно. В наш час до рекламного формату Річ-медіа стали відносити ті формати, які проробляють дію з самою формою подання реклами, або несуть у собі відео, звук, інтерактивні елементи взаємодії з контентом рекламного повідомлення.

До переваг даної реклами відноситься: максимальна помітність, можливості всебічного таргетинга рекламного повідомлення, сильна іміджева складова.

Таргетинг - націлювання показів рекламного повідомлення на певну аудиторію з певною частотою показу.

До недоліків даної форми реклами відносяться: високий рівень дратівливості, висока вартість виготовлення, недостовірність статистичних даних.Pop UP. По суті дана форма реклами являє собою банер великого розміру,який відкривається в окремому вікні поверх сторінки рекламної площі. Цей формат має деяку схожість з річ-медіа. Він так само дратівливий, має всі можливості таргетинга. До переваг цього формату слід віднести максимальну помітність і досить високий рівень відгуку.

Pop UNDER.Вікно з рекламою відкривається не поверх сторінки рекламної площадки, а за нею. Вікно з рекламою даного формату не перекриває контент рекламного майданчика і, найчастіше, виявляється користувачем тільки після закриття основного вікна браузера.

Поштова розсилка - реклама в тематичних поштових розсилках, на яку користувач підписується самостійно. Частка цього виду реклами в мережі мізерно мала.

Спам. Не варто економити на легальній рекламі, намагаючись залучити нових клієнтів за допомогою несанкціонованих розсилок. Велика частина користувачів відносяться до спаму вкрай негативно. Солідній компанії він приносить більше шкоди, ніж користі, і сильно псує її імідж. Крім того, ефективність спаму вельми сумнівна.

Правильне використання зазначених вище форм реклами в інтернет сприятиме формуванню споживчої лояльністі та збільшенню попиту, а отже, збільшенню прибутку.


Науковий керівник: проф. Іляшенко С.М.