Інформація щодо отриманих балів або причин не допуску до подальшої участі у конкурсі буде розміщена лише після фіналу Конкурсу 2011/ - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1сторінка 2
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Перелік конкурсних предметів 1 48.71kb.
Конкурсу «Учитель року -2012» 1 59.15kb.
Про результати проведення Міжнародного математичного Конкурсу "Кенгуру"... 5 1545.95kb.
Наказ №460 Про направлення команди учнів району для участі у II етапі... 1 300.58kb.
Конкурс комп’ютерних проектів 1 57.32kb.
Конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» 1 421.21kb.
Наказ №352 Про підсумки проведення районного туру професійного конкурсу... 1 46.11kb.
Інформація управління обліку та контролю за використанням комунального... 1 50.45kb.
Інформація про підсумки проведення І та ІІ етапу Всеукраїнського... 1 207.71kb.
Про підсумки проведення районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких... 1 62.85kb.
Конкурсу «Кращий юнацький курінь 2012 року» 1 44.83kb.
Концепція світ-системного аналізу І. Валерстайна 1 26.11kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Інформація щодо отриманих балів або причин не допуску до подальшої участі у конкурсі - сторінка №1/2
Перелік учасників 3-го туру Шостого конкурсного добору - 2011/12

Стипендіальної програми "Завтра.UA"
Всього у другому турі конкурсу експертами було перевірено 1769 конкурсні роботи.
З метою забезпечення рівних умов участі конкурсантів у третьому турі детальна інформація щодо отриманих балів або причин не допуску до подальшої участі у конкурсі буде розміщена лише після фіналу Конкурсу - 2011/12 у травні 2012 р..
Увага! Графік проведення 3-го туру Конкурсу - 2011/12 буде доповнюватись (можливі зміни!). Строки проведення: 18 лютого – 18 березня 2012 р. в залежності від міста проведення (субота – неділя).
До участі в третьому турі Конкуру - 2011/12 допущено 667 конкурсантів:




По-батькові

Назва ВНЗ

1

Аблязiмова Тамiла Шаiпiвна

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського

2

Абраменко Олексій Олександрович

Донецький національний технічний університет

3

Абрамович Тетяна Ігорівна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

4

Абрамчук Наталія Романівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

5

Аветісян Марине Корюнівна

Полтавська державна аграрна академія

6

Агєєнко Аліна Ігорівна

Національна металургійна академія України

7

Акімов Олег Олегович

Севастопольський національний технічний університет

8

Алексєєва Анна Костянтинівна

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

9

Алієва Вікторія Мурватівна

Хмельницький національний університет

10

Андрєєва Ганна Сергіївна

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

11

Андрієнко Вікторія Володимирівна

Львівський національний університет імені Івана Франка

12

Андріїшин Інна Миколаївна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

13

Андріяшевська Софія Романівна

Університет банківської справи Національного банку України

14

Андрущенко Аліна Олегівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

15

Антіпович Яна Валентинівна

Національний гірничий університет

16

Антонов Олексій Володимирович

Житомирський державний університет імені Івана Франка

17

Антонюк Наталія Миколаївна

Національний університет "Острозька академія"

18

Антонян Белла Левонівна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

19

Антошків Тетяна Богданівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

20

Артьомова Євгенія Сергіївна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

21

Архипов Петро Олександрович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

22

Асанов Ернест Едемович

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського

23

Атаманюк Роман Олександрович

Сумський державний університет

24

Афанасенко Валерія Костянтинівна

Донецький національний технічний університет

25

Бабій Світлана Володимирівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

26

Бабіч Антон Андрійович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

27

Баглай Марина Юріївна

Донецький національний університет

28

Базиль Катерина Іванівна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

29

Бакуменко Оксана Сергіївна

Таврійський державний агротехнологічний університет

30

Баранов Віктор Олексійович

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

31

Баранов Ігор Олегович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

32

Барановський Валентин Олександрович

Донецький національний технічний університет

33

Бардаков Андрій Олексійович

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

34

Баришніков Гліб Володимирович

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

35

Бартош Світлана Григорівна

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

36

Басенко Ірина Вікторівна

Національний авіаційний університет

37

Батир Анастасія Вячеславівна

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

38

Батурінцев Юрій Миколайович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

39

Батюк Михайло Юрійович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

40

Безпальченко Анна В'ячеславівна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

41

Берднікова Анастасія Аркадіївна

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського

42

Бережна Дар'я Сергіївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

43

Бешлей Микола Іванович

Національний університет "Львівська політехніка"

44

Биканова Аліна В'ячеславівна

Донецький національний університет

45

Биков Вячеслав Валерійович

Таврійський державний агротехнологічний університет

46

Бикова Катерина Выталіївна

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського

47

Бичок Валентина Миколаївна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

48

Бігун Юлія Григорівна

Полтавська державна аграрна академія

49

Білаш Катерина Вікторівна

Полтавська державна аграрна академія

50

Білозоров Антон Євгенович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

51

Білоусов Олексій Сергійович

Севастопольський національний технічний університет

52

Білюк Анастасія Анатоліївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

53

Богданець Ольга Володимирівна

Полтавська державна аграрна академія

54

Бодня Тетяна Вікторівна

Харківський національний економічний університет

55

Бойко Оксана Олександрівна

Харківський національний економічний університет

56

Болясова Ольга Олександрівна

Донецький національний університет

57

Бондар Катерина Михайлівна

Національний авіаційний університет

58

Бондаренко Галина Ігорівна

Донецький університет економіки та права

59

Бондаренко Катерина Володимирівна

Запорізький національний університет

60

Бондаренко Таїсія Іванівна

Полтавська державна аграрна академія

61

Бондарєв Антон Олександрович

Національний гірничий університет

62

Борисейко Вероніка Сергіївна

Національний університет фізичного виховання і спорту України

63

Бородіна Тетяна Валеріївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

64

Бороніна Євгенія Володимирівна

Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури

65

Босюк Карина Сергіївна

Національний авіаційний університет

66

Боярчук Олександра Геннадіївна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

67

Бугаєвскький Тимур Юрійович

Донецький національний університет

68

Будкова Тетяна Олександрівна

Полтавський університет економіки і торгівлі

69

Букін Едуард Костянтинович

Національний університет біоресурсів і природокористування України

70

Бурлаков Євген Ігорович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

71

Буртняк Тетяна Зеновіївна

Івано-Франківський національний медичний університет

72

Бурхан Анна Миколаївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

73

Буханько Валерій Олександрович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

74

Вантух Тетяна Зіновіївна

Університет банківської справи Національного банку України

75

Варбанець Віталій Сергійович

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова

76

Василевський Сергій Ігорович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

77

Василюк Ольга Петрівна

Волинський національний університет імені Лесі Українки

78

Васюта Роман Ігорович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

79

Ващук Іван Вікторович

Сумський державний університет

80

Велигоцький Дмитро Володимирович

НТУУ «Київський політехнічний інститут»

81

Вербицька Марина Юріївна

НТУУ «Київський політехнічний інститут»

82

Вережак Мар'яна Андріївна

НТУУ «Київський політехнічний інститут»

83

Верзілов Олексій Павлович

Донецький національний технічний університет

84

Виджак Ольга Романівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

85

Винар Сергій Андрійович

НТУУ «Київський політехнічний інститут»

86

Висоцький Павло Олексійович

Полтавська державна аграрна академія

87

Вихрюк Олександр Сергійович

Національний гірничий університет

88

Вінниченко Євген Олександрович

Харківський національний університет радіоелектроніки

89

Войтович Людмила Василівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

90

Войтович Петро Миколайович

Львівський національний аграрний університет

91

Войтюк Анна Андріівна

Харківський національний університет радіоелектроніки

92

Волков Олексій Максимович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

93

Волкова Галина Іванівна

НТУУ «Київський політехнічний інститут»

94

Волкова Надія Сергіївна

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

95

Волкова Олена Сергіївна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

96

Волковська Яна Віталіївна

Харківський національний економічний університет

97

Волошинова Анна Валеріївна

Донецький національний університет

98

Вольхін Денис Антонович

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського

99

Воробйова Олеся Юріївна

Донецький національний університет

100

Ворожко Світлана Сергіївна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

101

Гавриленко Павло Георгійович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

102

Гайкалова Наталія Володимирівна

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

103

Гайнулліна Олександра Олегівна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

104

Галін Юрій Олександрович

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

105

Галіцька Ганна Геннадіївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

106

Галущак Дмитро Олександрович

Вінницький національний технічний університет

107

Гапчун Наталія Олександрівна

Університет банківської справи Національного банку України

108

Гарбера Ірина Володимирівна

Донецький національний університет

109

Гаркавенко Ярина Григорівна

Полтавська державна аграрна академія

110

Гаркушин Євген Олександрович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

111

Гарцев Борис Олександрович

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна

112

Гаспарян Аргам Леонідович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

113

Гевак Тетяна Петрівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

114

Гейко Ганна Василівна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

115

Глібова Юлія Вікторівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

116

Глушко Олена Сергіївна

Харківський національний університет радіоелектроніки

117

Глущенко Андрій Миколайович

Донецький національний університет

118

Глущенко Дар'я Миколаївна

Донецький національний університет

119

Гнатенко Катерина Валеріївна

Полтавська державна аграрна академія

120

Гончарова Олександра Костянтинівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

121

Горбань Марина Анатоліївна

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

122

Гореліков Геннадій Андрійович

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського

123

Горкун Олександр Олександрович

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

124

Горобець Дарина Олександрівна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

125

Граняк Валерій Федорович

Вінницький національний технічний університет

126

Гриб Ольга Ігорівна

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

127

Григоренко Дмитро Артурович

Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого

128

Гринів Оксана Михайлівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

129

Гринь Юлія Валеріївна

Запорізький національний університет

130

Гринюк Інна Валеріївна

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

131

Грицак Артем Миколайович

Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого

132

Грінішина Ірина Василівна

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

133

Грінчишина Вероніка Олексіївна

Полтавська державна аграрна академія

134

Грозь Наталія Іванівна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

135

Гром Максим Валерійович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

136

Гросман Станислав Олександрович

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

137

Гулє Людмила Валеріївна

Національний університет фізичного виховання і спорту України

138

Гулковський Роман Владиславович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка


наступна сторінка >>