Київський міський педагогічний університет імені б. Д. Грінченка - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Київський міський педагогічний університет імені б. Д. Грінченка 1 123.24kb.
Київський міський педагогічний університет імені б. Д. Грінченка 1 108.62kb.
Київський міський педагогічний університет імені б. Д. Грінченка 1 21.52kb.
Київський міський педагогічний університет імені б. Д. Грінченка... 1 376.73kb.
План роботи Про вивчення інформатики у 2009-10 н р. за програмами... 1 37.82kb.
Міністерство освіти І науки україни київський університет імені бориса... 5 937.76kb.
Управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації... 1 192.96kb.
Київський університет імені Бориса Грінченка Інститут післядипломної... 3 917.26kb.
Контакти: Київський університет імені Бориса Грінченка Інститут післядипломної... 1 47.27kb.
Київський університет імені Бориса Грінченка Інститут післядипломної... 1 355.11kb.
Іппо ку імені Бориса Грінченка Коли інтелект стає інструментом почуттів... 1 188.02kb.
Конспект уроку з української літератури 9 клас Вчитель Давидова Т. 1 45.76kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Київський міський педагогічний університет імені б. Д. Грінченка - сторінка №1/1

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ Б.Д.ГРІНЧЕНКА


ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
Результати Міського учнівського конкурсу з українознавства,

проведеного 21 квітня 2009 р.
10 клас



п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Шифр

роботи

Район

Школа

Кількість

балів


Разом

Місце



Ніколенко Олесь Сергійович

10-8

Голосіївський

СШ № 87

9

4

13






Коломієць Ангеліна Аланівна

10-9

Голосіївський

СШ № 87

9,5

5

14,5






Куровська Валерія Владиславівна

10-10

Голосіївський

СЗШ № 85

6

15

21






Швець Наталія В’ячеславівна

10-19

Дарницький

СШ № 316

19

18

37

ІІІ



Мислик Анастасія Ігорівна

10-14

Деснянський

СШ № 320

13,5

16

29,5






Луценко Ірина Миколаївна

10-15

Деснянський

СШ № 320

10

9

19






Романенко Надія Олексіївна

10-21

Дніпровський

Гімн. № 30 «ЕкоНад»

14,5

22,5

37

ІІІ



Солов’ян Володимир Сергійович

10-5-1

Дніпровський

Гімн. № 191 ім П.Тичини

11,5

19

30,5






Митник Олена Віталіївна

10-20

Оболонський

СШ № 252

20

25

45

І



Степанова Ірина Ігорівна

10-1

Печерський

УГЛ КНУ ім. Т. Шевченка

16

15

31






Ємець Марія Костянтинівна

10-3

Печерський

УГЛ КНУ ім. Т. Шевченка

21,5

20

41,5

ІІ



Жовтяк Лідія Євгенівна

10-2

Печерський

УГЛ КНУ ім. Т. Шевченка

14,5

14

28,5






Герасименюк Павло Валерійович

10-17

Печерський

гімназія № 56

19

20

39

ІІІ



Жангожа Алан Рустамович

10-18

Печерський

гімназія № 56

19

17

36

ІІІ



Ільченко Ганна Вікторівна

10-6

Подільський

СШ № 19

12

18

30






Гузь Олександр Миколайович

10-7

Подільський

СШ № 19

11,5

15

26,5






Жалдак Ольга Вікторівна

10-16

Святошинський

СЗШ № 288

3,5

17

20,5






Поперечний Юрій Юрійович

10-5

Святошинський

СШ № 200

8

15

23






Потеряйко Оксана Сергіївна

10-4

Солом’янський

СЗШ № 174

5

16

21






Тарсакова Олександра Олексіївна

10-12

Шевченківський

СШ № 73

14

22

36

ІІІ



Гриценко Наталія Олександрівна

10-13

Шевченківський

СШ № 73

12

20

32






Степаненко Аліна Іванівна

10-11

Шевченківський

СШ № 73

13

20

33