Конкурс на кращий твір про вчителя для учнів 8 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з любов’ю у серці - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх... 1 25.04kb.
Конкурсу «Світ моїх прав», у номінації «кращий твір» 1 25.18kb.
Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для... 1 208.77kb.
Конкурс для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів з... 1 99.76kb.
Для загальноосвітніх навчальних закладів 1 145.3kb.
Наказ №77 Про проведення І ( районного) етапу ХІV міського турніру... 1 143.89kb.
Наказ №101 Про підсумки міського конкурсу учнівських робіт з правознавства... 1 41.23kb.
Наказ №48 Про підсумки VІІ міського турніру юних істориків для учнів... 1 43.9kb.
Перелік збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації... 1 42.99kb.
Перелік збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації... 1 74.81kb.
Положення про щорічний обласний Конкурс знавців російської мови серед... 1 69.99kb.
Терещенко Антоніна Анатоліївна Українська мова 14. 05 2 урок 1 22.32kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Конкурс на кращий твір про вчителя для учнів 8 11 класів загальноосвітніх навчальних - сторінка №1/1
Заочний обласний конкурс на кращий твір про вчителя для учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
З любов’ю у серці

c:\program files\microsoft office\clipart\pub60cor\j0382930.jpg
Робота

учениці 8 класу

Царедарівської ЗОШ І – ІІ ступенів

Мокринської А.С.

Керівник:

Квишко Н.О.


Царедарівка

2012 рік


\\u01\мої документи\затворницька а.і\фотографії\img_0483.jpg

Я – учитель! Доля це моя!

Це моє покликання і щастя!

В грунт посіяти мале зерня

І плекати відганяючи нещастя…

Галина Щолок.


Доля дарує кожному з нас Учителя. Так, саме Учителя – з великої букви.

Це може бути твій перший учитель, можливо, ти зустрінеш його вже у старших класах. Але це буде та людина, яку ти назвеш своєю другою матір’ю, бо вона на завжди стане частиною твого життя, пройде з тобою через шкільні роки, надихаючи на добро.

Цей вчитель, з любов’ю у серці, щиро закохавши тебе у свій предмет, стане твоїм другом і порадником, прикладом у будь – якій ситуації. Він буде завжди поруч: в радості й біді, у ваганнях і прийнятті важливих рішень. Поруч із ним ти побачиш себе іншими очима і будеш намагатися стати кращим, розумнішим, добрішим, щоб бути гідним його прихильності та дружби його любові.

Як це важливо – мати такого учителя в житті! Я зовсім не заперечую ролі батьків, але впевнена, що багатьма найкращими рисами свого характеру та поведінки людина завдячує саме улюбленому вчителеві: любов’ю до людей, до рідної землі працелюбністю, відповідальністю, гідністю.

Є чудова приказка: «Людині в житті повинно повезти тричі: у кого народитися, у кого вчитися і з ким одружитися». Про другий, я впевнена, ми, учні Царедарівської ЗОШ І – ІІ ступенів, можемо не турбуватися. З цим нам вже точно повезло, тому що в нашій школі самі кращі вчителі. І коли мені запропонували написати твір, переді мною постало питання, про кого з вчителів написати. Хотілося б розповісти відразу про декількох наставників. Але все таки мій вибір ліг на людину, яка, як мені здається, сильно вплинула на мене.

Це вчитель світової літератури та музики Затворницька Алла Іванівна. Школа для неї – і робота, і хобі. Алла Іванівна закінчила Миколаївський педагогічний інститут імені Сухомлинського. 14 років тому переступила несміливо поріг нашої школи і влилася в дружний учительський колектив. Молода вчителька ніколи не соромилася звертатися за порадою до старших колег, які завжди їй допомагали. На даний час вчителька має 14 – річний досвід роботи. Має вже багато випускників. Які не забувають стежки до школи і до свого улюбленого вчителя. Алла Іванівна працювала ще педагогом – організатором. Тому це завдяки їй в нашій пам’яті залишається багато проведених цікавих заходів. Вчителька з великим задоволенням, кожний рік вирушає з нами по визначних місцях району. Неодноразово були ми в Кримці, Южно – Українську та Миколаєві.

А як вона гарно співає! Цю свою любов вона передає і нам, вихованцям. Діти із задоволенням ідуть на уроки музики, де вони пізнають багато цікавого про композиторів, вчаться співати і просто розуміти музику. Іноді ми прямо на уроці можемо відволіктися від теми, послухати розповідь про її шкільне життя, пожартувати і посміятися, що абсолютно не заважає вивчати новий матеріал. Я не помітила, як сталося, що на багато питань стала дивитися «очима мого вчителя».

Перш ніж щось зробити часто я задаю питання: «А що б сказала Алла Іванівна! А як би вона поступила».

Алла Іванівна не тільки чудовий учитель, а й доброї душі людина, яка ніколи не залишається байдужою до наших проблем. Вчителька завжди намагається йти нам на зустріч, не шкодуючи власного часу для того, щоб допомогти нам.

Не можна бути справжнім педагогом не будучи класним керівником – це аксіома. Тому наша Алла Іванівна працювала ще й класним керівником. Вона створила чудовий дружний колектив із 6 хлопців класу, який неодноразово відзначався у різних заходах, що проводились у школі і поза нею. \\u01\мої документи\затворницька а.і\фотографії\p9213300.jpg Затворницька А.І. та її вихованці.

За сумлінну працю, щедрість душі Затворницьку Аллу Іванівну неодноразово нагороджено подяками та грамотами.

Зовсім скоро я закінчу школу, опаную улюблену професію. Але я обов’язково прийду в свою рідну школу, сяду за свою парту і згадаю свого вчителя наставника, учителя життя, учителя з любов’ю в серці Затворницьку Аллу Іванівну.«Вчителько моя, зоре світова…». Як прекрасно і як влучно названо в цій поезії А.Малишка вчительку. Дійсно, як зоря ранкова дарує радість нового дня, так і вчитель дарує нам щоденну радість пізнання світу, майстерно «ліпить» з нас справжню Людину.

Нехай же доля посилає тобі, мій мудрий наставнику, розумних, добрих і вдячних учнів!