Конкурсу «Світ моїх прав», у номінації «кращий твір» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Конкурсу «Світ моїх прав», у номінації «кращий твір» - сторінка №1/1
Проведено обласний конкурс серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області на тему: «Світ моїх прав»
За результатами проведення ІІ туру обласного конкурсу «Світ моїх прав», у номінації «кращий твір» найбільшу кількість балів набрали: Мандзюк Альона, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8, 9 клас (81 б.); Дяченко Вікторія, Конельськопопівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради, 9 клас (78 б.); Мельник Анна, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9, 10 клас (77 б.).

З метою визначення І, ІІ, ІІІ призових місць запропоновано провести голосування.

Так, за І місце – Мандзюк Альона, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 – голосували «за» одноголосно.

За ІІ місце – Дяченко Вікторія, Конельськопопівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради – голосували «за» одноголосно.

За ІІІ місце – Мельник Анна, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 - голосували «за» одноголосно.
У номінації «кращий реферат» найбільшу кількість балів набрали: Квашук Ольга, Рижавський НВК Уманської районної ради (72 б.); Кобилянський М., Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова (70 б.); Мальченко В’ячеслав, Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 (68 б.)
Так, за І місце – Квашук Ольга, Рижавський НВК Уманської районної ради – голосували «за» одноголосно.

За ІІ місце – Кобилянський Максим, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова – голосували «за» одноголосно.

За ІІІ місце – Мальченко В’ячеслав, Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2. - голосували «за» одноголосно.


У номінації «кращий малюнок» найбільшу кількість балів набрали: Мороз Дар’я, Келебердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Канівської районної ради (197 б.); Золотко Тетяна, Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім.Тараса Шевченка (190 б.); Горопацька Анна, приватна школа «Софія» м. Черкас (167 б.).

З метою визначення І, ІІ, ІІІ призових місць запропоновано провести голосування.

Так, за І місце – Мороз Дар’я, Келебердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Канівської районної ради (197 б.) – голосували «за» одноголосно.

За ІІ місце – Золотко Тетяна, Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім.Тараса Шевченка (190 б.) – голосували «за» одноголосно.

За ІІІ місце – Горопацька Анна, приватна школа «Софія» м.Черкас (167 б.) – голосували «за» одноголосно.
На підставі обговорення зазначеного питання комісія вирішила:

1.1 У номінації «кращий твір» визначити І, ІІ, та ІІІ місця – І місце: Мандзюк Альона, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8; ІІ місце: Дяченко Вікторія, Конельськопопівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради; ІІІ місце - Мельник Анна, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9.

1.2 У номінації «кращий реферат» визначити І, ІІ, та ІІІ місця - І місце: Квашук Ольга, Рижавський НВК Уманської районної ради; ІІ місце: Кобилянський Максим, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова; ІІІ місце: Мальченко В’ячеслав, Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.
1.3. У номінації «кращий малюнок» визначити І, ІІ, та ІІІ місця – І місце: Мороз Дар’я, Келебердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Канівської районної ради; ІІ місце: Золотко Тетяна, Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім.Тараса Шевченка; ІІІ місце: Горопацька Анна, приватна школа «Софія» м.Черкас.

Відділ державної реєстрації



та правової роботи