Конкурсу «Учитель року 2010» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Конкурсу «Учитель року 2010» - сторінка №1/1
Додаток

до наказу Головного управління освіти і науки

виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)



Переможці, призери та лауреати

ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу

«Учитель року - 2010»

Номінація «Хімія»

  1. Табанова Світлана Іванівна, учитель СЗШ № 238 Деснянського району – I місце

  2. Каплан Лариса Антонівна, учитель ліцею № 142 Солом’янського району – II місце

  3. Литвин Ірина Іванівна, учитель Технічного ліцею Шевченківського району – III місце

  4. Борчевська Наталія Іванівна, учитель Скандинавської гімназії Дарницького району –лауреат конкурсу

  5. Ленська Ніна Анатоліївна, учитель гімназії № 179 Голосіївського району – лауреат конкурсу

  6. Мартиненко Леся Олексіївна, учитель гімназії східних мов № 1 Святошинського району – лауреат конкурсу

  7. Нечитайло Антоніна Миколаївна, учитель СШ № 31 Дніпровського району – лауреат конкурсу

  8. Рябченко Ірина Василівна, учитель СЗШ № 225 Оболонського району – лауреат конкурсу
Номінація «Трудове навчання»

  1. Новак Світлана Вікторівна , учитель СШ № 96 Святошинського району – I місце

  2. Зубкова Ірина Анатоліївна, учитель СЗШ № 170 Оболонського району – II місце

  3. Гончарук Сергій Григорович, учитель СЗШ № 277 Деснянського району – III місце

  4. Афоніна Лариса Юріївна, учитель Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району – лауреат конкурсу

  5. Бондаренко Тетяна Василівна, учитель СЗШ № 81 Дніпровського району – лауреат конкурсу

  6. Копель Юлія Петрівна, учитель СЗШ № 166 Солом’янського району – лауреат конкурсу

  7. Конопля Володимир Миколайович, учитель СШ № 199 Шевченківського району – лауреат конкурсу

  8. Лісова Оксана Володимирівна, учитель СЗШ № 296 Дарницького району – лауреат конкурсу

  9. Перехейда Валентина Петрівна, учитель СЗШ № 286 Голосіївського району – лауреат конкурсу
  10. Поплавська Оксана Володимирівна, учитель СЗШ № 271 Подільського району – лауреат конкурсу
Номінація «Правознавство»

  1. Салій Петро Іванович, учитель СШ № 16 Оболонського району – I місце

  2. Євтушенко Тетяна Євгеніївна, учитель СШ № 7 Солом’янського району – II місце

  3. Кузьменко Світлана Анатоліївна, учитель СЗШ № 274 Дарницького району – III місце

  4. Андріяш Уляна Олексіївна, учитель СЗШ № 83 Святошинського району – лауреат конкурсу

  5. Васильченко Леся Валеріївна, учитель СЗШ № 4 Дніпровського району – лауреат конкурсу

  6. Забєльська Любов Вікторівна, учитель СШ № 110 Голосіївського району – лауреат конкурсу

  7. Заєць Оксана Василівна, учитель Печерської гімназії № 75 Печерського району – лауреат конкурсу

  8. Синицька Тамара Дмитрівна, учитель СШ № 118 Подільського району – лауреат конкурсу

  9. Харченко Володимир Олександрович, учитель СЗШ № 212 Деснянського району – лауреат конкурсу



Номінація «Географія»

  1. Лутаєнко Оксана Миколаївна, учитель ліцею № 142 Солом’янського району – I місце

  2. Люта Вікторія Володимирівна, учитель СШ № 200 Святошинського району – II місце

  3. Слюсар Діана Григорівна, учитель СЗШ № 163 Шевченківського району – III місце

  4. Гагич Ірина Олександрівна, учитель СЗШ № 42 Дніпровського району – лауреат конкурсу

  5. Кобзар Марина Олександрівна, учитель НВК № 240 «Соціум» Оболонського району – лауреат конкурсу

  6. Лиховид Ольга Валеріївна, учитель ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району – лауреат конкурсу

  7. Нікольська Олена Миколаївна, учитель СШ № 85 Голосіївського району – лауреат конкурсу

  8. Писанка Світлана Іванівна, учитель СШ № 17 Подільського району – лауреат конкурсу

  9. Пархоменко Олена Валеріївна, учитель гімназії № 315 Дарницького району – лауреат конкурсу

  10. Чередінова Тетяна Олегівна, учитель СЗШ № 248 Деснянського району – лауреат конкурсу


Номінація «Математика»

  1. Ілюхіна Наталія Юріївна, учитель ліцею № 100 «Поділ» Подільського району – I місце

  2. Наконечна Раїса Валеріївна, учитель гімназії № 178 Солом’янського району – II місце

  3. Чемерис Михайло Валентинович, директор ліцею № 208 Дніпровського району – III місце

  4. Забранська Надія Володимирівна, учитель СШ № 302 Дарницького району – лауреат конкурсу

  5. Задира Лідія Миколаївна. учитель СШ № 185 Святошинського району – лауреат конкурсу

  6. Наталин Меланія Петрівна, учитель гімназії № 179 Голосіївського району – лауреат конкурсу

  7. Мартиш Вікторія Микитівна, учитель СЗШ № 225 Оболонського району – лауреат конкурсу

  8. Тибольчук Марина Іванівна, учитель СЗШ № 238 Деснянського району – лауреат конкурсу

  9. Шевченко Оксана Миколаївна, учитель Технічного ліцею Шевченківського району – лауреат конкурсу

Перший заступник начальника Г. Руденко