Конкурсу «Учитель року 2014» у номінації - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Конкурсу «Учитель року 2014» у номінації - сторінка №1/1
Відомість результатів

заочного етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014» у номінації «Географія»


з/п

Прізвище, ім‘я, по батькові учасника

Назва загальноосвітнього навчального закладу

Адміністративна одиниця (район, місто)

Сума балів

Місце



Боровець Зоряна Володимирівна

Глинський НВК «школа-садок»

Жовківський

85

1



Дроняк Анжела Петрівна

ЗОШ І-ІІІ ст. №41

м. Львів

80

2



Недоступ Світлана Миколаївна

Сокальський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей»

Сокальський

63

3



Кацалай Марія Ярославівна

Дулібський НВК

Стрийський

60

4



Курдина Оксана Степанівна

Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст.

Перемишлянський

60

5



Кваснікевич Ганна Романівна

Монастирецька ЗОШ І-ІІІ ст

Самбірський

57

6



Зеленяк Тетяна Петрівна

Лішнянський НВК

Дрогобицький

55

7



Бенюк Галина Михайлівна

Миклашівський НВК

Пустомитівський

54

8



Гринчак Світлана Юріївна

ЗОШ і-ІІ ст.с. Бунів

Яворівський


52

9



Ковальчук Марія Іванівна

СЗОШ №2 м. Броди

Бродівський

51

10



Горічко Мирослава Петрівна

ЗОШ І-ІІІ ст. №4

м.Дрогобич

51

11



Тарахомин Віра Володимирівна

Труханівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Сколівський

47

12



Бойчук Галина Євгенівна

ЗОШ І-ІІІ ст. №5

м. Новий Розділ

37






Горницький Володимир Орестович

Самбірська гімназія

м. Самбір

34






Бурій Наталія Олександрівна

Роздільська ЗОШ І-ІІІ ст.

Миколаївський

31






Труняк Марія Григорівна

ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ходорова

Жидачівський

31






Дуда Ольга Миколаївна

Гусаківський НВК

Мостиський

27






Нижник Іван Іванович

Синьківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Радехівський

26






Бучак Леся Михайлівна

ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів

Кам.-Бузький

26






Гораєцька Ірина Петрівна

НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія»

Буський

23






Бублик Галина Миколаївна

Великолюбінська ЗОШ І-ІІІ ст.

Городоцький

21






Боднар Марія Михайлівна

Золочівський економічний ліцей

Золочівський

21






Рик Романія Броніславівна

Комарницький НВК

Турківський

20






Гусак Леся Миколаївна

ЗОШ І-ІІ ст. с. Великосілля

Старосамбірський

19






Антонів Ярослав Богданович

ЗОШ І-ІІІ ст. №5

м. Червоноград

18






Савченко Людмила Анатоліївна

НВК «ЗОШ-ліцей»

м. Моршин

17



Голова журі: Назарук М.МВ ______________


Зінкевич М.В. ______________ Косик Н. М. _______________ Сліпець С.Ю. _______________
Гнатишин О.М. ______________ Островська Г.О. _______________ Турчинська О. М. ________________
Живець Н.О. ______________ Процай М.Б . _______________