Конкурсу "Учитель року" - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Конкурсу "Учитель року" - сторінка №1/1
Лист-представлення
на учасника районного конкурсу

“Учитель року” вчителя хімії

Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Полтавця Сергія Сергійовича

Полтавець Сергій Сергійович, 1981 року народження, освіта вища, в 2003 році закінчив Херсонський державний університет, за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Хімія» та здобув кваліфікацію вчителя хімії, інформатики, основ екології, безпеки життєдіяльності.

Трудову діяльність розпочав в Нововоронцовській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 вчителем інформатики з 2003 року. У Нововоронцовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 працює на посаді вчителя основ інформатики та хімії з 2006 року.

Педагогічний стаж - 6 років. За результатами атестації 2009 року встановлено атестаційну категорію «спеціліст І категорії».

Сергій Сергійович має високі професійні якості, постійно в творчому пошуку, імпровізації, індивідуальному підході до особистості школяра, що проявляється в неординарності навчальних дій, підготовці вихованців до районних та обласних олімпіад, участі в роботі МАН, обласних конкурсах учнівської молоді з Web - дизайну. Забезпечує успішне формування системи знань та вмінь учнів. Створює умови для розвитку талантів, розумових і фізичних здібностей учнів.


Директор Нововоронцовської Овчар І.Г.

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Висновки про педагогічну та методичну діяльність

учасника конкурсу «Учитель року» вчителя

хімії Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Полтавця Сергія Сергійовича

Полтавець Сергій Сергійович працює в Нововоронцовській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 на посаді вчителя основ інформатики та хімії з 2006 року.

Сергій Сергійович глибоко знає програмовий матеріал, постійно цікавиться та застосовує в практичній діяльності сучасні наукові досягнення, досліджує їх практичну доцільність.

Знання учителем державних та нормативно-правових документів про освіту, навчання та виховання дає можливість йому на достатньому рівні дотримуватись та виконувати їх.

Полтавець С.С. уміє створити позитивну мотивацію навчання, викликає в учнів інтерес до навчальної діяльності. І як результат, в класах де викладає хімію Сергій Сергійович, у 2007-2008 навчальному році високий і достатній рівень знань мали 27 учнів, що становило 50%, по школі якість знань з хімії – 38 %. У 2008-2009 навчальному році з 55 учнів –23 учні мали бали високого і достатнього рівнів, що становить 42%, по школі цей показник 41%.

Учні Полтавця С.С. беруть участь в шкільних, районних олімпіадах з навчальних предметів, активні учасники в роботі МАН. Так у 2008-2009 н. р. Сергій Сергійович разом з вихованцями готував 4 роботи для представлення та захисту в МАН. Наукова секція

«Хімія» - теми наукових робіт: екологія і хімія рідного краю», «Стан питної води селища Нововоронцовки та шляхи її очищення». Наукова секція, «Веб-дизайн» - теми наукових робіт: «Веб-дизайн для самоосвіти», «Розробки Веб-сайту школи». У 2009-2010 році продовжив роботу над науковими роботами в секції «Веб-дизайн».

Демонструє на практиці високий рівень володіння методиками, вміє цікаво подати навчальний матеріал, активізувати учнів. Віддає перевагу проблемному та пошуковому

методам навчання, ефективно використовує інноваційні освітні технології. Розвиток творчої активності здійснює на основі діалогічної освіти, взаємодії учнів у навчально-пізнавальній діяльності.

Полтавець С.С. бере активну участь у підготовці та проведенні тижнів наук, роботі шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу (з 2008 року очолює дане методоб’єднання), постійний учасник районних семінарів як з хімії так і з основ інформатики. У 2009 році був учасником ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Інформатика».

Найхарактернішою рисою педагогічної діяльності Сергія Сергійовича є застосування ефективних методик, які забезпечують умови для створення атмосфери співробітництва та розвивального середовища, сприяють формуванню комунікативних умінь, розвитку інформацційної компетентності, логічного та критичного мислення.

Полтавець Сергій Сергійович користується незаперечним авторитетом і повагою серед учнів, колег по роботі, батьківської громадськості.


Директор Нововоронцовської Овчар І.Г.ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2