Конкурсу «Учитель року» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Конкурсу «Учитель року» - сторінка №1/1

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З


29.11.2012 сел.. Ювілейне ДКУД___

_260


Про проведення районного туру

щорічного обласного конкурсу

«Учитель року» у 2013 році
На виконання рішення наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 24.10.2012 №1143 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013», відповідно до Положення про проведення щорічного обласного конкурсу «Учитель року», затвердженого наказом головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 15.02.2011 №97/0/212-11 та зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Дніпропетровській області, на виконання наказу Головного управління освіти і науки від 19.11.2012 №1001/0/212-12 «Про проведення щорічного обласного конкурсу «Учитель року» у 2013 році», з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків
НАКАЗУЮ:
1. Завідуючій методичним кабінетом відділу освіти Олійник Н.М.:

1.1. Здійснити заходи щодо організації проведення у 2012 – 2013 навчальному році районного туру щорічного обласного конкурсу «Учитель року» (далі Конкурс) у номінаціях: «Інформатика», «Фізика», «Іноземна мова. Французька», «Музичне мистецтво», «Російська мова».

Грудень 2012 рік

1.2. Визначити термін проведення І туру Конкурсу:

- Інформатика – грудень 2012 року;

- Фізика – грудень 2012 року;

- Іноземна мова. Французька – грудень 2012 року;

- Музичне мистецтво – грудень 2012 року;

- Російська мова – грудень 2012 року.

1.3. Підготувати узагальнену інформацію до 09.01. 2012 року і звітувати головному управлінню освіти і науки про підсумки проведення І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012».

2. Методистам методичного кабінету, які відповідають за вищезазначені номінації:

2.1. Забезпечити організаційно-методичний супровід підготовки і проведення І туру Конкурсу.

2.2. Затвердити склад оргкомітетів та фахових журі І туру Конкурсу.

2.3. Надати методичну допомогу у підготовці переможців І туру та їх матеріалів для участі у ІІ турі Конкурсу.

2.4. До 09.01.2013 року подати завідуючій методичним кабінетом узагальнену інформацію про переможців І туру Конкурсу.

3. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на завідуючу методичним кабінетом Олійник Н.М., контроль залишаю за собою.


Начальник відділу освіти Шеремет М.О




Завізовано:
Завідуюча методичного

кабінету відділу освіти Н.М. Олійник

«___»_______________

Юрист методичного

кабінету відділу освіти Л.В. Назарова

«___»_______________


Із наказом ознайомлені: ___________________ Півнєва Н.В.

___________________ Лапічева Л.О.
___________________ Сітало Т.А.
___________________ Заяць Н.П.
____________________ Крічкевич Є.В.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

від _________2012 № ______



СКЛАД

оргкомітетів та фахових журі І туру щорічного обласного конкурсу «Учитель року» у Дніпропетровському районі

Номінація «Інформатика»
Оргкомітет:

  1. Олійник Наталія Миколаївна, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, голова оргкомітету.

  2. Грищенко Надія Іванівна, голова профспілкового комітету педагогічних працівників Дніпропетровського району.

  3. Півнєва Наталія Валентинівна, методист методичного кабінету відділу освіти.

  4. Хмельковський Василь Федорович, директор комунального закладу Сурсько-Литовська загальноосвітня середня школа.

  5. Ткачук Олена Іванівна, заступник директора із навчально-виховної комунального закладу Кіровська загальноосвітня середня школа.


Журі:

  1. Карпа Степан Михайлович, вчитель інформатики комунального закладу Чумаківська загальноосвітня середня школа.

  2. Готвянський Володимир Миколайович, вчитель інформатики комунального закладу Кіровська загальноосвітня середня школа.

  3. Шаповал Ірина Миколаївна, вчитель інформатики комунального закладу Підгородненська загальноосвітня середня школа №2.

  4. Безродна Тетяна Миколаївна, вчитель інформатики комунального закладу Шевченківська загальноосвітня середня школа.

  5. Євсюкова Аліна Валентинівна, вчитель інформатики комунального закладу Балівська загальноосвітня середня школа.


Номінація «Фізика»
Оргкомітет:

  1. Олійник Наталія Миколаївна, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, голова оргкомітету.

  2. Грищенко Надія Іванівна, голова профспілкового комітету педагогічних працівників Дніпропетровського району.

  3. Лапічева Людмила Олексіївна, методист методичного кабінету відділу освіти.

  4. Джур Віра Борисівна, директор комунального закладу Кіровська загальноосвітня середня школа.

  5. Говоруха Лариса Григорівна, заступник директора із навчально-виховної роботи комунального закладу Кіровська загальноосвітня середня школа.



Журі:

  1. Слєпцов Юрій Володимирович, вчитель фізики комунального закладу Волоська загальноосвітня середня школа, керівник районного методичного об’єднання.

  2. Варнавська Наталія Олександрівна, заступник директора із навчально-виховної роботи коммунального закладу Ювілейна загальноосвітня середня школа №1.

  3. Панасенко Ольга Миколаївна, вчитель фізики комунального закладу Підгородненська загальноосвітня середня школа №3.

  4. Підтикана Тетяна Василівна, вчитель фізики комунального закладу Зорянська загальноосвітня середня школа.

  5. Іванішина Любов Михайлівна, вчитель фізики комунального закладу Партизанська загальноосвітня середня школа.


Номінація «Іноземна мова. Французька»
Оргкомітет:


  1. Олійник Наталія Миколаївна, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, голова оргкомітету.

  2. Грищенко Надія Іванівна, голова профспілкового комітету педагогічних працівників Дніпропетровського району.

  3. Сітало Тетяна Анатоліївна, методист методичного кабінету відділу освіти.

  4. Денисенков Сергій Ігорович, директор комунального закладу Олександрівська загальноосвітня середня школа.


Журі:

  1. Гонсіровська Інна Вікторівна, вчитель іноземної мови комунального закладу Новоолександрівська загальноосвітня середня школа, керівник районного методичного об’єднання.

  2. Кулик Сергій Андрійович, директор комунального закладу Миколаївська загальноосвітня середня школа №1.

  3. Тітаренко Людмила Павлівна, вчитель іноземної мови комунального закладу Горьківська загальноосвітня середня школа.

  4. Литвинова Світлана Олексіївна, вчитель іноземної мови комунального закладу Новомиколаївська загальноосвітня середня школа.

  5. Кислицький Олександр Макарович, директор комунального закладу Миколаївська загальноосвітня середня школа №2.



Номінація «Музичне мистецтво»
Оргкомітет:


  1. Олійник Наталія Миколаївна, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, голова оргкомітету.

  2. Грищенко Надія Іванівна, голова профспілкового комітету педагогічних працівників Дніпропетровського району.

  3. Заяць Наталія Петрівна, методист методичного кабінету відділу освіти.


Журі:

  1. Андрусяк Юлія Вікторівна, вчитель музичного мистецтва комунального закладу Новолександрівська загальноосвітня середня школа, керівник районного методичного об’єднання.

  2. Ларченко Алла Вікторівна, вчитель музичного мистецтва комунального закладу Балівська загальноосвітня середня школа.

  3. Гаврикова Алла Леонідівна, вчитель музичного мистецтва комунального закладу Олександрівська загальноосвітня середня школа.

  4. Голубничий Павло Вікторович, вчитель музичного мистецтва комунального закладу Підгородненська загальноосвітня середня школа №4.



Номінація «Російська мова»
Оргкомітет:


  1. Олійник Наталія Миколаївна, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, голова оргкомітету.

  2. Грищенко Надія Іванівна, голова профспілкового комітету педагогічних працівників Дніпропетровського району.

  3. Крічкевич Євгенія Володимирівна, методичного кабінету відділу освіти.

  4. Невеселий Віктор Михайлович, директор комунального закладу Партизанська загальноосвітня середня школа.

  5. Гнойова Людмила Володимирівна, заступник директора із навчально-виховної роботи комунального закладу Партизанська загальноосвітня середня школа.



Журі:


  1. Сітало Тетяна Анатоліївна, методист методичного кабінету.

  2. Волок Лариса Петрівна, методист методичного кабінету.

  3. Оленич Людмила Василівна, вчитель російської мови комунального закладу Олександрівська загальноосвітня середня школа.

  4. Гудимова Ірина Василівна, вчитель російської мови комунального закладу Ювілейна загальноосвітня середня школа №1.



Завідуюча методичним кабінетом Н.М. ОЛІЙНИК