Конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Про підсумки ХІ всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого... 1 193.03kb.
Наказ №2 Про підсумки І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу учнівської... 1 38.76kb.
Наказ №29 м. Вільнянськ Про результати проведення районного етапу... 1 32.23kb.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської... 1 38.62kb.
Конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» Переможці... 1 118kb.
План роботи кз кор «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» 1 48.92kb.
Конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» стали:... 1 54.24kb.
Наказ №3/14 м. Луганськ Про проведення міського етапу Всеукраїнського... 1 76.08kb.
Конкурсу технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість... 1 67.61kb.
Наказ №390 Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнської... 1 92.32kb.
Положення про районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної... 1 59.28kb.
Дюсш 2 (Червоноград) 1 315.1kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» - сторінка №1/1


Додаток 3

до наказу Міністерства освіти і науки від 17 квітня 2013 року № 447



Список

вчителів, які підготували переможців 4-го (підсумкового) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література»


п/п


Прізвище, ім’я, по батькові

вчителя


Назва навчального закладу

Прізвище, ім’я, по батькові

переможця



1

2

3

4


Автономна Республіка Крим

1.


Харитоненко

Юлія Валентинівна



Навчально-виховний комплекс «Українська школа-гімназія»

м. Сімферополя



Любомирський

Дмитро Миколайович




Вінницька область

2.


Тимчишина

Надія Іванівна



Літинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вінницької області

Вараниця

Валерія Сергіївна




Волинська область

3.

Яручик

Тетяна Василівна



Маяківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат

І-ІІІ ступенів – лінгвістичний ліцей» Волинської обласної ради Волинської області



Пироганич

Ірина Юріївна




Дніпропетровська область

4.



Самойленко

Олена Вікторівна



Навчально-виховний комплекс № 138

м. Дніпропетровськ



Кириченко

Анастасія Олександрівна




Донецька область

5.



Кольченкова

Аліна Анатоліївна



Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецької області

Єнгоян

Гоар Манвелівна



1

2

3

4


Житомирська область

6.



Вербило

Лариса Василівна



Денишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені

В. Г. Бондарчука Житомирської області




Михніцька

Ілона Володимирівна




Закарпатська область

7.



Чоповдя

Єльвіра Павлівна



Гімназія м. Ужгорода Закарпатської області

Дюрик

Катерина Юріївна





Запорізька область

8.



Фесенко

Ольга Миколаївна



Новомиколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області


Годованець

Анастасія Миколаївна




Івано-Франківська область

9.



Півторак

Віталій Романович



Калуська гімназія Калуської міської ради Івано-Франківської області


Шкоропаняк

Наталія Олексіївна




Київська область

10.

Дідківський

Володимир Іванович



Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Білоцерківської міської ради Київської області


Груленко

Павло Валерійович




Кіровоградська область

11.



Павленко

Вікторія Володимирівна



Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат – школа мистецтв) Кіровоградської обласної ради


Четвертак

Дарина Сергіївна



1

2

3

4


Луганська область

12.

Бабич

Олена Георгіївна



Комунальний заклад «Алчевська соціально-економічна гімназія»

Луганської області



Красавіна

Ганна Русланівна




Львівська область

13.

Войцик

Ольга Романівна



Львівська академічна гімназія Львівської області


Петренко

Катерина Олексіївна




Миколаївська область

14.

Миронюк

Світлана Миколаївна



Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Доманівської районної ради Миколаївської області

Дога

Ангеліна Олександрівна




Одеська область

15.

Карпенко

Надія Василівна



Лиманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Одеської області

Кожухаренко

Ольга Миколаївна




Полтавська область

16.

Ткаченко

Наталія Миколаївна



Вовчицький ліцей

ім В. Ф. Мицика Лубенської районої ради Полтавської області




Ткачук

Дарина Сергіївна




Рівненська область

17.


Субурай

Віра Титівна



Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської області


Субурай

Оксана Володимирівна




Сумська область

18.



Головань

Наталія Михайлівна



Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Сумської області


Бондаренко

Ксенія Вікторівна

Кучеренко

Ярослава Юріївна



1

2

3

4


Тернопільська область

19.



Шпак

Наталія Василівна



Сосулівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області

Шпак

Оксана Олександрівна




Харківська область

20.

Таращич

Валентина

В’ячеславівна


Куп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Куп’янської міської ради Харківської області

Скарлат

Ірина Сергіївна




Херсонська область

21.

Кондрацова

Людмила Дмитрівна



Первомаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району Херсонської області

Аліпов

Антон Павлович




Хмельницька область

22.

Назімко

Лілія Сергіївна



Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 1 м. Нетішина Хмельницької області




Кулікова

Елеонора Олександрівна




Черкаська область

23.

Коваленко

Сергій Миколайович



Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради Черкаської області


Юрчак

Марія Володимирівна




Чернівецька область

24.

Киселиця

Іван Васильович



Чернівецький юридичний коледж


Васюк

Алла Юріївна




Чернігівська область

25.



Огієнко

Марія Андріївна



Сосницька районна гімназія Сосницької районної ради Чернігівської області


Заяць

Яна Станіславівна



1

2

3

4


м. Київ

26.

Адаменко

Вікторія Андріївна



Спеціалізована школа з поглибленим вивченням української мови та літератури № 193 м.Києва

Степаненко

Анастасія Євгенівна



27.

Ушакова

Тетяна Сергіївна



Київська гімназія східних мов № 1 м. Києва

Джурик

Крістіна Вікторівна




м. Севастополь

28.



Атрохова

Євгенія Владиславівна



Севастопольська гімназія № 8 із російською й українською мовами навчання Севастопольської міської ради

м. Севастополя



Атрохова

Марина Сергіївна





Директор Інституту інноваційних

технологій і змісту освіти






О. А. Удод