М. Волочиськ - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
М. Волочиськ - сторінка №1/1

03.11.2011

м. Волочиськ


921/2011-р
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства громадянам Карман О.В та Карман Г.М. за межами населеного пункту с. Дзеленці на території Дзеленецької сільської ради

На підставі статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статей 17, 118, 121, 125 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 року № 677, враховуючи висновок комісії по вилученню та наданню земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення від 14.10.2011 року, розглянувши пропозицію управління Держкомзему у Волочиському районі від 01.11.2011 року № 416:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства з безкоштовною передачею у власність, із земель державної власності сільськогосподарського призначення (ріллі), орієнтовною площею 0,70 га гр. Карману Олександру Васильовичу та орієнтовною площею 2,00 га гр. Карман Ганні Матвіївні за межами населеного пункту с. Дзеленці на території Дзеленцької сільської ради.

2. Рекомендувати вищезгаданим громадянам звернутись до ліцензованої землевпорядної організації для виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, з наступним поданням його на розгляд комісії з питань пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Мальованого І.П.


Голова адміністрації І. ДОБЖАНСЬКИЙ