Наказ №10 Про організацію та завдання цивільного захисту (цивільної оборони) в кз днз на 2013рік - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №4 Про організацію цивільного захисту (цивільної оборони) 1 45.12kb.
Наказ №8 Про організацію цивільного захисту (цивільної оборони) 1 93.69kb.
Наказ № Про організацію цивільного захисту (цивільної оборони) 1 203.17kb.
Наказ №19 Про організацію цивільного захисту (цивільної оборони) 1 315.35kb.
Наказ №20 Про організацію цивільного захисту (цивільної оборони) 1 70.87kb.
Наказ №6 Про організацію цивільного захисту (цивільної оборони) 1 116.34kb.
Наказ № Про організацію цивільного захисту (цивільної оборони) 1 104.65kb.
Наказ №5 Про організацію цивільного захисту (цивільної оборони) 1 42.34kb.
Наказ №19 Про організацію цивільного захисту (цивільної оборони) 1 84.51kb.
Наказ №20 Про організацію цивільного захисту (цивільної оборони) 1 121.26kb.
Наказ №287 Про підсумки роботи управління освіти з цивільного захисту... 1 97.06kb.
Постанова іменем україни 6 березня 2013 року м. Київ 1 213.44kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №10 Про організацію та завдання цивільного захисту (цивільної оборони) в кз - сторінка №1/1


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДОШКІЛЬНИЙ

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОК) №411

КОМБІНОВАНОГО ТИПУ

ХАРКІВСЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ»КОММУНАЛЬНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ

«ДОШКОЛЬНОЕ

УЧЕБНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ

(ЯСЛИ-САД) №411

КОМБИНИРОВАННОГО ТИПА

ХАРЬКОВСКОГО

ГОРОДСКОГО СОВЕТА»НАКАЗ

15.01.2013 №10


Про організацію та завдання

цивільного захисту (цивільної оборони)

в КЗ ДНЗ на 2013рік

На виконання вимог Закону України «Про цивільну оборону України», постанов Кабінету Міністрів України з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України» Єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 03.09.2009 № 814, , наказу управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради 14.01.2013, № 16 «Про організацію цивільного захисту (цивільної оборони) у навчальних закладах району та управлінні освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради у 2013 році»

НАКАЗУЮ:

Взяти до відома, що начальником цивільної оборони ДНЗ відповідно 3 Закону України «Про цивільну оборону України», п. 6 Положення про Функціональну підсистему «Освіта і наука України» єдиної державної системи цивільного захисту України, затвердженого наказом Начальника цивільного захисту Міністерства освіти і науки України від 03.09.2009 № 814, є керівник, завідувач КЗ ДНЗ Коміссарова Г.К. а начальником штабу - перший заступник керівника – вихователь-методист Рубаха Ірина Петрівна.

1. Заступником начальника ЦО КЗ ДНЗ призначити Беркуту О.О. – голову ПК, практичного психолога.

2. Основні зусилля у ході реалізації головного завдання зосередити на роз'ясненні серед педагогічних працівників, технічно-обслуговуючого персоналу, та вихованців Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України» Єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 03.09.2009 № 814, навчанні їх правилам поведінки та основним способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, прийомам надання першої медичної допомоги.

Упродовж 2013 року

3. Затвердити план основних заходів підготовки ЦЗ (ЦО) управління освіти на 2012 рік (додаток №1), тематику навчань для підготовки керівного складу ЦЗ (ЦО), для спеціальної підготовки працівників, які входять до складу невоєнізованих формувань ЦЗ (ЦО), робітників і службовців, які не входять до складу невоєнізованих формувань ЦЗ (ЦО) (додатки №№ 2, 3, 4, 5), графік проведення Днів цивільного захисту (цивільної оборони) та Тижня безпеки дітей у КЗ ДНЗ у 2011/2012 навчальному році (додаток № 6).


4. Навчання працівників КЗ ДНЗ організувати та здійснювати за категоріями:

- особи керівного, командно-начальницького складу ЦЗ (ЦО);

- працівники КЗ ДНЗ, які входять до складу невоєнізованих формувань ЦЗ (ЦО): рятувальна ланка, ланка пожежогасіння, ланка охорони громадського порядку,санітарний пост.

- працівники КЗ ДНЗ, які не ввійшли до складу невоєнізованих формувань ЦЗ (ЦО).

5. Підготовку керівного, командно-начальницького складу невоєнізованих формувань ЦЗ (ЦО) проводити таким чином:

5.1. Здійснювати за місцем роботи під час установчих зборів та у складі навчальних груп згідно із відповідним планом, а також під час проведення періодичних навчань і тренувань.

5.2. Поточну підготовку проводити за місцем роботи у складі навчальних груп згідно із планом і рекомендованою тематикою занять та під час установчих зборів з цивільного захисту (цивільної оборони) в обсязі 15 годин.

6. Підготовку особового складу невоєнізованих формувань ЦЗ (ЦО) проводити безпосередньо за місцем роботи згідно з тематикою (додаток № 3) обсягом 15 годин під керівництвом командирів формувань. Зміст тем загальної тематики кількістю 9 годин відпрацьовувати під час підготовчого періоду до навчань, тренувань ЦЗ (ЦО). Зміст тем спеціальної тематики розробляти з урахуванням конкретних виробничих умов і відповідних чинних нормативно-правових актів у сфері охорони праці, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та оперативного реагування на них.

8. До проведення занять з надання першої медичної допомоги залучати медичних працівників, які працюють у КЗ ДНЗ.

9. Навчання робітників та службовців, які не входять до складу формувань ЦЗ (ЦО) проводити в обсязі 12 годин на планових заняттях у складі навчальних груп у період підготовки до навчань і тренувань з ЦЗ (ЦО). Конкретні види занять визначити начальникам ЦЗ (ЦО) відповідно до тематики (додаток № 4).

Під час проведення занять особливу увагу приділяти відпрацюванню порядку дій у різних екстремальних ситуаціях як в навчальному закладі, так і в побуті, наданню само- та взаємодопомоги, виконанню комплексу заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

10. Додатково для підвищення рівня знань з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій використовувати систему навчання у галузі охорони праці, ввідні, первинні, повторні та цільові інструктажі.

11. Навчальний рік у сфері цивільного захисту (цивільної оборони) розпочати з 20 січня 2013 року.

12. Основними завданнями ЦО КЗ ДНЗ на 2013 рік вважати :

- підготовку особового складу КЗ ДНЗ, штабу ЦО та невоєнізовані формування щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації;

- навчання всіх категорій працівників ДНЗ та вихованців діям у надзвичайних ситуаціях техногенного, екологічного, природного та військового характеру;

12.1. З метою організації ЦО КЗ ДНЗ, своєчасного захисту персоналу за програмами забезпечення засобами індивідуального захисту в разі виникнення надзвичайних ситуацій, створити в ДНЗ штаб ЦО у складі:

- начальник штабу ЦО – Рубаха І.П. , вихователь-методист;

- помічник начальника штабу ЦО – Літвін К.П., заступник завідувача з господарства;

- оперативні працівники штабу ЦО –Беркута О.О.. – практичний психолог, Кур’янова Л.М. – вихователь; Волобуєва І.Г. – вихователь.

12.2. Начальнику штабу ЦО КЗ ДНЗ для призначених посадових осіб з ЦО розробити та затвердити функціональні обов’язки, необхідні документи, плани згідно рекомендаціям штабу ЦО району та забезпечити :

- запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та запровадження заходів ДНЗ щодо зменшення збитків та втрат в разі їх виникнення;

- оповіщення персоналу КЗ ДНЗ про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний та воєнний час і постійне інформування його про наявні обставини;

- захист персоналу від наслідків аварій, катастроф, великих пожеж, стихійного лиха та застосування засобів захисту від ураження.

12.3. Створити невоєнізовані формування у складі:

- рятувальна ланка: Рубаха М.М. – робочий з обслуговування будівлі; Ємцова Ю.Г. – інструктор з фізкультури; Маркова В.І. – шеф-кухар; Бондар Л.В.- комірник; Варданян І.М. – вчитель-логопед; Петровська Н.М. – вихователь; Артеменко М.М. – сторож; Воробйова Н.О. – сторож;

- ланка пожежогасіння: Літвін К.П. – заступник завідувача з господарства; Пустосьолова В.М. – вихователь; Білоусова Л.Л. – вихователь; Кирилова В.М. – помічник вихователя;

- ланка охорони громадського порядку: Шевченко В.О. – помічник вихователя; Сухініна Ю.А. – вихователь; Балєра Т.М. – вихователь; Котенко Н.П. – машиніст з прання білизни;

- санітарний пост: Островерхова І.М. – медична сестра старша; Глущенко Л.О. – вихователь; Беркута О.О. – практичний психолог.
13. Начальнику штабу цивільного захисту (ЦО) надавати до управління освіти:

- звіти встановлених зразків про виконання вимог і заходів ЦЗ (ЦО).

До 25.06. 2013,

до 14.12.2013  • звіти (накази) про підсумки проведення «Тижня безпеки дитини» у навчальному закладі.

До 27.04.2013,

до 25.05.2013  • доповіді про стан і підготовку цивільного захисту (цивільної оборони) навчального закладу у 2012 році.

До 25.06.2013,

до 25.11.2013

14. Вихователям КЗ ДНЗ:

14.1. Навчально-виховну роботу з дітьми дошкільного віку з питань

охорони життя і здоров’я дітей, норм поведінки у надзвичайних ситуаціях здійснювати через різні види діяльності дітей: навчальну, трудову, ігрову, художню тощо.

Протягом року

14.2. Підготуватись до якісного проведення як підсумку виховної роботи з дітьми та закріпленням знань, «Тижня безпеки дитини».

21.05.– 25.05.2013

14.3. Підготувати дошкільний навчальний заклад до участі в огляді –

конкурсі на кращий стан організаційної, практичної, навчально-виховної роботи з питань захисту життя і здоров`я дітей від надзвичайних ситуацій серед ДНЗ району.

До 20.05.2013

15. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Завідувач КЗ ДНЗ №411

_________________

_Г.К.Коміссарова_