Наказ №107 Про підсумки конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №121 Про підсумки конкурсу на кращий дистанційний курс у 2012... 1 185.09kb.
Наказ №59 Про проведення конкурсу на кращий дистанційний курс серед... 1 122.76kb.
Наказ №5 Про проведення конкурсу на кращий дистанційний курс у 2013... 1 150.83kb.
Наказ №81 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Рівненській... 1 86.02kb.
Наказ №266 Про підсумки II (районного) етапу конкурсу на кращий малюнок... 1 31.92kb.
Наказ №352 Про підсумки проведення районного туру професійного конкурсу... 1 46.11kb.
Наказ №197 Про підсумки проведення міського конкурсу творчих робіт... 1 63.76kb.
Наказ №334 Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу... 1 255.42kb.
Реклама та "паблік рілейшнз" в системі активізації та модернізації... 1 95.74kb.
Маркетингові дослідження як складова вивчення потреб користувачів... 1 166.61kb.
Прогнозування оптимальної моделі бібліотечних послуг Дистанційний... 1 177.06kb.
Денну форму навчання за окр «бакалавр» на основі повної загальної... 7 1553.39kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №107 Про підсумки конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх - сторінка №1/1

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ











Н А К А З

06.06.2011                                                  № 107

Про підсумки конкурсу

на кращий дистанційний курс

серед учителів загальноосвітніх

навчальних закладів м. Харкова

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 29.03.2011 № 59 «Про проведення конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова» оргкомітетом проведено міський етап конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова (далі – Конкурс) у номінаціях:

-       «Українська мова та література»;

-       «Математика»;

-       «Історія»;

-       «Інформатика».

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та на підставі рішення експертної комісії Конкурсу

НАКАЗУЮ:

1.                 Затвердити протокол міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова (додаток 1).

2.                 Визнати переможцями Конкурсу в номінації «Українська мова та література» і нагородити:

1.1.     Дипломом І ступеня Яценко Ганну Володимирівну, вчителя Харківської гімназії №144 Харківської міської ради Харківської області;

1.2.     Дипломом ІІ ступеня авторський колектив учителів Ленінського району у складі:

–       Балали Лариси Миколаївни, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІП ступенів №18 Харківської міської ради Харківської області,

–       Бендеги Світлани Петрівни, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 Харківської міської ради Харківської області,

–       Ніколенко Галини Анатоліївни, вчителя Харківської гімназії №152 Харківської міської ради Харківської області,

–       Оніщенко Анни Іванівни, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІП ступенів №69 Харківської міської ради Харківської області,

–       Сірої Анжеліки Миколаївни, вчителя Харківської гімназії №86 Харківської міської ради Харківської області,

–       Тимофєєвої Світлани Миколаївни, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №108 Харківської міської ради Харківської області,

–       Толкачової Світлани Іванівни, вчителя Харківської гімназії №152 Харківської міської ради Харківської області,

–       Шатілової Жанетти Василівни, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 Харківської міської ради Харківської області);

1.3.     Дипломом ІІІ ступеня Каруку Наталю Анатоліївну, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області.

2.        Визнати переможцями Конкурсу в номінації «Математика» і нагородити:

2.1.  Дипломами І ступеня:

-       Іменнову Олену Іванівну, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №52 Харківської міської ради Харківської області;

-       Годун Тетяну Валентинівну, вчителя Харківського ліцею №107 Харківської міської ради Харківської області;

2.2.  Дипломом ІІ ступеня Соколову Тетяну Іванівну, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №162 Харківської міської ради Харківської області;

2.3.  Дипломом ІІІ ступеня авторський колектив учителів Ленінського району у складі:

-       Пономаренко Юлії Вікторівни, вчителя Харківської гімназії №152 Харківської міської ради Харківської області,

-       Чередніченко Ірини Валентинівни, вчителя Харківської гімназії №13 Харківської міської ради Харківської області,

-       Крячко Лариси Василівни, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІП ступенів №18 Харківської міської ради Харківської області,

-       Чижову Юлії Германівни, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІП ступенів №126 Харківської міської ради Харківської області.

3.            Визнати переможцями Конкурсу в номінації «Історія» і нагородити:

3.1.     Дипломом І ступеня творчий колектив учителів Орджонікідзевського району у складі:

–       Кондратової Лілії Іванівни, вчителя Харківського навчально-виховного комплексу №15 Харківської міської ради Харківської ради,

–       Ісаєнко Лілії Михайлівни, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №40 Харківської міської ради Харківської області,

–       Корягіної Олени Анатоліївни, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області,

–       Ніколаєвої Тетяни Володимирівни, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області;

3.2.     Дипломом ІІ ступеня Бармас Ольгу Володимирівну,  вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №51 Харківської міської ради Харківської області;

3.3.     Дипломами ІІІ ступеня авторський колектив учителів Ленінського району у складі:

–       Башинської Людмили Василівни, вчителя Харківської гімназії №152 Харківської міської ради Харківської області,

–       Касімової Марини Борисівни, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 Харківської міської ради Харківської області,

–       Леус Лариси Вадимівни, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №87 Харківської міської ради Харківської області,

–       Сохи Ірини Вячеславівни, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 Харківської міської ради Харківської області;

–       Прокоп’євої Ольги Андріївни, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 Харківської міської ради Харківської області.

4.        Визнати переможцями Конкурсу в номінації «Інформатика» і нагородити:

4.1.            Дипломом І ступеня авторський колектив учителів Орджонікідзевського району у складі:

–        Дорохової Любові Володимирівни, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №168 Харківської міської ради Харківської області,

–        Бортнікової Ольги Миколаївни,  вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №104 Харківської міської ради Харківської області,

–        Бабенко Олени Миколаївни, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області,

–        Буравкової Тетяни Іванівни, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області;

4.2.          Дипломом ІІ ступеня Хворостову Наталію Іванівну, Шевченко Каріну Миколаївну, вчителів Харківської гімназії № 46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;

4.3.          Дипломом ІІІ ступеня Соловіченко Олену Олексіївну, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №129 Харківської міської ради Харківської області.

5.     Управлінням освіти адміністрацій районів Харківської міської ради:

5.1. Проаналізувати результати участі вчителів загальноосвітніх навчальних закладів в Конкурсі та довести інформацію про його підсумки до відома керівників навчальних закладів та учасників.

До 10.07.2011

5.2.          Забезпечити підготовку матеріалів дистанційних курсів переможців Конкурсу для розміщення на порталі Системи дистанційного навчання «Доступна освіта».

До 01.10.2011

6.   Методисту науково-методичного педагогічного центру Малихіній С.М., спеціалісту І категорії науково-методичного педагогічного центру Масхарашвілі Т.О., забезпечити розміщення дистанційних курсів переможців Конкурсу на порталі Системи дистанційного навчання «Доступна освіта».

До 15.10.2011

7.   Спеціалісту І категорії науково-методичного педагогічного центру Масхарашвілі Т.О., розмістити даний наказ на сайті Департаменту освіти.

До 01.07.2011

8.    Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Департаменту освіти                                                      О.І. Деменко

 

З наказом ознайомлені:



Малихіна С.М.

Масхарашвілі Т.О.

Малихіна С.М.

Дегтярьова О.А.

Додаток 1

до наказу Департаменту освіти

Харківської міської ради

від ________2011 №___

Протокол

міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова

 

НОМІНАЦІЯ «УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА»





П.І.Б. авторів (авторських колективів)

ЗНЗ №№

Змістовна складова

Оформлення матеріалів

Сума балів

Місце

1

Агулова Наталя Петрівна

ХСШ №181 «Дьонсурі»

0,50

0,30

0,80




2

Авторський колектив:

-         Овчаренко Юлія Володимирівна

-         Терещенко Алла Віталіївна

-         Чопікян  Анжелина Володимирівна

-         Бредун Світлана Тимофіївна

-         Мар’єнко  Олена Олександрівна

-         Сидоренко Оксана Михайлівна


ХСШ №17

0,45

0,30

0,75




3

Яценко Ганна Володимирівна

ХГ №144

0,61

0,33

0,94

1 місце

4

Карук Наталя Анатоліївна

ХСШ №16

0,50

0,31

0,81

3 місце

5

Авторський колектив:

-         Балала Лариса Миколаївна



ХСШ №18

0,50

0,32

0,82

2 місце

-         Бендега Світлана Петрівна

ХЗОШ №126

-         Ніколенко Галина Анатоліївна

ХГ№152

-         Оніщенко Анна Іванівна

ХЗОШ №69

-         Сіра Анжеліка Миколаївна

ХГ№86

-         Тимофєєва Світлана Миколаївна

ХСШ №108

-         Толкачова Світлана Іванівна,

ХГ №152

-         Шатілова Жанетта Василівна,

ХСШ №18

6

Казакова Валентина Анатоліївна

ХНВК №74

0,50

0,30

0,80




7

Авторський колектив:

-         Лукавенко Тетяна Павлівна



ХСШ №80

0,50

0,30

0,80




-         Фурманова Олена Миколаївна

ХЗОШ №104

-         Ковтун Лариса Анатоліївна

ХСШ №85

-         Топчій Тетяна Антонівна

ХСШ №119

НОМІНАЦІЯ «ІСТОРІЯ»



П.І.Б. авторів (авторських колективів)

ЗНЗ №№

Змістовна складова

Оформлення матеріалів

Сума балів

Місце

1

Сєрякова Валентина Іллівна

ХЗОШ №10

0,47

0,26

0,73




2

Ашортіа Євген Демурович

ХЗОШ №120

0,41

0,26

0,67




3

Авторський колектив:

-         Кондратова Лілія Іванівна



ХНВК №15

0,56

0,32

0,88

1 місце

-         Ісаєнко Лілія Михайлівна

ХЗОШ №40

-         Корягіна Олена Анатоліївна

ХСШ №119

-         Ніколаєва Тетяна Володимирівна

ХСШ№119

4

Авторський колектив:

-         Башинська Людмила Василівна



ХГ №152

0,50

0,28

0,78

3 місце

-         Касімова Марина Борисівна

ХСШ №18

-         Леус Лариса Вадимівна

ХСШ №87

-         Соха Ірина В’ячеславівна

ХСШ №18

5

Бармас Ольга Володимирівна

ХЗОШ №51

0,55

0,31

0,86

2 місце

6

Прокоп’єва Ольга Андріївна

ХЗОШ №129

0,49

0,29

0,78

3 місце

НОМІНАЦІЯ «МАТЕМАТИКА»



П.І.Б. авторів (авторських колективів)

ЗНЗ №№

Змістовна складова

Оформлення матеріалів

Сума балів

Місце

1

Іменнова Олена Іванівна

ХЗОШ №52

0,46

0,31

0,77

1 місце

2

Соколова Тетяна Іванівна

ХСШ №162

0,44

0,30

0,74

2 місце

3

Авторський колектив:

-         Руденко Олександра В’ячеславівна,

-         Дехтяра Марина Володимирівна ,


ХЗОШ №122

0,30

0,21

0,51




4

Авторський колектив:

Пономаренко Юлія Вікторівна



ХГ №152

0,42

0,30

0,72

3 місце

 Чередніченко Ірина Валентинівна

ХГ№13

Крячко Лариса Василівна

ХСШ №18

Чижова Юлія Германівна

ХЗОШ №126

5

Бурцева Катерина Миколаївна

ХЗОШ №147

0,44

0,26

0,70




6

Авторський колектив:

-         Казакова Лілія Леонідівна,

-         Юрко Володимир Анатолійович,

-         Дзьобань Любов Анатоліївна,

-         Курінна Тамара Михайлівна


ХЛ №149

0,34

0,28

0,62




7

Осінська Ірина Володимирівна

ХЗОШ №38

0,39

0,28

0,67




8

Авторський колектив:

-         Карпікова Євгенія Георгіївна



ХНВК №15

0,42

0,29

0,71




-         Максименко Наталія Вікторівна

ХЗОШ № 70

-         Братковська Світлана Миколаївна

ХЗОШ №118

-         Бакулін Сергій Миколайович

ХСШ №155

-          Щедріна Наталія Олександрівна

ХСШ №155

-         Клушин Віктор Іванович

ХСШ №157

9

Годун Тетяна Валентинівна

ХЛ №107

0,45

0,32

0,77

1 місце

НОМІНАЦІЯ «ІНФОРМАТИКА»



П.І.Б. авторів (авторських колективів)

ЗНЗ №№

Змістовна складова

Оформлення матеріалів

Сума балів

Місце

1

Авторський колектив:

Дорохова Любов Володимирівна



ХЗОШ №168

0,51

0,32

0,83

1 місце

Бортнікова Ольга Миколаївна

ХЗОШ №104

Бабенко Олена Миколаївна 

ХСШ № 75

Буравкова Тетяна Іванівна

ХСШ №75

2

Гріневич Ганна Ігорівна

ХГ №47

0,48

0,27

0,75




3

Авторський колектив:

Агафонова Галина Вікторівна 



ХСШ №18

0,48

0,28

0,76




Жеребкін Олександр Васильович

ХГ №86

Кожевнікова Ірина Миколаївна

ХСШ №87

Дмитрієва Тетяна Петрівна

ХЗОШ №126

4

Матвеєва Лариса Миколаївна

ХЗОШ №127

0,42

0,26

0,68




5

Сало Ольга Володимирівна

ХЗОШ №64

0,49

0,25

0,74




6

Удовенко Наталія Миколаївна

ХЗОШ № 138

0,50

0,28

0,78




7

Авторський колектив:

Хворостова Наталія Іванівна



Шевченко Каріна Миколаївна

ХГ №46

0,51

0,30

0,81

2 місце

8

Соловіченко Олена Олексіївна

ХЗОШ №129

0,51

0,28

0,79

3 місце