Наказ №121 Про підсумки конкурсу на кращий дистанційний курс у 2012 році - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №107 Про підсумки конкурсу на кращий дистанційний курс серед... 1 253.53kb.
Наказ №59 Про проведення конкурсу на кращий дистанційний курс серед... 1 122.76kb.
Наказ №5 Про проведення конкурсу на кращий дистанційний курс у 2013... 1 150.83kb.
Наказ №334 Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу... 1 255.42kb.
Наказ №80 Про підсумки обласного конкурсу на кращий навчально-методичний... 1 293.29kb.
Наказ №55 Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу... 1 23.14kb.
Наказ № Про підсумки проведення Міжнародного математичного конкурсу 1 24.05kb.
Реклама та "паблік рілейшнз" в системі активізації та модернізації... 1 95.74kb.
Маркетингові дослідження як складова вивчення потреб користувачів... 1 166.61kb.
Про затвердження плану заходів з організації підвищення кваліфікації... 1 77.58kb.
Прогнозування оптимальної моделі бібліотечних послуг Дистанційний... 1 177.06kb.
Олексій харитонов директор департаменту супроводження господарської... 1 67.42kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №121 Про підсумки конкурсу на кращий дистанційний курс у 2012 році - сторінка №1/1




УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ












Н А К А З


25.06.2012 № 121
Про підсумки конкурсу

на кращий дистанційний курс у 2012 році


На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради
від 05.03.2012 № 48 «Про проведення конкурсу на кращий дистанційний курс у 2012 році» оргкомітетом проведено міський етап конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова (далі Конкурс) у номінаціях:

  • «Українська мова та література»;

  • «Математика»;

  • «Історія»;

  • «Інформатика»;

  • «Хімія»;

  • «Біологія».

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на кращий дистанційний курс та на підставі рішення експертної комісії Конкурсу (протокол додається)

НАКАЗУЮ:



  1. Визнати переможцями Конкурсу в номінації «Українська мова та література» і нагородити:

    1. Дипломом І ступеня Санжаровську Вікторію Іванівну, вчителя Харківського ліцею №149 Харківської міської ради Харківської області.

    2. Дипломом ІІ ступеня Ковтун Ларису Анатоліївну, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №85 Харківської міської ради Харківської області.

    3. Дипломом ІІІ ступеня Каруку Наталю Анатоліївну, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №132 Харківської міської ради Харківської області.

  1. Визнати переможцями Конкурсу в номінації «Математика» і нагородити:

    1. Дипломом І ступеня Довгань Наталію Петрівну, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області.

    2. Дипломом ІІ ступеня Миронову Ганну Олександрівну, вчителя Харківської гімназії №162 Харківської міської ради Харківської області.

    3. Дипломом ІІІ ступеня Шкарлат Світлану Іванівну, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №87 Харківської міської ради Харківської області.

  2. Визнати переможцями Конкурсу в номінації «Історія» і нагородити:

    1. Дипломом І ступеня Набойщикову Оксану Іванівну, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №117 Харківської міської ради Харківської ради.

    2. Дипломом ІІ ступеня Ашортія Євгена Демуровича, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області.

    3. Дипломом ІІІ ступеня Кальнооченко Ірину Миколаївну, вчителя Харківської гімназії №13 Харківської міської ради Харківської області.

  3. Визнати переможцями Конкурсу в номінації «Інформатика» і нагородити:

    1. Дипломом І ступеня Агафонову Галину Вікторівну, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 Харківської міської ради Харківської області.

    2. Дипломом ІІ ступеня Коротку Олену Іванівну, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області.

    3. Дипломами ІІІ ступеня:

  • Грінєвич Ганну Ігорівну, вчителя Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області;

  • Шакурова Євгена Олексійовича, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області.

  1. Визнати переможцями Конкурсу в номінації «Хімія» і нагородити:

    1. Дипломом І ступеня Піпу Олену Анатоліївну, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №136 Харківської міської ради Харківської ради.

    2. Дипломом ІІ ступеня Набокову Анну Юріївну, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №71 Харківської міської ради Харківської області.

    3. Дипломом ІІІ ступеня Промоскаль Анну Василівну, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області.

  2. Визнати переможцями Конкурсу в номінації «Біологія» і нагородити:

    1. Дипломом І ступеня Уварову Інну Олександрівну, вчителя Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської ради.

    2. Дипломом ІІ ступеня Задорожну Лідію Яківну, вчителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області.

    3. Дипломом ІІІ ступеня Семенович Надію Дмитрівну, вчителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №113 Харківської міської ради Харківської області.

  3. Управлінням освіти адміністрацій районів Харківської міської ради:

    1. Проаналізувати результати участі вчителів загальноосвітніх навчальних закладів у Конкурсі та довести інформацію про його підсумки до відома керівників навчальних закладів та учасників.

До 02.07.2012

  1. Інженеру з інформаційно-методичного та технічного забезпечення Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради Подворному І.В. розмістити цей наказ на сайті Департаменту освіти.

До 10.07.2012

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти Харківської міської ради Стецюру Т.П.

Директор Департаменту освіти О.І. Деменко


З наказом ознайомлені:

Стецюра Т.П.

Подворний І.В.

Міщенко С.М.

Протокол

міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс у 2012 році


НОМІНАЦІЯ «УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА»



П.І.Б. автора

ЗНЗ №№

Змістовна складова

Оформлення матеріалів

Вимоги до оформлення тестів

Сума балів

Місце



Ольшевська Ольга Володимирівна

132

0,372

0,119

0,321

0,812






Кордюк Лілія Анатоліївна

132

0,449

0,162

0,349

0,959

ІІІ



Санжаровська Вікторія Іванівна

149

0,451

0,157

0,363

0,970

І



Кухтіна Тетяна Миколаївна

78

0,237

0,085

0,200

0,522






Сіра Анжеліка Миколаївна

86

0,339

0,160

0,370

0,869






Колосовська Тетяна Миколаївна

140

0,416

0,157

0,319

0,892






Ковтун Лариса Анатоліївна

85

0,438

0,157

0,370

0,965

ІІ



Закліківська Тамара Павлівна

163

0,436

0,152

0,342

0,930






Тесленко Оксана Валеріївна

104

0,430

0,162

0,356

0,947



НОМІНАЦІЯ «МАТЕМАТИКА»





П.І.Б. автора

ЗНЗ №№

Змістовна складова

Оформлення матеріалів

Вимоги до оформлення тестів

Сума балів

Місце



Вишемірська Олена Олександрівна

132

0,338

0,123

0,299

0,760






Сімоненко Ніна Михайлівна

59

0,366

0,149

0,339

0,853






Шкарлат Світлана Іванівна

87

0,415

0,149

0,318

0,881

ІІІ



Нерубенко Оксана Олександрівна

58

0,377

0,135

0,270

0,783






Великожон Віра Григорівна

140

0,402

0,157

0,303

0,863






Миронова Ганна Олександрівна

43

0,408

0,157

0,331

0,896

ІІ



Філюнкіна Галина Володимирівна

70

0,346

0,141

0,312

0,799






Довгань Наталія Петрівна

75

0,451

0,170

0,339

0,959

І

НОМІНАЦІЯ «ІСТОРІЯ»





П.І.Б. автора

ЗНЗ №№

Змістовна складова

Оформлення матеріалів

Вимоги до оформлення тестів

Сума балів

Місце



Набойщикова Оксана Іванівна

117

0,439

0,170

0,327

0,937

І



Корж Христина Олександрівна

54

0,408

0,149

0,313

0,870






Руденко Сергій Олександрович

9

0,355

0,140

0,274

0,769






Кальнооченко Ірина Миколаївна

13

0,407

0,152

0,314

0,872

ІІІ



Крепенштейн І.П.

53

0,381

0,157

0,317

0,855






Ашортія Євгеній Демурович

120

0,406

0,152

0,317

0,875

ІІ

НОМІНАЦІЯ «ІНФОРМАТИКА»





П.І.Б. автора

ЗНЗ №№

Змістовна складова

Оформлення матеріалів

Вимоги до оформлення тестів

Сума балів

Місце



Грінєвич Ганна Ігорівна

47

0,392

0,151

0,217

0,760

ІІІ



Матвєєва Лариса Миколаївна

127

0,276

0,119

0,191

0,586






Соловей Юлія Володимирівна

130

0,274

0,120

0,203

0,598






Шишко Ірина Миколаївна

4

0,320

0,139

0,231

0,689






Агафонова Галина Вікторівна

18

0,390

0,151

0,270

0,811

І



Шакуров Євгеній Олександрович

10

0,387

0,140

0,233

0,760

ІІІ



Хохлова Світлана Львівна

35

0,340

0,143

0,253

0,736






Коротка Олена Іванівна

35

0,351

0,140

0,272

0,763

ІІ

НОМІНАЦІЯ «ХІМІЯ»



П.І.Б. автора

ЗНЗ №№

Змістовна складова

Оформлення матеріалів

Вимоги до оформлення тестів

Сума балів

Місце



Григорьєва Тетяна Володимирівна

51

0,295

0,170

0,335

0,800






Піпа Олена Анатоліївна

136

0,451

0,170

0,356

0,978

І



Набокова Анна Юріївна

71

0,448

0,160

0,352

0,961

ІІ



Промоскаль Анна Василівна

10

0,424

0,170

0,331

0,925

ІІІ

НОМІНАЦІЯ «БІОЛОГІЯ»





П.І.Б. автора

ЗНЗ №№

Змістовна складова

Оформлення матеріалів

Вимоги до оформлення тестів

Сума балів

Місце



Борозенець Вікторія Юріївна

159

0,429

0,157

0,349

0,934






Малік Наталія Анатоліївна

76

0,438

0,148

0,352

0,939






Борисенко Ірина Борисівна

36

0,404

0,162

0,355

0,921






Олефіренко Олена Петрівна

152

0,433

0,170

0,335

0,938






Семенович Надія Дмитрівна

113

0,442

0,153

0,356

0,951

ІІІ



Уварова Інна Олександрівна

12

0,460

0,170

0,370

1,00

І



Бучіна Тетяна Володимирівна

41

0,415

0,160

0,335

0,910






Задорожна Лідія Яківна

66

0,454

0,170

0,363

0,986

ІІ

Голова експертної комісії Т.П.Стецюра