Наказ №136 Про порядок звільнення учнів (вихованців) 9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району ві - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №144 Про порядок звільнення учнів (вихованців) 9-х класів загальноосвітніх... 1 217.33kb.
Наказ №80 Про порядок звільнення учнів 9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх... 1 153.04kb.
Наказ №232 Про порядок звільнення учнів (вихованців) 9, 11 (12) 10 1273.67kb.
Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 10 1166.89kb.
Наказ №55 Про порядок організованого закінчення 2012/2013 навчального... 3 720.5kb.
Перелік збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації... 1 42.99kb.
Перелік збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації... 1 74.81kb.
Перелік основних нормативних документів для проведення державної... 1 29.96kb.
Наказ №186 Про порядок закінчення навчального року та проведення... 3 627.63kb.
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів 1 81.28kb.
Наказ № «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної... 1 54.62kb.
В.І. Гатальської «Технологія групового навчання англійської мови... 4 645.89kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №136 Про порядок звільнення учнів (вихованців) 9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх - сторінка №1/1




УКРАЇНА


ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

АДМІНІСТРАЦІЇ МОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ















НАКАЗ


24.04.2012 № 136


Про порядок звільнення учнів (вихованців)

9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх

навчальних закладів Московського району

від державної підсумкової атестації

у 2011/2012 навчальному році


Згідно з Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 18.02.2008 № 94, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27.02.2008 № 151/14842) (із змінами), Інструкцією про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.04.2008  № 319, спільним наказом Міністерства освіти України та Міністерства охорони здоров’я України від 29.01.1996 №25/20 «Про затвердження Інструкції про звільнення від перевідних і випускних екзаменів учнів середніх загальноосвітніх навчально-виховних закладів України за станом здоров’я», листом Міністерства освіти і науки молоді та спорту України від 12.04.2012 № 1/11-5087, наказами Головного управління освіти і науки від 29.02.2012 № 119 «Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011/2012 навчальному році», від 30.03.2012 № 188 «Про результати проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2011/2012 навчальному році в Харківській області», листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 06.05.2011 №1/11-3419, листів Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, на виконання наказів Головного управління освіти і науки від 12.03.2012 № 135 «Про порядок організованого закінчення 2011/2012 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Харківської області», від 23.04.2012 № 232 «Про порядок звільнення учнів (вихованців) 9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області від державної підсумкової атестації у 2011/2012 навчальному році » та за підсумками аналізу поданих загальноосвітніми навчальними закладами документів на звільнення від державної підсумкової атестації за станом здоров’я учнів 11 (12)–х класів

НАКАЗУЮ:


1. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності:

1.1. Звільнити від державної підсумкової атестації за станом здоров’я учнів 11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та згідно з наданими районними (міськими) відділами (управліннями) освіти основними та додатковими списками (додаток 1).

До 30.04.2012

1.2. Звільнити від державної підсумкової атестації учнів випускних класів, які беруть участь у міжнародних спортивних змаганнях, відповідно до пункту 8.5 Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти (додаток 2).

До 30.04.2012 (11 клас),

до 08.05.2012 (9 клас)

1.3. Учням 9-х, 11 (12)-х класів, які звільнені від державної підсумкової атестації за станом здоров’я, у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту або атестатів про повну загальну середню освіту зробити запис «звільнений (а)».

До 11.05.2012 (11 клас),

до 31.05.2012 (9 клас)

1.4. Учням випускних класів, які звільнені від державної підсумкової атестації у зв’язку з їх участю у міжнародних спортивних змаганнях, у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту або атестатів про повну загальну середню освіту зробити запис «звільнений (а)».

До 11.05.2012 (11 клас),

до 31.05.2012 (9 клас)

1.5. Звільнити переможців ІІІ та учасників ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та турнірів, переможців ІІ та учасників ІІІ етапів Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук від державної підсумкової атестації з предметів, з яких вони стали переможцями, відповідно до пунктів 8.7, 8.8 Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти (додатки 3, 4).

До 30.04.2012 (11 клас),

до 08.05.2012 (9 клас)

1.6. Учням 9-х, 11 (12)-х класів, які є переможцями ІІІ етапу та учасниками ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, переможцями ІІ етапу та учасниками ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту або атестатів про повну загальну середню освіту виставити з відповідних базових предметів річну та атестаційну оцінку 12 балів.

До 11.05.2012 (11 клас),

до 31.05.2012 (9 клас)

1.7. Довести зміст даного наказу та списки учнів, які звільняються від державної підсумкової атестації, до випускників 9-х, 11 (12)-х класів та їх батьків.

До 30.04.2012

1.8. Забезпечити контроль за відповідністю виставлення річних та атестаційних оцінок у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та атестатів про повну загальну середню освіту і записів «звільнений (а)» у графі «Державна підсумкова атестація».

До 11.05.2012 (11 клас),

до 31.05.2012 (9 клас)

2. Завідувачу лабораторії комп’ютерних технологій в освіті Михайленку О.С. розмістити цей наказ на сайті районного управління освіти. До 26.04.2012

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління освіти Попову В.І.
Додатки на 15 арк.

Начальник управління освіти О.В. Гресь

ПОГОДЖЕНО

Головний спеціаліст з юридичних питань

З.В. Ігнатенко
24.04.2012
З наказом ознайомлена:

Попова В.І.

Михайленко О.С.

Савченко, 68-63-54

Додаток 1

до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради



24.04.2012 № 136

Список випускників 11 -х класів,

які звільнені за станом здоров’я від проходження державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти

у 2011-2012 н.р.

 

 

 

 

 

 

№ з/п

Повна назва ЗНЗ

Клас

П. І. Б. учня

Лікарня

Дата видачі, № довідки

1

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Харківської міської ради Харіквської області

11-Б

Бруєв Дмитро Володимирович

Комунальний заклад охорони здоров′я "Харківська міська дитяча лікарня №5"

01.03.2012 № 33

2

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Харківської міської ради Харіквської області

11-А

Коліснік Юлія Валеріївна

Харківська міська дитяча поліклініка № 12

28.02.2012 № 203

3

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Бар'ячна Марія Ігорівна

Харківська міська дитяча поліклініка № 24

15.03.2012 № 10

4

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 56 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Бабкін Ярослав Сергійович

Харківська міська дитяча лікарня № 5

24.02.2012 № 25

5

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Стьопіна Ірина Євгенівна

Міська дитяча поліклініка № 13

03.02.2012 № 67

6

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області

11-Б

Волокова Анастасія Олександрівна

Міська дитяча поліклініка № 13

03.03.2012 № 128

7

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області

11-В

Скорик Ірина Сергіївна

Міська дитяча поліклініка № 13

27.02.2012 № 117

8

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області

11-В

Тимчук Сергій Ігорович

Харківська міська поліклініка № 11

06.02.2012 № 657

9

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області

11-Б

Віннікова Кристина Андріївна

Міська дитяча поліклініка № 13

14.03.2012 № 133

10

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Беспалов Ілля Олегович

Харківська міська дитяча поліклініка № 13

03.03.2012 № 97

11

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Островський Олександр Олексійович

Харківська міська поліклініка № 11

01.03.2012 № 1256

12

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Рожнов Олександр Миколайович

Харківська міська дитяча лікарня № 13

15.03.2012 № 60

13

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 167 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Лактіонов Артем Юрійович

Харківська міська дитяча поліклініка № 13

14.03.2012 № 134

14

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 64 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Белик Алла Ігорівна

Харківська міська дитяча поліклініка № 7

26.03.2012 № 426

15

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області

11-Б

Старікова Христина Сергіївна

Харківська міська поліклініка № 11

№ 1631 від 16.03.2012

16

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 64 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Фоміних Марія Вячеславівна

Харківська міська дитяча поліклініка № 7

29.03.2012 №035

17

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Гуменюк Руслан Ігорович

Харківська міська дитяча поліклініка № 13

30.03.2012 № 151

18

Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області"

11-Б

Недоступ Валерія Дмитрівна

Харківська міська клінічна лікарня № 2, ендокринологічне відділення

15.03.2012, № 3

19

Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області"

11-Г

Гудзь Юлія Володимирівна

Харківська міська дитяча полікліника № 7

27.02.2012, №610

20

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 42 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Цибулько Юрій Валерійович

Комунальний заклад охорони здоров'я"Харківська міська дитяча лікарня №5

№ 83, від 03.04.2012

21

Харківська гімназія № 43 Харківської міської ради Харківської області

11-А

Татарчук Максим Юрійович

Міська дитяча поліклініка № 15

№ 189 від 13.04.2012

Додаток 2

до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради

24.04.2012 № 136


Список

учнів-учасників міжнародних спортивних змагань,

які атестуються у 2011/2012 навчальному році

за результатами річного оцінювання




№ з/п

П.І. учня

Назва загальноосвітнього навчального закладу

1.

Петрова Дар’я

учениця 9 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області

2.

Артем'єв Данило

учень 9 класу Харківської загальноосвітньої школи № 156 Харківської міської ради Харківської області


Додаток 3


до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради

24.04.2012 № 136


Список переможців

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Харківського територіального відділення

Малої академії наук України у 2011/2012 навчальному році



ІСТОРИЧНЕ КРАЄЗНАВСТВО

Базовий предмет – історія України


І місце

  • Іванов Михайло Юрійович

  • учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області

ІІ місце

  • Годова Евеліна Євгенівна

  • учениця 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області




  • Хоменко Максим Сергійович

  • учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області
ІІІ місце

  • Кравець Кирило Олександрович

  • учень 11 класу Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

Базовий предмет – історія України



ІІ місце

  • Катков Дмитро Володимирович

  • учень 11 класу Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області

АРХЕОЛОГІЯ


Базовий предмет – історія України


І місце

  • Данилов Станіслав Сергійович

  • учень 11 класу Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області

ІІ місце

  • Потоцький Олексій Сергійович

  • учень 9 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 56 Харківської міської ради Харківської області

ІІІ місце

  • Волошко Григорій Григорович

  • учень 11 класу Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області

ЕТНОЛОГІЯ

Базовий предмет – історія України



ІІІ місце

  • Бурлакова Анастасія Валеріївна

  • учениця 11 класу Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області, учениця комунального закладу «Школа мистецтв Харківської міської ради»


ПРАВОЗНАВСТВО

Базовий предмет – історія України


ІІ місце

  • Шкребець Дмитро Євгенійович


  • учень 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області

ІІІ місце

  • Свідченко Анна Вадимівна


  • учениця 11 класу Харківської гімназії № 144
    Харківської міської ради Харківської області

ГЕОГРАФІЯ ТА ЛАНДШАФТОЗНАВСТВО


Базовий предмет – географія

I місце

  • Біла Катерина Андріївна

  • учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області

ІІІ місце

- Сергієнко Владислав Юрійович

  • учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області


Секція ГЕОЛОГІЯ, ГЕОХІМІЯ ТА МІНЕРАЛОГІЯ

Базовий предмет – географія



І місце

  • Распопова Дарина Андріївна

  • учениця 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області




  • Карасьов Олег Костянтинович

  • учень 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області, учень Харківської обласної станції юних туристів

ЕКОЛОГІЧНО-БЕЗПЕЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ

Базовий предмет – фізика, математика (за вибором)



ІІІ місце

  • Рибаков Вадим Костянтинович

  • учень 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області, учень комунального закладу «Школа мистецтв Харківської міської ради»



НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ТВОРЧІСТЬ ТА ВИНАХІДНИЦТВО

Базовий предмет – фізика, математика (за вибором)



ІІ місце

  • Вракіна Віра Андріївна

  • учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області

ІІІ місце

  • Ольшевська Дарія Сергіївна

  • учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ


Базовий предмет – математика

ІІІ місце

  • Ольшевська Дарія Сергіївна

  • учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області, учениця комунального закладу «Станція юних техніків № 2» Харківської міської ради Харківської області

ТЕОРЕТИЧНА ФІЗИКА


Базовий предмет – фізика

І місце

  • Люль Максим Петрович

  • учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області

АСТРОНОМІЯ ТА АСТРОФІЗИКА


Базовий предмет – фізика

I місце

  • Люль Максим Петрович

  • учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області


УКРАЇНСЬКА МОВА

Базовий предмет – українська мова та література




ІІІ місце

- Петруновська Ольга Володимирівна

- учениця 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області


НІМЕЦЬКА МОВА

Базовий предмет – німецька мова




І місце

- Плєхова Олеся Олександрівна

- учениця 11 класу Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області




- Івашина Олеся Олександрівна

- учениця 11 класу Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області


Секція МИСТЕЦТВОЗНАВСТВО

Базовий предмет – українська мова та література




ІІІ місце

- Бахарєв Олег Сергійович

- учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області


РОСІЙСЬКА ЛІТЕРАТУРА

Базовий предмет – російська мова, світова література (за вибором)




ІІ місце

- Шаповалова Анастасія Петрівна

- учениця 9 класу Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області


ЖУРНАЛІСТИКА

Базовий предмет – українська мова та література




ІІ місце

- Бєлік Анастасія Миколаївна

- учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Харківської міської ради Харківської області


РОСІЙСЬКА МОВА

Базовий предмет – російська мова




ІІ місце

- Ковальова Анастасія Павлівна

- учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області


СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА

Базовий предмет – українська мова та література, світова література (за вибором)




ІІІ місце

- Буранова Аделіна Романівна

- учениця 9 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 128 Харківської міської ради Харківської області


АНГЛІЙСЬКА МОВА

Базовий предмет – англійська мова




ІІІ місце

- Тимченко Анастасія Ігорівна

- учениця 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області




- Якименко Данута Сергіївна

- учениця 11 класу комунального закладу «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області»


ПСИХОЛОГІЯ

Базовий предмет – біологія, історія України (за вибором)




ІІІ місце

  • Кремень Анастасія Сергіївна

  • учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області



ХІМІЯ

Базовий предмет – хімія





III місце

  • Балькова Юлія Борисівна

  • учениця 9 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області




  • Крикун Олександр Анатолійович

  • учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 128 Харківської міської ради Харківської області


ЕКОЛОГІЯ

Базовий предмет – біологія, хімія, українська мова (за вибором)




ІІ місце

  • Смаль Владислава Андріївна

  • учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області, учениця Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області


ОХОРОНА ДОВКІЛЛЯ ТА РАЦІОНАЛЬНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

Базовий предмет – біологія, хімія (за вибором)




I місце

  • Конарєва Варвара Ігорівна

  • учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області


АГРОНОМІЯ

Базовий предмет – біологія, хімія (за вибором)




I місце

  • Пивовар Аліна Валеріївна

  • учениця 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області


СЕЛЕКЦІЯ ТА ГЕНЕТИКА

Базовий предмет – біологія, математика (за вибором)




ІІ місце

  • Зарандія Анжеліка Леванівна

  • учениця 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області



ТЕХНОЛОГІЇ ПРОГРАМУВАННЯ


Базовий предмет – математика


ІІ місце

  • Кофман Пилип Олегович

  • учень 9 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області

INTERNET-ТЕХНОЛОГІЇ ТА WEB ДИЗАЙН

Базовий предмет – математика


ІІ місце

  • Половнев Олександр Дмитрович

  • учень 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області

Додаток 4

до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради

24.04.2012 № 136


Cписок переможців

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

у 2011/2012 навчальному році
Хімія

9 клас

1. Ткаченко Станіслав – учень Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.



Інформатика

9 клас

1. Кофман Пилип – учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області.

2. Бузаров Дмитро – учень Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.

Інформаційні технології

9 клас

1. Трет'якова Марина – учениця Харківської загальноосвітньої школи


І-ІІІ ступенів № 143 Харківської міської ради Харківської області.
11 клас

1. Яценко Катерина – учениця Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.



Економіка

9 клас

1. Сало Дмитро – учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області.


Географія

9 клас

1. Норцова Анна – учениця Харківської загальноосвітньої школи


І-ІІІ ступенів№140 Харківської міської ради Харківської області.

11 клас

1. Біла Катерина – учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №123 Харківської міської ради Харківської області.

2. Распопова Дарина – учениця Харківської гімназії №144 Харківської міської ради Харківської області.

3. Цюрупа Роман – учень Харківського ліцею №141 Харківської міської ради Харківської області.



Біологія

9 клас

1. Ткаченко Станіслав – учень Харківської гімназії №23 Харківської міської ради Харківської області.

2. Макаренко Наталія – учениця Харківської спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області.

11 клас

1. Плєхова Олеся – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

2. Некрасова Юлія – учениця Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.

3. Пивовар Аліна – учениця Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.



Історія

9 клас

1. Гудевич Антон – учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області.



11 клас

1. Макельська Яна – учениця Харківської загальноосвітньої школи


І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради Харківської області.

2. Саєнко Гліб – учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області.



Правознавство

9 клас

1. Ушаков Владислав – учень Харківської загальноосвітньої школи


І-ІІІ ступенів № 64 Харківської міської ради Харківської області.

11 клас

1. Макарова Анастасія – учениця Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області.



Українська мова та література

9 клас

1. Верменич Юлія – учениця Харківської гімназії №144 Харківської міської ради Харківської області.

2. Співак Семен – учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 143 Харківської міської ради Харківської області.

3. Ткаченко Станіслав – учень Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.


11 клас

1. Біленко Ірина – учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області.

2. Верменич Юлія – учениця Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.

3. Ткаченко Станіслав – учень Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.



Фізика

11 клас

1. Люль Максим – учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів


№ 138 Харківської міської ради Харківської області.

Англійська мова

9 клас

1. Косогов Артем – учень Харківської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області.



11 клас

1. Якименко Данута – учениця Харківської спеціалізованої школи


ІІ-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області.

Німецька мова

9 клас

1. Плєхов Данило – учень Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

2. Ткаченко Станіслав – учень Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

3. Герасименко Вікторія – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

4. Шаповалова Анастасія – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

11 клас

1. Івашина Олеся – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

2. Найденко Валерія – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

3. Плєхова Олеся – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

4. Єрмаков Даніель – учень Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

Російська мова і література

9 клас

1. Полякова Вероніка – учениця Харківської спеціалізованої школи


ІІ-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області.

Світова література

9 клас

1. Іванова Марія – учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 64 Харківської міської ради Харківської області.



11 клас

1. Шевченко Світлана – учениця Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.



Педагогіка і психологія

11 клас

1. Євсеєва Оксана – учениця Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.

2. Кремень Анастасія – учениця Харківської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області.

Трудове навчання

9 клас

1. Локтіонова Олександра – учениця Харківської загальноосвітньої школи


І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області.