Наказ №143 Про поділ класів на підгрупи - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №31/143 Про організацію і проведення навчально-польових зборів... 1 78.21kb.
Наказ №455 Про підсумки проведення п етапу Всеукраїнської учнівської... 1 154.22kb.
Наказ №455 Про підсумки проведення п етапу Всеукраїнської учнівської... 1 154.25kb.
Типологія держав. Деякі наукові концепції сучасної держави 1 85.41kb.
Наказ №143 Про призначення відповідального за споживання та економію... 1 14.3kb.
Наказ №143 Про організацію та проведення поглиблених профілактичних... 1 279.75kb.
Наказ №166 Про порядок організації безкоштовного харчування учнів... 1 25.56kb.
Наказ №67 Про затвердження переліку предметів за вибором для проведення... 1 141.75kb.
Наказ №92 Наказ про підсумки виховної роботи за І семестр 2012-2013... 1 37.71kb.
Наказ №148 Про організацію навчально польових занять з юнаками 11-х... 1 70.79kb.
Наказ №156 Про порядок організації безкоштовного харчування учнів... 1 271.41kb.
Контрольна робота з дисципліни «фінанси підприємств» на тему: " Аналіз... 7 568.97kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №143 Про поділ класів на підгрупи - сторінка №1/1

Золочівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №3

Золочівської районної державної адміністрації

Харківської області
НАКАЗ

Золочів

30.08.2013 №143

Про поділ класів на підгрупи
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.02.2002 №128 «Порядок поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах»
НАКАЗУЮ:

  1. Поділити класи на підгрупи:

    1. Для вивчення української мови

      Класи

      Кількість учнів у класі

      Група 1

      П.І. Б вчителя

      Група 2

      П.І. Б вчителя

      2

      30

      15

      Ломинога О.С.

      15

      Балюк Ю.І.

      5

      30 (1 інд)

      15

      Балюк Ю.І.

      14

      Гук Л.М.

      6

      30

      15

      Виноградова Т.А.

      15

      Чубенко С.В.

      7

      31 (1 інд)

      14

      Виноградова Т.А.

      16

      Клєщевнікова Г.І.

      8

      28

      14

      Чубенко С.В.

      14

      Гук Л.М.

    2. Для вивчення іноземної мови

      Класи

      Кількість учнів у класі

      Група 1

      П.І. Б вчителя

      Група 2

      П.І. Б вчителя

      2

      30

      15

      Носкова С.О.

      15

      Носкова С.О.

      5

      30 (1 інд)

      15

      Ворона О.В.

      14

      Носкова С.О.

      6

      30

      15

      Ворона О.В.

      15

      Носкова С.О.

      7

      31 (1 інд)

      15

      Носкова С.О.

      15

      Ворона О.В.

      8

      28

      14

      Ворона О.В.

      14

      Ворона О.В.

    3. Для вивчення російської мови

      Класи

      Кількість учнів у класі

      Група 1

      П.І. Б вчителя

      Група 2

      П.І. Б вчителя

      2

      30

      15

      Ломинога О.С.

      15

      Міщенко І.П.

      5

      30 (1 інд)

      15

      Світлична К.В.

      14

      Міщенко І.П.

      6

      30

      15

      Міщенко І.П.

      15

      Світлична К.В.

      7

      31 (1 інд)

      15

      Міщенко І.П.

      15

      Світлична К.В.

      8

      28

      14

      Міщенко І.П.

      14

      Міщенко І.П.

    4. Для вивчення трудового навчання

      Класи

      Кількість учнів у класі

      Група 1

      П.І. Б вчителя

      Група 2

      П.І. Б вчителя

      5

      30 (1 інд)

      15

      Костенко Т.В.

      14

      Костенко Т.В.

      6

      30

      15

      Костенко Т.В.

      15

      Костенко Т.В.

      7

      31 (1 інд)

      14

      Костенко Т.В.

      16

      Костенко Т.В.

      8

      28

      14

      Костенко Т.В.

      14

      Костенко Т.В.

    5. Для вивчення інформатики

      Класи

      Кількість учнів у класі

      Група 1

      П.І. Б вчителя

      Група 2

      П.І. Б вчителя

      2

      30

      15

      Пасічник О.М.

      15

      Пасічник О.М.

      5

      30 (1 інд)

      15

      Бєліченко О.С.

      14

      Бєліченко О.С.

      9

      23

      12

      Бєліченко О.С.

      11

      Бєліченко О.С.

      10

      23

      12

      Касьян Н.І.

      11

      Бєліченко О.С.

      11

      21

      11

      Касьян Н.І.

      10

      Бєліченко О.С.

    6. Для вивчення предмету «Захист вітчизни»

Класи

Кількість учнів у класі

Група 1 (хлопці)

П.І. Б вчителя

Група 2 (дівчата)

П.І. Б вчителя

10

23

13

Мауль О.О.

10

Клєщевнікова Г.І.

11

21




Мауль О.О.




Клєщевнікова Г.І.



  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчальної роботи Касьян Н.І.


Директор школи Л.Борох

Додаток 1

до наказу Золочівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.. №3 від 31.08.2012 №_____
Список учнів 2 класу (розподіл на групи)

для вивчення української мови, англійської мови,


російської мови, сходинок до інформатики
на 2013/2014 н.р.



Група 1

  1. Алалі Альхалед Софія

  2. Балюк Ярослава

  3. Баракіна Юлія

  4. Гурін Єлизавета

  5. Драб Юрій

  6. Єгіазарян Анна

  7. Іванов Дмитро

  8. Коваленко Катерина

  9. Коломієць Дмитро

  10. Коротенко Марк

  11. Кучерина Анастасія

  12. Лимаренко Єлизавета

  13. Матвієнко Катерина

  14. Рогуля Максим

  15. Тімчишина Тетяна

Група 2


  1. Іванова Софія

  2. Лутай Софія

  3. Матюк Аліна

  4. Плужник Юлія

  5. Покутня Єлизавета

  6. Постольний Ігор

  7. Сентюрова Вікторія

  8. Скляренко Крістіна

  9. Соломко Богдан

  10. Соломка Вікторія

  11. Таіров Дмитро

  12. Тетерін Владислав

  13. Ткаченко Анастасія

  14. Ткаченко Даріна

  15. Ширшов Олександр



Додаток 2

до наказу Золочівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.. №3 від 31.08.2012 №_____
Список учнів 5 класу (розподіл на групи)

для вивчення української мови, англійської мови, російської мови, інформатики, трудове навчання


на 2013/2014 н.р.


Група 1

  1. Бойко Антон

  2. Бехтер Анна

  3. Волошина Аліна

  4. Григорова Марина

  5. Дігтяр Євген

  6. Козлова Анна

  7. Мирончук Владислав

  8. Люткіна Ірина

  9. Кушнір Неля

  10. Пацюра Ігор

  11. Поливаний Дмитро

  12. Поливаний Євгеній

  13. Савоста Тетяна

  14. Стовба Дмитро

  15. Ярмошук Андрій


Група 2

  1. Горішня Анна

  2. Донченко Даніїл

  3. Єгіазарян Елла

  4. Косіневська Катерина

  5. Логачова Анна

  6. Малюга Олексій

  7. Масліхов Максим

  8. Садкова Тетяна

  9. Стецюк Владислав

  10. Сухоставський Даніїл

  11. Цилюрик Марина

  12. Шмітько Дмитро

  13. Юрченко Вікторія

  14. Юрченко Русаліна






Додаток 3

до наказу Золочівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.. №3 від 31.08.2012 №_____
Список учнів 6 класу (розподіл на групи)

для вивчення української мови, англійської мови,

російської мови, трудового навчання
на 2013/2014 н.р.



Група 1

  1. Бєлянінова Марія

  2. Бугай Катерина

  3. Вакуленко Артем

  4. Відіньов Олег

  5. Влащенко Анастасія

  6. Ворона Олександр

  7. Єрмаков В’ячеслав

  8. Косіневський Андрій

  9. Косіневська Катерина

  10. Кривша Дарина

  11. Литвиненко Ганна

  12. Лисих Олександр

  13. Мікрух Людмила

  14. Новіков Дмитро

  15. Первухін Іван


Група 2

  1. Балюк Максим

  2. Виноградов Владислав

  3. Вірченко Юрій

  4. Волков Олександр

  5. Гребінник Павло

  6. Гученко Вікторія

  7. Клєщевніков Владислав

  8. Ковтун Станіслав

  9. Лантінова Анастасія

  10. Мироненко Давид

  11. Москаленко Єгор

  12. Пантелей Богдан

  13. Рєпін Артур

  14. Сержан Володимир

  15. Українець Анжела




Додаток 4

до наказу Золочівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.. №3 від 31.08.2012 №_____
Список учнів 7 класу (розподіл на групи)

на 2013/2014 н.р.


Для вивчення української мови, трудового навчання



Група 1

  1. Бабіч Аліна

  2. Бородачик Анастасія

  3. Борох Даниїл

  4. Буряченко Леонід

  5. Волжин Данило

  6. Гусак Анастасія

  7. Готраш Владислав

  8. Забийворота Анна

  9. Завадська Катерина

  10. Касмінін Володимир

  11. Ковтун Михайло

  12. Корчагіна Марина

  13. Костенко Дарина

  14. Кравченко Євгенія



Група 2

  1. Гур’єва Даша

  2. Гамора Діана

  3. Кривошия Олександр

  4. Мазур Яна

  5. Матяш Даніл

  6. Мірошниченко Віктор

  7. Набока Аліна

  8. Назарова Альона

  9. Назаренко Катерина

  10. Сидоренко Максим

  11. Світлична Зоряна

  12. Тротченко Сергій

  13. Фаураш Дарина

  14. Шевченко Анастасія

  15. Ширшов Євген

  16. Шуленко Альона



Для вивчення російської мови




Група 1

  1. Бабіч Аліна

  2. Бородачик Анастасія

  3. Борох Даниїл

  4. Буряченко Леонід

  5. Волжин Данило

  6. Гусак Анастасія

  7. Готраш Владислав

  8. Забийворота Анна

  9. Завадська Катерина

  10. Касмінін Володимир

  11. Ковтун Михайло

  12. Корчагіна Марина

  13. Костенко Дарина

  14. Кравченко Євгенія

  15. Назарова Альона



Група 2

  1. Гур’єва Даша

  2. Гамора Діана

  3. Кривошия Олександр

  4. Мазур Яна

  5. Матяш Даніл

  6. Мірошниченко Віктор

  7. Набока Аліна

  8. Назаренко Катерина

  9. Сидоренко Максим

  10. Світлична Зоряна

  11. Тротченко Сергій

  12. Фаураш Дарина

  13. Шевченко Анастасія

  14. Ширшов Євген

  15. Шуленко Альона




Для вивчення англійської мови


Група 1

  1. Бабіч Аліна

  2. Борох Даниїл

  3. Буряченко Леонід

  4. Волжин Данило

  5. Гамора Діана

  6. Гур’єва Даша

  7. Гусак Анастасія

  8. Готраш Владислав

  9. Забийворота Анна

  10. Завадська Катерина

  11. Касмінін Володимир

  12. Ковтун Михайло

  13. Корчагіна Марина

  14. Костенко Дарина

  15. Шуленко Альона


Група 2

  1. Бородачик Анастасія

  2. Кривошия Олександр

  3. Кравченко Євгенія

  4. Мазур Яна

  5. Матяш Даніл

  6. Мірошниченко Віктор

  7. Набока Аліна

  8. Назарова Альона

  9. Назаренко Катерина

  10. Сидоренко Максим

  11. Світлична Зоряна

  12. Тротченко Сергій

  13. Фаураш Дарина

  14. Шевченко Анастасія

  15. Ширшов Євген




Додаток 5

до наказу Золочівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.. №3 від 31.08.2012 №_____
Список учнів 9 класу (розподіл на групи)

для вивчення інформатики

на 2013/2014 н.р.



Група 1

  1. Адаменко Вадим

  2. Балюк Андрій

  3. Балюк Олег

  4. Богач Євгеній

  5. Буряченко Руслан

  6. Влащенко Роман

  7. Добренюк Максим

  8. Козлов Максим

  9. Несвітайло Іван

  10. Кривошея Надія

  11. Лавроненко Євгеній

  12. Силка Тетяна

Група 2


  1. Лещенко Анжеліка

  2. Лебединець Вадим

  3. Носков Олександр

  4. Панченко Богдан

  5. Петрикін Максим

  6. Рєзніков Станіслав

  7. Скачко Владислав

  8. Скрипка Маргарита

  9. Світличний Владислав

  10. Шевченко Дмитро

  11. Шульженко Ірина




Додаток 6

до наказу Золочівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.. №3 від 31.08.2012 №_____


Список учнів 10 класу (розподіл на групи)

для вивчення інформатики

на 2013/2014 н.р


Група 1

  1. Бондаренко Катерина

  2. Відіньова Олена

  3. Ворвуль Володимир

  4. Деркач Юлія

  5. Ільченко Ірина

  6. Коломієць Віта

  7. Затірка Володимир

  8. Лисак Олена

  9. Мар’єнко Ярослав

  10. Олійник Олександр

  11. Стогній Андрій

  12. Шмітько Аліна

Група 2

  1. Гасанов Еміль

  2. Ільченко Денис

  3. Кравченко Олексій

  4. Орлов Максим

  5. Пащенко Карина

  6. Поливана Аліна

  7. Різник Валерій

  8. Світлична Анна

  9. Сержан Микола

  10. Ткаченко Владислав

  11. Ткаченко Денис






Додаток 7

до наказу Золочівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.. №3 від 31.08.2012 №_____

Список учнів 11 класу (розподіл на групи)

для вивчення інформатики

на 2013/2014 н.р.





Група 1

  1. Бідоленко Сергій

  2. Бугай Дмитро

  3. Відіньов Валерій

  4. Волков Олег

  5. Казаннікова Дар’я

  6. Клочко Оксана

  7. Коваль Руслан

  8. Момот Марина

  9. Метьолкін Антон

  10. Несвітайло Андрій


Група 2

  1. Нестеренко Дарина

  2. Осетров Дмитро .

  3. Попов Дмитро

  4. Слинько Тетяна

  5. Федоров Максим

  6. Олійник Анастасія

  7. Світлична Ярослава

  8. Стасишена Анна

  9. Стукало Євген

  10. Тішков Євгеній

  11. Українець Іван

Додаток 8

до наказу Золочівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.. №3 від 31.08.2012 №_____

Список учнів 8 класу (розподіл на групи)

для вивчення української мови, англійської мови,

російської мови, трудового навчання

на 2013/2014 н.р.


Група 1

  1. Ахріменко Володимир

  2. Богуш Федір

  3. Гончарук Владислав

  4. Горішня Аліна

  5. Готраш Юлія

  6. Гупало Тетяна

  7. Гарбар Тетяна

  8. Забийворота Ольга

  9. Іванущак Катерина

  10. Іванущак Марина

  11. Коваленко Антон

  12. Колісник Владислав

  13. Ломакін Олег

  14. Слюсар Андрій


Група 2

  1. Березовська Вероніка

  2. Вітхен Роман

  3. Лавроненко Дарина

  4. Лебединець Денис

  5. Лобанов Євген

  6. Лобов Валентин

  7. Нерубенко Аліна

  8. Оліхов Євгеній

  9. Руденко Денис

  10. Світличний Дмитро

  11. Стецюк Андрій

  12. Тупкаленко Антон

  13. Федорова Оксана

  14. Чуднєцова Альона


Додаток 9

до наказу Золочівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.. №3 від 31.08.2012 №_____
Список учнів 10 класу (розподіл на групи)

для вивчення предмету «Захист Вітчизни»

на 2013/2014 н.р


Група 1

  1. Ворвуль Володимир

  2. Гасанов Еміль

  3. Затірка Володимир

  4. Ільченко Денис

  5. Кравченко Олексій

  6. Мар’єнко Ярослав

  7. Олійник Олександр

  8. Орлов Максим

  9. Різник Валерій

  10. Сержан Микола

  11. Стогній Андрій

  12. Ткаченко Владислав

  13. Ткаченко Денис


Група 2

  1. Бондаренко Катерина

  2. Відіньова Олена

  3. Деркач Юлія

  4. Ільченко Ірина

  5. Коломієць Віта

  6. Лисак Олена

  7. Пащенко Карина

  8. Поливана Аліна

  9. Світлична Анна

  10. Шмітько Аліна





Додаток 10

до наказу Золочівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.. №3 від 31.08.2012 №_____

Список учнів 11 класу (розподіл на групи)

для вивчення премету «Захист Вітчизни»

на 2013/2014 н.р.





Група 1

  1. Бідоленко Сергій

  2. Бугай Дмитро

  3. Відіньов Валерій

  4. Волков Олег

  5. Коваль Руслан

  6. Метьолкін Антон

  7. Несвітайло Андрій

  8. Осетров Дмитро .

  9. Попов Дмитро

  10. Стукало Євген

  11. Тішков Євгеній

  12. Українець Іван

  13. Федоров Максим

Група 2

  1. Казаннікова Дар’я

  2. Клочко Оксана

  3. Момот Марина

  4. Нестеренко Дарина

  5. Слинько Тетяна

  6. Олійник Анастасія

  7. Світлична Ярослава

  8. Стасишена Анна