Наказ №281/03-12 Про затвердження графіків роботи та прийому громадян реєстраційної служби Головного та територіальних управлінь юст - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №16/39 Про затвердження Графіків особистого прийому громадян... 1 38.1kb.
Графік роботи та прийому громадян реєстраційної служби Головного... 1 38.55kb.
Наказ №716/о Про затвердження графіків особистого прийому громадян... 1 86.37kb.
Узагальнення роботи реєстраційних служб Головного та територіальних... 1 79.82kb.
Наказ №17 Про затвердження Порядку особистого прийому громадян начальником... 1 84.75kb.
Довідка про підсумки діяльності Головного управління юстиції у Київській... 3 855.37kb.
Інформація про стан розгляду звернень та особистого прийому громадян... 1 194.27kb.
Розпорядження від 26 грудня 2007 р. №1435/2007-р м. Дунаївці Про... 1 56.2kb.
Громадські приймальні Головного та територіальних управлінь юстиції... 1 39.64kb.
Наказ №35 з про затвердження графіків особистого прийому громадян... 1 133.85kb.
Затверджено наказ Головного управління юстиції у Київській області... 1 65.92kb.
Картка із зразками підписів та відбитком печатки Власник рахунку... 1 44.51kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №281/03-12 Про затвердження графіків роботи та прийому громадян реєстраційної - сторінка №1/1


УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ


01 червня 2013 року м. Одеса № 281/03-12
Про затвердження графіків роботи та прийому

громадян реєстраційної служби Головного та

територіальних управлінь юстиції Одеської області

З метою належної організації роботи реєстраційних служб Головного та територіальних управлінь юстиції Одеської області та проведення прийому громадян з надання адміністративних послуг відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», а також на виконання положень, доручень Президента України від 15.08.2011 №1-1/1792 та Державної реєстраційної служби України від 02.10.2012 №246-06-14-12,

НАКАЗУЮ:


 1. Затвердити графіки роботи та прийому громадян:

- реєстраційної служби Головного управління юстиції в Одеській області (додаток № 1);

- реєстраційних служб Білгород-Дністровського та Ізмаїльського міськрайонних, Березівського міжрайонного, по Красноокнянському району Котовського міжрайонного, Ананьївського, Кодимського, Комінтернівського, Любашівського, Ренійського, Савранського, Саратського та Татарбунарського районних управлінь юстиції Одеської області (додаток № 2);

- реєстраційних служб Одеського, Іллічівського та Южненського міських, по місту Котовськ та Котовському району Котовського міжрайонного, по Великомихайлівському району Великомихайлівського міжрайонного, по Іванівському району Роздільнянського міжрайонного, по Миколаївському району Березівського міжрайонного, по Роздільнянському району Роздільнянського міжрайонного, по Фрунзівському району Великомихайлівського міжрайонного, Біляївського міськрайонного, Арцизького, Балтського, Болградського, Кілійського, Овідіопольського, Тарутинського, та Ширяївського районних управлінь юстиції Одеської області (додаток № 3).
 1. Начальникам міських, районних, міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції Одеської області та підпорядкованим їм керівникам реєстраційних служб:

   • забезпечити інформування населення, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, а також засоби масової інформації про затвердження графіків роботи та прийому громадян, розміщення графіків роботи та прийому громадян на інформаційно-довідкових стендах;

   • створити належні умови для прийому громадян у приміщеннях служб, забезпечити вільний та зручний доступ до приміщень громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями.
 1. Організацію роботи за гнучкими графіками покласти на керівників реєстраційних служб районних, міських, міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції Одеської області. Контроль за здійсненням обліку робочого часу відповідно до гнучких графіків роботи покласти на начальників відповідних територіальних управлінь юстиції області.
 1. Заступнику начальника Головного управління юстиції в Одеській області Цапуку Ю.Л. та голові профспілкового комітету Головного управління юстиції в Одеській області Бодачевській О.В. розглянути дане питання на загальних зборах Головного управління юстиції в Одеській області з метою внесення змін до Правил внутрішнього трудового розпорядку.
 1. Начальнику відділу нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного управління юстиції в Одеській області Медведєвій Л.М. оприлюднити цей наказ на веб-сайті Головного управління юстиції в Одеській області.
 1. Вважати таким, що втратив чинність наказ Головного управління юстиції в Одеській області від 02.11.2012 №1399-о/д «Про затвердження графіків роботи та прийому громадян реєстраційних служб управлінь юстиції у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Одеської області» (зі змінами).
 1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника реєстраційної служби Головного управління юстиції в Одеській області Лисенко І.Ю.Начальник Головного управління К.В.Продіус