Наказ №535 Про затвердження Правил носіння форменого одягу та знаків розрізнення особами начальницького і рядового складу органів вн - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Правила внутрішнього розпорядку для особового складу та працівників... 1 204.74kb.
Правила оформлення І ведення особових справ осіб рядового І начальницького... 1 122.18kb.
Віталій Петрович Бут, перший заступник Міністра 1 12.6kb.
Інформації про факти вчинення корупційних порушень особами рядового... 1 34.98kb.
Закон україни про звернення громадян Із змінами І доповненнями, внесеними... 1 146.65kb.
Про затвердження Інструкції про порядок проведення атестування особового... 1 273.84kb.
Положення про порядок проходження служби особами рядового 1 36.37kb.
1. Розрахунок годин з видів підготовки рядового і молодшого начальницького... 6 471.13kb.
Положення про організацію службової підготовки осіб рядового і начальницького... 1 76.02kb.
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному... 1 107kb.
Постанова від 22 вересня 2010 р. №889 Київ 1 41.91kb.
М. П. Кирпонос нпу ім. Драгоманова. Реферат 1 82.91kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №535 Про затвердження Правил носіння форменого одягу та знаків розрізнення - сторінка №1/9


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ24.05.2002 м. Київ № 535


Про затвердження Правил носіння форменого одягу та знаків розрізнення особами начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, військовослужбовцями спеціальних моторизованих військових частин міліції внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2001 року № 1515 "Про формений одяг осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців спеціальних моторизованих військових частин міліції внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та осіб начальницького складу податкової міліції"


НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Правила носіння (на 44-х сторінках) форменого одягу та знаків розрізнення особами начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, військовослужбовцями спеціальних моторизованих військових частин міліції внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України (далі – Правила) (додаються).

2. Начальникам головних управлінь, самостійних управлінь, департаментів і відділів центрального апарату МВС України, начальникам головних управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, місті Києві та Київській області, управлінь МВС України в областях, місті Севастополі та на залізницях, ректорам навчальних закладів МВС України, командирам військових частин внутрішніх військ МВС України:

2.1. Регулярно здійснювати контроль за дотриманням особами начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та військовослужбовцями спеціальних моторизованих військових частин міліції внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вищезгаданих Правил та їх зовнішнім виглядом.

2.2. Організувати ретельне припасування предметів форми одягу під час їх видачі особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, військовослужбовцям спеціальних моторизованих військових частин міліції внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.

2.3. З переходом на літню (зимову) форму одягу проводити стройові огляди з метою перевірки дотримання Правил носіння встановленої форми одягу, а також заправлення та зовнішнього вигляду осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців спеціальних моторизованих військових частин міліції внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, стану предметів обмундирування та взуття.

2.4. Забезпечити вивчення в системі службової підготовки особами начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, військовослужбовцями спеціальних моторизованих військових частин міліції внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, працівниками речових і господарчих служб вимог Правил та бездоганно їх виконувати.

2.5. Виховувати в осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців спеціальних моторизованих військових частин міліції внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України повагу, дбайливе ставлення до форми одягу та відповідальність за дотримання Правил її носіння.

3. Наказ оголосити особовому складу органів і підрозділів внутрішніх справ, військовослужбовцям спеціальних моторизованих військових частин міліції внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МВС України від 27 листопада 1997 року № 802.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Державного секретаря МВС генерал-полковника Поважнюка В.Г. та Департамент ресурсного забезпечення (Грицак В.М.) МВС України.


Міністр

генерал-полковник міліції Ю.О. Смирнов


ПОГОДЖЕНО


Міністр економіки

та з питань європейської інтеграції України
__________О.В. Шлапак

" 05 " 06 2002 р.ПОГОДЖЕНО


Міністр фінансів України


__________І.О. Юшко

" 03 " 06 2002 р.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ МВС України

24 05 2002 р. № 535ПРАВИЛА НОСІННЯ ФОРМЕНОГО ОДЯГУ

ТА ЗНАКІВ РОЗРІЗНЕННЯ ОСОБАМИ

НАЧАЛЬНИЦЬКОГО І РЯДОВОГО СКЛАДУ

ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ,
ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ СПЕЦІАЛЬНИХ

МОТОРИЗОВАНИХ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН

МІЛІЦІЇ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК МІНІСТЕРСТВА

ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ*

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Право носіння форми одягу та знаків розрізнення (далі – форма одягу) надається особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції та внутрішньої служби і перебувають на службі в органах внутрішніх справ, курсантам і слухачам навчальних закладів МВС України, кандидатам на службу в органах внутрішніх справ, а також особам начальницького складу органів внутрішніх справ, які знаходяться в запасі або у відставці і у яких є право на носіння форменого одягу.

1.2. Правила регулюють порядок носіння форми одягу та знаків розрізнення особами, вказаними в пункті 1.1.

1.3. Форма одягу має відповідати затвердженим зразкам і описам, бути ретельно припасована і утримуватися в бездоганному стані. У службовий час особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції та внутрішньої служби, зобов’язані носити встановлену для них форму одягу, за винятком випадків, передбачених наказом МВС України від 12.01.95 № 23.

1.4. Перехід на носіння літньої або зимової форми одягу здійснюється в порядку, встановленому Статутом внутрішньої служби органів внутрішніх справ.

__________________

* Далі – Правила.

1.5. Для осіб начальницького і рядового складу, що мають спеціальні звання міліції та внутрішньої служби, встановлюються такі форми одягу:

  • парадно-вихідна;

  • повсякденна;

  • спеціальна.

Кожна з цих форм має два варіанти: літній та зимовий.

1.6. Форма одягу підлягає носінню у випадках:

1.6.1. Парадно-вихідна – на парадах, у разі вручення органам і підрозділам внутрішніх справ, військовим частинам, навчальним закладам МВС України державних нагород, бойових прапорів, орденів; при прийнятті присяги, одержанні державних нагород, у складі почесної варти; у дні державних свят, річних свят військової частини, урочистих засідань та офіційних прийомів; під час представлення безпосереднім начальникам з нагоди призначення на посаду і присвоєння чергового звання. При цьому парадно-вихідна форма одягу носиться з орденами, медалями і нагрудними знаками.

1.6.2. Особам начальницького складу, що мають спеціальні звання міліції та внутрішньої служби, дозволяється носити парадно-вихідну форму одягу у вихідні дні й позаслужбовий час. При цьому парадно-вихідна форма одягу носиться з орденськими стрічками і стрічками медалей на планках та нагрудними знаками. Форма для участі в парадах така ж сама, як і парадно-вихідна, і носиться з парадним поясом, аксельбантом, орденами, медалями та іншими нагрудними знаками.

1.6.3. Повсякденна – на заняттях з бойової підготовки, при роботі в штабах, управліннях, установах, підрозділах, на класних заняттях; в аудиторіях і майстернях, у лабораторіях навчальних закладів; у службових нарядах, а також у позаслужбовий час. При цьому повсякденна форма одягу носиться з орденськими стрічками і стрічками медалей на планках, нагрудними знаками.

1.6.4. Спеціальна – на навчаннях, бойових чергуваннях, на заняттях з бойової підготовки, під час несення добових нарядів, патрульно-постової служби, а також при виконанні спеціальних заходів.

1.7. Форма одягу для стройових оглядів, шикувань та службових нарад оголошується особами, які проводять ці заходи.

1.8. Курсантам навчальних закладів дозволяється у позаслужбовий час носити цивільний одяг за межами навчального закладу.

1.9. Жінкам начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції та внутрішньої служби, військовослужбовцям-жінкам спеціальних моторизованих військових частин міліції внутрішніх військ у штабах і госпіталях, де носіння форми одягу не є необхідним, у службовий час дозволяється носити цивільний одяг, коли на це є дозвіл начальника.

1.10. Забороняється:

- носіння предметів форми одягу, спорядження, взуття, знаків розрізнення і нагрудних знаків змінених або невстановлених зразків;

- одночасне носіння предметів різних форм одягу, а також предметів форми одягу разом з елементами цивільного одягу;

- носіння господарських сумок, а також парасольок яскравих забарвлень.


2. ФОРМА ОДЯГУ ОСІБ НАЧАЛЬНИЦЬКОГО І

РЯДОВОГО СКЛАДУ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ,

ЯКІ МАЮТЬ СПЕЦІАЛЬНІ ЗВАННЯ МІЛІЦІЇ


2.1. ФОРМА ОДЯГУ ВИЩОГО НАЧАЛЬНИЦЬКОГО

СКЛАДУ МІЛІЦІЇ

Парадно-вихідна форма одягу

наступна сторінка >>