Наказ №80 Про порядок звільнення учнів 9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Московсь - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №55 Про порядок організованого закінчення 2012/2013 навчального... 3 720.5kb.
Наказ №144 Про порядок звільнення учнів (вихованців) 9-х класів загальноосвітніх... 1 217.33kb.
Наказ №136 Про порядок звільнення учнів (вихованців) 9, 11 (12) 1 236.66kb.
Наказ №232 Про порядок звільнення учнів (вихованців) 9, 11 (12) 10 1273.67kb.
Наказ №147 Про порядок організованого закінчення 2010/2011 навчального... 3 403.39kb.
Наказ №148 Про порядок організованого закінчення 2012/2013 навчального... 1 228.65kb.
Наказ №199 Про організацію та проведення поглиблених медичних оглядів... 1 65.86kb.
Перелік збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації... 1 42.99kb.
Перелік збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації... 1 74.81kb.
Наказ №174 Про здійснення експертизи проведення державної підсумкової... 1 200.47kb.
Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 10 1166.89kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 березня... 1 56.94kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №80 Про порядок звільнення учнів 9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних - сторінка №1/1




УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

АДМІНІСТРАЦІЯ МОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ


УКРАИНА

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ

ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

АДМИНИСТРАЦИЯ

МОСКОВСКОГО РАЙОНА
УПРАВЛЕНИЕ ОБРАЗОВАНИЯ

















НАКАЗ

13.05.2013 № 80


Про порядок звільнення учнів 9, 11 (12)-х

класів загальноосвітніх навчальних закладів

усіх типів і форм власності Московського району

від державної підсумкової атестації

у 2012/2013 навчальному році

Згідно з Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 18.02.2008 № 94, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27.02.2008 за № 151/14842 зі змінами, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 23.11.2010 № 1116, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09.12.2010 за №1237/18532), Інструкцією про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 14.04.2008  № 319, Інструкцією про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров’я, затвердженою спільним наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства охорони здоров’я України від 01.02.2013 № 72/78, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.02.2013 за № 288/22820, відповідно до наказу Департаменту науки і освіти від 08.05.2013 № 299 «Про порядок звільнення учнів (вихованців) 9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області від державної підсумкової атестації у 2012/2013 навчальному році»

НАКАЗУЮ:


1. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Московського району:

1.1. Звільнити учнів випускних класів, які беруть участь у міжнародних спортивних змаганнях, від державної підсумкової атестації відповідно до пункту 8.5 Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти (додаток 1).

До 20.05.2013 (11-й клас),

до 25.05.2013 (9-й клас)

1.2. Звільнити від державної підсумкової атестації за станом здоров’я учнів 9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до Інструкції про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров’я, затвердженої спільним наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства охорони здоров’я України від 01.02.2013 № 72/78, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.02.2013 за № 288/22820.

До 23.05.2013 (11-й клас),

до 28.05.2013 (9-й клас)

1.3. Учням випускних класів, які звільнені від державної підсумкової атестації за станом здоров’я та у зв’язку з їх участю у міжнародних спортивних змаганнях у додатках до свідоцтв про базову загальну середню освіту або атестатів про повну загальну середню освіту зробити запис «звільнений (-а)».

До 31.05.2013 (11-й клас),

до 11.06.2013 (9-й клас)

1.4. Звільнити переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та турнірів, ІІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України від державної підсумкової атестації з предметів, з яких вони стали переможцями, відповідно до пунктів 8.7, 8.8 Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та наказів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 01.03.2013 № 130 «Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році» та від 12.03.2013 № 149 «Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2012/2013 навчальному році» (додатки 2,3).

До 23.05.2013 (11-й клас),

до 28.05.2013 (9-й клас)

1.5. Учням 9-х, 11 (12)-х класів, які є переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у класних журналах, книгах обліку та видачі документів про освіту, додатках до свідоцтв про базову загальну середню освіту або атестатів про повну загальну середню освіту виставити з відповідних базових предметів річну та атестаційну оцінки 12 балів.

До 31.05.2013 (11-й клас),

до 11.06.2013 (9-й клас)

1.6. Довести зміст даного наказу та списки учнів, які звільняються від державної підсумкової атестації, до випускників 9-х, 11 (12)-х класів і їх батьків.

До 15.05.2013

1.7. Забезпечити контроль за відповідністю виставлення річних та атестаційних оцінок у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та атестатів про повну загальну середню освіту й записів «звільнений (-а)» у графі «Державна підсумкова атестація».

До 30.05.2013 (11-й клас),

до 11.06.2013 (9-й клас)

2. Завідувачу лабораторії комп’ютерних технологій в освіті Михайленку О.С. розмістити цей наказ на сайті районного управління освіти. До 15.05.2013

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління освіти Попову В.І.
Додатки: на 10 аркушах.

Начальник управління освіти О. В. Гресь

ПОГОДЖЕНО

Головний спеціаліст з юридичних питань

З.В.Ігнатенко

13.05.2013

З наказом ознайомлені:

Попова В.І.




Михайленко О.С.










Савченко, 68-63-54


Додаток 1

до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради


від 13.05.2013 № 80

Список

учнів-учасників міжнародних спортивних змагань,

які атестуються у 2012/2013 навчальному році

за результатами річного оцінювання


№ з/п

Прізвище, ім'я учня

Назва загальноосвітнього навчального закладу



Мізяк В'ячеслав

учень 11-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради Харківської області



Кучин Дмитро

учень 11-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 142 Харківської міської ради Харківської області



Колонєй Марія

учениця 9-го класу Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області



Додаток 2

до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради


від 13.05.2013 № 80

Список переможців

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ

Секція «ІСТОРИЧНЕ КРАЄЗНАВСТВО»

Базовий предмет – історія України



І місце

  • Віцько Артем Андрійович

  • учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області

ІІ місце

  • Макарова Анастасія Михайлівна

  • учениця 11 класу Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області

Секція «АРХЕОЛОГІЯ»


Базовий предмет – історія України


І місце

  • Погребкова Марія Геннадіївна

  • учениця 11 класу Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області

ІІІ місце

  • Зіборова Анастасія Володимирівна

  • учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області


НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

Секція «ПРАВОЗНАВСТВО»

Базовий предмет – історія України




ІІ місце

  • Лісняк Андрій Анатолійович

  • учень 11 класу Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області
ІІІ місце

  • Сінявін Владислав Валерійович

  • учень 9 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області



Секція «ТЕОЛОГІЯ, РЕЛІГІЄЗНАВСТВО ТА ІСТОРІЯ РЕЛІГІЇ»

Базовий предмет – історія України



ІІІ місце

  • Оберемок Валерія В’ячеславівна

  • учениця 11 класу Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області



Секція «ЖУРНАЛІСТИКА»

Базовий предмет – українська мова та література



ІІ місце

  • Краснікова Діана Ігорівна

  • учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Харківської міської ради Харківської області

  • Сопіна Катерина Вячеславівна

  • учениця 11 класу Комунального закладу «Харківська гімназія № 23 Харківської міської ради Харківської області»

Секція «ПЕДАГОГІКА»

Базовий предмет – українська мова та література



І місце

  • Сулейманова Навад Аджиахмед кизи

  • учениця 11 класу Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області


НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ

Секція «ГЕОГРАФІЯ ТА ЛАНДШАФТОЗНАВСТВО»


Базовий предмет – географія


ІІІ місце

  • Склярова Лілія Олександрівна

  • учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області


Секція «ГЕОЛОГІЯ, ГЕОХІМІЯ ТА МІНЕРАЛОГІЯ»

Базовий предмет – географія




ІІ місце

- Німець Олександр Дмитрович

  • учень 9 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради Харківської області



НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ

Секція «ТЕОРЕТИЧНА ФІЗИКА»

Базовий предмет – фізика




II місце

  • Каліненко Дмитро Олександрович

  • учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області



НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ

ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Секція «УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА»

Базовий предмет – українська мова та література




ІІ місце

-

Гараєва Лейла Аділівна

-

учениця 11 класу Харківської гімназії № 23

Харківської міської ради Харківської області



ІІІ місце

-

Макарова Валерія Михайлівна

-

учениця 11 класу Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області


Секція «РОСІЙСЬКА ЛІТЕРАТУРА»

Базовий предмет – світова література, російська мова (за вибором)




І місце

-

Єрмоленко Антоніна Костянтинівна

-

учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Харківської міської ради Харківської області


Секція «ФОЛЬКЛОРИСТИКА»

Базова дисципліна – українська мова та література




ІІ місце

-

Сітдікова Даниела Вінерівна

-

учениця 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області


Секція «ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ»

Базова дисципліна – українська мова та література




ІІ місце

-

Губачова Марія Юріївна

-

учениця 11 класу Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області


НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ МОВОЗНАВСТВА

Секція «УКРАЇНСЬКА МОВА»

Базова дисципліна – українська мова та література




ІІІ місце

-

Абасова Лєйла Фамілівна

-

учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 31 Харківської міської ради Харківської області


Секція «РОСІЙСЬКА МОВА»

Базова дисципліна – російська мова




ІІІ місце

-

Гаврюшенко Валерія Андріївна

-

учениця 9 класу Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 3» Харківської міської ради Харківської області


Секція «АНГЛІЙСЬКА МОВА»

Базова дисципліна – англійська мова




ІІІ місце

-

Бурлакова Аліна Олексіївна

-

учениця 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області


Секція «НІМЕЦЬКА МОВА»

Базова дисципліна – німецька мова




ІІІ місце

-

Мельнікова Анастасія Вікторівна

-

учениця 11 класу Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області


НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Секція «ЗАГАЛЬНА БІОЛОГІЯ»

Базовий предмет – біологія, хімія (за вибором)





ІІІ місце

-

Пешніна Антоніна Євгенівна

-

учениця 11 класу Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області

Секція «БІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ»

Базовий предмет – біологія, хімія (за вибором)





ІІ місце

-

Замліла

Ірина Вікторівна



-

учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 64 Харківської міської ради Харківської області


Секція «МЕДИЦИНА»

Базовий предмет – біологія, хімія, фізика (за вибором)



ІІІ місце

-

Москаленко Всеволод Андрійович

-

учень 11 класу Комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу С.О. Борзенка»


НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК
Секція «АГРОНОМІЯ»

Базовий предмет – біологія, хімія (за вибором)




ІІІ місце

-

Уварова Анастасія Сергіївна

-

учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області


Секція «СЕЛЕКЦІЯ ТА ГЕНЕТИКА»

Базовий предмет – біологія, математика (за вибором)




I місце

-

Бурсак Анастасія Геннадіївна

-

учениця 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області

Додаток 3

до наказу управління освіти

адміністрації Московського району

Харківської міської ради


від 13.05.2013 № 80
Cписок учнів,

які посіли І місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2012/2013 навчальному році

Правознавство

9 клас

  1. Євменов Єгор – учень Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області».


Українська мова та література

11 клас

  1. Гараєва Лейла – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.


Російська мова і література

9 клас

  1. Нікуліна Анна – учениця Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області».


Німецька мова

9 клас

  1. Лях Валерія – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

  2. Рибалко Карина – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

11 клас

  1. Аністарова Поліна – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

  2. Філанова Євгенія – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.


Педагогіка і психологія

11 клас

  1. Боковикова Євгенія – учениця Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області.

Cписок учнів,

які посіли ІI місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2012/2013 навчальному році
Хімія

9 клас

  1. Щербина Олег – учень Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.


Біологія

9 клас

  1. Соколан Анастасія – учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 167 Харківської міської ради Харківської області.

11 клас

  1. Сокур Ольга – учениця Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.


Економіка

11 клас

  1. Козир Роман – учень Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області.

  2. Пономаренко Михайло – учень Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області.


Астрономія

11 клас

  1. Савченко Олег – учень Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.І


Географія

9 клас

  1. Німець Олександр – учень Харківської загальноосвітньої школи
    I-III ступенів № 140 Харківської міської ради Харківської області.


Українська мова та література

9 клас

  1. Рибалко Карина – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

11 клас

  1. Федяй Юлія – учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області.


Екологія

11 клас

  1. Гончаренко В’ячеслав – учень Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради Харківської області.


Англійська мова

9 клас

  1. Євменов Єгор – учень Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області».


Німецька мова

9 клас

  1. Івашура Валерія – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.

11 клас

  1. Ланько Олександра – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.



Cписок учнів,

які посіли ІII місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2012/2013 навчальному році
Біологія

11 клас

  1. Кальніцька Аліса – учениця Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 56 Харківської міської ради Харківської області.


Правознавство

11 клас

  1. Завадська Ангеліна – учениця Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 97 Харківської міської ради Харківської області.


Історія

9 клас

  1. Катрич Вікторія – учениця Харківської спеціалізованої школи
    І-ІІІ ступенів № 156 Харківської міської ради Харківської області.


Економіка

9 клас

  1. Толстой Антон – учень Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 84 Харківської міської ради Харківської області.

11 клас

  1. Кальніцька Аліса – учениця Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 56 Харківської міської ради Харківської області.


Інформатика

  1. клас

  1. Нізенко Володимир – учень Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області.


Інформаційні технології

11 клас

  1. Кузочкіна Анна – учениця Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.

Географія

9 клас

  1. Сінявін Владислав – учень Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.

11 клас

  1. Кальніцька Аліса – учениця Харківської загальноосвітньої школи
    I-III ступенів № 56 Харківської міської ради Харківської області.


Українська мова та література

9 клас

  1. Кукса Дарина – учениця Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.


Екологія

11 клас

  1. Старостіна Ганна – учениця Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 8 Харківської міської ради Харківської області.


Англійська мова

11 клас

  1. Бурлакова Аліна – учениця Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області.


Німецька мова

9 клас

  1. Хістєва Дар’яна – учениця Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області».

11 клас

  1. Товстокора Лоліта – учениця Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області.