Наказ №842 Про проведення ІІ етапу всеукраїнських, міжрегіональних І обласних учнівських олімпіад у 2013/2014 навчальному році та пі - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №138 Про проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських... 1 66.71kb.
Наказ №711 Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських... 5 678.91kb.
Наказ №534 Про проведення обласного етапу Всеукраїнських учнівських... 1 111.95kb.
Наказ №183 Про проведення ІV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських... 9 1864.4kb.
Наказ №660-од про внесення змін до наказу від 12. 09. 2013 р. 1 51.02kb.
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014... 1 111.3kb.
Наказ №4 Про відрядження учасників ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських... 1 123.09kb.
Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії... 1 233.53kb.
Наказ №476 Про підготовку та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських... 1 318.57kb.
Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013... 1 381.92kb.
Наказ №250 Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських... 1 163.61kb.
Номер кандидата у виборчому списку 1 114.2kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №842 Про проведення ІІ етапу всеукраїнських, міжрегіональних І обласних учнівських - сторінка №1/1





УКРАЇНА


запорізькА обласнА державнА адміністраціЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Н А К А З


30.09.2013

м.Запоріжжя

842

Про проведення ІІ етапу всеукраїнських,

міжрегіональних і обласних учнівських

олімпіад у 2013/2014 навчальному році

та підготовку до ІІІ (обласного) етапу

Керуючись Указом Президента України від 30.09.2010 № 927 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», Програмою розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки (рішення Запорізької обласної ради від 22.11.2012 № 11), наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05.08.2013 № 1079 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2013/2014 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів області


НАКАЗУЮ:
1. Затвердити терміни проведення ІІ етапу всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів (додаток 1) і місце проведення ІІІ (обласного) етапу олімпіад (додаток 2).
2. Керівникам органів управління освітою:

1) організаційно забезпечити: проведення ІІ етапу учнівських олімпіад та оптимальну кількість учасників згідно з установленим рейтингом;

2) з метою забезпечення прозорості та об’єктивності проведення олімпіад тексти завдань кожної з них, підготовлені ЗОІППО на дисках, відкрити у відповідні терміни і час (додаток 1);

3) довести до відома ЗНЗ наказ органу управління освітою про проведення ІІ етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів і підготовку до обласного етапу, погоджений з профспілками, та склад команд, обрахований згідно з сумарним рейтингом їх участі за два останні роки, до 11.10.2013; про підсумки - до 09.12.2013;

4) узагальнити звіти оргкомітету і журі ІІ етапу та надіслати до методичного відділу ЗОІППО (Крутько Є.О.; тел. 236 30 93) у термін до 09.12.2013;

5) відрядити до Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 одного співробітника, відповідального за проведення олімпіад, для участі в семінарі-нараді 30.10.2013;

6) забезпечити подання заявок до методичного відділу ЗОІППО (два примірники у друкованому вигляді; Крутько Є.О.) через два тижні після проведення кожної з олімпіад ІІ етапу;

7) забезпечити проведення тренувальних зборів учасників обласного етапу олімпіад наказом по органу управління освітою не пізніше ніж за два тижні до проведення відповідної обласної олімпіади;

8) надіслати до методичного відділу ЗОІППО (Крутько Є.О., kea1985@i.ua) пропозиції (друкований або електронний варіант) до складу журі обласного етапу учнівських олімпіад у термін до 11.10.2013, вказавши повністю прізвище, ім’я, по батькові, звання, посаду;

9) передбачити умови збереження фізичного і психічного здоров’я учасників олімпіад, провівши інструктажі з техніки безпеки тощо;

10) забезпечити участь голів журі в семінарах ЗОІППО з питань підготовки до проведення олімпіад з навчальних предметів;

11) здійснити підготовку наказу про результати проведення ІІ етапу олімпіад у термін до 09.12.2013, підбити підсумки диференційовано - окремо серед шкіл нового покоління та загальноосвітніх шкіл; проаналізувати результати роботи класів з поглибленим вивченням навчальних предметів;

12) взяти на контроль якість освітніх послуг з навчальних предметів, що викладаються на поглибленому рівні, підходи до цілорічної особистісно-орієнтованої підготовки до обласних олімпіад, на які запрошується лише один учасник;

13) забезпечити підготовку і участь команд шкіл нового покоління, класів з поглибленим вивченням відповідних предметів у всеукраїнських учнівських турнірах юних: фізиків, хіміків, істориків, інформатиків, математиків, біологів, правознавців, журналістів, географів, економістів, винахідників і раціоналізаторів.


3. Керівникам органів управління освітою області: Жовтневого (Єременко Л.В.), Орджонікідзевського (Іваніченко Д.К.), Хортицького (Годжек О.В.) районів м. Запоріжжя, Приморського району (Карнаух Г.В.) організаційно забезпечити:

1) підготовку приміщень загальноосвітніх навчальних закладів для проведення обласного етапу всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів (додатки 1; 2);

2) погодження всіх організаційних питань з відповідальними за проведення конкретних обласних олімпіад членами оргкомітету - співробітниками ЗОІППО (додатки 2; 3).
4. Рекомендувати ректорам і директорам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації направити до Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти пропозиції щодо складу журі обласного етапу всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад у термін до 14.10.2013.
5. Рекомендувати ректорам: Запорізького національного університету (Фролов М.О.), Запорізького національного технічного університету (Бєліков С.Б.), Класичного приватного університету (Огаренко В.М.) організаційно забезпечити:

1) підготовку умов у вищих навчальних закладах для проведення обласного етапу всеукраїнських і обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів (додатки 1; 2);

2) погодження всіх організаційних питань з відповідальними за проведення конкретних обласних олімпіад членами оргкомітету - співробітниками ЗОІППО (додатки 2; 3).
6. Ректору комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради Пашкову В.В. організаційно забезпечити:

1) підготовку текстів завдань (з обов’язковою розбаловкою) для органів управління освітою та шкіл-інтернатів (тексти яких олімпіад для якої з трьох шкіл-інтернатів - Січовий, «Творчість», «Захисник») у термін до 21.10.2013 для забезпечення об’єктивності проведення ними ІІ етапу учнівських олімпіад; запис науково-методичним центром (Федько О.М.) завдань на 35 дисках;

2) узагальнення звітів оргкомітетів і журі ІІ етапу до 23.12.2013;

3) погодження до 11.10.2013 з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації термінів проведення обласних олімпіад з урахуванням Положення;

4) складання кошторисів витрат на підготовку текстів районних, проведення обласних, участь у міжрегіональних, всеукраїнських і міжнародних олімпіадах 2013/2014 н.р., подання їх до бухгалтерії інституту та сектора планово-економічної роботи Департаментом освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації до 11.10.2013;

5) участь співробітників інституту, відповідальних за проведення олімпіад, у семінарі-нараді 30.10.2013 на базі Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 та повідомлення про згоду на участь до 21.10.2013 (Крутько Є.О.);

6) ротацію і формування складу журі обласних учнівських олімпіад відповідно до п. 7.1.3 Положення, з урахуванням пропозицій вищих навчальних закладів, органів управління освітою;

7) перегляд складу експертів, викладачів на тренувальних зборах, підходів до проведення олімпіад тощо, де сумарним рейтингом за два останні роки на ІV етап запрошуються по 1 учаснику від класу;

8) обов’язковість дотримання квоти учасників, визначених класів, кількості переможців;

9) підготовку додатків до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації про проведення обласних олімпіад зі списками журі (два склади, науковці, експерти тощо) та подання (Крутько Є.О.) електронної версії на адресу: kea1985@i.ua до 21.10.2013;

10) проведення семінарів для голів журі районних (міських) олімпіад з питань підготовки обдарованих учнів до предметних інтелектуальних змагань та надання відповідних консультацій вчителям - предметникам;

11) сприяння участі команд учнів області у всеукраїнських турнірах юних: фізиків, хіміків, істориків, інформатиків, математиків, біологів, правознавців, журналістів, географів, економістів, винахідників і раціоналізаторів;

12) підготовку до проведення на базі області у 2014 році заключного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології.
7. Керівникам закладів освіти інтернатного типу:

1) забезпечити участь переможців шкільного у ІІ етапі олімпіад на базі шкіл-інтернатів: Запорізького Січового-колегіуму, Мелітопольської спеціалізованої школи-інтернату «Творчість», ліцею-інтернату «Захисник» у встановлені терміни (додаток 1), учасника - робочим зошитом на 12 аркушів; ознайомлення з умовами проведення олімпіад;

2) подати до 21.10.2013 Запорізькому Січовому колегіуму (українська і російська мови, історія, правознавство, географія, юні знавці Біблії), Мелітопольській спеціалізованій школі-інтернату «Творчість» (хімія, економіка, біологія, екологія, інформатика, інформаційні технології, німецька мова, педагогіка і психологія, іспанська мова, трудове навчання) та Запорізькому ліцею-інтернату «Захисник» (математика, фізика, астрономія, англійська мова, фізична культура, креслення) по 2 примірники заявок у друкованому вигляді окремо на кожну олімпіаду, в якій школа-інтернат братиме участь;

3) врахувати, що будь-яка школа-інтернат направляє на ІІ етап олімпіад не більше одного учня на паралель класів; право на додаткову участь надається переможцям обласних олімпіад минулого навчального року.


8. Директорам комунальних закладів: Запорізького Січового колегіуму (Єршова В.О.), Запорізького ліцею-інтернату «Захисник» (Стрельников М.В.), Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Орієнтир» (Тихомирова Г.В.), Запорізьких шкіл-інтернатів № 4 (Губіній О.О.) і № 2 (Зеленський В.О.):

1) організаційно забезпечити підготовку умов у школах – інтернатах (додаток 2) до проведення обласного етапу всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів;

2) передбачити кошторисом витрати на харчування іногородніх учасників олімпіад (додаток 4);

3) погодити всі організаційні питання з відповідальними за проведення конкретних обласних олімпіад членами оргкомітету - співробітниками ЗОІППО (додатки 2; 3).


9. Директорам Запорізького Січового колегіуму (Єршова В.О.) і Мелітопольської спеціалізованої школи-інтернату «Творчість» (Тоцький В.І.) та Запорізького ліцею-інтернату «Захисник» (Стрельніков М.В.) забезпечити:

1) проведення ІІ етапу учнівських олімпіад серед учнів шкіл-інтернатів згідно з пп. 2 п. 7 до цього наказу;

2) відкриття текстів завдань, записаних ЗОІППО на дисках, у визначені терміни і час (додаток 1);

3) перевірку робіт (додаток 5), оголошення результатів та апеляцію у день проведення олімпіади;

4) подання до ЗОІППО заявок на участь в обласних олімпіадах (2 примірники у друкованому вигляді) через два тижні після проведення кожної з олімпіад ІІ етапу згідно з рейтингом участі команди шкіл-інтернатів області (додаток 4);

5) подання до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації у термін до 29.11.2013 додатку до наказу про результати проведення ІІ етапу олімпіад серед команд шкіл-інтернатів (2 примірники на паперових носіях та на електронну адресу oksana-ustimenko@yandex.ru);

6) участь заступника директора, відповідального за проведення олімпіад, у семінарі-нараді 30.10.2013 в Запорізькому багатопрофільному ліцеї № 99.
10. Заступнику начальника управління освіти і науки Департаменту - начальнику відділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Хіврич В.В. доручити Устименко О.С. забезпечити:

1) визначення кількісного складу учнівських команд органів управління освітою для участі в обласному етапі олімпіад згідно з сумарним рейтингом за два останні роки;

2) проведення 30.10.2013 семінару-наради разом із ЗОІППО щодо організаційно – методичних засад забезпечення участі обдарованої учнівської молоді в інтелектуальних змаганнях 2013/2014 н.р.;

3) організацію проведення ІІ етапу олімпіад для учнів шкіл-інтернатів;

4) підготовку проекту наказу про результати проведення ІІ етапу олімпіад серед учнівських команд шкіл-інтернатів до 06.12.2013;

5) підготовку проекту наказу про проведення обласного етапу учнівських олімпіад, додатків до нього до 02.12.2013;

6) погодження проекту наказу про проведення обласного етапу всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів з обласним комітетом профспілок працівників освіти і науки області.
11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

директора Департаменту В.М. Захарчук

Устименко 239 02 50

Додаток 1

до наказу Департаменту



від 30.09.2013 № 842
Т Е Р М І Н И





проведення районних (міських) учнівських олімпіад




















































































































































































О л і м п і а д и


Терміни

проведення

ІІ етапу

олімпіад


Класи,

учні яких можуть

брати участь у

ІІ етапі олімпіад




П (районний, міський) етап всеукраїнських учнівських олімпіад


1.

Українська мова і література

5.11

7-11

2.

Російська мова і література

11.11

9-11

3.

Історія

14.11

8-11

4.

Математика

7.11

6-11

5.

Англійська мова

9.11

8-11

6.

Німецька мова

13.11

8-11

7.

Французька мова

7.11

8-11

8.

Іспанська мова

4.11

8-11

9.

Основи правознавства

15.11

9-11

10.

Біологія

12.11

8-11

11.

Екологія

13.11

10-11

12.

Фізика

14.11

7-11

13.

Астрономія

12.11

10-11

14.

Хімія

8.11

7-11

15.

Інформатика

18.11

8-11

16.

Географія

6.11

8-11

17

Основи економіки

11.11

9-11

18

Трудове навчання

15.11

8-11

19

Педагогіка і психологія

5.11

11

20

Інформаційні технології

15.11

9-11

21.

Фізична культура

9.11

9-11


ІІ (районний, міський) етап міжрегіональних учнівських олімпіад


22

Болгарська мова

4.11

8-11

23

Юні знавці Біблії

5.11

6-11


ІІ (районний, міський) етап обласних учнівських олімпіад


24

Креслення

9.11

9-11

Примітка. Районні (міські) олімпіади (креслення, болгарська та іспанська мови, астрономія, педагогіка і психологія, екологія, основи економіки, інформаційні технології, французька мова, юні знавці Біблії) розпочинаються о 13 годині, решта (інформатика)о 9 годині.

Обов’язково слід дотримуватись визначених класів. Якщо, наприклад, олімпіада проводиться для учнів 9-11 кл., а в ній бажають взяти участь учні 7-8 кл., то вони повинні виконувати завдання 9 кл., що позначається в заявці.

Додаток 2

до наказу Департаменту

від 30.09.2013 № 842


Місце проведення і проживання учасників обласних олімпіад




Олімпіади

Відповідальний,

телефон


Місце

проведення



Місце

проживання



1.

Фізика

Крамаренко Н.В.

236 30 96



Ліцей № 99

Хортицького району



Січовий колегіум

2

Астрономія


- „ -

- „ -

- „ -

3.

Іспанська

Чорна В.М. 236 30 97

Гімназія № 2

Жовтневого району



-

4.

Німецька


- „ -

Ліцей „Захисник”

Ліцей „Захисник”

5.

Історія


Ушакова Г.Р. 236 30 97

Січовий колегіум

Січовий колегіум

6.

Правознавство


- „ -

- „ -

- „ -

7.

Інформатика

Васильченко С.В.

236 30 99

Гімназія № 28 Орджонікідзев. р-ну,

ЗОІППО

НРЦІ „Орієнтир”


8.

Інформаційні технології

- „ -

- „ -

НРЦІ „Орієнтир”


9.

Англійська

Халемендик Н.П.

236 30 97



Січовий колегіум

Січовий колегіум

10.

Французька


- „ -

- „ -

- „ -

11.

Географія

Стрижак М.М.

222 25 85



Січовий колегіум

Січовий колегіум

12.

Економіка


- „ -

- „ -

- „ -

13.

Українська

Корицька Г.Р.

222 25 82



Січовий колегіум

Січовий колегіум

14.

Російська


Путій Т.М. 222 25 82

Ліцей „Захисник”

Ліцей „Захисник”

15.

Математика

Склярова І.О.

236 30 96



Школа-інтернат № 4

Школа-інтернат № 4

16.

Хімія

Дехтяренко С.Г.

236 30 96



Школа-інтернат № 4

Школа-інтернат № 4

17.

Біологія


Гусєва Н.М. 222 25 85

Школа-інтернат № 4

Школа-інтернат № 4

18.

Екологія


Савіч І.О.

066 357 067079



Школа-інтернат № 4

Школа-інтернат № 4

19.

Трудове

навчання


Лукачевич А.Ф.

222 25 81



ЗНЗ

Орджонікідзевського району



НРЦІ „Орієнтир”


20.

Педагогіка і психологія

Присяжнюк Ю.С.

34 87 21


НРЦІ „Орієнтир”


НРЦІ „Орієнтир”


21

Фізична

культура


Півненко Ю.В.

233 40 53



ЗНУ

Школа-інтернат № 2

22

Креслення

Лукачевич А.Ф.

222 25 81



ЗНТУ

НРЦІ „Орієнтир”


23

Болгарська

мова


Плаксина С.В.

06137 7 03 06



м. Приморськ


-

24

Юні знавці

Біблії


Гура С.П. 222 25 81

Січовий колегіум

Січовий колегіум

Додаток 3

до наказу Департаменту

від 30.09.2013 № 842


Члени оргкомітету,

відповідальні за проведення олімпіад від ЗОІППО



Відповідальні


Каб.

Телефони

Електронна адреса

Крутько Євгенія Олександрівна

41

236 30 93

068 448 07 39



kea1985@i.ua

Корицька Галина Романівна

42

222-25-82

097 7098312



korucja@ukr.net

Півненко Юлія Володимирівна

416

233-40-53

067 901 14 908



aksunelena@ukr.net

Дехтяренко

Світлана Григорівна



44

236-30-96

067 2807651



kafedra_nature@mail.ru

Склярова Ірина Олександрівна

44

236-30-96

050 457 19 16



irichasklyarova@gmail.com

Путій Тетяна Миколаївна

42

222-25-82

050 5774969



tatyanaputy@rambler.ru

Присяжнюк Юлія Сергіївна

325

34 87 21

095 8345934



sana_930@mail.ru

Крамаренко

Наталія Володимирівна



44

236-30-96

050 0639459

068 4466159


kramarenko_natali@mail.ru

Васильченко

Світлана Володимирівна

9

236-30-99

067 6183045

wasvet2006@gmail.com

Лукачевич Андрій Федорович

415

222-25-81

096 3653313



gura9@ukr.net

Гусєва Наталія Михайлівна

6

222-25-85

067 3980600



gusewa-n@rambler.ru

Савіч Ірина Олександрівна

415

236-30-96

066 3576779



iren-savich@mail.ru

Стрижак Микола Миколайович

6

222-25-85

067 4354827



nikolay_strizhak@mail.ru

Ушакова Галина Романівна

40

236-30-97

096 3788608



virachorna58@mail.ru

Халемендик Надія Павлівна

40

236-30-97

067 1048601



virachorna58@mail.ru

Чорна Віра Миколаївна

40

236-30-97

066 1113083



virachorna58@mail.ru

Плаксина

Світлана Володимирівна



Прим.

(06137) 7 03 06




Гура Світлана Павлівна

415

222 25 81

098 410 30 65



gura9@ukr.net

Додаток 4

до наказу Департаменту

від 30.09.2013 № 842

Кількість учасників обласних олімпіад 2013/2014 н.р.

олімпіади



українська

російська

англійська

німецька

французька

іспанська

болгарська

історія

основи правознавст.

математика

інформатика

інформаційні технології

хімія

№ олімпіади

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Проживання

107

79

52

39

32







47

44

50

33

51

40

Учасники

156

128

96

83

64

37

39

107

93

109

80

83

96



олімпіади





фізика

біологія

географія

онови економіки

трудове навчання

астрономія

екологія

педагогіка і психологія

фізична культура

креслення

Юні знавці Біблії

№ олімпіади

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

25

Проживання

48

94

56

30

49

32

36

32

48

51

48

Учасники

109

156

115

81

82

60

63

60

66

82

66

Примітка.



Дводенні обласні олімпіади (англійська та німецька мови, фізика, екологія, трудове навчання) розпочинаються о 13 годині, решта (одноденні) – о 9 годині, 15.02.2014 фізична культура – о 9 год., 15.01.2014 інформатика (заочний тур) – о 14 год, 22.01.2014 інформаційні технології (заочний тур) – о 14 год

Заїзд іногородніх учасників дводенних олімпіад відбувається в день проведення з 11до 12 год., одноденних - напередодні (з 16 до 17 год).

Кількість учасників від кожного регіону області згідно з сумарним рейтингом за два останні роки визначено у додатку до листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 03.10.2013 № 1971.02-14, переможців всеукраїнських олімпіад минулого року позначено плюсом. Вони запрошуються на олімпіади обласного рівня. Минулорічні переможці - випускники, звичайно, не братимуть участі в олімпіадах, тому їх місця надаються учасникам цього року (додаткові учасники – виключно за наказом ЗОІППО за поданням від органів управління освітою всіх регіонів області).

У два тури проводиться обласний етап таких всеукраїнських олімпіад: біологія, фізика, хімія (теоретичний та експериментальний) і трудове навчання (теоретичний та творчий).

Обласний етап всеукраїнської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій проводиться у два тури; перший (заочний) 15 січня та 22 січня відповідно з 14 год.

Обов’язково слід дотримуватись визначених класів. Якщо, наприклад, олімпіада проводиться для учнів 9-11 кл., а в ній бажають взяти участь учні 7-8 кл., то вони мають право виступати за 9 кл., що позначається в заявці.



Харчування іногородніх учасників обласних дводенних олімпіад – (обід, вечеря, сніданок наступного дня), одноденних - (вечеря напередодні, сніданок і обід у день проведення) закладають у кошторис школи-інтернати.

Додаток 5

до наказу Департаменту

від 30.09.2013 № 842

Рекомендації Запорізькому Січовому колегіуму,

Мелітопольській спеціалізованій школі-інтернату «Творчість» та

Запорізькому ліцею-інтернату «Захисник»,

на базі яких проводиться ІІ (районний ) етап олімпіад

серед учнів шкіл – інтернатів області
Протокол № ......
засідання журі ІІ етапу всеукраїнської (міжрегіональної, обласної)

учнівської олімпіади з ............................................

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від _ ... № _...__»Про ...» ІІ етап олімпіади з ... проведено ... .11.2013
Присутні такі члени журі:


ПІБ членів журі

Посада

ЗНЗ

Бондар І.І., голова

заст. директора

Гімназія „Дивосвіт”

Бондаренко І.А., секр.

учитель

Ліцей „Творчість”

Бондарчук І.М.

- „ -

НРЦІ „Орієнтир”

Бондарів І.Є.

- „ -

ХННРБЦ

Журі визначило переможців, враховуючи таку кількість балів (зразок):





Клас

Всього балів

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

9

45

45-41

40-31

30-16

10

66

66-60

59-45

44-23

11

90

90-81

80-61

60-31

Результати олімпіади: (друкується список усіх учасників, кожному учаснику проставляється зайняте ним місце та відображається в заявці, один примірник якої направляється до ЗНЗ - інтернату; жирним шрифтом виділяються переможці)





Учасник

ЗНЗ

Клас

Бали

Місце

Учитель

Запрошені на Ш етап



















Так



















ні





















Голова журі

_______________________

Члени журі ____________________________

____________________________

___________________________



Виконавець, телефон