Наказ №8а/12 Про затвердження Порядку особистого прийому громадян у Барському районному управлінні юстиції - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №16/39 Про затвердження Графіків особистого прийому громадян... 1 38.1kb.
Наказ №17 Про затвердження Порядку особистого прийому громадян начальником... 1 84.75kb.
Порядок прийому громадян в Оратівському районному управлінні юстиції 1 50.73kb.
Про затвердження Порядку особистого прийому громадян у Міністерстві... 1 77.17kb.
Наказ №587 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 грудня... 1 69.81kb.
Наказ №716/о Про затвердження графіків особистого прийому громадян... 1 86.37kb.
Про затвердження нормативів доходів громадян від особистого селянського... 1 25.38kb.
Затверджено наказ Головного управління юстиції у Київській області... 1 65.92kb.
Наказ №479 Про затвердження Інструкції про порядок розгляду звернень... 1 18.94kb.
Наказ №35 з про затвердження графіків особистого прийому громадян... 1 133.85kb.
Інструкція з діловодства в Зіньківському районному управлінні юстиції 6 926.02kb.
Наказ №53 Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання... 1 173.62kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №8а/12 Про затвердження Порядку особистого прийому громадян у Барському районному - сторінка №1/1

БАРСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Н А К А З

28.01.2013 р. м. Бар № 8а/12

Про затвердження Порядку

особистого прийому громадян

у Барському районному

управлінні юстиції

Відповідно до статті 22 Закону України „Про звернення громадян” та з метою належної організації особистого прийому громадян у районному управлінні юстиції


НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок особистого прийому громадян у Барському районному управлінні юстиції Вінницької області, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ районного управління юстиції від 31.05.2007 № 12 «Про організацію особистого прийому громадян в Барському районному управлінні юстиції».

3. Провідному спеціалісту районного управління юстиції Якубчик І.В. довести цей наказ до відома працівників районного управління юстиції та структурних підрозділів.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник управління Н.А. Сирота

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ районного управління юстиції

від 28.01.2013 № 8а/12

ПОРЯДОК

особистого прийому громадян

у Барському районному управлінні юстиції Вінницької області

З метою поліпшення розгляду особистих звернень громадян в районному управлінні юстиції, підвищення відповідальності та оперативної роботи встановлено такий порядок організації особистого прийому громадян керівниками управління, реєстраційної служби, відділу державної виконавчої служби Барського районного управління юстиції, Барської державної нотаріальної контори.

1. Прийом громадян проводять працівники управління юстиції та його структурних підрозділів в приміщеннях розташування відповідно:

- вул. Островського, 2/1 – районне управління юстиції, реєстраційна служба, відділ ДВС Барського РУЮ;

- Пл.Пам'яті, 19– відділ ДРАЦС РС Барського РУЮ;

- вул. Пролетарська,6 - Барська державна нотаріальна контора.

згідно Графіка, затвердженого наказом начальника районного управління юстиції.

2. Начальник управління, начальник реєстраційної служби, начальники відділів здійснюють прийом громадян з питань своєї компетенції відповідно до графіку.


3. Попередній запис на прийом до начальника управління, начальника реєстраційної служби, начальника відділу ДРАЦС РС Барського РУЮ, начальника відділу ДВС Барського РУЮ, завідуючої Барської державною нотаріальною конторою не проводиться, а здійснюється у відповідності з графіком у порядку звернення.
4. Облік усних звернень громадян по особистих питаннях ведеться у журналах встановленої форми.
5. Звернення Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни розглядаються першочергово начальниками управління юстиції, реєстраційної служби та відділу ДВС.
6. Письмові звернення громадян, подані на особистому прийомі, передаються для реєстрації та паралельного опрацювання працівниками районного управління юстиції.
7. Реєстраційна служба, відділ ДРАЦС РС Барського РУЮ, Барська державна нотаріальна контора, відділ ДВС Барського РУЮ, яким надсилаються на розгляд письмові звернення з особистого прийому, зобов'язані у встановлені законодавством України терміни направляти заявникам відповіді та повідомляти про результати їх розгляду районне управління юстиції.
8. Письмові звернення громадян щодо діяльності реєстраційної служби, відділу ДРАЦС РС Барського РУЮ, Барської державної нотаріальної контори, відділу ДВС Барського РУЮ проходять централізовану реєстрацію в районному управлінні юстиції.

9. Посадові особи районного управління юстиції, які здійснюють особистий прийом громадян, у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про державну службу», Указом Президента від 07.02.2008 № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», іншими нормативно – правовими актами.Провідний спеціаліст управління І.В. Якубчик