Переможці Міжнародного конкурсу шкільних медіа – юнкори макіївського - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Переможці Міжнародного конкурсу шкільних медіа – юнкори макіївського - сторінка №1/1
Переможці Міжнародного конкурсу шкільних

медіа – юнкори макіївського «Взлету»

Починаючи з 1997 року, в місті Миколаєві при сприянні Національної спілки Журналістів України, Національної академії педагогічних наук України та Асоціації молодіжної преси України на базі Миколаївського коледжу преси та телебачення щороку відбувається Національний конкурс шкільних газет. Газета макіївської міської ради старшокласників тричі приймала участь у конкурсі. У 2007 році наша газета була переможцем в номінації «Найкраща національна газета», у 2012 році стала лауреатом конкурсу. І ось у 2013 році ми знов серед кращих: газета «Взлет» посіла І місце в номінації «Краща газета юнкорівських обʼєднань». У поточному році конкурс отримав статус міжнародного. На конкурс надійшло 3217 робіт з 820 навчальних закладів України, Росії, Беларусі, Молдови, Болгарії, Грузії, Польщі. Очолював конкурс президент МКШМ – секретар Національного союзу журналістів України директор Миколаївського коледжу преси та телебачення Глеб Головченко, серед членів журі – відомі українські журналісти.

На урочисту Церемонію нагородження переможців XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа та на V Всеукраїнський зліт юнкорів були запрошені кореспонденти «Взльоту» учні МЗШ № 53 Щербакова Анастасія та Кулікова Оксана на чолі з їхнім керівником викладачем факультативу «Основи журналістики» Центру розвитку обдарованої молоді Тарасовою Г.В. Представники редакції отримали нагороди, серед яких Диплом переможця, памʼятний знак , фотоапарат та запрошення до Києва на зустріч з Президентом України, що планується на червень 2013 року.

Дівчата мріють стати журналістами. Настя закінчує 11 клас, Оксана – 9 клас. У редакційному портфелі ще багато матеріалів, підготовлених ними. Крім того, вони переповнені емоціями від подорожі та участі в заходах, які супроводжували церемонію нагородження. Звісно, що нас всіх чекають цікаві репортажі, як то кажуть, з місця подій. Цьогорічна перемога в такому престижному конкурсі – це найцінніший подарунок до першого ювілею газети – 10-річчя з дня виходу першого номеру «Взлету», який відбудеться восени 2013 року.

А попереду взльотовців чекає літня практика в редакції міської газети «Макеевский рабочий», започаткована з 2012 року головним редактором «МР» Хрустальовою Н. Л., за що юні кореспонденти дуже вдячні і особисто Наталії Леонідівні, і колективу редакції газети для дорослих. Висловлюємо подяку громадській організації «Гражданская инициатива», яка підтримала дітей і допомогла прийняти участь у такому престижному конкурсі.

Висловлюю щиру подяку всім, хто у 2013 році працював для «Взлета», насамперед всм членам редколегії з МЗШ № 53, а також редакції газети «Опечатка» із МЗШ № 37 на чолі з її головним редактором Сайкович Т. М., учням МЗШ № 46, 47, Олені Єгоровій (МЗШ № 37), Богдан Святославу (МЗШ № 4), Шавло Ренату ( МЗШ № 89), а також всім, хто протягом року надсилав до редакції свої матеріали.Мельохіна Л. В. головний редактор газети «Взлет»