План роботи будинку дитячої та юнацької творчості Коломацької районної ради Харківської області на 2013/2014 навчальний рік - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Інформація про роботу Нововодолазького будинку дитячої та юнацької... 1 196.17kb.
Інформація про діяльність Нововодолазького будинку дитячої та юнацької... 1 62.48kb.
Робочий навчальний план Печенізького районного центру дитячої та... 1 181.28kb.
Про діяльність Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької... 1 23.7kb.
Наказ №62 Про розподіл педагогічного навантаження на 2012/2013 навчальний рік 1 61.46kb.
Положення про координаційно-методичну раду Чугуївського районного... 1 75.57kb.
Рішення №158 20. 09. 2011 р. Про роботу Будинку дитячої та юнацької... 1 29.68kb.
Сценарій проведення творчого звіту Будинку дитячої та юнацької творчості... 1 95.65kb.
«флористика» 1 322.97kb.
План спільної роботи Дергачівського Будинку дитячої та юнацької творчості... 1 155.68kb.
Рішення педагогічної ради школи 30. 08. 2013 №1 план методичної роботи... 2 553.6kb.
1. Мета та завдання 1 102.49kb.
Таращанський 1 219.63kb.

План роботи будинку дитячої та юнацької творчості Коломацької районної ради Харківської - сторінка №1/1
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО

Відділом освіти на засіданні педагогічної

Коломацької РДА ради Будинку дитячої та

________ Т.Д.Левонюк юнацької творчості

Протокол від_______№_

ПЛАН РОБОТИ

Будинку дитячої та юнацької творчості

Коломацької районної ради

Харківської області

на 2013/2014 навчальний рік

КОЛОМАК - 2013

ЗМІСТ


  1. Вступ

Аналіз підсумків роботи за минулий навчальний рік , завдання на новий навчальний рік - 3.

  1. Забезпечення умов повноцінної діяльності БДЮТ – 7.

  2. Удосконалення навчально-виховного процесу – 7.

  3. Управління і контрольно аналітична діяльність - 8 .

  4. Робота з педагогічними кадрами -9.

  5. Масова позашкільна робота – 9.

  6. План роботи гуртків БДЮТ -13.

І . Вступ



  1. Аналіз підсумків роботи за минулий навчальний рік,

завдання на новий навчальний рік .
Політичні та економічні перетворення зумовлюють зростання ролі позашкільних навчальних закладів як джерела додаткової освіти. Розвиток позашкільної освіти є невід’ємною складовою процесу реформування усієї системи освіти. Навчальний план Будинку дитячої та юнацької творчості Коломацької районної ради Харківської області складено відповідно до законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011р. № 1243. «Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України».

У 2013/2014 навчальному році, у 23 гуртках БДЮТ навчалося і виховувалося спочатку навчального року 375 потім збільшилося до 450 дітей та підлітків.

Навчальний план гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості

складено згідно з головними завданнями позашкільної освіти. Мережа гуртків БДЮТ відповідала статуту та концепції розвитку закладу. Через навчальні програми реалізовувалися основні функції БДЮТ: навчально-розвивальна, оздоровча, дозвіллєва, розважальна, методична. В основу навчального плану покладено орієнтири щодо класифікації гуртків, секцій, творчих об’єднань за трьома рівнями навчання, виховання та розвитку учнів - початковий, основний, вищий. Головним в організації роботи було забезпечення максимальних умов для вихованців, що відповідають їх віку та творчим можливостям, стану здоров’я.

Вихованці БДЮТ були учасниками і лауреатами 42 Всеукраїнських та обласних фестивалів, конкурсів, виставок, акцій різних напрямів позашкільної діяльності.

Принципові перетворення, що відбуваються сьогодні у нашому суспільстві, обумовлюють зміни у сфері позашкільної освіти, яка перебуває на важливому етапі розвитку.

У 2013/2014 н.р. БДЮТ заплановано функціонування 23 гуртків, в яких планується навчання 345 дітей. Будинок творчості надає додаткову освіту за такими напрямками: еколого-натуралістичний, туристично-краєзнавчий, художньо-естетичним, дослідницько-експериментальним, соціально-реабілітаційним, гуманітарним, фізкультурно-спортивним, військово-патріотичним, бібліотеко-графічний. Гуртки працюють на базі шкіл району і використовують їх матеріально-технічну базу.

Важливим напрямком роботи позашкільного навчального закладу залишається пошук, розвиток і підтримка обдарованої учнівської молоді для формування наукової еліти. Педагогічний колектив позашкільного навчального закладу приділяє належну увагу питанням пошуку, підбору та підтримки обдарованої молоді.

За звітний період здійснена така робота:

Гуртківці БДЮТ взяли активну участь у таких конкурсах: виставці з промислових відходів "SOS-вернісаж", конкурсі - виставці декоративно-прикладного мистецтва “Знай та люби свій край”.

Проведено масові заходи екологічного спрямування, виставка "SOS-вернісаж", "Наша мрія-вода чиста, земля красива",) Керівник гуртка «Юні екологи» Євтушенко Олександра Василівна узяла участь у Всеукраїнському конкурсі науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напрямку позашкільної освіти у м. Київ.

Учні закладів району брали активну участь у обласних конкурсах: у фестивалі образотворчого мистецтва «Жива вода-Дельта», у конкурсі юних фотоаматорів «Моя Україно!», брали участь у Всеукраїнській експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та інших.

В обласному конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт МАН взяли участь 4 школярів. Нефідова Вікторії В’ячеславівни учениця 9 класу, Різуненківського НВК, секція «етнологія» базова дисципліна – історія України (тема роботи: «Вивчення особливостей вишивок Харківщини як необхідна передумова розвитку сучасного мистецтва вишивання»), керівник Нетудихатка Наталія Олексіївна.

Харківською обласною станцією юних туристів за перемогу в І заочному турі XXXVIII обласній геолого-географічній олімпіаді були нагородженні грамотами Кісь Марина та Бобонець Марина учениці 7 класу Коломацького НВК та Гладкова Анна учениця 7 класу Шелестівського НВК. За активну участь в обласній військово-патріотичній акції учнівської та студентської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги» нагороджені грамотами Грубник Олена, учениця 8 класу Покровської ЗОШ І-ІІ ст., Толста Дарина, учениця 9 класу Покровської ЗОШ І-ІІ ст., Кужель Марія, учениця 10 класу Коломацького НВК, Гринько Юлія та Олексієнко Інна, учениці 11 класу Шелестівського НВК, Животинський Ігор, учень 10 класу Різуненківського НВК. За активну участь в обласному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» нагородженні грамотами Мудрова Таїсія, учениця 8 класу Коломацького НВК, Філоненко Вікторію, ученицю 6 класу Коломацького НВК.

КЗ «Харківським обласним палацом дитячої та юнацької творчості» за активну участь у обласній виставці-акції до Міжнародного Дня землі – 2013 «SOS вернісаж, або друге життя відходів» гурток «Солоне тісто» БДЮТ керівник: Саєнко Л.В., гурток «Рукоділля» БДЮТ керівник: Торянська Н.М. За перемогу у обласній виставці-конкурсі «Новорічна композиція» нагороджені грамотою гурток «В’язання шпицями та гачком» БДЮТ керівник Рибалка Н.І., та дипломом І ступеня нагороджений Федоренко Кирил, учень 1 класу Шелестівського НВК.

Був проведений фестиваль юних пожежних рятівників у районному етапі здобули перемогу учні Коломацького НВК, які взяли участь у зональному етапі у м.Валки.

Учні Коломацького НВК взяли участь у обласному етапі «Клубу веселих та кмітливих» та потрапили у півфінал.

Учні району брали участь у обласній конференції Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та військово-патріотичній акції учнівської та студентської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги» на яких отримали грамоти та книги з надрукованими творами.

БДЮТ координує роботу районної ради старшокласників, лідер районної ради старшокласників «Компас» учениця Коломацького НВК Ніколаєва Владислава та її заступник Неведров Артем які постійно відвідують семінари обласної ради старшокласників та є активними учасниками роботи ради старшокласників.

БДЮТом спільно з РБК проведено “Новорічне свято для дітей пільгових категорій” гурток «Мистецтво живого слова» керівник Скрипник С.М. підготували виступ казки «Попелюшка» також була проведена виставка дитячих робіт вихованців БДЮТ керівників гуртків: Рибалки Н.І., Торянської Н.М., Саєнко Л.В, та танцювальні номери гуртка «Сучасний танець» керівник Саєнко Л.В. була проведена ігрова та розважальна програма.

До дня 20 річчя Коломацького району вихованцями БДЮТ була підготовлена виставка дитячих робіт керівників гуртків таких як: Нефідов В.М., Торянська Н.М., Саєнко Л.В., Трохименко Л.М., Рибалка Н.І.

Гуртківці гуртка «Юні історики» керівник Завгородня О.О. відвідали м.Львів, та є активними учасниками всіх історичних конкурсів.

Керівники гуртків підвищують свій професійний рівень відвідуючи обласні семінари, наради, виставки, конкурси, знайомляться з передовим досвідом роботи педагогічних працівників позашкільних закладів.

Школярі з задоволенням оволодівали знаннями та навичками прикладного мистецтва, малювання, виготовлення м’якої іграшки, сувенірів з природного та підручного матеріалу. Мали змогу розвивати фізичні якості, танцювальні та вокальні інтереси, навички художньої творчості, поглиблювали знання з навчальних предметів.

Педагогічний колектив БДЮТ працюватиме над проблемою "Оновлення і розвитку позашкільної освіти і виховання" завданнями якої є : забезпечення, надання дітям та юнацтву додаткової освіти спрямованої на здобуття знань, умінь, навичок, забезпечення потреби особистості у творчій самореалізації, організація змістовного дозвілля дітей та підлітків

Виконання завдань здійснюватиметься в рамках цілісного навчально-виховного процесу. Зміст навчання буде відповідати вимогам забезпечення розвитку здібностей особистості , створенню бази для подальшої спеціалізації. Інноваційна діяльність передбачатиме підвищення рівня професійної компетентності педагогічних кадрів , оновленню змісту , форм та методів навчального процесу, його методичному забезпеченню .



  1. Завдання на новий 2013/2014 навчальний рік.

Виконати такі завдання неможливо в умовах традиційної освіти. Саме з цієї причини стратегічні завдання позашкільного навчального закладу спрямовуються на створення нової моделі позашкільного закладу, основна ідея якого-підхід, що здатний перетворити нахили й здібності кожної дитини на розвиток і самовдосконалення її особистості.

Виходячи з характеристики нової моделі, наш освітній заклад працюватиме над проблемою розширення граней прояву дитячої ініціативи і творчості.

Навчально-виховний процес буде зорієнтовано на здібності, схильності, потреби й життєві плани кожного з вихованців.

Реалізація головної проблеми передбачає вирішення багатьох завдань, насамперед :

1 виявлення на ранніх етапах навчання здібностей дитини до того чи іншого виду діяльності,

2 забезпечення реалізації інтересів, здібностей і потреб дитини,

3 розвиток індивідуальності дитини на основі виявлених її задатків і здібностей,

Мета опрацювання провідної проблеми: виявлення інтересів дітей з тим, щоб скласти нові гуртки, змінити програми старих гуртків з корекцією на інтереси дітей та зміст всієї позаурочної діяльності. Досягнення визначеної мети має забезпечити кінцевий результат - створення освітнього середовища, в якому б учасники навчально-виховного процесу мали змогу реалізувати себе як суб’єкти свого життя, діяльності й спілкування.

ІІ. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УМОВ ПОВНОЦІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ БДЮТ .




№ п/п

Завдання і зміст діяльності

Термін виконання

Відповідальні

1

Забезпечення охорони життя та здоров'я дітей і педагогів .

Постійно

Директор,

кер. гуртків



2

Заповнення табеля використання робочого часу.

Щомісяця

Директор

3

Підготовка і оформлення звітів, інформаційних довідок .

Згідно графіка

Директор , методист

4

Створення положень, програм, сценаріїв, проведення масових заходів районного рівня.

Протягом року

Методист

5

Планування :









- мережі гуртків

До 15 вересня

Директор




- графіків роботи гуртків

До 15 вересня

Керівники гуртків




- графіків основних заходів на навчальний рік

До 15 вересня

Директор

6

Підготовка проектів наказів :

Протягом року

Директор

7

Поновлення особових справ

До 05 жовтня

Директор

ІІІ.УДОСКОНАЛЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ




№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відповідальні

1

Забезпеченя педагогічних кадрів та матеріально-технічних умов діяльності гуртків

До 15.09.2013

Директор

2

Організація охоплення гуртковою роботою творчо обдарованих дітей та дітей пільгового контингенту

До 15.09.2013

Керівники гуртків

3

Перевірка календарного планування гурткових занять

До 15.09.2013

Методист

4

Відвідування гурткових занять за планом внутрішнього контролю і методичного об’єднання

За окремим планом

Директор , методист

5

Організація та проведення відкритих занять

Протягом року

Керівники гуртків

6

Організація індивідуальної роботи з обдарованими дітьми

Протягом року

Керівники гуртків

7

Організація виставок дитячої творчості

Протягом року

Керівники гуртків , методист

8

Забезпеченя участі гуртківців у змаганнях та конкурсах районного, обласного рівнів

Протягом року

Керівники гуртків , методист

9

Облік придбання , видачі навчальних програм, методичних посібників , їх використання в практичній роботі

Протягом року

Методист

ІV . УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ




№ п/п

Зміст роботи

Форма узагальнення

Термін виконання

Відповіда-

льні


1

Відвідування занять

Довідка

Протягом року

Директор , методист

2

Перевірка укомплектування гуртків

Довідка

20.09.2013

20.01.2014



Методист

3

Перевірка оформлення журналів гурткової роботи

Відмітка в журналі

Щомісячно

Директор

4

Виконання навчальних планів і програм

Довідка

1 раз у кінці семестру

Директор

5

Перевірка якості знань і умінь , набутих учнями відповідно до навчальних програм

Перевірка

1 раз на семестр

Методист

6

Методи запровадження інноваційних педагогічних технологій

Відвідування занять , Довідка

1 раз на семестр

Методист

7

Перевірка якості відвідування занять

Перевірка, довідка

Протягом року

Директор , методист

V. РОБОТА З ПЕДАГОГІЧНИМИ КАДРАМИ





№ п/п

Зміст роботи

Термін проведеня

Відповідальні

1

Підготовка і участь у конкурсі професійної майстерності серед педпрацівників позашкільних навчальних закладів

Жовтень-січень

Методист

2

Проведення методично-інструктивних нарад для керівників гуртків

Один раз на місяць

Директор , методист

3

Засідання педагогічної ради

Один раз на 2 місяці

Директор

4

Забезпечення участі керівників гуртків у курсах підвищення кваліфікації

За окремим графіком

Методист

5

Проведення індивідуальних консультацій для керівників гуртків

За потребою

Директор, методист

VІ . ПЛАН МАСОВИХ ЗАХОДІВ





№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відповідаль-ні

1

Виставка до Дня визволення смт.Коломак від німецько-фашистських загарбників

16 вересня.

Керівники гуртків

2

Всеукраїнська акція «День натураліста»

вересеняь

Керівники гуртків

3

Організація та проведення свята до Дня працівників освіти

29 вересня.

Керівники гуртків

4

Районний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

до 27

вересня


Керівники гуртків

5

Установчі сесії МАН (секцій хіміко -біологічного напряму , обчислювальної техніки та програмування ) "

вересень -жовтень

Керівники гуртків.

6

Організація та проведення районної виставки-конкурсу дитячого малюнка "Наша мрія - вода чиста , земля красива " в рамках акції "Очистимо планету від сміття"

21-28 жовтня

Керівники гуртків

7

Веукраїнська дитяча еколого натуралістична естафета «Малі річки – життя України»

жовтень

Керівники гуртків

8

Районний конкурс фотолюбителів «Моя Україна»

жовтень

Керівники гуртків

9

Науково технічна конференція учнів «Хімія і фізика в сучасних технологіях»

листопад

Керівники гуртків

10

Районі природоохоронні акції «День Землі», «День Довкілля», «до чистих джерел», «Ліси для нащадків», «Птах року», «Годівничка»

Протягом

року


Керівники гуртків

11

Районний етап акції «Молодь за здоровий спосіб життя»

листопад

Керівники гуртків

12

Районна виставка дитячих плакатів "Спасибі -ні ".

до 25 листопада

Керівники гуртків

13

Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно»

листопад


Керівники гуртків

14

Районний конкурс – вікторина «Дитяча безпека взимку»

до 1 грудня.

Керівники гуртків

15

Районна виставка зимових композицій "Замість ялинки - новорічний букет "

15 -22 грудня

Керівники гуртків.

16

Всеукраїнський конкурс «Пакри – легені міст і сіл»

грудень

Керівники гуртків.

17

Районний етап виставки писанкарства «Різдвяна писанка»

грудень

Керівники гуртків

18

Турнір юних мінералогів

грудень

керівники гуртків

19

Новорічне свято для дітей пільгових категорій

грудень

Керівники гуртків, директор

2014

20

Районний та обласний конкурс -захист науково-дослідницьких робіт учнів -членів МАН

січень

Керівники гуртків

21

Районний та обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Протягом року

Керівники гуртків

22

Всеукраїнсько філософська історико –краєзнавча конференція «Пізнай себе, свій рід, свій народ»

січень

Керівники

гуртків


23

Районні та обласні змагання зі спортивного орієнтування на лижах

січень

Керівники

гуртків


24

Районна та обласна виставка писанкарства «Різдвяна писанка»

січень

Керівники

гуртків


25

Змагання зі спортивного орієнтування на лижах

січень

Керівники

гуртків


26

Районний та обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд клубу веселих і найкмітливіших.

лютий,

березень,

жовтень


Керівники

гуртків


27

Районний та обласний етап Всеукраїнського конкурсяу «Земля – наш спільний дім» (конкурс учнівських колективів екологічної просвіти)

лютий

Керівники гуртків.

28

Районний етап фестивалю «В об’єктиві натураліста»

Січень-

лютий


Керівники гуртків.

29

Міжнародний конкурс молодіжних проектів із енергоефективності «Енергія і середовище»

Січень-

лютий


Керівники

гуртків


30

Змагання з велосипедного туризму

лютий

Керівники гуртків.

31

Районний фотоконкурс «Територія пригод»

15 лютого

Керівники гуртків.

32

Районний етап гри «Що? Де? Коли?»

лютий

Керівники гуртків.

33

Участь у обласній олімпіаді юних геологів Харківщини.

до 1 березня

Керівники гуртків.

34

Валеологічна культура – вибір ХХІ століття

березень

Керівники гуртків.

35

Районний етап природоохоронної акції "Ліси для нащадків"

березень

Керівники гуртків.

36

Міжшкільний та районний конкурс дитячого малюнка "Природа очима дітей "

лютий - березень

Керівники гуртків.

37

Районний етап фестивалю дружин юних пожежних та знавців пожежної справи

20 лютого

Керівники гуртків.

38

Змагання юних інспекторів руху на краще знання правил дорожнього руху

березень

Керівники гуртків.

39

Виставка дитячих виробів "Подарунок для

мами "


6 березня

Керівники гуртків

40

Всеукраїнська виставка робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

березень

Керівники гуртків

41

Районний етап відкритого дитячого фестивалю підводних зображень «Жива вода – Дельта»

Березень-квітень

Керівники гуртків.

42

Районний етап конкурсу «Юний дослідник»


березень

Керівники гуртків.

43

Районна виставка-конкурс «Великодня писанка»

березень- квітень

Керівники гуртків.

44

"SOS - вернісаж" виставка з відходів .

квітень

Керівники гуртків.

45

Барабашовські відкритті наукові читання з астрономії

квітень

Керівники гуртків

46

Районний етап конкурсу-виставки декоративно-прикладного мистецтва «Знай та люби свій край»

03 квітня

Керівники гуртків

47

Зліт юних туристів-краєзнавців «Моя земля – земля моїх батьків».

квітень-

травень


Керівники гуртків.

48

Районний етап Всеукраїнської історико краєзнавчїо експедиції «Історія міст і сіл»

квітень

Керівники гуртків

49

ХХХVІІІ обласна олімпіада юних геологів Харківщини.


квітень

Керівники гуртків.

50

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Жовтий звук»

квітень

Керівники гуртків

51

Районний етап конкурсу юних істориків «Слобожанські дзвони Перемоги» у рамках Всеукраїнської акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», присвячений 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

квітень-травень

Керівники гуртків.

52

Конференція старшокласників «Традиції і сучасне в культурі народів слобожанщини»

квітень

Керівники гуртків

53

Змагання з пожежно-прикладного спорту.

18-19 травня

директор

54

Фестиваль патріотичної пісні, присвячений 70-й річниці визволення Харківщини від німецько-фашиських загарбників.

травень

Керівники

гуртків


55

Відкритий шаховий турнір на кубок «Е2-Е4»

травень

Керівники гуртків

56

Обласні змагання зі спортивного орієнтування на середніх дистанціях та естафетах.

травень

Керівники гуртків

57

Районний етап ІІ Міжнародного конкурсу плакатів, малюнків і фотографій «Дружать діти на планеті»

травень

Керівники

гуртків


58

Конкурс малюнку на асфальті , присвячений до Дня захисту дітей

1 червня

Керівники гуртків.

59

Виставка художньої творчості присвячена Дню захисту дітей

1 червня

Керівники гуртків.

60

Районний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)

червень

Керівники гуртків

61

Участь у святковому концерті до Дня захисту дітей

1 червня

керівники гуртків


План роботи гуртків БДЮТ





Гуртки

Керівник

Заклад

Кількість годин

на тиждень



Рівень

Кількість годин

на рік


Кількісь

учнів


1.

«Бісероплетіння»»

Рибалка Н.І.

Коломацький НВК

4

основний

144

15

2.

«Народної творчості»

Рибалка Н.І.

Коломацький НВК

4

основний

144

15

3.

«Історія математики»

Гарькавець Т.І.

Коломацький НВК

2

початковий

72

15

4.

«Ляльковий театр»

Магида М.Й.

Коломацький НВК

2

основний

72

15

5.

«Біологія людини»

Бардак В.О.

Коломацький НВК

2

основний

72

15

6.

«Юні-краєзнавці»

Євтушенко О.В.

Коломацький НВК

2

основний

72

15

7.

«Юні екологи»

Євтушенко О.В.

Коломацький НВК

2

початковий

72

15

8.

«Моделювання та конструювання одягу»

Богатир Л.В.

Коломацький НВК

2

основний

72

15

9.

«Основи інформатики і обчислювальної техніки»

Рябченко Н.М.

Покровська ЗОШ І-ІІ ст.

2

основний

72

15

10.

«Мистецтво живого слова»

Скрипник С.М.

Покровська ЗОШ І-ІІ ст.

2

основний

72

15

11.

«Виготовлення сувенірів»

Торянська Н.М.

Шелестівський НВК

2

основний

72

15

12.

«Юні друзі природи»

Григорева Т.М.

Шелестівський НВК

2

основний

72

15

13.

«Волейбол»

Довгий С.О.

Шелестівський НВК

2

початковий

72

15

14.

«Юні книголюби»

ТрохименкоЛ.М.

Різуненківський НВК

2

початковий

72

15

15.

«Юні фотоаматори»

Нефідов В.М.

Різуненківський НВК

2

початковий

72

15

16.

«Туристичний»

Гаранчук В.І.

Різуненківський НВК

2

початковий

72

15

17.

«Основи екологічних знань»

Завгородній С.І.

Шелестівський НВК

2

початковий

72

15

18.

«Стань творцем свого життя»

Адигезалова І.А.

Коломацький НВК

2

початковий

72

15

19.

«Художня обробка деревини»

Горбунов О.М.

Різуненківський НВК

2

початковий

72

15

20.

«Технічного конструювання»

Янжула О.М.

Шелестівський НВК

2

початковий

72

15

21.

«Юні фольклористи»

Грабова Т.Г.

Різуненківський НВК

2

початковий

72

15

22.

«Школа безпеки»

Петухов В.Г.

Шелестівський НВК

2

основний

72

15

23.

«Веселкова палітра»

Мироненко Т.В.

Різуненківський НВК

2

початковий

72

15

ПОГОДЖЕННО: ЗАТВЕРДЖЕННО:

Начальник відділу освіти В.о. директора БДЮТ

Коломацької РДА



______ Левонюк Т.Д. _______ Рибалка Н.І.
Графік роботи гуртків БДЮТ на 2013/2014 н.р.



Гуртки

Керівник

Заклад

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1.

«Бісероплетіння»»

Рибалка Н.І.

Коломацький НВК




13:30-15:30







12:30-14:30

2.

«Народної творчості»

Рибалка Н.І.

Коломацький НВК

13:30-15:30







13:30-15:30




3.

«Історія математики»

Гарькавець Т.І.

Коломацький НВК




14:15-16:15










4.

«Ляльковий театр»

Магида М.Й.

Коломацький НВК










13:30-15:30




5.

«Біологія людини»

Бардак В.О.

Коломацький НВК













14:30-16:30

6.

«Юні-краєзнавці»

Євтушенко О.В.

Коломацький НВК













13:40-15:40

7.

«Юні екологи»

Євтушенко О.В.

Коломацький НВК

13:40-15:40













8.

«Моделювання та конструювання одягу»

Богатир Л.В.

Коломацький НВК










14:20-16:20




9.

«Основи інформатики і обчислювальної техніки»

Рябченко Н.М.

Покровська

ЗОШ І-ІІ ст.



14:30-15:30










13:30-14:30

10.

«Мистецтво живого слова»

Скрипник С.М.

Покровська

ЗОШ І-ІІ ст.









14:30-15:30

14:30-15:30




11.

«Виготовлення сувенірів»

Торянська Н.М.

Шелестівський НВК

13:30-15:30













12.

«Юні друзі природи»

Григорева Т.М.

Шелестівський НВК













14:15-16:15

13.

«Волейбол»

Довгий С.О.

Шелестівський НВК







17:00-19:00







14.

«Юні книголюби»

ТрохименкоЛ.М.

Різуненківський НВК







13:15-15:15







15.

«Юні фотоаматори»

Нефідов В.М.

Різуненківський НВК




16:00-18:00










16.

«Туристичний»

Гаранчук В.І.

Різуненківський НВК










16:00-18:00




17.

«Основи екологічних знань»

Завгородній С.І.

Шелестівський НВК










14:00-16:00




18.

«Стань творцем свого життя»

Адигезалова І.А.

Коломацький НВК







14:15-15:15




13:25-14:25

19.

«Художня обробка деревини»

Горбунов О.М.

Різуненківський НВК




16.00-18.00










20.

«Технічного конструювання»

Янжула О.М.

Шелестівський НВК







15:00-17.00







21.

«Юні фольклористи»

Грабова Т.Г.

Різуненківський НВК

13:15-15:15













22.

«Школа безпеки»

Петухов В.Г.

Шелестівський НВК

15:00-16:00




15:00-16:00







23.

«Веселкова палітра»

Мироненко Т.В.

Різуненківський НВК




13:15-15:15