Положення про апарат районної державної адміністрації : Затвердити перспективний план роботи районної державної адміністрації на 201 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження 17. 12. 2012 року м. Борзна №530 Про перспективний... 1 138.63kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 24. 1 52.65kb.
Розпорядження 06 грудня 2012 року смт Ріпки №542 Про перспективний... 1 125.85kb.
Розпорядження від 20 грудня 2011 р. №497 смт. Ріпки Про перспективний... 1 125.49kb.
Розпорядження 21. 12. 2012 смт Криве Озеро №581-р Про перспективний... 4 400.14kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 4 лютого 2013р. 1 82.33kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 28. 01. 3 711.09kb.
Розпорядження від 23 грудня 2011 р. №741 сел. Козелець 1 174.16kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 21. 12. 3 393.11kb.
Про затвердження перспективного плану роботи районної державної адміністрації... 1 87.69kb.
Розпорядження від 29 грудня 2011 року №274 смт Сосниця Про перспективний... 1 155.75kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 29. 12. 3 380.74kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Положення про апарат районної державної адміністрації : Затвердити перспективний - сторінка №1/1Україна


ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ24 грудня

2012 року

м. Чернігів №

871

Про перспективний план

роботи районної державної

адміністрації на 2013 рік

Відповідно до ст.45 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктів 6-14 регламенту Чернігівської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням в.о. голови райдержадміністрації від 23 січня 2009 року № 25 «Про затвердження регламенту та положення про апарат районної державної адміністрації»:
 1. Затвердити перспективний план роботи районної державної адміністрації на 2013 рік / додається /.
 1. Заступникам голови, керівнику апарата райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити виконання плану, якісну підготовку і організоване проведення заходів.
 1. Контроль за реалізацією заходів, передбачених в плані роботи, покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.П.Бешуна.

В.о. голови районної

державної адміністрації М.М.Ганжа
ЗАТВЕРДЖЕНО


розпорядження в.о. голови

райдержадміністрації

___________2012 р. №____

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
роботи Чернігівської районної державної адміністрації


на 2013 рік

І. Основні напрямки діяльності

Районна державна адміністрація, реалізуючи надані Законом України „Про місцеві державні адміністрації” повноваження, сконцентрує увагу на виконанні Указів Президента України, розпоряджень та постанов Кабінету Міністрів України, Середньострокової Програми соціально-економічного розвитку Чернігівського району на 2011-2015 роки «Чернігівський район-2015, Програми економічного і соціально розвитку району та районного бюджету на 2013 рік, цільових програм, відповідних планів і заходів. При цьому передбачаються такі пріоритетні напрямки діяльності:
 • створення необхідних соціальних, економічних, правових та інформаційних умов для забезпечення соціально-економічного розвитку району;

 • посилення ролі і відповідальності територіальних громад у розв’язанні місцевих проблем;

 • підтримка малого і середнього бізнесу;

 • розвиток сільського господарства як складової соціально-економічного розвитку району;

 • забезпечення зайнятості, підвищення рівня доходів населення та його соціального захисту, ліквідація заборгованості із заробітної плати;

 • формування сприятливого інвестиційного клімату;

 • вдосконалення існуючих форм обслуговування населення, зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров‘я, освіти і культури;

 • вирішення проблем багатодітних сімей, сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з обмеженими фізичними можливостями;
 • забезпечення стійкого розвитку усіх галузей економіки на основі інвестиційно-інноваційної складової, пожвавлення підприємницької діяльності;

 • збереження історико-культурної спадщини, розвиток туризму;

 • вдосконалення управлінських функцій, підвищення рівня кадрового забезпечення органів виконавчої влади;

 • боротьба з корупцією, забезпечення правопорядку, стабільної суспільно-політичної ситуації;

 • відродження культурних цінностей, створення умов для гармонійного розвитку особистості, сприяння духовності, зміцненню моральних цінностей.

ІІ. ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


(орієнтовний перелік питань)

I квартал
1. Про стан дошкільної освіти в районі.
2. Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, власними рішеннями, реагування на звернення і запити депутатів усіх рівнів та роботи зі зверненнями громадян.
3. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за 2012 рік.
4. Про стан виконання в районі Закону України з реалізації загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року”.
5. Про стан кадрової роботи та дотримання законодавства щодо державної служби у райдержадміністрації.
6. Про роботу виконавчих комітетів (за окремим планом) сільських, селищних рад по реалізації делегованих повноважень, визначених ст.32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у сфері освіти, охорони здоров’я, культури фізкультури і спорту.


ІІ квартал
1. Про стан благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану населених пунктів, територій організацій та підприємств району, здійснення природоохоронних заходів та забезпечення пожежної безпеки.
2. Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, власними рішеннями, реагування на звернення і запити депутатів усіх рівнів та роботи зі зверненнями громадян.
3. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району на 2013 рік за підсумками І кварталу 2013 року.
4. Про стан підготовки до проведення оздоровчої кампанії 2013 року.
5. Про роботу виконавчих комітетів (за окремим планом) сільських, селищних рад по реалізації делегованих повноважень, визначених ст.33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
6. Про соціальний захист інвалідів, ветеранів війни та праці.
7. Про стан виконання в районі Указу Президента України від 29.03.12 №212 „Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації”.
8. Про затвердження Програми енергозбереження Чернігівського району на 2013-2015 роки.

ІІІ квартал
1. Про стан підготовки навчально-виховних закладів району до нового навчального року.
2. Про хід підготовки господарського комплексу, закладів соціально – культурної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2012 – 2013 рр.
3. Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, власними рішеннями, реагування на звернення і запити депутатів усіх рівнів та роботи зі зверненнями громадян.
4. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району на 2012 рік за підсумками І півріччя 2012 року.
5. Про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 20.09.12р. № 625 «Про стан правопорядку, профілактики та боротьби зі злочинністю, протидії проявам корупції в районі».
6. Про розвиток сільських територій та соціальне партнерство на селі.
7. Про роботу виконавчих комітетів (за окремим планом) сільських, селищних рад по реалізації делегованих повноважень, визначених ст.27-39 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
8. Про стан торгівельного та побутового обслуговування населення району.

ІV квартал
1. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району на 2013 рік за підсумками 9 місяців 2013 року.
2. Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, власними рішеннями, реагування на звернення і запити депутатів усіх рівнів та роботи зі зверненнями громадян.
3. Про роботу виконавчих комітетів (за окремим планом) сільських, селищних рад по реалізації делегованих повноважень, визначених ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у сфері соціального захисту населення.
4. Про співпрацю влади та релігійних конфесій району.
5. Про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік.
6. Про затвердження бюджету району на 2014 рік.
7. Про висвітлення у ЗМІ діяльності органів виконавчої влади району.

ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ


 1. Підготовка матеріалів до звіту голови районної державної адміністрації з питань реалізації повноважень, наданих Законом України “Про місцеві державні адміністрації” за підсумками роботи у 2012 році /січень-лютий/.

 2. Звіти сільських, селищних голів на зборах громадян про виконання програм соціально – економічного розвитку територіальних громад за 2012 рік та першочергових завданнях на 2013 рік /січень - лютий/.

 3. Робочі поїздки керівництва райдержадміністрації по району (за окремим графіком).

 4. Виїзні приймальні голови, заступників голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників служб і організацій в населених пунктах району /щомісячно /.

 5. Співбесіди з сільськими, селищними головами з питань виконання бюджету, завдань по місцевих податках і зборах, виконанню програм соціально - економічного розвитку територій /грудень/.

 6. Консультативно – методичні дні відділу організаційно-кадрової роботи у виконкомах сільських та селищних рад (за окремим графіком)/щомісячно/.

 7. Дні апарату районної державної адміністрації у сільських, селищних радах / раз на квартал/.

 8. Підведення підсумків організаційно-масової роботи виконкомів сільських, селищних рад за 2012 рік і визначення головних напрямків її покращення в 2013 році /січень /.

 9. Засідання комісій, рад, робочих груп, організаційних комітетів та інших консультативно-дорадчих органів (згідно планів управлінь і відділів) /протягом року/.


Забезпечити:

 1. Аналіз стану виробництва промислової продукції, розвитку інфраструктури аграрного ринку, роботи підприємств торгівлі і громадського харчування /щомісячно/.

 2. Визначення рейтингових оцінок діяльності виконкомів сільських, селищних рад по виконанню програм соціально – економічного розвитку територіальних громад / раз на півріччя /.

 3. Аналіз реалізації делегованих повноважень, визначених Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні / раз на півріччя/.

 4. Аналіз виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік / щомісячно /.

 5. Аналіз надання населенню платних послуг /щомісячно/

 6. Моніторинг інвестиційних намірів суб’єктів господарювання /щомісячно/

 7. Аналіз роботи фінансово-господарської діяльності району

 8. Вивчення стану підготовки закладів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр / ІІІ квартал/.

 9. Моніторинг стану виконавської дисципліни, здійснення контрольних функцій управліннями, відділами, структурними підрозділами райдержадміністрації, виконавчими комітетами сільських, селищних рад /щоквартально/.

 10. Аналіз виконання Закону України “Про звернення громадян” /щоквартально /.

 11. Аналіз порядків денних засідань виконавчих комітетів сільських, селищних рад /по підсумках півріччя, року/.

 12. Вивчення стану виконання планів роботи райдержадміністрації /щоквартально/.

 13. Створення загальної бази даних щодо стану об’єктів комунального господарства.

 14. Вивчення стану планування роботи у виконавчих комітетах сільських, селищних рад (за окремим графіком).

 15. Аналіз стану та проведення поточних ремонтів доріг комунальної власності.

 16. Соціальний супровід сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах.

 17. Постійний контроль за цільовим використанням бюджетних коштів головними розпорядниками районного бюджету.

 18. Аналіз роботи головних розпорядників коштів районного бюджету та по сільським, селищним радам з питань планування видатків на енергоносії та заробітну плату.

 19. Моніторинг діяльності політичних партій та громадських організацій з метою співпраці в питаннях гуманітарної сфери /ІІІ квартал/.

 20. Моніторинг діяльності релігійних організацій з метою визначення їх активності у територіальних громадах району, участі у благодійницькій роботі /ІV квартал/.

 21. Інформаційне наповнення офіційного веб-порталу райдержадміністрації.

 22. Перевірку умов проживання дітей у неблагополучних сім’ях, проведення профілактичної роботи у школах, проведення вечірніх рейдів.

 23. Організацію і проведення оздоровчої кампанії-2013.

 24. Районний огляд колективів художньої самодіяльності «Тобі, мій рідний краю, Чернігівщино!» /листопад/.

 25. Державну атестаційну експертизу закладів освіти /згідно окремого графіка/.

Наради:


 • з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками організацій, установ району з питань розв’язання поточних проблем соціально-економічного розвитку району / по мірі необхідності /

 • з апарату райдержадміністрації за підсумками роботи в 2012 році /січень /

 • з сільськими, селищними головами з питань підсумків організаційно-масової роботи за 2012 рік / січень /

 • з працівниками культури (про роботу закладів культури району протягом 2012 року, завдання та шляхи їх вирішення на 2013 рік )/лютий/.

 • з соціальними працівниками «Покращення форм та методів обслуговування робітниками одиноких громадян»

 • з сільськими, селищними головами з актуальних питань життєдіяльності територіальних громад

 • керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району (за окремим визначенням) щодо проведення оздоровчої кампанії 2013 року /квітень/

 • з директорами загальноосвітніх шкіл району /щомісячно/

 • по виконанню основних показників Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району /щомісячно/

 • по підготовці до проведення комплексу весняно-польових робіт /березень/

 • з питань проведення комплексу осінніх польових робіт, бюджетного фінансування АПК району в 2013 році, формування державного продовольчого резерву зерна Аграрним фондом України

 • з головними інженерами, інженерами по охороні праці, головними агрономами сільгосппідприємств по дотриманню техніки безпеки

 • з керівниками сільгосппідприємств по аналізу розрахунків з заробітної плати та за оренду майна і землі


ІV. ПИТАННЯ ДОБОРУ, РОЗСТАНОВКИ І НАВЧАННЯ КАДРІВ

1. Розгляд на колегії райдержадміністрації планових питань стосовно кадрової роботи.

2. Аналіз кадрової ситуації в районі і визначення основних напрямів роботи щодо її поліпшення / щоквартально /.
3. Забезпечення перепідготовки працівників райдержадміністрації, сільських, селищних голів в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій /протягом року /.
3. Навчання кадрів :


  • семінари сільських, селищних голів, секретарів рад / щомісячно /;

  • зональні семінари – практикуми сільських, селищних голів /раз на півріччя /;

  • навчання апарату райдержадміністрації / щомісячно /.

4. Перегляд і уточнення резерву кадрів працівників райдержадміністрації /четвертий квартал /.

5. Семінари резерву кадрів / раз на півріччя /.

6. Стажування осіб, зарахованих до кадрового резерву, в апараті райдержадміністрації , структурних підрозділах /згідно плану/.7. Засідання ради по роботі з кадрами /раз на квартал/.


V. ПИТАННЯ ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ


 1. Погодження планів роботи райдержадміністрації та районної ради на місяць /протягом року /.

 2. Організація навчання сільських, селищних голів, секретарів рад. /щомісячно /.

 3. Участь управлінь, відділів райдержадміністрації у підготовці та винесенні питань на розгляд сесій районної ради / протягом року /.

 4. Проведення загальних зборів громадян за місцем проживання з актуальних питань життєдіяльності територій, звіти сільських, селищних голів про роботу в 2012 році / січень-лютий /.

 5. Забезпечення спільної підготовки та проведення урочистостей з нагоди державних та професійних свят.

 6. Участь представників районної державної адміністрації в засіданнях виконкомів, сесій сільських, селищних рад.

VІ. ЗАХОДИ ІДЕОЛОГІЇ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ


 1. Засідання Громадської ради при голові райдержадміністрації /щоквартально/.

 2. Засідання Ради церков та релігійних організацій /щоквартально/.

 3. Урочистості в населених пунктах району з нагоди державних свят / згідно визначених термінів /.

 4. “Круглі столи ” за участю представників районних організацій політичних партій, громадських організацій та засобів масової інформації /згідно визначених термінів /.

 5. Забезпечення проведення «гарячих» телефонних ліній за участю керівників райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів /щомісячно /.

 6. Виступи працівників райдержадміністрації, районної ради в засобах масової інформації / постійно/.

 7. Забезпечення рівних умови для роботи засобів масової інформації з висвітлення в установленому законодавством України порядку процесу підготовки та проведення виборів, поширення повної та об'єктивної інформації про політичні партії, їх виборчі блоки, кандидатів, неупередженого висвітлення їх політичної позиції та діяльності.

 8. Участь у Міжнародному молодіжному фестивалі “Дружба -2013” /червень/.

Забезпечити проведення заходів до:


    • Дня Соборності України та Дня Героїв Крут (січень);

     • Дня захисника Вітчизни (лютий);

     • Міжнародного жіночого дня (березень);

     • Дня Перемоги (травень);

     • Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій і примусових виселень (травень);

     • Міжнародного дня захисту дітей (червень);

     • Дня медичного працівника (червень);

     • Дня державної служби (червень);

     • Дня Молоді (червень);

     • Дня Конституції України (червень);

     • Дня Державного Прапору України (серпень);

     • Дня Незалежності України (серпень);

     • Дня визволення Чернігівщини від фашистських загарбників (вересень);

     • Дня партизанської слави (вересень);

     • 90-річчя утворення району (жовтень);

     • Дня працівників освіти (жовтень);

     • Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників;

     • Дня працівників сільського господарства (листопад);

     • Дня пам’яті жертв голодоморів (листопад);

     • Дня Збройних Сил України (грудень);

     • Дня місцевого самоврядування (грудень);

     • Новорічних та Різдвяних свят (грудень - січень).

Керівник апаратурайдержадміністрації В.П. Бешун