Положення про інтернет-конкурс соціальної реклами «новий погляд» Луганськ 2011 Загальні положення - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Положення «Про Всеукраїнський конкурс соціальної реклами природоохоронного... 1 123.61kb.
Положення «Про Всеукраїнський конкурс соціальної реклами природоохоронного... 1 118.37kb.
Положення про проведення конкурсу соціальної реклами " Жити модно"... 1 60.26kb.
Положення про щорічний обласний конкурс молодих журналістів у жанрах... 1 83.05kb.
Положення про обласний дитячий фотоконкурс «В об’єктиві» Луганськ... 1 64.33kb.
Положення про Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» І. 1 105.64kb.
Положення про Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня» І. Загальні... 1 85.65kb.
Положення про Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс... 1 85.67kb.
Положення про інтернет-портал львівського національного університету... 1 37.75kb.
Положення про систему управління ризиками " " м. 2011 р. Загальні... 1 198.25kb.
Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості Загальні... 1 48.79kb.
Методика «Погляд на сімейне життя» 1 27.41kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Положення про інтернет-конкурс соціальної реклами «новий погляд» Луганськ 2011 Загальні - сторінка №1/1

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

директор Луганського

обласного центру

розвитку дитячого руху «Лугарі»Д.М. МІРОШНИЧЕНКО________

«_____» ____________ 2012«УЗГОДЖЕНО»

начальник управління

освіти і науки

Луганської облдержадміністраціїІ.І. ЦИМБАЛ ____________

«_____» _____________ 2012

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ

«НОВИЙ ПОГЛЯД»

Луганськ

2011

 1. Загальні положення

Соціальна реклама – це прояв доброї волі громадськості, її принципової позиції по відношенню до соціально значущих цінностей. Це «елітарний» підвид жанру, відмінний від будь-якого іншого лише тим, що привертає увагу до соціальних проблем. Це реклама, яка спонукає не до покупок, а до вчинків. Наприклад не палити, займатись спортом, берегти природу та інше.

Соціально-економічні зміни, які відбуваються у країні, призводять до радикальних змін у життєдіяльності суспільства, до трансформації соціальної системи, і, зокрема, багатьох соціальних зв’язків. Процес відродження громадських зв’язків на даному етапі є актуальною проблемою суспільства, а значить, великого значення набувають нові методи, допомогою яких користується суспільство і соціальні інститути, прагнучи забезпечити як розвиток суспільства, так і особистісну рівновагу. До таких методів відноситься соціальна реклама, оскільки окрім інформаційної, вона ще має адаптивну та виховну функції. До того ж емоційна насиченість дозволяє швидко і коректно включати індивіда в систему соціальних відношень та зв’язків.

Інтернет-конкурс соціальної реклами «Новий погляд» (далі – Конкурс) проводиться серед школярів міста Луганськ та Луганської області з метою надання можливості соціально активним дітям внести свій вклад у суспільне життя регіону. Організатори Конкурсу працюють над вихованням позитивної громадянської і добровольчої позиції дітей, підтримкою творчо обдарованих дітей у сфері соціальної креативності і громадянського виховання.
 1. Мета і завдання Конкурсу


Мета: створення кращих зразків соціальної реклами, котра стверджує загальнолюдські цінності: етичність, патріотизм, толерантність, милосердя, доброзичливість, почуття краси і гармонії, виховання підростаючого покоління через самостійну творчість у сфері різноманітних видів мистецтва.

Завдання Конкурсу:

 • виявлення кращих робіт у галузі соціальної реклами;

 • підтримка творчо обдарованих дітей у сфері соціальної креативності і громадянського виховання;

 • виховання позитивної громадянської і добровольчої позиції дітей;

 • сприяння вільному розповсюдженню соціально-вагомої інформації у Луганській області;

 • надання можливості учасникам продемонструвати свої роботи широкому загалу і професійній думці, порівняти якісний, художній та професійний рівень робіт у галузі соціальної тематики і таким чином розвивати свій творчий, професійний і громадянський потенціал.
 1. Організатори Конкурсу


Організаторами Конкурсу виступають: Управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Луганський обласний центр розвитку дитячого руху «Лугарі».


 1. Учасники Конкурсу

До участі у Конкурсі запрошуються учні шкіл (8-11 класи) міста Луганська та Луганської області, активісти ЛОДОО «Лугарі».
 1. Хід реалізації Конкурсу

Учасники конкурсу створюють та розміщують на сайті свого відділення ЛОДОО «Лугарі» соціальну рекламу на окремій сторінці під назвою «Новий погляд». Роботи розміщуються протягом року. Організатори залишають за собою право наполягати на видаленні робіт, котрі можуть вважатися непристойними або некоректними. Доступ до робіт має бути вільним для усіх користувачів мережі Інтернет. Кожний учасник конкурсу може розмістити кілька робіт, але кожна з них розглядається лише в одній категорії та одній по одній темі.Категорії робіт:

 • відеореклама;

 • мотиватор.

По кожній категорії визначений перелік тем на вибір учасника:

«Живи яскраво(популяризація позитивних форм дитячого дозвілля, пропаганда здорового способу життя, дитячого спорту, туризму і т.д., профілактика асоціальних явищ у молодіжному середовищі);

«Чисте місто - чиста планета» (проблемі екології, боротьба із забрудненням навколишнього середовища, культура поведінки у громадських місцях);

«Знання – сила!» (популяризація отримання освіти)

«Я – патріот!» (формування громадянсько-патріотичних цінностей серед дітей, пропаганда шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини області і країни, популяризація символіки Луганської області та України, висвітлення Перемоги у Великій Вітчизняній війні);

«Моя родина – моє богатство» ( популяризація сімейних цінностей у молодіжному середовищі, орієнтація молоді на формування сім’ї);

«Добрая воля» (пропаганда волонтерського руху серед дітей);

«Ми відповідальні за тих, кого приручили» (пропаганда дбайливого відношення до домашніх тварин, проблем безпритульних тварин).

Крім того, кращі роботи, відібрані на місцевому рівні, надсилаються у електронному вигляді на адресу організаторів Інтернет-конкурсу (lugari@inbox.ru) протягом року з поміткою «Новий погляд». У електронному листі має міститись пояснення, у якій з номінацій представлена дана робота.

Попередня оцінка робіт проводиться 1 червня 2012 року, остаточне оцінювання переможців і оголошення переможців – у першій половині грудня.

Експертна рада оцінює кожну конкурсну роботу за наступними критеріями:  • відповідність роботи заданій тематиці;

  • аргументованість і широта розкриття змісту;

  • грамотність, професіоналізм рішення, ефективність рекламних, соціальних методик та технологій,

  • соціальна значущість, позитивність та креативність (новизна ідеї, оригінальність, гнучкість мислення) конкурсної роботи;

  • точність і доступність мови та стилю автора.

Організатори Конкурсу залишають за собою право на використання конкурсних робіт у некомерційних цілях та без матеріального винагородження автора або авторського колективу, на проведення на території Луганської області соціальних рекламних кампаній, створених на базі конкурсних робіт, розповсюдження соціальної реклами у загальноосвітніх, професійних та вищих навчальних закладах, використання робіт для потреб Конкурсу та з метою його промоції, при проведенні суспільно-значущих заходів на території Луганської області, а також в методичних та інформаційних виданнях, для трансляції по телебаченню, радіо, повне або часткове використання у навчальних та інших цілях.


 1. Строки та етапи реалізації Конкурсу

Конкурс проводиться у два етапи. На обох етапах окрім журі роботу мають оцінювати відвідувачі сайту.Перший етап – попередній. У червні 2012 року підбиваються попередні підсумки Інтернет-конкурсу, визначаються лідери з усіх категорій та тем.

Другий етап – фінал, відбувається у грудні 2012 року. Визначаються остаточні переможці конкурсу з усіх категорій та тем. При визначенні переможців також обов’язково враховуються коментарі відвідувачів сайту та кількість відданих голосів за конкурсну роботу.


 1. Нагородження переможців


Переможців обирають та нагороджують заохочувальними подарунками та грамотами організатори Конкурсу.