Положення про порядок надання матеріальних допомог громадянам району - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення 12. 12. 2012 №654 Про виділення коштів управлінню праці та... 1 17.92kb.
Рішення районної ради від 13 травня 2010 року №389 "Про районний... 1 56.22kb.
Рішення сокирянської районної ради про надання дозволу на списання... 1 10.93kb.
Положення про порядок надання цільової одноразової адресної грошової... 1 54.71kb.
Рішення 10 червня 2013 року №26/12-13 м. Сокиряни Про передачу окремого... 1 67.79kb.
Програма правової освіти населення Диканскього району на 2012-2016... 1 28.77kb.
Рішення 21 березня 2008 року №24 Про затвердження Програми та Положення... 1 44.49kb.
Розпорядження від 03 лютого 2012 р. №53 м. Чернігів Про доступ до... 1 11.75kb.
Інструкція про порядок обліку і використання документів та інших... 1 302.41kb.
Положення про порядок переведення, відрахування, поновлення, надання... 1 121.42kb.
Додаток до Програми Положення „ Про порядок надання одноразової грошової... 1 38.08kb.
Державне казначейство україни міністерство економіки україни 1 217.93kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Положення про порядок надання матеріальних допомог громадянам району - сторінка №1/1
ПОЛОЖЕННЯ

про порядок надання матеріальних допомог громадянам району
(затверджене рішенням Яворівської районної ради від 12.01.2011 р. № 27 із змінами та доповненнями відповідно до рішення районної ради від 16.02.2011 р. № 54)
Це Положення визначає порядок надання матеріальних допомог громадянам району депутатами Яворівської районної ради (далі - матеріальних допомог).
1. Право на отримання матеріальних допомог мають громадяни - жителі Яворівського району, які у зв’язку із скрутним матеріальним становищем потребують коштів на лікування, оздоровлення та покращення житлово-побутових умов, а також для попередження та ліквідацію надзвичайних ситуацій та потерпілим від надзвичайних обставин і стихійного лиха на території району.

2. Матеріальні допомоги носять цільовий характер і надаються громадянам один раз на рік, незалежно від виділеної депутатами суми допомоги. Заяви громадян, яким уже надано матеріальну допомогу впродовж поточного року, написані на ім’я інших депутатів, не розглядаються і рішення щодо них не приймається.

3. В окремих випадках, за рішенням постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту, громадянам, які уже отримували матеріальну допомогу, можуть призначатися додаткові матеріальні допомоги з депутатських фондів.

4. Фінансування видатків на виплату матеріальних допомог проводиться з районного бюджету через головного розпорядника коштів – управління праці та соціального захисту населення Яворівської районної державної адміністрації.

5. Сума коштів на виплату матеріальних допомог, а також розмір депутатських фондів затверджуються рішенням районної ради щорічно при прийнятті бюджету Яворівського району на наступний рік.

6. Депутати районної ради надають матеріальну допомогу громадянам на свій розсуд, відповідно до розмірів власного фонду, але не менше 200 грн. Суму допомоги вони визначають самостійно, виходячи з матеріального становища та потреб громадян, яким надається допомога. Якщо депутат вичерпав свій фонд, заяви подані на його ім’я до кінця поточного року не розглядаються.

7. Депутати, як правило, надають матеріальні допомоги мешканцям тих адміністративно-територіальних одиниць району, у яких вони здійснюють свої депутатські повноваження згідно рішення районної ради. Разом з тим, при виникненні необхідності, депутати можуть надавати матеріальні допомоги мешканцям інших сільських, селищних, міських рад району.

8. Громадяни, бажаючі отримати матеріальну допомогу, подають депутату районної ради наступні документи :

- заяву на його ім’я про надання матеріальної допомоги;

- довідку з місця проживання про склад сім’ї;

- акт обстеження матеріально-побутових умов заявника, виданий місцевою радою;

- документи, які підтверджують інвалідність чи захворювання заявника або інший документ, що підтверджує необхідність надання йому матеріальної допомоги;

- довідку про доходи членів сім’ї.

9. Дані документи разом із заявою депутата (або його візою) на ім’я голови районної ради про виділення матеріальної допомоги громадянам (з обов’язковим зазначенням розміру виділеної ним суми коштів) подаються заявником або самим депутатом у секретаріат Яворівської районної ради.

10. Підставою для призначення матеріальних допомог є заяви депутатів районної ради. Відповідно до поданих ними заяв, голова районної ради скеровує подання про надання матеріальних допомог громадянам голові Яворівської районної державної адміністрації, який на підставі даного подання видає відповідне розпорядження.

11. Свої фонди для надання матеріальних допомог депутати повинні використати до 15 грудня поточного року. Невикористані кошти повертаються до районного бюджету.

12. До кінця поточного року із невикористаних коштів депутатських фондів голова районної державної адміністрації, на підставі відповідного подання голови районної ради, своїм розпорядженням може надати матеріальні допомоги громадянам згідно поданих ними заяв та документів, вказаних у п. 7.

13. Громадяни отримують виділені їм матеріальні допомоги через поштові відділення за місцем проживання відповідно до списків, поданих управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відповідно до розпорядження голови РДА.14. Облік наданих і отриманих матеріальних допомог здійснюють секретаріат районної ради та управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.