Попередній розклад на 3 березня 2010, який буде актуальним після реєстрації і отримання стартових номерів на Олімпіаді - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Попередній розклад на 3 березня 2010, який буде актуальним після реєстрації і отримання - сторінка №1/1
Попередній розклад на 3 березня 2010, який буде актуальним після реєстрації і отримання стартових номерів на Олімпіаді.
1 відділення
10.00 початок, представлення суддів
10.15 Юніори формейшн народні танці
10.24 Юніори формейшн народні танці стилізовані
10.27 Діти формейшн вільний стиль
10.30 Діти формейшн мажоретки
10.33 Юніори малі групи мажоретки
10.39 Юніори формейшн вільний стиль
10.42 Дорослі малі групи вільний стиль
10.45 Діти формейшн вільний стиль
10.48 Дорослі малі групи вільний стиль
10.52 Дорослі малі групи фламенко пуро
10.55 Юніори формейшн степ
10.58 Дорослі малі групи народні танці
11.02 Продакшн степ
11.05 Дорослі малі групи народні танці стилізовані
11.08 Дорослі малі групи степ
11.11 Юніори малі групи степ
11.15 Діти соло початківці степ
11.18 Діти соло відкритий клас хлопці степ
11.20 Юніори соло відкритий клас дівчата степ
11.22 Юніори соло відкритий клас хлопці степ
11.24 Дорослі соло початківці степ
11.26 Дорослі соло відкритий клас дівчата степ
11.28 Дорослі соло відкритий клас хлопці степ
11.30 Юніори дует степ
11.33 Дорослі 2 соло початківці степ
11.40 Юніори соло відкритий клас  Ірландські танці
11.43 Юніори соло відкритий клас аеробіка
12.00 Доросді соло відкритий клас аеробіка
12.30 Дорослі соло початківці фламенко фьюжн
12.36 Дорослі дует народні танці
12.45 Нагородження



Всередині кожного відділення можливі зміни.
2 відділення
13.15 Дорослі формейшн сальса
13.18 Діти формейшн Данс-шоу
13.30 Діти формейшн Стріт-шоу
13.36 Діти мала група джаз
13.40 Діти мала група Данс-шоу
13.46 Діти мала група Стріт-шоу
13.52 Діти мала група Латин-біт
13.55 Юніори мала група Латин-біт
13.58 Дорослі мала група Латин-біт


14.02 Міні-продакшн Латин-біт
14.05 Діти до 7р дебют Латин-біт
14.10 Діти до 5р початківці Латин-біт
14.15 Діти до 9р дебют Латин-біт
14.20 Діти до 11р відкритий клас Латин-біт
14.25 Діти до 11р дебют Латин-біт
14.30 Юніори соло дебют Латин-біт
14.35 Юніори соло відкритий клас Латин-біт
14.40 Юніори соло початківці Латин-біт
14.45 Дорослі соло дебют Латин-біт
14.50 Дорослі соло відкритий клас Латин-біт
14.55 Дорослі соло початківці Латин-біт
15.00 Діти дует Латин-біт
15.05 Юніори дует Латин-біт
15.10 Юніори соло відкритий клас джаз
15.13 Дорослі соло відкритий клас модерн
15.20 Дорослі дует сальса
15.23 Дорослі дует бачата
15.26 Дорослі дует латинське шоу
15.30 Дорослі дует модерн
15.35 Нагородження



3 відділення
15.45 Діти до 5р початківці Данс-шоу
15.55 Діти до 11р відкритий клас Данс-шоу
16.10 Юніори відкритий клас дівчата Данс-шоу
16.40 Діти дует Данс-шоу
16.42 Юніори відкритий клас хлопці Данс-шоу
16.45 Дорослі відкритий клас дівчата Данс-шоу
16.55 Юніори дует Данс-шоу
17.00 Дорослі дует Данс-шоу
17.03 Діти до 5р початківці Стріт-шоу


17.15 Діти відкритий клас дівчата Стріт-шоу

17.45 Діти відкритий клас хлопці Стріт-шоу

17.50 Юніори соло відкритий клас дівчата Стріт-шоу

18.20 Дорослі соло відкритий клас дівчата Стріт-шоу

18.22 Діти дует Стріт-шоу

18.27 Юніори дует Стріт-шоу
18.30 нагородження



4 відділення
18.50 Юніори мала група Данс-шоу
18.56 Дорослі мала група Данс шоу
19.05 Юніори формейшн Данс шоу
19.25 Дорослі формейшн Данс шоу
19.38 Продакшн Данс шоу
19.45 Міні-  продакшн Данс шоу
20.00 Юніори формейшн балет
20.03 Юніори формейшн джаз
20.10 Дорослі мала група модерн
20.15 Дорослі мала група Стріт-шоу
20.21 Юніори мала група Стріт-шоу
20.25 Дор форм Стріт-шоу
20.35 нагородження


Всередині кожного відділення можливі зміни.