Порядок денний 9: 00 – 10: 00 – реєстрація учасників 10: 00 – 11: 30 – Пленарне засідання о. Ярослав Царик - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Порядок денний 28 сесії міської ради (Перше пленарне засідання) 1 42.78kb.
Програма львів 2013 Організаційний комітет Ярослав Гарасим декан... 1 229.86kb.
Х засідання Порядок денний 1 11.77kb.
«Порядок денний» 1 55.27kb.
План проведення засідання Заїзд та реєстрація учасників школи резерву... 1 13.52kb.
Програма 12 травня Вт. 12. 00-16. 00 Реєстрація учасників 13 травня Ср. 1 19.62kb.
Порядок денний №32 засідання постійної комісії з питань молодіжної... 1 39.77kb.
Інформація про готелі для учасників конференції Адреса, контактні... 7 441.17kb.
Інформація про готелі для учасників конференції Адреса, контактні... 6 391.58kb.
Інформація про готелі для учасників конференції Адреса, контактні... 7 431.67kb.
Інформація про готелі для учасників конференції Адреса, контактні... 7 437.05kb.
Розпорядження голови львівської обласної державної адміністрації... 1 103.32kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Порядок денний 9: 00 – 10: 00 – реєстрація учасників 10: 00 – 11: 30 – Пленарне засідання - сторінка №1/1
Порядок денний
9:00 – 10:00 – реєстрація учасників
10:00 – 11:30 – Пленарне засідання

о. Ярослав Царикнастоятель храму Воздвиження Чесного Животворящого Хрестa
Привітання учасників

Львівська ОДА

Львівська обласна рада

Бродівська РДА

Бродівська района рада

Бродівська міська рада
Микола Литвин – доктор історичних наук, професор, в.о. директора Інституту українознавства ім. І.Крип'якевича НАН України
Феодосій Стеблій – к. і. н., зав.відділом нової історії Інституту українознавства ім. І.Крип'якевича НАН України

«Маркіян Шашкевич – провісник незалежности Соборної України»
Василь Стрільчук – директор БІКМ

Презентація збірника матеріалів V конференції «Брідщина – край на межі Галичини й Волині»
11:30 – 12:00 – перерва.

12:00 – 14:20 – робота в секціях

Доповідь до 10 хвилин. Повідомлення до 7 хвилин


Секція 1.
Історія Брідщини

Голова: Ярослав Онищук,

Секретар: Василь Стрільчук
Ольга Оконченко – асистент кафедри Дизайну та основ архітектури Інституту Архітектури НУ «Львівська політехніка»

«Оборонні укріплення замку у Бродах»
Дмитро Чобіт – історик, член Національних спілок письменників, журналістів і краєзнавців України.

«Бій під Бродами 11 червня 1651 року»
Василь Стрільчук – директор БІКМ

«Вулиця Залізнична в історії Бродів»
Тетяна Гілевич – мол. наук. співробітник БІКМ

«Червоні казарми (кошари): дослідження від перших згадок до сьогодення»
Ярослав Онищук – к. і. н., доцент Львівського Національного університету ім. І.Франка.

«До питання хронології християнських поховань в урочищі «Камінь» у Підкамені»
Андрій Климчук – ІТ-менеджер, журналіст, Творче об'єднання «Мистецькі грані» (м. Рівне).

«Колона Ледухівського в Підкамені»
Тадей Зварич – відмінник народної освіти України, вчитель-методист з 57-річним стажем роботи, краєзнавець.

«Мікротопоніми сіл Накваша, Лукаші, Микити, Тетильківці та їх околиць»
Володимир Ульянов – доглядач БІКМ, краєзнавець

«Броди в форматі 9х14: з історії видання бродівських поштівок»
Степан Пахолко – краєзнавець, колекціонер (м. Львів)

Мартин Ольга – к. екон. н., доц. кафедри управління Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

«Вшанування пам’яті генерала Мирона Тарнавського та воїнів Української Галицької Армії у фалеристичних пам’ятках першої половини ХХ століття»
Василь Макар – вчитель, завідувач шкільним історико-краєзнавчим музеєм Шнирівської ЗОШ І-ІІІ ступеня

«Євген Лисик: життя віддане мистецтву»
Василь Тимкович – вчитель Лешнівської ЗОШ І-ІІІ ст., краєзнавець

«Історія сакральних споруд Лешнева»
Богдан Лоза – географ, краєзнавець

«Джерела Брідщини»
Марія Хомляк студентка V курсу філологічного факультету Львівського Національного університету ім. І.Франка.

«Традиційне весілля села Березівка Радехівського району на Львівщині»
Галина Ковальчук – науковий співробітник БІКМ

«Меморіальні таблиці м. Броди»

Секція 2.
Галицько-Волинське прикордоння

Голова: Андрій Корчак,

Секретар: Наталія Ханакова
Богдан Лабінський – науковий співробітник Науково-дослідного центру «Західагропромпродуктивність»

(м. Тернопіль).



«Воєнна історія Брідщини»

Тамара Садовник – провідний науковий співробітник відділу давньої історії Волинського краєзнавчого музею.

«Порубіжні міста Волині періоду Галицько-Волинського князівства»
Мелах Шейхет – голова Представництва в Україні американського об’єднання комітетів для євреїв колишнього Радянського Союзу та Наукового центру іудаїки та єврейського мистецтва ім. Фаїни Петрякової.

«Паспортизація братніх могил та кладовищ в Україні»
Андрій Корчак – ст. наук. співробітник БІКМ.

«Підкамінь та його округа в адміністративно-територіальних поділах Великого Князівства Литовського, Польської Корони, Речі Посполитої XІVXVIII ст. »,
Ігор Оконченкост. викладач Київського національного університету культури і мистецтв ВП "ЛФ КНУКіМ", наук. співр. ДІАЗ у м. Жовклі.

«Міські укріплення 16 - 17 ст. та їх відтворення на прикладі Жовкви»
Руслан Підставка ст. наук. співр. науково-дослідного відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля».

«Історичні пам’ятки прикордонного Збаража і його околиць»
Петро Лаврін – краєзнавець, вчитель Маркопільської ЗОШ.

«Залозецький замок та його власники»
Акаш Крішан – студент-магістр 1-ого року навчання кафедри історії факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія» (м. Київ).

«Ковель – приватне місто на Волині у XVI ст.»
Ярослав Денисенко – студент IV курсу Національного університету «Києво-Могилянська академія»

«Різні долі українських князів та їхніх замків(на прикладі родів Сангушків-Ковельських і Збаразьких у кінці XVXVI ст.)»
Володимир Ящук – почесний член Національної спілки краєзнавців України, журналіст, м. Радивилів.

«До історії Радзивилівської митниці»
Руслана Давидюк кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України РДГУ

«Сокальський кордон» як політичне явище міжвоєнного періоду»
Любов Галуха - кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України РДГУ

«Досвід міжконфесійних пошуків толерантності на

українських землях в умовах міжвоєнної Польщі»
Андрій Жив’юк - к. і. н., зав. кафедри історії України Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Степана Дем'янчука

«Формування складу номенклатурних працівників у

західних областях УРСР у 1944 році»
Віталій Ткач – науковий працівник ДП «Волинські старожитності» ДП «НДЦ «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології НАН України.

«Ремонт та реутилізація крем'яних сокир населенням доби бронзи Волині»
Наталія Ханакова – бібліотекар БІКМ

«Галицький міський костюм за описами в статті Я. Головацького «О народной одеждъ и убранствъ Русиновъ или Русскихъ въ Галичинъ и северо – восточной Венгріи»

Секція 3.
Національно-визвольні змагання.

Видатні постаті краю.

Голова: Микола Литвин

Секретар: Михайло Романюк
Олексій Петрунін – науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею.

Олена Черенюк – провідна наукова співробітниця Володимир-Волинського історичного музею.

«Культурно-громадська діяльність легіону Українських Січових Стрільців у Володимирі-Волинському»
Андрій Сова – к. і. н., викладач кафедри історії та політології Львівської комерційної академії

«Діяльність організації «Луг» на Брідщині (за матеріалами часопису “Вісти з Лугу”)»
Василь Зьомбра – вчитель історії Орихівчицької та Голубицької ЗОШ І-ІІ ст.

«Роман Паланичка- «Кочовик» – провідник Підкамінського районного проводу ОУН»
Михайло Романюк – директор Центру незалежних історичних студій, молодший науковий співробітник Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України.

«Втрати збройного підпілля ОУН Золочівської округи у 1951 році»
Тарас Ремарчук – історик, с. Клекотів.

«Марія Війтович та родина Березинських-Шухевичів»
Тетяна Авдєєнко – вчитель історії Бродівської гімназії ім. І.Труша.

Павлина Руцька – учениця 4(7) - Г класу Бродівської гімназії ім. І.Труша.

«Спогади Ольги Самуляк про свою сестру Зеновію Чопик»
Оксана Войтків – студентка 2 курсу філологічного факультету Тернопільського Національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

«Заґратована молодість Ярослави Михайлівни Бурбели із с. Берлин»
Надія Забокрицька – відповідальний секретар Бродівської районної газети «Голос відродження», член Національної спілки журналістів України.

«Вони були мучениками за віру Христову»
Богдан Макогін – директор музею «Зборівська битва» (м. Зборів, Тернопільська обл.)

«Вшанування пам’яті співця стрілецької слави Романа Купчинського на Зборівщині (с. Розгадів – родинне село поета)»
Богдан Янович – науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею, магістр культурології.

«Мирослав Зубінський – творець натюрмортів і пейзажів»
Роман Шелест – вчитель Лучківської ЗОШ І-ІІ ступеня.

«Брідський краєзнавець Богдан Берестковий»
Юрій Молінський – вчитель Чернецької ЗОШ І-ІІ ст.

«Діяльність товариства «Просвіта» с. Черниці у міжвоєнний період»

14:20-14:50 – підведення підсумків конференції


Бродівська районна державна адміністрація

Бродівська районна рада

Бродівська міська рада



Бродівський історико-краєзнавчий музей


ПРОГРАМА
V-ої краєзнавчої конференції

присвяченої Дню пам’яток історії та культури

«Брідщина – край на межі Галичини й Волині»


Броди, 8 квітня 2011 р.