Повідомлення про оприлюднення проекту наказу дпа україни „Про затвердження деяких документів, необхідних для реалізації постанови Ка - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів... 1 13kb.
Про затвердження деяких документів, необхідних для реалізації постанови... 1 49.25kb.
1. Визначення проблеми, яку пропонується розв’язати шляхом державного... 1 53.1kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови кабінету міністрів... 1 108.51kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 22.99kb.
Повідомлення про оприлюднення Проект постанови кму "Деякі питання... 1 98.33kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 7 1295.78kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 150.96kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 99.7kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 23.62kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 16.1kb.
Про затвердження Порядку проведення цільових аукціонів з продажу... 1 114.95kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу дпа україни „Про затвердження деяких - сторінка №1/1
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу ДПА України „Про затвердження деяких документів, необхідних для реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1244”

 

На веб-сайті Державної податкової адміністрації України (www.sta.gov.ua) в підрозділі „Проекти регуляторних актів” розділу „Регуляторна політика” розміщено проект наказу ДПА України „Про затвердження деяких документів, необхідних для реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1244” та аналіз впливу регуляторного акта.29 грудня 2010 року Кабінетом Міністрів України відповідно до Податкового кодексу України прийнято постанову №1244 „Деякі питання реалізації статті 95 Податкового кодексу України”, якою, зокрема передбачено розробка форм документів щодо приймання-передачі, переоцінки майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі, повідомлення платника податків про продаж його майна в рахунок погашення податкового боргу.

Також статтею 95 Податкового кодексу України передбачено здійснення за платника податків і на користь держави заходів щодо погашення податкового боргу платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності – шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

З метою запровадження єдиних зразків деяких документів для реалізації постанови №1244 проектом наказу затверджуються форми документів:

Акту переоцінки майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі, під час продажу через організації роздрібної торгівлі,

Акту приймання-передачі майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі, під час продажу через організації роздрібної торгівлі,

Акту переоцінки майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі, для продажу на біржових торгах,

Повідомлення про реалізацію майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Проект наказу дозволить дотримуватися вимог постанови №1244 та удосконалити процедуру погашення податкового боргу платника податків, майно якого перебуває у податковій заставі.

Це також сприятиме виконанню обов’язків платника податків, передбачених законом.

Проект стосується сфери інтересів суб’єктів господарювання у можливості погашення податкового боргу та відновлення повної платоспроможності платника податків, інтересів громадян – як бюджетних споживачів.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу ДПА України „Про затвердження деяких документів, необхідних для реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1244” від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються упродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу розробника: поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, ДПА України, Департамент погашення прострочених податкових зобів’язань, електронну – gromada@sta.gov.ua.

Консультації щодо проекту можна отримати за телефоном 247-34-18 (Антіпіна Сніжана Миколаївна).

Зауваження та пропозиції також можна надсилати на адресу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва: поштову – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 й електронну – mail@dkrp.gov.ua.

Обговорення проекту цього наказу проводиться у рубриці „Консультації з громадськістю” на урядовому веб-сайті „Громадянське суспільство і влада” (http://civic.kmu.gov.ua/civic/control/uk/index).Також на урядовий веб-сайт „Громадянське суспільство і влада” можна зайти за допомогою спеціально створеного на веб-сайті ДПА України (www.sta.gov.ua) банеру „Громадянське суспільство і влада”.