Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністр - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови кабінету міністрів... 1 108.51kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 119.84kb.
Пояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України... 1 43.4kb.
Пояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України... 1 50.83kb.
Пояснювальна записка до проекту постанови "Про внесення змін у додаток... 1 50.87kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 94.6kb.
Пояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України... 1 50.64kb.
Пояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України... 1 54.49kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 99.7kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 16.69kb.
1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного... 1 46.17kb.
Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного... 1 109.3kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України Про внесення - сторінка №1/1
Повідомлення про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів Українивід 25 грудня 1996 року № 1548”
Державним комітетом ветеринарної медицини України підготовлений проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548”.

Основною метою розроблення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548” є вдосконалення системи державного регулювання цін, врегулювання питання оплати послуг та застосування єдиних тарифів для установ державної служби ветеринарної медицини на послуги, що надаються на платній основі, шляхом надання Державному комітету ветеринарної медицини України повноважень встановлювати тарифи та забезпечення виконання функцій Державного комітету ветеринарної медицини України відповідно до чинного законодавства.

Ст.99 Закону України “Про ветеринарну медицину” та Положенням про Державний комітет ветеринарної медицини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2007 року № 1075 “Питання Державного департаменту ветеринарної медицини” визначені основні завдання та права ветеринарної служби в галузі ветеринарної медицини. Зокрема ст.99 Закону України “Про ветеринарну медицину” надається право надавати послуги на платній основі. Даним проектом нормативно-правового акту передбачається надання законних підстав та повноважень Державному комітету ветеринарної медицини України встановлювати єдині тарифи на послуги установ державної служби ветеринарної медицини, що надаються на платній основі.

Поштова адреса розробника:

вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, Україна, 01001

електрона адреса: uzpr@vet.gov.uaпроект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548” та аналіз регуляторного впливу оприлюднений 10 червня 2008 р. шляхом розміщення на WEB-сторінці Державного комітету ветеринарної медицини України (Адреса: www.vet.org.ua).

Зауваження від фізичних, юридичних осіб та об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту вимог на сторінці в мережі Internet, на електронну або поштову адресу Державного комітету ветеринарної медицини України та Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01001; Е:mail mail@dkrp.gov.ua).