Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Переліку джерел інформації про ринкові - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 23.62kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови кабінету міністрів... 1 108.51kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 94.6kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 22.99kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу дпа україни „Про затвердження... 1 28.28kb.
Повідомлення про оприлюднення Проект постанови кму "Деякі питання... 1 98.33kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 99.7kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 20kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 119.84kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 16.69kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 16.1kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України „Про внесення... 1 18.63kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження - сторінка №1/1
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Переліку джерел інформації про ринкові ціни”
Міністерством доходів і зборів України на громадське обговорення виноситься проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Переліку джерел інформації про ринкові ціни” та аналіз впливу цього регуляторного акта.

Проект постанови розроблено на виконання Плану організації підготовки актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 04 липня 2013 року № 408-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення” (далі – Закон) та спрямовано на запровадження системи державного регулювання трансфертного ціноутворення шляхом встановлення правил визначення цін на товари для цілей оподаткування у операціях, визнаних контрольованими згідно Податкового кодексу України, запобігання прихованому виведенню капіталу за кордон, податкової оптимізації із сплати податків між пов’язаними особами на внутрішньому ринку.


Зокрема, запропонований проект постанови розроблено з метою офіційного визнання джерел інформації про ринкові ціни, які використовуються під час здійснення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням відповідно до статті 39 Податкового кодексу України та на виконання пункту 2 Прикінцевих положень Закону.

Визначення переліку джерел інформації про ринкові ціни є необхідною умовою застосування платником податків методів визначення ціни у контрольованих операціях.


Прийняття постанови сприятиме практичній реалізації норм Податкового кодексу України, які запроваджують систему державного регулювання трансфертного ціноутворення. Зокрема, проектом постанови визначається перелік джерел інформації про ринкові ціни для використання як платниками податків, так і Міністерством доходів і зборів України під час здійснення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням.

Введення в дію проекту постанови не потребуватиме додаткових видатків з державного бюджету.

Проект постанови та аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб-порталі Міндоходів України (www.minrd.gov.ua) у розділі „Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дати оприлюднення проекту постанови на адресу розробника: 04655, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Міністерство доходів і зборів України, Департамент податкового та митного аудиту, e-mail: mmishyn@minrd.gov.ua , а також на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Консультації щодо проекту постанови з боку Міністерства доходів і зборів України можна отримати за телефонами: 281-30-64 (Мішин Микола Олександрович).

Обговорення проекту проводиться у рубриці «Консультації з громадськістю» на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада»


(http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/poll/projects).

Директор Департаменту

податкового та митного аудиту С.Б. Крухмальов