Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови кабінету міністрів... 1 108.51kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу дпа україни „Про затвердження... 1 28.28kb.
Повідомлення про оприлюднення Проект постанови кму "Деякі питання... 1 98.33kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 23.62kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 99.7kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 23.69kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 20kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 119.84kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 16.69kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 16.1kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів... 1 13kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 23.62kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження - сторінка №1/1
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Відсоткового діапазону цін для окремих товарних позицій згідно з УКТ ЗЕД”

Міністерством доходів і зборів України на громадське обговорення виноситься проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Відсоткового діапазону цін для окремих товарних позицій згідно з УКТ ЗЕД” та аналіз впливу цього регуляторного акта.

Проект постанови розроблено на виконання Плану організації підготовки актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 04 липня 2013 року № 408-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення” (далі – Закон) та спрямовано на запровадження системи державного регулювання трансфертного ціноутворення шляхом встановлення правил визначення цін на товари для цілей оподаткування у операціях, визнаних контрольованими згідно Податкового кодексу України, запобігання прихованому виведенню капіталу за кордон, податкової оптимізації із сплати податків між пов’язаними особами на внутрішньому ринку.

Проект постанови розроблено з метою запровадження системи державного регулювання трансфертного ціноутворення для цілей оподаткування у зовнішньоекономічних операціях з пов’язаними особами та запобігання прихованому виведенню капіталу за кордон, зокрема в частині встановлення відсоткового діапазону цін для окремих товарних позицій згідно з УКТ ЗЕД.

Метою прийняття проекту постанови є встановлення відсоткового діапазону ціни окремо для кожної товарної позиції згідно з УКТ ЗЕД, визначеної абзацом першим пункту 21 підрозділу 10 „Інші перехідні положення” Розділу XX „Перехідні положення” Податкового кодексу України.

Встановлення діапазону дозволить чітко визначити межі цін на окремі товарні позиції, тобто регламентує окремі положення щодо ціноутворення на такі товарні позиції.

Введення в дію проекту постанови не потребуватиме додаткових видатків з державного бюджету.

Проект постанови та аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб-порталі Міндоходів України (www.minrd.gov.ua) у розділі „Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дати оприлюднення проекту постанови на адресу розробника: 04655, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Міністерство доходів і зборів України, Департамент податкового та митного аудиту, e-mail: mmishyn@minrd.gov.ua , а також на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Консультації щодо проекту постанови з боку Міністерства доходів і зборів України можна отримати за телефонами: 281-30-64 (Мішин Микола Олександрович).Обговорення проекту проводиться у рубриці «Консультації з громадськістю» на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада»
(http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/poll/projects).

Директор Департаменту

податкового та митного аудиту С.Б. Крухмальов