Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „ - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови кабінету міністрів... 1 108.51kb.
Повідомлення про оприлюднення Проект постанови кму "Деякі питання... 1 98.33kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 99.7kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 20kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 119.84kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 16.69kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 22.99kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу дпа україни „Про затвердження... 1 28.28kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 18.19kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 94.6kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 17.23kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 23.62kb.
1 Зміст, завдання та пріоритетні напрямки діяльності шкільної бібліотеки... 4 848.9kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „ - сторінка №1/1
Повідомлення про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України

Про затвердження Порядку обліку, зберігання, оцінки та розпорядження вилученим, конфіскованим, безхазяйним та іншим майном, що на законних підставах переходить у власність держави або територіальної громади, та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”


Міністерством доходів і зборів України на громадське обговорення виноситься проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку обліку, зберігання, оцінки та розпорядження вилученим, конфіскованим, безхазяйним та іншим майном, що на законних підставах переходить у власність держави або територіальної громади, та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – проект акта).

Метою запропонованого проекту акта є визначення єдиного уніфікованого для всіх органів виконавчої влади, задіяних у процесі обернення майна на користь держави, механізму вилучення, обліку, зберігання, оцінювання такого майна та розпорядження ним. На відміну від чинних постанов Кабінету Міністрів України, які регулюють окремі питання розпорядження різними категоріями майна, розроблений проект акта передбачає деталізовану схему проходження майна від моменту його вилучення, розміщення на зберігання та оцінки до остаточного розпорядження. Проектом акта охоплюється максимальний перелік категорій, майна та встановлюються єдині для всіх органів правила поводження з ним.

Проект акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-порталі Міндоходів України (www.minrd.gov.ua) у розділі „Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дати оприлюднення проекту акта на адресу розробника: 04655, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Міністерство доходів і зборів України, Департамент фінансово-економічної роботи та бухгалтерського обліку, e-mail: konfiscat@minrd.gov.ua, nazaratiy@minrd.gov.ua, а також на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: mail@dkrp.gov.ua.Консультації щодо проекту акта з боку Міністерства доходів і зборів України можна отримати за телефоном 281-30-83 (Хаустова Наталія Олександрівна).

Обговорення проекту акта проводиться у рубриці «Консультації з громадськістю» на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада» (http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/poll/projects).