Правила проведення інтерактивного проекту футбольної sms-гри в рамках трансляції відбіркової Гри «Євро-2008. Грузія-Україна» Період - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Правила проведення інтерактивного проекту sms-гри в рамках боксерського... 1 56.17kb.
Правила проведення інтерактивного проекту sms-вікторини в рамках... 1 51.35kb.
Правила проведення інтерактивного проекту sms-гри в рамках трансляції... 1 45.01kb.
Правила проведення інтерактивного проекту sms-вікторини в рамках... 1 55.46kb.
Правила проведення інтерактивного проекту sms-вікторини в рамках... 1 56.4kb.
Правила проведення інтерактивного проекту sms-вікторини в рамках... 1 52.69kb.
Правила проведення інтерактивного проекту у весняному сезоні програми... 1 63.32kb.
Аналіз проведення рухливих ігор на прогулянці 1 15.37kb.
Додаток 1 До наказу начальника Головного штабу від 22. 04. 2008 №01... 1 364.77kb.
Інформація щодо розгляду звернень громадян в рамках телевізійного... 1 29.35kb.
Положення про проведення гри «Мафія» в рамках мульти-фестивалю «Студентська... 1 55.92kb.
Рішення приймальної комісії Примітка Творчий конкурс 1 237.96kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Правила проведення інтерактивного проекту футбольної sms-гри в рамках трансляції - сторінка №1/1

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПРОЕКТУ –

футбольної SMS-гри В рАМКАХ ТРАНСЛЯЦІЇ Відбіркової Гри «Євро-2008. Грузія-Україна»


 1. Період проведення інтерактивного проекту:

  1. Інтерактивний проект проходить з «06» вересня 2007 року до «12» вересня 2007 року.

  2. Інтерактивний проект проводиться в рамках трансляції відбіркової гри «Євро-2008. Грузія-Україна» в ефірі телеканалу «Інтер».

 1. Подарунковий фонд:
  1. Подарунковий фонд для переможців фінансує партнер інтерактивного проекту журнал «Men’s Health» - компанія ТОВ «Видавничі Ініціативи».

  2. Подарунковий фонд складається з:

 • Супер подарунок – домашній кінотеатр Philips, 2 шт.

 • Цінний подарунок – електробритва Philips, 10 шт.

 • Цінний подарунок - піврічна передплата на журнал ««Men’s Health», 20 шт. 1. Правила участі в Інтерактивному проекті:

  1. Брати участь в інтерактивному проекті мають право тільки фізичні особи - громадяни України, які досягли 18-ти річного віку, які мають постійне місце проживання на території України і є контрактними абонентами мереж стільникового мобільного зв'язку Київстар, стандарту GSM, користувачами послуги ACE&BASE, абонентами Djuice, контрактними абонентами мереж стільникового мобільного зв'язку UMC, стандарту GSM, користувачами послуги SIM-SIM, абонентами Джинс, абонентами мереж стільникового мобільного зв'язку life:) стандарту GSM (контрактної, передплаченої послуги).

  2. Учасниками інтерактивного проекту не можуть бути особи, чиї номери телефонів відносяться до будь-якої з наступних груп:

 • співробітники Київстар, UMC, Астеліт, власники тестових SIM-Карт;

 • співробітники компанії ТОВ «Видавничі Ініціативи»;

 • співробітники компаній, які беруть участь в організації інтерактивного проекту: ТОВ «Хайлайн Медіа», ТОВ «Віа Телепорт».

  1. Щоб взяти участь в інтерактивному проекті – футбольній SMS-грі, необхідно з номера телефону мобільних операторів: Kyivstar GSM, Djuice, UMC, Джинс, life:) зареєструватися, відправивши на короткий номер 10517 SMS-повідомлення з текстом «F» латинськими літерами.

  2. Після реєстрації учаснику буде запропоновано:

 • спрогнозувати результат матчу та отримати шанс виграти електробритву або передплату на журнал;

 • взяти участь у футбольній вікторині (10 запитань) і отримати шанс виграти супер подарунок або передплату на журнал.

  1. Щоб зробити прогноз результату матчу необхідно в тексті SMS-повідомлення вказати тільки рахунок, наприклад, 1:2, та відправити його на номер 10517. За 15 хвилин до кінця матчу прийом прогнозів припиняється.

  2. Щоб відповістити на запитання вікторини, необхідно відправити код обраного варіанта відповіді, наприклад, «1» на номер 10517. Відповідь на запитання ініціює одержання наступного запитання.

  3. Відповівши на всі 10 запитань, учасник отримає сервісне повідомлення із зазначенням кількості набраних балів (1 правильна відповідь - 1 бал).

  4. Вартість відправлення кожного SMS-повідомлення на номер 10517 для абонентів мобільного зв'язку – 2 грн. з ПДВ. 1. Порядок визначення переможця:

  1. «17» вересня 2007р., будуть підведені підсумки футбольної SMS-гри і визначені переможці.

  2. Визначення переможців і резервних переможців проводиться на підставі наданої інформації, згідно умов зазначених в п.4.3. і 4.4. даних Правил, компанією, що здійснює технічну підтримку (ТОВ «Віа Телепорт), за участю членів комісії до складу якої входять представники організаторів проекту, що оформляється протоколом.

  3. Із бази даних номерів абонентів (учасників інтерактивного проекту), які зробили правильний прогноз результату матчу, методом випадкової комп’ютерної вибірки буде визначено 20 переможців а також 10 резервних переможців.

 • з 1-10 (з першого по десятого) переможця – отримують електробритви;

 • з 11-20 (з одинадцятого по двадцятого) переможця – отримують передплати на журнал.

  1. Із бази даних номерів абонентів (учасників інтерактивного проекту), які правильно відповіли на найбільшу кількість запитань футбольної вікторини, тобто набрали найбільшу кількість балів із 10 можливих, шляхом випадкової комп’ютерної вибірки буде визначено 12 переможців а також 5 резервних переможців.

 • 1 і 2 (перший і другий) переможець – отримує супер подарунок;

 • з 3-12 (з третього по дванадцятого) переможця – отримують передплати на журнал.

  1. Переможцем інтерактивного проекту, згідно умов п.4.3. і 4.4. даних Правил, може стати:

 • контрактний абонент Київстар, UMC, life:) а саме - фізична особа, що є власником номера телефону, з якого було прийнято участь в інтерактивному проекті на момент його проведення і дату визначення переможця, і в якої укладений Договір з Київстар, UMC, Астеліт про надання послуг мобільного зв'язку.

 • абонент Djuice, Джинс, life:) і користувач послуги ACE&BASE або SIM-SIM, а саме - фізична особа, що є власником активної SIM-Карти з номером телефону, з якого було прийнято участь в інтерактивному проекті на момент його проведення і дату визначення переможця.

  1. Переможцем не може бути визнаний абонент, з яким на момент визначення переможця не було зв'язку або який не взяв трубку.

  2. Результати визначення переможця є остаточними і перегляду не підлягають. 1. Порядок одержання подарунку:
  1. Переможець буде проінформований про перемогу по телефону.

  2. Вручення подарунку відбувається в м.Києві. Про точну адресу і дату отримання подарунка переможець буде проінформований по телефону.

  3. Обов'язковими умовами для одержання подарунку, є:

   1. приїзд переможця в м.Київ;

   2. надання переможцем, впродовж 3 робочих днів, з дати оголошення його переможцем, по факсу (044)536-08-40, нижчезазначених документів:

 • Копії паспорта (першої, другої сторінки і сторінки, де прописка).

 • Копії ідентифікаційного коду.

 • Для контрактних абонентів Київстар, UMC, life:) – копії Договору, укладеного переможцем з Київстар, UMC, Астеліт про надання послуг мобільного зв'язку, що підтверджує особу власника номера телефону, з якого абонент одержав перемогу в інтерактивному проекті і активної SIM-Карти з даним номером.

При цьому, крім копій вищезазначених документів, для одержання подарунку при собі необхідно мати оригінали цих документів.

   1. пред’явлення переможцем активної SIM-Карти з номером телефону, що одержав перемогу в інтерактивному проекті.

  1. Якщо переможець інтерактивного проекту не дотримається зазначених в п.5.3. умов одержання подарунку - тоді він втрачає право на одержання подарунку. У цьому випадку, подарунок буде вручений резервному переможцеві, також за умови дотримання ним вимог зазначених у п.5.3. даних Правил.

  2. Втрачає право на отримання подарунку переможець, номер телефону якого на момент одержання подарунку втрачений/вкрадений.

  3. Подарунок, задіяний в інтерактивному проекті, у грошовому еквіваленті не видається та обміну не підлягає. Претензії до якості подарунку можуть пред'являтися тільки до виробника подарунку.
 1. Інші умови:

  1. Всі учасники інтерактивного проекту погоджуються дотримуватися даних Правил.

  2. Беручи участь в інтерактивному проекті, учасники погоджуються, що у випадку перемоги його ім'я буде оголошено в ефірі.