Про підсумки ХІ всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської... 1 38.62kb.
Наказ №29 м. Вільнянськ Про результати проведення районного етапу... 1 32.23kb.
Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості Загальні... 1 48.79kb.
Конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням «Об’єднаймося... 1 9.77kb.
Конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» Переможці... 1 118kb.
Наказ №2 Про підсумки І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу учнівської... 1 38.76kb.
Наказ №3/14 м. Луганськ Про проведення міського етапу Всеукраїнського... 1 76.08kb.
Конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням 1 387.35kb.
Наказ №1002 Про підсумки Всеукраїнського конкурсу науково-пошукових... 3 449.92kb.
Наказ №1002 Про підсумки Всеукраїнського конкурсу науково-пошукових... 3 449.92kb.
Конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» стали:... 1 54.24kb.
Навчальні заклади, що залучені до експериментів регіонального рівня 1 72.38kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Про підсумки ХІ всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським - сторінка №1/1
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАКАЗ
м. Київ
06.04.2012 р.426
Про підсумки ХІ Всеукраїнського

конкурсу учнівської творчості,

присвяченого Шевченківським дням

На виконання Указу Президента України від 22 березня 2002 року № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості» та з метою активізації виховної, патріотичної роботи серед учнівської молоді, вивчення художньо-мистецької спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчих здібностей і обдаровань молодого покоління, задоволення творчих інтересів учнівської молоді у процесі дослідницької діяльності проведено у 2011/2012 навчальному році XІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» (далі – Конкурс).


На підставі рішення журі 4-го (підсумкового) етапу Конкурсу
НАКАЗУЮ:
1. Визнати:

1.1. Переможцями Конкурсу у номінації «Література» – 27 учнів згідно з додатком 1;

1.2. Переможцями Конкурсу у номінації «Історія України і державотворення» – 27 учнів згідно з додатком 2;

1.3. Лауреатами конкурсу – 14 учнів згідно з додатком 3.


2. Нагородити переможців та лауреатів Конкурсу, зазначених у пункті 1 цього наказу, дипломами, цінними подарунками.

3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) до 01.04.2012 внести пропозиції про нагородження наставників (вчителів, викладачів, керівників гуртків), які підготували переможців і лауреатів Конкурсу, відомчими заохочувальними відзнаками МОНмолодьспорту.


4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Міністр




Д. В. Табачник



Додаток 1

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту 06.04. 2012 426

Список переможців ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у номінації «Література»




№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Клас

Навчальний заклад


Автономна Республіка Крим

1

Андреєва

Оксана Андріївна



10

Гвардійський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів-гімназія» Сімферопольського району Автономної Республіки Крим




Вінницька область

2


Черевчук

Галина Миколаївна



10

Немирівський навчально-виховний комплекс: «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей» Немирівської районної ради Вінницької області



Волинська область

3

Самчук

Світлана Сергіївна




11

Маяківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – лінгвістичний ліцей» Волинської області


4

Бляшук

Юлія Василівна




10

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» с. Річиці Ратнівського району Волинської області

Дніпропетровська область

5

Грєшилова

Ія Ігорівна




10

Гуманітарна гімназія м. Жовтих Вод Дніпропетровської області (літературний гурток «Червона калина»)



2 Продовження додатка 1

Житомирська область

6

Михніцька

Ілона Володимирівна




6

Денишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Житомирської області

Закарпатська область

7

Малишка

Василь Васильович




8

Гімназія м. Ужгорода

Івано-Франківська область

8

Андрусяк

Мар’яна Василівна



11

Обласна спеціалізована школа-інтернат «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу

Київська область

9

Богуш

Марина Тарасівна




9

Зразкова літературна студія «Первоцвіт» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Білої Церкви Київської області


Луганська область

10

Міхалькова

Поліна Олегівна




8

Комунальний заклад «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 Лисичанської міської ради Луганської області»


Львівська область

11

Камінська

Анастасія Ярославівна




10

Зразкова літературна студія „Любисток” Палацу дитячої та юнацької творчості

м. Дрогобича Львівської області




Миколаївська область

12

Малиновська

Юлія Вікторівна




11

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 54

13

Мороз

Луїза Андріївна




10

Миколаївська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 з поглибленим вивченням англійської мови

Одеська область

14

Бородатенко

Катерина Вікторівна



9

Татарбунарський навчально-виховний комплекс

3 Продовження додатка 1










«Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів – гімназія» Татарбунарського району Одеської області



Полтавська область

15

Притула

Олександра Сергіївна




11

Хорольська гімназія Полтавської області

Рівненська область

16

Медведєв

Андрій Андрійович



9

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Центр надії»

Сумська область

17

Щербаченко

Дмитро Юрійович




2 курс

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Сумський професійний хіміко-технологічний ліцей»

Тернопільська область

18

Мних

Анастасія Миколаївна




9

Доброводівський районний комунальний технічний ліцей імені О. Смакули Збаразької районної ради Тернопільської області

Харківська область

19

Козлова

Тетяна Іванівна




10

Надеждівський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області


Хмельницька область

20

Завадська

Діана Володимирівна




9

Нетішинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області


Черкаська область

21

Сизько

Андрій Борисович




11

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Золотоніської міської ради Черкаської області

22

Лютий

Олексій Романович




5

Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області



4 Продовження додатка 1

Чернігівська область

23

Кузьменко

Ольга Миколаївна




9

Старобасанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області

Чернівецька область

24

Васюк

Алла Юріївна



9

Чернівецька гімназія № 5

25

Ілащук

Марина Степанівна




7

Колінковецький навчально-виховний комплекс Хотинського району Чернівецької області

м. Київ

26

Панченко

Тетяна Вікторівна




11

Гімназія № 117 імені

Лесі Українки м. Києва



м. Севастополь

27

Тараканова

Наталія Павлівна




9

Севастопольська білінгвальна гімназія № 2 Севастопольської міської ради



Директор Інституту інноваційних

технологій і змісту освіти






О. А. Удод



Додаток 2

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту 06.04. 2012 426

Список переможців ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у номінації "Історія України і державотворення"





№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Клас

Навчальний заклад


Вінницька область

1

Колектив авторів:

Віхренко Анастасія Миколаївна

Віштак

Володимир Володимирович



9
11




Бершадська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 1 Вінницької області



2

Вараниця

Валерія Сергіївна




10

Літинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вінницької області

Волинська область

3

Шваб

Соломія Анатоліївна




11

Комунальний заклад «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»

Дніпропетровська область

4

Сорока

Оксана Анатоліївна




9

Краєзнавчий гурток «Спадщина» Верховцевського Будинку дітей та юнацтва Верхньодніпровського району Дніпропетровської області

Донецька область

5

Славич

Владислав Іванович




10

Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Дружківської

міської ради Донецької області



Житомирська область

6

Родзінська

Анастасія Вікторівна



11

Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Житомирської області


7

Котик

Ігор Михайлович




10

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 імені Я. Домбровського

м. Житомира




2 Продовження додатка 2




Закарпатська область

8

Ледней

Вікторія Володимирівна



10

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Запорізька область

9

Скользнєва

Валерія Владиславівна




10

Запорізька гімназія № 11 Запорізької міської ради

Івано-Франківська область

10

Чопик

Богдана Василівна



11

Калуська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 4 Калуської міської ради Івано-Франківської області



11

Пастер

Юлія Олександрівна




10

Рогатинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради Івано-Франківської області

Київська область

12

Кузьмінський

Сергій Григорович




8

Росішківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Тетіївської районної державної адміністрації Київської області

Кіровоградська область

13

Бібік

Роман Володимирович




6

Навчально-виховний комплекс «Бобринецька гімназія– загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької районної ради Кіровоградської області

Луганська область

14

Мостова

Анастасія Ігорівна




1 курс

Державний навчальний заклад «Сєвєродонецьке вище професійне училище» Луганської області

Львівська область

15

Стельмащук

Ростислав Вікторович




9

Стебницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Львівської області


Миколаївська область

16


Буняк

Анна Сергіївна




10

Новобузька гімназія Новобузької районної ради Миколаївської області


3 Продовження додатка 2




Одеська область

17

Калініна

Лідія Валентинівна



9

Одеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22

Полтавська область

18

Слинько

Вікторія Володимирівна




10

Лубенська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 6 Лубенської міської ради Полтавської області



Рівненська область

19

Пайсаніді

Георгій Костянтинович



10

Рівненська гімназія «Гармонія»

Сумська область

20

Мовчан

Тетяна Олексіївна




11

Сумська гімназія № 1

Тернопільська область

21.

Дякун

Юлія Юріївна




9

Скала-Подільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Борщівського району Тернопільської області

Хмельницька область

22

Нестер

Карина Валеріївна



10

Технологічний багатопрофільний ліцей м. Хмельницького


Черкаська область

23

Нагаєвська

Дарина Олександрівна




10

Золотоніська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів інформаційних технологій № 2 Золотоніської міської ради Черкаської області

Чернігівська область

24.

Халімон

Роман Олександрович




11

Ковчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куликівської районної ради Чернігівської області

Чернівецька область

25

Постевка

Дана-Маріана




10

Димківський навчально-виховний комплекс Глибоцького району Чернівецької області

м. Київ

26

Гоменюк

Анастасія Олександрівна




11

Ліцей № 100 «Поділ» м. Києва

27

Гриник

Наталія Андріївна




10

Спеціалізована школа № 250 м. Києва

Директор Інституту інноваційних

технологій і змісту освіти




О. А. Удод






Додаток 3

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту 06.04. 2012 426

Список лауреатів ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,

присвяченого Шевченківським дням








№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові



Клас

Навчальний заклад




1

Смекаленкова

Таїсія Володимирівна



11

Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20





2

Мітєв

Руслан Олегович




11

Майнулівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Приморського району Запорізької області





3

Кропліс

Вікторія Леонідівна




11

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання – «Спеціалізова-

ний загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» - гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради







4

Тимків

Юлія Ігорівна





10

Голинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Калуської районної ради Івано-Франківської області





5

Федяй

Олена Володимирівна


11

Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради Сумської області





6

Горбан

Богдана Василівна




11

Путильська гімназія Чернівецької області




7

Сова

Юлія Юріївна



8

Луцька спеціалізована школа № 1 Луцької міської ради Волинської області






8

Зуброва Марія


11

Шелковічненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сакського району Автономної Республіки Крим


2 Продовження додатка 3




9

Нікулушкіна

Олена Геннадіївна




11

Харцизька спеціалізована школа «Інтелект» І-ІІІ ступенів № 25 Харцизької міської ради Донецької області




10

Пономаренко

Дана Ігорівна




11

Комунальний заклад «Запорізький Січовий колегіум-інтернат» Запорізької обласної ради




11

Саханчук

Віталій Володимирович




11

Комунальний заклад «Бугринський агротехнічний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Рівненської області




12

Ткаченко

Анна Костянтинівна





10

Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради Сумської області




13

Грідін

Максим Михайлович




11

Чугуївська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 6 ім. тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Чугуївської міської ради

Харківської області





14

Барчев

Дмитро Володимирович



11

Севастопольська спеціалізована школа I-III ступенів № 3 з поглибле-ним вивченням англійської мови




Директор Інституту інноваційних

технологій і змісту освіти






О. А. Удод