Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2012-2013 навчальному році - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 113.75kb.
Наказ №208/01-03 смт. Богородчани Про підсумки проведення І та ІІ... 1 66.82kb.
Наказ №81 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 256.49kb.
Наказ гуон ода від 24. 01. 2012 р. №87 Про підсумки проведення ІІІ... 1 111.68kb.
Рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 88.71kb.
Наказ гуон ода від 14. 02. 2012 р. №153 Про підсумки проведення ІІІ... 1 137.19kb.
Наказ гуон ода від 13. 02. 2012 р. №144 Про підсумки проведення ІІІ... 1 147.88kb.
Наказ №687 Про підсумки проведення ІІ ( міського) туру ІІ етапу Всеукраїнської... 1 35.8kb.
Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 133.8kb.
Наказ №45 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 123.97kb.
Наказ №71 Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 3 632.1kb.
Наказ №83-у Про затвердження мережі комунального закладу «Харківський... 1 286.19kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2012-2013 - сторінка №1/1

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Н А К А З
25.03.2013 м. Вінниця № 94
Про підсумки проведення

ІІІ етапу Всеукраїнської

олімпіади з історії

у 2012-2013 навчальному році
Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2008-2012 роки, затвердженої рішенням Вінницької обласної ради 16 сесії 5 скликання від 19.03.2008 р. № 512, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 р. №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 17.11.2011 р. за №1318/20056, «Про затвердження Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», на виконання наказів управління освіти і науки від 05.01.2012 р. №5 «Про затвердження Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І, ІІ етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін, конкурсів фахової майстерності», від 25.12.2012 р. №680 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013 навчальному році», на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31 Вінницької міської ради 3 лютого 2013 року проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Цьому передувало проведення шкільних, районних (міських) олімпіад з історії. У І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії брали участь 9870 учнів, у тому числі 5148 учнів із сільських шкіл і 365 учнів із спеціалізованих навчальних закладів.

Другий етап Всеукраїнської олімпіади з історії було проведено 25 листопада 2012 року за текстами завдань, які підготовлені комісією, затвердженою наказом управління освіти і науки облдержадміністрації.

У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії брали участь 2021 учень, у тому числі 986 учнів із сільських шкіл, 89 учнів із спеціалізованих навчальних закладів.

У підготовці та проведенні обласної олімпіади з історії, активну участь брали працівники Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, вчителі загальноосвітніх шкіл міста Вінниці та області.

Адміністрація і педагогічний колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31 Вінницької міської ради забезпечив належну підготовку до проведення ІІІ етапу олімпіади з історії.

У ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії взяли участь представники команд районів та міст області – 155 учнів 8-11 класів, з них 44 учні спеціалізованих навчальних закладів.

Кількісний склад кожної команди формувався відповідно до її рейтингу, визначеного оргкомітетом обласної олімпіади за результатами участі району (міста) у попередні два роки.

Згідно з Положенням, завдання олімпіади були розроблені обласною комісією. Вони складались з теоретичного туру та письмових завдань. Завдання для всіх класів відповідали вимогам діючих програм з історії, були розраховані на знання учнями фактичного матеріалу та вміння логічно мислити. Завдання включали зміст різних розділів історії, починаючи з історії стародавнього світу.

Однак, в процесі перевірки олімпіадних робіт у 9 класі та обрахунку балів було допущено помилку. Одним із членів журі завдання № 1 було перевірено із заниженням балів, визначених головою журі. З метою виправлення ситуації на спільному засіданні журі та оргкомітету було прийнято рішення про повторне шифрування робіт учнів 9 класу та повторну перевірку завдання №1 за першочерговими вимогами (1 бал за кожне тестове завдання та 26 за всі). За результатами перевірки, були внесені зміни до протоколу оцінювання робіт учнів 9 класу, на спільному засіданні оргкомітету та журі визначені остаточні результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів 9 класів.

Найкраще завдання ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії виконали учні навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ cтупенів − гімназії № 30 ім. Т.Г. Шевченка Вінницької міської ради; загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Вінницької міської ради, навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ cтупенів − гімназії № 23 Вінницької міської ради, навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ cтупенів – гімназії № 2 Вінницької міської ради, навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ cтупенів − ліцею № 7 Вінницької міської ради, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Вінницької міської ради, НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. − ліцею м. Жмеринки, НВК: СЗШ І-ІІІ ст. − ліцею м. Гайсина, навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ cтупенів − гімназії № 6 Вінницької міської ради, СЗШ І-ІІІ ст. № 1 м.Хмільника, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради.

Високих результатів досягли учні Барського, Вінницького, Козятинського, Погребищенського, Тиврівського районів. Учні добре володіють історичною термінологією, використовують понятійний апарат, аналізують історичні події, факти, роблять висновки та узагальнення.

Разом з тим, частина учнів не володіє історичною картою, не вміє робити порівняльний аналіз історичного процесу, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, складати план, тези. Недостатній рівень роботи з обдарованою молоддю спостерігається в Могилів-Подільському, Теплицькому, Чернівецькому районах. Не приділяється належна увага створенню класів з поглибленим вивченням історії, відсутня систематична робота з переможцями районних олімпіад та підготовка їх до участі у ІІІ етапі.

Мають місце недоліки в оформленні документації (звітів, заявок). Зокрема подаються минулорічні заявки (Ямпільський район), не вказуються повністю прізвище, ім’я по батькові учителів, які підготували учнів-переможців (м. Жмеринка, Шаргородський район). В ряді заявок не вказується повна назва навчального закладу, що створює певні труднощі в оформленні підсумкового наказу.



На підставі поданих оргкомітетом та журі олімпіади матеріалів
НАКАЗУЮ:
1. Вважати переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та нагородити:

Дипломом І ступеня


№ П/П

ПІБ

Клас

Навчальний заклад

1.

Івасюк Ольгу Ігорівну


8

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ cтупенів − гімназія № 30 ім. Т.Г. Шевченка Вінницької міської ради».

2.

Мацієнко Анну Олександрівну

8

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вінницької міської ради.

3.

Жгут Анастасію Валентинівну


8

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ cтупенів − гімназія № 23 Вінницької міської ради.

4.

Балюка Богдана Сергійовича


9

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів − гімназія № 2 Вінницької міської ради.

5.

Лебедєва Павла Володимировича


9

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ cтупенів − ліцей № 7 Вінницької міської ради.

6.

Сенченко Олесю Олегівну

10

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вінницької міської ради».

7.

Дубровського Миколу Володимировича

10

НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. − ліцей м. Жмеринка.

8.

Кохана Богдана Ігоровича

10

НВК: СЗШ І-ІІІ ст. − ліцей м. Гайсин.

9.

Дядьковича Анатолія Олександровича


10

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ cтупенів − гімназія № 6 Вінницької міської ради.

10.

Басюк Яну Олегівну

11

СЗШ І-ІІІ ст. № 1 м. Хмільник.

11.

Веселовського Богдана Андрійовича

11

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ cтупенів - гімназія № 6 Вінницької міської ради».

12.

Дякова Дмитра Сергійовича

11

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ cтупенів − ліцей № 7 Вінницької міської ради.

13.

Бурутіну Олену Ростиславівну

11

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради.

Дипломом ІІ ступеня

№ П/П

ПІБ

Клас

Навчальний заклад

1

Семененка Андрія Олеговича


8

Комунального навчального закладу загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 Козятинської міської ради.

2

Городівського Владислава Анатолійовича

8

Комунального навчального закладу спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1
ім.Т.Г. Шевченка Козятинської міської ради

3

Полторак Валерію Володимирівну

8

Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 32 Вінницької міської ради.

4

Казакову Крістіну Іванівну

8

Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 8 Вінницької міської ради.

5

Горобця Андрія Анатолійовича

8

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. м. Бершадь.

6

Склярова Станіслава Ігоровича

9

Навчально-виховний комплекс: спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов − гуманітарна гімназія № 1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради.

7

Кушніра Владислава Ігоровича

9

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Бар.

8

Дерев’янка Мирослава Юрійовича

9

СЗШ І-ІІІ ст. с. Лука-Мелешківська Вінницького району

9

Бурковська Наталія Миколаївна

10

НВК: ЗШ І-ІІІ ст. №6 Вінницької міської ради

10

Віннійчук Наталію Василівну

10

Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради.

11

Ільєву Ульяну Василівну



10

Навчально-виховний комплекс: спеціалізована загальноосвітня школа І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов – гуманітарна гімназія № 1 Вінницької міської ради.

12

Литвинюк Каріну Олександрівну

10

СЗШ І-ІІІ ст. с. Лука-Мелешківська Вінницького району.

13

Гуцала Валентина Олександровича

10

СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка Гайсинського району.

14

Михалка Ярослава Олеговича


10

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів − гімназії № 2 Вінницької міської ради.

15

Величка Нікіту Івановича


10

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназії № 23 Вінницької міської ради.

16

Педіна Павла Федоровича

11

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Вінницької міської ради.

17

Присяжнюк Марину Володимирівну

11

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вінницької міської ради.

18

Дубину Мирослава Олеговича

11

ЗОШ І ступеня − гімназії Ямпільського району.

19

Лавринчук Богдану Анатоліївну

11

ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. м. Погребища.

20

Федоченко Анастасію Ігорівну

11

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради.

21

Зварича Андрія Олександровича


11

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів − гімназія № 2 Вінницької міської ради.

22

Ігнатенка Олександра Володимировича

11

Вінницький технічний ліцей.

23

Коломійчука Івана Руслановича

11

Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.


Дипломом ІІІ ступеня


№ П/П

ПІБ

Клас

Навчальний заклад

1

Продана Сергія Павловича

8

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1
м. Ямпіль.

2

Ремарчук Аліну Олександрівну


8

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія № 6 Вінницької міської ради.

3

Крикливого Вадима Анатолійовича

8

НВК: СЗШ І-ІІІ ст. № 1-гімназія
смт. Тростянець.

4

Обребську Діану Олегівну

8

Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.

5

Шпак Анастасію Юріївну

8

Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району.

6

Саврасова Дмитра Андрійовича

8

НВЗ: ЗОШ І-ІІІ ст. − ліцей
смт. Стрижавка Вінницького району.

7

Андрієнка Андрія Андрійовича

8

НВК: Гайсинська СЗШ − інтернату І-ІІІ ст. − гімназії.

8

Скульську Ірину Олександрівну

8

Вовчоцька ЗОШ І-ІІ ст. Немирівського району.

9

Пасічник Ольгу Ігорівну

8

Перепільчинецька СЗШ І-ІІ ст. Шаргородського району.

10

Жук Анастасію Юріївну

8

Липовецька ЗОШ − колегії І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Липківського.

11

Босак Інну Анатоліївну

8

СЗШ І-ІІІ ст. № 3 м. Хмільник.

12

Нелюбія Олександра Андрійовича


9

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів − гімназія № 6 Вінницької міської ради.

13

Вознюк Тетяну Сергіївну

9

НВК ЗНЗ − ДНЗ с. Сьомаки Хмільницького району.

14

Виговську Анастасію Сергіївну

9

СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Хмільник.

15

Дзюбу Вадима Юрійовича

9

Великокрушлинецька ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району

16

Пархоменко Ірину Василівну

9

ЗОШ № 3. І-ІІІ ст. м. Бершадь.

17

Баранову Тетяну Миколаївну

10

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
№ 12 Вінницької міської ради».

18

Колесник Ігоря Володимировича

10

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія» Піщанського району.

19

Костур Юлію Вікторівну

10

СЗШ І-ІІІ ст. № 1 смт. Крижополя.

20

Побережника Артема Ярославовича

10

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 11 Вінницької міської ради.

21

Мадай Діану Олегівну

10

СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Хмільник.

22

Шрама Владислава Юрійовича

10

Гімназія гуманітарного художньо-естетичного профілю м. Могилева-Подільського.

23

Голівачук Ольгу Вікторівну

10

Тиврівський ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки.

24

Долюк Анастасію Володимирівну

10

Тиврівський ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки.

25

Гуменюк Ірину Олександрівну

10

Погребищенська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.
м. Погребище.

26

Куйбіду Андрія Анатолійовича

10

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. м. Бершадь.

27

Кучму Богдана Юрійовича

10

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
№ 36 Вінницької міської ради.

28

Мазур Катерину Павлівну

10

Обласний гуманітарний ліцей для обдарованих дітей із сільської місцевості м. Бар.

29

Кучеряву Сніжану Вікторівну

10

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Уланів Хмільницького району.

30

Слободянюка Ростислава Івановича

11

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів − гімназія № 23 Вінницької міської ради.

31

Рудь Галину Володимирівну

11

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Уладівське Калинівського району.

32

Могилу Андрія Олеговича

11

СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка Літинського району.

33

Швеця Владислава Івановича

11

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 15 Вінницької міської ради.

34

Врублевську Лілію Олександрівну

11

ЗШ І-ІІІ ст. №5 Козятинської міської ради.

35

Забазнову Анастасію Олегівну


11

Комунальний навчальний заклад «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1
ім. Т.Г. Шевченка» Козятинської міської ради.

36

Яременко Ольгу Олександрівну

11

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів − гімназія № 23 Вінницької міської ради.

37

Карповець Оксану Анатоліївну

11

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чагів Оратівського району.

38

Паращука Тараса Івановича

11

Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради.

39

Мазіхіна Андрія Володимировича

11

НВК: СЗШ І-ІІІ ст. − ліцею м. Гайсин.

40

Дерев’янка Павла Олеговича

11

Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району.

41

Данилевича Дмитра Дмитровича

11

НВК: ЗШ І-ІІІ ст. № 3 гімназії
м. Тульчин.

42

Дробот Блажену Андріївну

11

Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. № 1.

2. Нагородити грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації вчителів, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:




ПІБ





Посада і навчальний заклад

Сичову Валентину Олексіївну




учителя історії Навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів − гімназія № 30 ім. Т.Г.Шевченка Вінницької міської ради.

Грабчак Наталію Борисівну



учителя історії загальноосвітньої школи
І-ІІІ ст. № 8 Вінницької міської ради.

Пащук Марію Іванівну



учителя історії навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів − гімназії № 23 Вінницької міської ради.

Якліч Олену Борисівну




учителя історії навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів − гімназії № 2 Вінницької міської ради.

Анжієвську Ларису Петрівну




учителя історії навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів − ліцею № 7 Вінницької міської ради.

Цеплу Оксану Георгіївну



учителя історії НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. − ліцей м. Жмеринка.

Кирилюк Валентину Борисівну



учителя історії НВК: СЗШ І-ІІІ ст. − ліцей м. Гайсин.

Тітову Наталію Анатоліївну




учителя історії навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів − гімназія № 6 Вінницької міської ради.

Савчук Наталію Сергіївну




учителя історії навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів − гімназії № 6 Вінницької міської ради.

Букіну Ірину Михайлівну




учителя історії навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів − ліцею № 7 Вінницької міської ради.

Ланіну Вероніку Олексіївну



учителя історії загальноосвітньої школи
І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради.

Сич Ольгу Петрівну




учителя історії комунального навчального закладу загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 Козятинської міської ради.

Макогон Світлану Станіславівну




учителя історії комунального навчального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г. Шевченка" Козятинської міської ради.

Макуху Галину Іванівну



учителя історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 32 Вінницької міської ради.

Котляра Олександра Павловича



учителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Бершадь.

Столяр Галину Володимирівну




учителя історії навчально-виховного комплексу: спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов − гуманітарної гімназії № 1
ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради.

Каліцінську Вікторію Олександрівну



учитель історії ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Бар.

Прибегу Світлану Миколаївну



учитель історії СЗШ І-ІІІ ст. с. Лука-Мелешківська Вінницького району.

Волос Юлію Павлівну



учителя історії фізико-математичної гімназії № 17 Вінницької міської ради.

Воронецьку Валентину Володимирівну





учителя історії навчально-виховного комплексу: спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов − гуманітарної гімназії № 1
ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради.

Посмітюху В’ячеслава Дмитровича



учителя історії, СЗШ І-ІІІ ст. с. Лука-Мелешківська Вінницького району.

Кондратюка Миколу Вікторовича



учителя історії СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка Гайсинського району.

Паламарчук Галину Володимирівну




учителя історії навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів − гімназії № 23 Вінницької міської ради.

Назарук Тетяну Леонідівну



учителя історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Вінницької міської ради.

Ліщенко Вікторію Михайлівну



учителя історії ЗОШ І ступеня − гімназії Ямпільського району.

Демиденко Раїсу Дмитрівну



учителя історії ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. м. Погребище.

Закусило Ліну Миколаївну



учителя історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради.

Носіковську Лілію Леонідівну




учителя історії навчально-виховного комплеку: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів − гімназії № 2 Вінницької міської ради.

Іващук Галину Григорівну



учитель історії Вінницького технічного ліцею.

Савчук Ірину Іванівну



учителя історії Переможнянської СЗШ
І-ІІІ ст. Козятинського району.

Косія Миколу Петровича



учителя історії загальноосвітньої школи
І-ІІІ ст. № 1 м. Ямпіль.

Закревську Олену Михайлівну





учителя історії навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів − гімназії № 6 Вінницької міської ради.

Кутяшеву Олену Іванівну



учителя історії НВК: СЗШ І-ІІІ ст. № 1-гімназії смт. Тростянець.

Габрик Наталію Василівну



учителя історії Мартинівської ЗОШ

І -ІІІ ст. Жмеринського району.



Мазай Людмилу Михайлівну



учителя історії НВЗ: ЗОШ І-ІІІ ст. − ліцей смт. Стрижавка Вінницького району

Мендусь Людмилу Георгіївну



учителя історії НВК: Гайсинської СЗШ − інтернату І-ІІІ ст. − гімназії.

Афанащенко Жанну Петрівну



учителя історії Вовчоцької ЗОШ І-ІІ ст. Немирівського району.

Перебийнос Галину Петрівну



учителя історії Перепільчинецької СЗШ І-ІІ ст. Шаргородського району.

Обара Олексія Михайловича



учителя історії Липовецької ЗОШ колегії І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Липківського.

Похвату Світлану Стахівну



учителя історії СЗШ І-ІІІ ст. № 3 м. Хмільник.

Коломійця Анатолія Олексійовича



учителя історії НВК «ЗНЗ − ДНЗ» с. Сьомаки Хмільницького району.

Нестерук Валентину Мартіянівну



учителя історії СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Хмільник.

Голівську Олену Василівну



учителя історії Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району.

Нікітчук Любов Петрівну



учителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. м. Бершадь.

Олійник Марію Йосипівну



учителя історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12 Вінницької міської ради.

Добровольського Володимира Костянтиновича



учителя історії НВК ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія Піщанського району.

Пилипчака Ігоря Валерійовича



учителя історії СЗШ І-ІІІ ст. № 1 смт. Крижопіль.

Семенова Дмитра Мартіяновича



учителя історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Вінницької міської ради.

Виговську Марію Михайлівну



учителя історії СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Хмільник.

Стецюка Григорія Анатолійовича




учителя історії гімназії гуманітарного художньо-естетичного профілю м. Могилів-Подільський.

Красовського Ярослава Йосиповича



учителя історії Тиврівського ліцею інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

Демиденко Раїсу Дмитрівну



учителя історії ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. смт. Погребище.

Котляра Олександра Павловича



учителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Бершаді.

Стречень Антоніну Володимирівну



учителя історії загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів № 36 Вінницької міської ради.

Ковальчук Тетяну Валентинівну



учителя історії обласного гуманітарного ліцею для обдарованих дітей із сільської місцевості м. Бар.

Кирильчук Тетяну Петрівну



учителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. с. Уланів Хмільницького району

Гедзюк Тетяну Вікторівну




учителя історії навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. − гімназії № 23 Вінницької міської ради.

Міщенко Людмилу Петрівну



учителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. с. Уладівське Калинівського району.

Коломійця Івана Михайловича



учителя історії СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка Літинського району.

Швець Валентину Іванівну



учителя історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Вінницької міської ради.

Москалевську Тетяну Леонтіївну



учителя історії ЗШ І-ІІІ ст. №5 Козятинської міської ради.

Лавренюка Миколу Леонідовича



учителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чагів Оратівського району.

Касьян Наталію Володимирівну



учителя історії фізико-математичної гімназії № 17 Вінницької міської ради.

Лісову Тетяну Григорівну



учителя історії НВК: СЗШ І-ІІІ ст. − ліцею
м. Гайсина.

Хитру Тетяну Олександрівну



учителя історії Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району.

Бороду Галину Анатоліївну



учителя історії НВК ЗШ І-ІІІ ст. № 3 − гімназії м. Тульчина.

Андрійця Валерія Йосиповича



учителя історії СЗШ І-ІІІ ст. № 1. м. Шаргорода.

3. Організувати та провести відбірково-тренувальні збори для визначення складу команди, яка братиме участь у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

4. Вважати учасниками відбірково-тренувальних зборів таких учнів:


П/П

ПІБ

Клас

Навчальний заклад

1

Івасюк Ольгу Ігорівну


8

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ cтупенів − гімназія № 30 ім. Т.Г. Шевченка Вінницької міської ради.

2

Балюка Богдана Сергійовича


9

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів − гімназія № 2 Вінницької міської ради.

3

Дубровського Миколу Володимировича

10

НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. − ліцей м. Жмеринка.

4

Веселовського Богдана Андрійовича

11

Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів − гімназія № 6 Вінницької міської ради.

5. За організацію і проведення на належному рівні ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії нагородити грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Іванець Ольгу Миколаївну, директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 31 Вінницької міської ради.

6. Начальникам відділів освіти Могилів-Подільського, Теплицького, Чернівецького районів покращити роботу щодо виявлення здібних і обдарованих учнів, організації підготовки їх до участі в інтелектуальних змаганнях.

7. Керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій, та міських рад вказати на персональну відповідальність за інформацію, надану Вінницькому обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

7.1 Проаналізувати наслідки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, обговорити їх на окремих засіданнях методичних об’єднань вчителів історії, сприяти створенню класів з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного напрямку.

7.2 Відзначити переможців І та ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та їх наставників.

7.3 Пошук навчання та виховання обдарованих дітей та здібної учнівської молоді розглядати як постійно діючу програму діяльності навчальних закладів.

8. Каліцінській В.О., учителю історії ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м.Бар, члену журі, вказати на недопустимість порушень під час перевірки олімпіадних робіт.

9. Голові журі посилити контроль за перевіркою олімпіадних робіт та забезпечити проведення попереднього інструктажу для членів журі.

10. Наказ розмістити на сайті Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

11. Контроль та виконання наказу покласти на Першого заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Чорну О.А.



Директор Департаменту І.Івасюк

ПОГОДЖЕНО:


Перший заступник директора О.Чорна
Начальник відділу загальної

середньої та дошкільної освіти О. Дорош


Провідний спеціаліст відділу

професійно-технічної освіти та координації



роботи вищих навчальних закладів А.Калєтнік
Юрист А.Стахова