Про підсумки участі учнів Жовтневого району у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Про підсумки участі учнів Жовтневого району у Всеукраїнських учнівських... 1 351.75kb.
Наказ №78 з основної діяльності Про підсумки участі учнів району... 1 225.02kb.
Наказ №10 Про підсумки участі учнів школи у ІІ (районному) етапі... 1 39.8kb.
Результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів району... 1 213.45kb.
Аналіз участі учнів Ворошиловського району у І – IV етапах Всеукраїнських... 3 346.77kb.
Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад... 2 630.69kb.
Наказ №15 Про участь учнів шкіл району в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських... 1 195.99kb.
Наказ №199 Про підсумки проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських... 1 114.46kb.
Наказ №12 Про участь учнів шкіл району в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських... 1 172.51kb.
Наказ №16 Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад... 3 487.79kb.
Наказ №480 Про відрядження команд школярів району для участі у ІІІ... 1 159.34kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від "25" серпня... 1 334.18kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Про підсумки участі учнів Жовтневого району у Всеукраїнських учнівських олімпіадах - сторінка №1/1
Про підсумки

участі учнів Жовтневого району у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році
У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь 78 учнів у 17 олімпіадах, з них стали переможцями – 24 учні (35,3%) з 7 загальноосвітніх навчальних закладів:


І місць

ІІ місць

ІІІ місць

Разом

4

8

12

24

Кількість призових місць за базовими дисциплінами:




з/п

Базова дисципліна

2010-2011

Загальна кількість місць

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

1.

Трудове навчання







1

1

2.

Російська мова і література













3.

Світова література




1




1

4.

Географія

1

2




3

5.

Математика













6.

Англійська мова




2

5

7

7.

Французька мова




1




1

8.

Німецька мова













9.

Іспанська мова













10.

Основи економіки







1

1

11.

Історія

2

2

1

5

12.

Екологія













13.

Українська мова та література







1

1

14.

Хімія













15.

Біологія













16.

Астрономія













17.

Фізика







1

1

18.

Інформатика













19.

Основи правознавства













20.

Педагогіка і психологія

1




2

3




Разом

4

8

12

24

Призові місця в обласному етапі олімпіад посіли учні з 7 загальноосвітніх навчальних закладів із 17, що брали участь в районних етапах олімпіад. Отже, 41% загальноосвітніх навчальних закладів мають обдарованих учнів та вчителів, що працюють з обдарованими.



Заклад

28

39

54

59

65

76

79

81

92

93

115

127

130

137

153

162

Всьо-

го

Кількість

переможців

7

2







1






















1




1

12

24

Результативність участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів у обласному етапі олімпіад:




ЗНЗ

І місць

ІІ місць

ІІІ місць

Загальна кількість місць

28

2

3

2

7

39




1

1

2

54













59













65







1

1

76













79













81













92













93













115













127













130







1

1

137













153







1

1

162

2

4

6

12

ПМ













Разом

4

8

12

24

Результати:






Дисципліна

Навчальний заклад

ПІБ учасника олімпіади

Клас

Результат

ПІБ учителя

Категорія



Історія

ХЗШ

№ 28


Сивуха Тарас Володимирович

11

І

Степаніщева Олександра Миколаївна

Вища, старший вчитель



Історія

ХЗШ

№ 28


Іськов Ігор Володимирович

10

І

Лаптєва Тетяна Юріївна

Спец.



Педагогіка та психологія

ХСШ

№ 162


Федорова Владислава Володимирівна

11

І

Шевченко Оксана Михайлівна

Вища



Географія

ХСШ

№ 162


Мельниченко Владислав Олександрович

8

І

Іванова Світлана Іванівна

Вища



Історія

ХСШ

№ 162



Лесик Дмитро Володимирович

11

ІІ

Стариченко Світлана Миколаївна

Вища



Історія

ХГ № 39

Степаненко Катерина Ростиславівна

9

ІІ

Лазуренко Ніна Єфімівна

Вища, старший вчитель



Географія

ХЗШ

№ 28


Іськов Ігор Володимирович

10

ІІ

Власєнко Юлія Володимирівна

І



Географія

ХЗШ

№ 28


Сивуха Тарас Володимирович

11

ІІ

Карташова Людмила Іванівна

Вища



Світова література

ХЗШ

№ 28


Аветісян Неоніла Араратівна

9

ІІ

Зарудня Тетяна Станіславівна

Вища



Англійська мова

ХСШ

№ 162


Ковальова Єлизавета Олегівна

9

ІІ

Зінченко Оксана Олександрівна

Вища, старший вчитель



Англійська мова

ХСШ

№ 162


Ковальчук Денис Дмитрович

10

ІІ

Москаленко Юлія Григорівна

Вища, методист



Французька мова

ХСШ

№ 162


Марголін Адріан Геннадійович

10

ІІ

Грачова Катерина Володимирівна

Спец.



Англійська мова

ХСШ

№ 162


Ніколаєнко Валерія Олегівна

10

ІІІ

Тарабарінова Наталія Леонідівна

Вища, старший вчитель



Історія

ХЗШ № 130

Волкова Тетяна Анатоліївна

10

ІІІ

Комов Микола Сергійович

І



Українська мова та література

ХГ № 65

Марченко Віталій Сергійович

11

ІІІ

Марченко Наталія Володимирівна

Вища



Англійська мова

ХСШ

№ 162


Надточій Олена Сергіївна

9

ІІІ

Зінченко Оксана Олександрівна

Вища, старший вчитель



Англійська мова

ХСШ

№ 162


Кліменок Олег Миколайович

11

ІІІ

Лісовець Ірина Петрівна

Вища, методист



Англійська мова

ХСШ

№ 162


Рибальченко Вероніка Сергіївна

11

ІІІ

Лісовець Ірина Петрівна

Вища, методист



Англійська мова

ХСШ № 162

Прудникова Аліна Олександрівна

11

ІІІ

Лісовець Ірина Петрівна

Вища, методист



Педагогіка та психологія

ХЗШ

№ 28


Лапшина Ольга Юріївна

11

ІІІ

Древаль Олена Валеріївна

І



Педагогіка та психологія

ХЗШ

№ 153


Михальчук Антоніна Сергіївна

11

ІІІ

Браїлко Тетяна Борисівна

Вища



Економіка

ХГ № 39

Дудка Діана Олександрівна

9

ІІІ

Павлюк Людмила Вікторівна

Вища



Фізика

ХСШ

№ 162


Ніколаєнко Валерія Олегівна

10

ІІІ

Савченко Валентина Михайлівна

Вища



Обслуговуюча праця

ХЗШ

№ 28


Полях Софія Євгеніївна

9

ІІІ

Романцова Ірина Володимирівна

І



Українська мова та література

ХГ № 39

Степаненко Катерина Ростиславівна

9




Баштанова Надія Олександрівна

Вища



Українська мова та література

ХСШ

№ 93


Гордєєва Анастасія Сергіївна

9




Хоружа Алла Володимирівна

Вища



Українська мова та література

ХГ № 39

Дудка Вікторія Вікторівна

10




Баштанова Надія Олександрівна

Вища



Українська мова та література

ХГ № 39

Малєєва Юлія Олександрівна

11




Ванятовська Раїса Сергіївна

Вища



Світова література

ХГ № 39

Дудка Вікторія Вікторівна

10




Баштанова Надія Олександрівна

Вища



Світова література

ХСШ

№ 162


Бабай Ксенія Андріївна

11




Тернавська Тетяна Борисівна

Вища



Світова література

ХГ № 39

Малєєва Юлія Олександрівна

11




Пономаренко Любов Іванівна

Вища



Російська мова і література

ХЗШ

№ 130


Бахтоярова Анастасія Олексіївна

9




Ткачова Олена Миколаївна

І



Англійська мова

ХСШ

№ 162


Пашнєва Юлія Олександрівна

9




Лаврухіна Наталія Леонідівна

Вища, старший вчитель



Англійська мова

ХСШ

№ 162


Савельєв Владислав Леонідович

10




Москаленко Юлія Григорівна

Вища, методист



Англійська мова

ХСШ № 162

Карапетов Артем Суренович

10




Москаленко Юлія Григорівна

Вища, методист



Англійська мова

ХСШ

№ 162


Лебедєнко Наталія Ігорівна

11




Накрапльонна Людмила Анатоліївна

ІІ



Німецька мова

ХСШ

№ 162


Житкова Дар’я Олександрівна

9




Тимошенко Олена Іванівна

Вища, старший вчитель



Німецька мова

ХСШ

№ 162


Скріпін Сергій Вячеславович

10




Щербакові Оксана Вікторівна

ІІ



Німецька мова

ХСШ

№ 162


Корнієнко Вероніка Сергіївна

10




Щербакові Оксана Вікторівна

ІІ



Німецька мова

ХСШ

№ 162


Безбородова

Ірина Олександрівна



11




Тимошенко Олена Іванівна

Вища, старший вчитель



Німецька мова

ХСШ

№ 162


Бєляєва Анна Ігорівна

11




Тимошенко Олена Іванівна

Вища, старший вчитель



Французька мова

ХСШ

№ 162


Заздравнов Андрій Андрійович

9




Грачова Катерина Володимирівна

Спец.



Французька мова

ХСШ

№ 162


Попова Ірина Сергіївна

10




Грачова Катерина Володимирівна

Спец.



Французька мова

ХСШ

№ 162


Федорова Владислава Володимирівна

11




Грачова Катерина Володимирівна

Спец.



Історія

ХЗШ

№ 28


Коробкіна Реґіна Сергіївна

9




Степаніщева Олександра Миколаївна

Вища, старший вчитель



Історія

ХЗШ

№ 153


Піковець Аліна Юріївна

9




Пік овець Наталія Володимирівна

Вища



Історія

ХЗШ

№ 28


Шульга Олександр Олександрович

11




Степаніщева Олександра Миколаївна

Вища, старший вчитель



Географія

ХЗШ

№ 153


Вороненко Анастасія Дмитрівна

9




Коптілов Дмитро Самуїлович

І



Географія

ХЗШ

№ 153


Вороненко Микита Дмитрович

9




Коптілов Дмитро Самуїлович

І



Географія

ХЗШ

№ 28


Косяков Дмитро Вадимович

11




Карташова Людмила Іванівна

Вища



Правознавство

ХЗШ

№ 28


Скоробогатова Ярослава Анатоліївна

9




Степаніщева Олександра Миколаївна

Вища, старший вчитель



Правознавство

ХЗШ

№ 130


Волкова Тетяна Анатоліївна

10




Комов Микола Сергійович

І



Правознавство

ХГ № 65

Свіщова Наталія Сергіївна

11




Горпинко Оксана Сергіївна

Вища



Біологія

ХГ № 39

Степаненко Катерина Ростиславівна

8




Рєзанова

Ірина Вікторівна



Спец.



Біологія

ХСШ

№ 162


Федорова Владислава Володимирівна

11




Несміян Вікторія Віталіївна

І



Екологія

ХЗШ

№ 153


Трофіменко Ольга Валеріївна

11




Полянська Олена Іванівна

Вища, старший вчитель



Фізика

ХГ № 65

Максимов Максим Сергійович

8




Хоріна Юлія Леонідівна

Спец.



Фізика

ХЗШ

№ 153


Вороненко Микита Дмитрович

9




Ваганова Ольга Олександрівна

Вища



Фізика

ХСШ

№ 162


Надточій Олена Сергіївна

9




Савченко Валентина Михайлівна

Вища



Фізика

ХЗШ

№ 115


Капуза Станіслав Сергійович

11




Рибалка Віта Борисівна

Спец.



Математика

ХСШ

№ 162


Бут Поліна Едуардівна

7




Євсєєва Наталія Борисівна

Вища



Математика

ХЗШ

№ 153


Вороненко Микита Дмитрович

9




Вавилова Олена Миколаївна

Вища



Математика

ХГ № 65

Сосновий Дмитро Русланович

9




Зієнко Людмила Іванівна

Вища



Математика

ХЗШ

№ 28


Кононенко Назарій Віталійович

9




Жила Ольга Анатоліївна

Вища



Математика

ХЗШ

№ 153


Даас Тимур Імам Ахмад

10




Церковна Людмила Олександрівна

Вища



Математика

ХЗШ

№ 28


Кулик Анна Сергіївна

10




Ботова Світлана Андріївна

Вища



Математика

ХЗШ

№ 28


Лапко Кирило Андрійович

11




Жила Ольга Анатоліївна

Вища



Математика

ХГ № 65

Свіщова Наталія Сергіївна

11




Оксьом Олена Георгіївна

Вища



Інформатика

ХЗШ

№ 127


Зінченко Валерій Валерійович

10




Матвєєва Лариса Миколаївна

Вища



Інформатика

ХЗШ

№ 28


Лапко Кирило Андрійович

11




Олійник Микола В’ячеславович

Спец.



Інформатика

ХСШ

№ 162


Павлов Дмитро Володимирович

11




Носова Вікторія Володимирівна

Спец.



Інформатика

ХСШ

№ 93


Лисицький Дмитро Володимирович

10




Шишигіна Ніна Вікторівна

Вища



Інформатика

ХЗШ

№ 130


Антонова Катерина Сергіївна

10




Соловей Юлія Володимирівна

Спец.



Інформаційні технології

ХЗШ

№ 76


Граб овець Валентин Павлович

9




Куряков Едуард Валерійович

Вища



Інформаційні технології

ХСШ

№ 162


Сич Денис Олександрович

10




Носова Вікторія Володимирівна

Спец.



Обслуговуюча праця

ХЗШ

№ 153


Вітковська Інна Миколаївна

9




Цегельна Любов Володимирівна

Вища



Технічна праця

ХЗШ

№ 115


Кропівко Олександр Вікторович

9




Алтинов Володимир Миколайович

Вища



Технічна праця

ХЗШ

№ 115


Дацко Володимир

Ілліч


11




Алтинов Володимир Миколайович

Вища