Про прийом у члени Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення чергового засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів... 1 107.1kb.
Рішення засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого... 1 80.57kb.
Рішення засідання Правління Асоціації міст України 14 лютого 2001... 4 523.46kb.
Рішення розширеного засідання Правління Асоціації міст України 17... 5 461.73kb.
Рішення правління від 7 лютого 2006 року Про прийом в дійсні та асоційовані... 3 387.75kb.
Рішення розширеного засідання Правління Всеукраїнської асоціації... 1 244.01kb.
Рішення загальних зборів (конференції) уповноважених представників... 2 382.92kb.
Про Дніпропетровську регіональну дорадчу раду з питань взаємодії... 1 34.15kb.
Рішення " 22" березня 2013 року №2191 Про ініціювання створення Місцевої... 1 16.8kb.
Заява про прийом в асоційовані члени «Асоціації українських виробників... 1 34.6kb.
Рішення Загальних зборів Асоціації міст України та громад 5 грудня... 1 257.8kb.
Відносини Україна-нато в цифрах І фактах 1 257.7kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Про прийом у члени Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації - сторінка №1/1


№___

від ___ березня 2011 року


Сільській, селищній, міській раді – члену Асоціації міст України

Інформаційний лист
1 лютого 2011 року відбулося засідання Президії Правління Асоціації міст України та 1 березня 2011 року розширене засідання Правління АМУ, на яких прийняті такі рішення:

Про прийом у члени Всеукраїнської асоціації органів

місцевого самоврядування «Асоціації міст України»


Згідно з пунктами 4.2 та 4.5 статті 4 Статуту Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», Правління Асоціації вирішило:

1. Прийняти Сніжнянську міську раду Донецької обл. (рішення Сніжнянської міської ради від 10.01.2011 р. №6/5 – 124) Маловисківську міську раду Кіровоградської обл. (рішення Маловисківської міської ради від 20.01.2011 р. №65), Новоукраїнську міську раду Кіровоградської обл. (рішення Новоукраїнської міської ради від 8.02.2011 р. №93) у члени Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

2. Сніжнянській міській раді Донецької обл., Маловисківській міській раді Кіровоградської обл., Новоукраїнській міській раді Кіровоградської обл. відповідно до порядку, встановленого Загальними зборами АМУ, перерахувати вступні (членські) внески на розрахунковий рахунок Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» (р/р №26009031000173 у Старокиївському відділенні Київської міської філії ПАТ “Укрсоцбанк”, м. Київ, МФО 322012, код ЗКПО 20069689).

3. Виконавчій дирекції АМУ внести відповідні зміни до реєстру членів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».


Про припинення членства у Всеукраїнській асоціації органів

місцевого самоврядування „Асоціація міст України”

Згідно з підпунктом 6 пункту 4.6., пунктом 4.8. статті 4 Статуту Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», Правління Асоціації вирішило:

1. Рішення Червонодонецької селищної ради Харківської області від 11 січня 2011 року № 73-V „Про припинення членства у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України», Заповітненської сільської ради Запорізької обл. від 22.10.2010 р. №2 «Про вихід з Асоціації міст України», Глухівської міської ради Сумської обл. від 3.09.2010 р. №679 «Про припинення членства м. Глухова у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», Ясинуватської міської ради Донецької обл. від 31.01.2011 р. №3/153 «Про вихід із складу Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України», Могилів-Подільської міської ради Вінницької обл. від 01.02.2011 р. №103 «Про вихід з членів Асоціації міст України»взяти до відома.

2. Виконавчій дирекції АМУ внести відповідні зміни до реєстру членів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».


Про Концепцію стратегії реформування

місцевого самоврядування в Україні

Заслухавши інформацію Віце-президента Асоціації міст України з виконавчої роботи М.В. Пітцика щодо розробки Концепції стратегії реформування місцевого самоврядування в Україні, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Віце-президента Асоціації міст України з виконавчої роботи М.В. Пітцика щодо розробки Концепції стратегії реформування місцевого самоврядування в Україні взяти до відома.

2. Схвалити проект Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні за основу.

3. Правлінню Асоціації міст України подати до Виконавчої дирекції АМУ пропозиції і зауваження щодо проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні до 10 березня 2011 року.

4. Звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням невідкладно затвердити Концепцію стратегії реформування місцевого самоврядування в Україні з метою забезпечення формування єдиної державної політики щодо розвитку місцевого самоврядування.

5. Звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням доручити центральним органам виконавчої влади опрацювати проблеми органів місцевого самоврядування, що потребують вирішення на державному рівні, та пропозиції щодо їх вирішення.
Про стан бюджетного забезпечення місцевого самоврядування

в 2011 році за підсумками січня

Заслухавши інформацію Секретаря Черкаської міської ради В.І. Горкуна та Директора департаменту бюджетної політики Черкаської міської ради, члена Правління Асоціації фінансистів України Н.В. Джуган щодо стану бюджетного забезпечення місцевого самоврядування в 2011 році за підсумками січня, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Секретаря Черкаської міської ради В.І. Горкуна та Директора департаменту бюджетної політики Черкаської міської ради, члена Правління Асоціації фінансистів України Н.В. Джуган щодо стану бюджетного забезпечення місцевого самоврядування в 2011 році за підсумками січня взяти до відома.

2. Схвалити дії Асоціації міст України щодо захисту інтересів місцевого самоврядування в бюджетному процесі 2011 року.

3. Доручити Виконавчій дирекції АМУ підготувати та направити звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» за підсумками першого кварталу 2011 року.
Про внесення змін до бюджетного законодавства України щодо спрощення процедури здійснення запозичень органами місцевого самоврядування

Заслухавши інформацію Секретаря Рівненської міської ради А.В. Грещука про необхідність внесення змін до бюджетного законодавства України щодо спрощення процедури здійснення запозичень органами місцевого самоврядування, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Секретаря Рівненської міської ради А.В. Грещука про необхідність внесення змін до бюджетного законодавства України щодо спрощення процедури здійснення запозичень органами місцевого самоврядування взяти до відома.

2. Схвалити проект Закону України „Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” в частині спрощення процедури здійснення запозичень до місцевих бюджетів, розроблений за участю експертів АМУ.

3. Правлінню Асоціації міст України здійснити всі необхідні заходи щодо забезпечення внесення на розгляд Верховної Ради України та прийняття проекту Закону України „Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” в частині спрощення процедури здійснення запозичень до місцевих бюджетів.
Про шляхи вирішення проблемних питань у галузі теплоенергетики

Заслухавши інформацію Першого заступника Вінницького міського голови І.А. Михайлюка щодо шляхів вирішення проблемних питань у галузі теплоенергетики, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Першого заступника Вінницького міського голови І.А. Михайлюка щодо шляхів вирішення проблемних питань у галузі теплоенергетики взяти до відома.

2. Схвалити звернення Правління Асоціації міст України Прем’єр-міністра України щодо шляхів вирішення проблем у сфері теплоенергетики.


Прем’єр-міністру України

Азарову М.Я.
ЗВЕРНЕННЯ

Асоціації міст України щодо шляхів вирішення

проблем у сфері теплоенергетики
Вельмишановний Миколо Яновичу!
Постанова Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1082 „Питання удосконалення схем розрахунків за використання електричної енергії та природного газу”, прийнята для забезпечення повноцінних розрахунків за природний газ, на практиці не лише не досягла поставленої мети, а й взагалі ставить під загрозу своєчасну сплату податків та обов’язкових платежів, виплату заробітної плати, виконання договірних зобов’язань з постачальниками інших енергоресурсів, виконання комплексу технічних заходів із забезпечення безаварійної експлуатації устаткування та не враховує державну політику у сфері тарифоутворення на житлово-комунальні послуги.

Зважаючи на вищевикладене та з метою забезпечення розрахунків за спожитий природний газ в повному обсязі, а також стабільного забезпечення теплом жителів всіх українських територіальних громад, Асоціація міст України звертається до Вас з проханням підтримати пропозиції органів місцевого самоврядування щодо шляхів вирішення проблем у сфері теплоенергетики, зокрема:

- визначити в Державному бюджеті України джерело компенсації різниці в тарифах і затвердити механізм її виділення;

- передати функції із визначення алгоритму розщеплення коштів на розподільчому рахунку державному органу, який є регулятором ринку комунальних послуг, в особі НКРЕ, та внести відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1082, які б закріпили механізм визначення відсотку відрахування коштів з розподільчих рахунків підприємств теплоенергетики з урахуванням оплати спожитих енергоносіїв, сплати податків і загальнообов’язкових платежів, виплати заробітної плати, поточного ремонту та різниці в тарифах;

- доручити державному регулятору ринку комунальних послуг в Україні в особі НКРЕ встановити поетапне планове збільшення тарифів на виробництво, транспортування і постачання теплової енергії до економічно обґрунтованого рівня;

- ліміти на постачання природного газу підприємствам комунальної теплоенергетики коригувати відповідно до рівня оплати за попередній місяць;

- сприяти прискоренню ухваленню Закону України „Про списання пені і штрафів, встановлення мораторію на нарахування підприємствам житлово-комунального господарства штрафних та фінансових санкцій в разі наявності заборгованості населення за житлово-комунальні послуги”;

- внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 10 червня 2006 року №955 „Про затвердження порядку формування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії” в частині застосування при розрахунку тарифів даних фінансової, а не податкової звітності;

- впровадити дієвий механізм щодо примусового стягнення заборгованості за теплопостачання шляхом внесення змін до Закону України „Про державну виконавчу службу”.
Прем’єр-міністру України

Азарову М.Я.
Вельмишановний Миколо Яновичу!
З 1 лютого 2011 року вступили в дію нові диференційовані тарифи на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам, затверджені постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 13.01.2011 року №8. Цією постановою не врегульовано ряд питань, що ставить споживачів у нерівні умови та провокує соціальне невдоволення.

Так, за новими тарифами на електроенергію населення, яке проживає у будинках, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи та житлово-будівельні товариства (надалі – ОСББ, ЖБК та ЖБТ) повинно сплачувати за електроенергію на рівні юридичних осіб – 30,78 коп. з ПДВ за 1 кВт год. В той же час, населення, яке проживає у будинках приватної та комунальної власності, сплачує за електроенергію на 26% менше, а саме 24,36 коп. з ПДВ за 1 кВт год.

Подвійний підхід до встановлення цін на електроенергію для населення дискримінує різні категорії громадян та ставить під загрозу реалізацію Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 – 2014 роки, якою передбачено до 2014 року перевести 70% багатоквартирного житлового фонду в обслуговування ОСББ. В такій ситуації мешканці відмовляються створювати нові ОСББ, більше того, деякі ОСББ піднімають питання про припинення своєї діяльності.

Враховуючи вищезазначене, Асоціація міст України звертається до Вас з проханням сприяти приведенню рішень Національній комісії регулювання електроенергетики України у відповідність до принципу соціальної справедливості, зокрема: • встановити тариф на електроенергію для населення, яке проживає в будинках, що обслуговуються ОСББ, ЖБК та ЖБТ на рівні тарифу для населення, яке проживає в будинках приватної та комунальної власності;

 • прирівняти тариф та ліміти споживання електроенергії для населення, яке проживає у населених пунктах, де відсутнє централізоване постачання гарячої води, до категорії населення, яке проживає в будинках, обладнаних у встановленому порядку кухонними електроплитами або електроопалювальними установками.


Про порядок розподілу субвенції місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах

Заслухавши інформацію Віце-президента Асоціації міст України з питань економічного розвитку, Чернівецького міського голови М.Т. Федорука щодо порядку розподілу субвенції місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Віце-президента Асоціації міст України з питань економічного розвитку, Чернівецького міського голови М.Т. Федорука щодо порядку розподілу субвенції місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах взяти до відома.

2. Повторно звернутися до Прем’єр-міністра України з проханням внести на розгляд Уряду зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, розподіливши її з урахуванням площі твердого покриття доріг та кількості зареєстрованих транспортних засобів у населених пунктах.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування звернутися до Прем’єр-міністра України щодо необхідності компенсації місцевим бюджетам втрат внаслідок відміни податку з власників транспортних засобів, кошти з якого направлялися на будівництво, реконструкцію та утримання вулиць і доріг у населених пунктах, що належать до комунальної власності.
Прем’єр-міністру України

Азарову М.Я.
Вельмишановний Миколо Яновичу!

Податковим кодексом України відмінений податок з власників транспортних засобів, кошти з якого направлялися на будівництво, реконструкцію та утримання вулиць і доріг у населених пунктах, що належать до комунальної власності, внаслідок чого обсяги дорожніх фондів місцевих бюджетів зменшилися в декілька разів.

В державному бюджеті України на 2011 рік передбачено субвенцію місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах обсягом 1,5 млрд. грн.

Проте постановою Кабінету Міністрів України від 19.01.2011 р. №52 звужено цільове призначення субвенції і затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Таким чином заміна слів «ремонт та утримання вулиць і доріг» словами «капітальний ремонт вулиць і доріг» обмежує можливості місцевих бюджетів із проведення видатків за визначеною у Законі субвенцією, звужує види робіт, що можуть проводитьсь за рахунок таких коштів.

Міністерство фінансів України пропонує органам місцевого самоврядування спрямовувати на дорожні роботи поточного характеру невикористані надходження 2010 року від податку з власників транспортних засобів. Проте цих коштів немає в місцевих бюджетах, оскільки на початку року залишки на рахунках утворилися внаслідок затримки перерахування коштів Державним казначейством України за вже виконані у минулому році роботи. В той же час, за даними Мінфіну у 2009 році на дорожні роботи поточного характеру було витрачено 875,8 млн. грн., а очікувані надходження у 2011 році від збору за першу реєстрацію транспортного засобу, що можуть бути використані на ці цілі, складують лише 170 млн. грн. Таким чином сьогодні органи місцевого самоврядування позбавлені можливості здійснити найнеобхідніший поточний ремонт дорожнього покриття після зимового періоду.

Оскільки від стану дорожнього полотна залежить благоустрій населених пунктів та безпека на автошляхах України, Асоціація міст України звертається до Вас з проханням підтримати пропозиції органів місцевого самоврядування та внести на розгляд Уряду зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, розподіливши її з урахуванням площі твердого покриття доріг та кількості зареєстрованих транспортних засобів у населених пунктах.


Про встановлення тарифів на транспортні послуги та компенсацію

вартості пільгових перевезень окремих категорій громадян

Заслухавши інформацію Віце-президента Асоціації міст України з питань економічного розвитку, Чернівецького міського голови М.Т. Федорука щодо встановлення тарифів на транспортні послуги та компенсації вартості пільгових перевезень окремих категорій громадян, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Віце-президента Асоціації міст України з питань економічного розвитку, Чернівецького міського голови М.Т. Федорука щодо встановлення тарифів на транспортні послуги та компенсації вартості пільгових перевезень окремих категорій громадян взяти до відома.

2. Доручити Виконавчій дирекції АМУ підготувати звернення до Прем’єр-міністра України щодо компенсації органам місцевого самоврядування вартості пільгових перевезень окремих категорій громадян в повному обсязі.


Про розпорядження земельними ресурсами

та розмежування земель державної і комунальної власності

Заслухавши інформацію Радника АМУ з питань земельних відносин Л.Я. Новаковського щодо проблем у сфері розпорядження земельними ресурсами та розмежування земель державної і комунальної власності, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Радника АМУ з питань земельних відносин Л.Я. Новаковського щодо проблем у сфері розпорядження земельними ресурсами та розмежування земель державної і комунальної власності взяти до відома.

2. Визнати неприйнятним проект Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо посилення контролю держави за розпорядженням землями державної власності в межах населених пунктів)», розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України, згідно з яким повноваження з розпорядження землями в межах сіл, селищ та міст (крім міст Києва та Севастополя, міст обласного та республіканського значення) передаються від органів місцевого самоврядування до відповідних органів виконавчої влади.

3. Схвалити Звернення Асоціації міст України до Президента України щодо формування земель територіальних громад сіл, селищ та міст.

Президенту України

Януковичу В.Ф.

ЗВЕРНЕННЯ

Асоціації міст України щодо формування земель

територіальних громад сіл, селищ та міст
Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Асоціація міст України підтримує Вашу позицію щодо необхідності невідкладного запровадження в Україні прозорого ринку землі. В той же час, запровадження цивілізованого земельного ринку неможливе без чіткого визначення власника землі, зокрема, розмежування земель державної та комунальної власності. Формування земель комунальної власності вкрай потрібне не лише як конституційний захід подальшого розвитку місцевого самоврядування в країні, але й як необхідна передумова реформування власності на землю взагалі.

Для формування земель комунальної власності потрібно розмежувати 29,3 млн. гектарів землі. На сьогоднішні день, з початку процесу розмежування у 2006 році, розмежовано близько 200 тис. гектарів. У разі проведення робіт такими темпами, вони можуть бути завершені через 585 років.

Вагомою перепоною на шляху розмежування земель є недосконалість чинної нормативно-правової бази, надзвичайна ускладненість процесу та відсутність коштів на розробку проектної документації. Так, вартість всього обсягу проектно-розвідувальних робіт складає 1,3 млрд. грн., проте до цього часу Державна програма розмежування земель державної та комунальної власності не розроблена, а відповідні кошти в Державному бюджеті не передбачені.

Натомість сьогодні Міністерство аграрної політики та продовольства України та Державне агентство із земельних ресурсів, несправедливо звинувачуючи органи місцевого самоврядування у свідомому стримуванні процесу розмежування, пропонують передати повноваження з розпорядження землями в межах сіл, селищ та міст районного значення від органів місцевого самоврядування до відповідних органів виконавчої влади.

Такі ініціативи можуть повністю зруйнувати процес формування ринку землі в країні, оскільки, фактично, унеможливлять реалізацію права власності на землю громадами. А, зважаючи на те, що відповідно до ст. 142 Конституції земля є основним матеріально-фінансовим ресурсом місцевого самоврядування, позбавлення його права розпоряджатися нею, усуне сільські, селищні, міські (районного) ради від управління територіями, що фактично перекреслить всю історію становлення місцевого самоврядування в Україні.

Безумовно, вкрай необхідно якнайшвидше визначитися з формуванням земель державної та комунальної власності, скоротивши до мінімуму затрати на проведення цих робіт у зв’язку із обмеженістю ресурсів в країні.

Зважаючи на те, що наразі згідно з чинним законодавством землями в межах населених пунктів розпоряджаються органи місцевого самоврядування та через відсутність коштів на розмежування, можна законодавчо встановити, що в межах населених пунктів всі землі (крім приватних) є юрисдикцією органів місцевого самоврядування. А протягом п’яти років органи місцевого самоврядування, могли б визначити земельні ділянки, які передаються у державну власність, оформивши це відповідними документами.

Така пропозиція є цілком у дусі Конституції України, згідно з якою земля є власністю Українського народу.

Враховуючи вищезазначене, Асоціація міст України звертається до Вас з проханням підтримати ініціативу органів місцевого самоврядування з метою забезпечення формування протягом 2011 – 2012 років в Україні прозорого ринку землі.Про стан розгляду у Верховній Раді України проекту Закону України «Про облік та

технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, права на які підлягають

державній реєстрації» (реєстр. №2788)


Заслухавши інформацію Віце-президента Асоціації міст України з виконавчої роботи М.В. Пітцика щодо стану розгляду у Верховній Раді України проекту Закону України «Про облік та технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, права на які підлягають державній реєстрації» (реєстр. №2788), Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Віце-президента Асоціації міст України з виконавчої роботи М.В. Пітцика щодо стану розгляду у Верховній Раді України проекту Закону України «Про облік та технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, права на які підлягають державній реєстрації» (реєстр. №2788) взяти до відома.

2. Правлінню Асоціації міст України здійснити всі необхідні заходи щодо забезпечення прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про облік та технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, права на які підлягають державній реєстрації» (реєстр. №2788) в другому читанні та в цілому.
Про розробку проекту Закону України про місцеву міліцію

Заслухавши інформацію Заступника Міністра внутрішніх справ України В.І. Ратушняка щодо необхідності розробки проекту Закону України про муніципальну міліцію, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Заступника Міністра внутрішніх справ України В.І. Ратушняка щодо необхідності розробки проекту Закону України про місцеву міліцію взяти до відома.

2. Звернутися до Міністерства внутрішніх справ України з проханням включити до складу робочої групи з розробки проекту Закону України про місцеву міліцію представників Асоціації міст України.


Про проект постанови Кабінету Міністрів України

«Про типові штати органів місцевого самоврядування»

Заслухавши інформацію Віце-президента Асоціації міст України з виконавчої роботи М.В. Пітцика щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про типові штати органів місцевого самоврядування», внесеного на розгляд Уряду, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Віце-президента Асоціації міст України з виконавчої роботи М.В. Пітцика щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про типові штати органів місцевого самоврядування», внесеного на розгляд Уряду взяти до відома.

2. Визнати неприйнятним скорочення апаратів сільських, селищних, міських рад, їх виконавчих комітетів та виконавчих органів на 30 – 50 відсотків, оскільки це зумовить значне погіршення рівня якості надаваних громадянам життєвонеобхідних послуг, особливо, у сферах соціального захисту, охорони здоров’я, освіти.

3. Правлінню Асоціації міст України здійснити всі необхідні заходи з метою недопущення прийняття проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про типові штати органів місцевого самоврядування».
Про затвердження Плану роботи Правління та Виконавчої дирекції

Асоціації міст України на 2011 рік

Заслухавши інформацію Президента АМУ, Дніпропетровського міського голови І.І. Куліченка щодо Плану роботи Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України на 2011 рік, Правління Асоціації вирішило:

Затвердити План роботи Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України на 2011 рік (розміщений на сайті АМУ www.auc.org.ua).
Про утворення постійних комісій Правління Асоціації міст України

та затвердження їх персонального складу

З метою посилення ролі Асоціації міст України у вирішенні найбільш важливих питань розвитку місцевого самоврядування та підвищення ефективності роботи Правління, Правління Асоціації вирішило:І. Утворити наступні постійні комісії Правління Асоціації міст України та затвердити їх персональний склад:
Комісія з питань міжнародних зв’язків

 1. Садовий Андрій Іванович – Львівський міський голова, Віце-президент АМУ з питань міжнародних зв’язків - голова Комісії;

 2. Куліченко Іван Іванович - Дніпропетровський міський голова, Президент АМУ;

 3. Лук’янченко Олександр Олексійович - Донецький міський голова, Віце-президент з питань життєзабезпечення та розвитку великих міст;

 4. Удовиченко Володимир Петрович – Славутицький міський голова;

 5. Саінсус Олександр Дмитрович – Кіровоградський міський голова;

 6. Хмельнюк Валерій Якович – Іллічівський міський голова;

 7. Погорєлов Віктор Володимирович – Ужгородський міський голова;

 8. Трачик Орест Антонович – Галицький міський голова

Комісія з питань житлово-комунального господарства

 1. Гройсман Володимир Борисович – Вінницький міський голова, Віце-президент АМУ з питань житлово-комунального господарства - голова Комісії;

 2. Анушкевичус Віктор Андрюсович – Івано-Франківський міський голова;

 3. Попов Олександр Павлович – Голова Київської міської державної адміністрації;

 4. Кравченко Сергій Іванович – Луганський міський голова;

 5. Хомко Володимир Євгенович - Рівненський міський голова;

 6. Повар Анатолій Васильович – Олевський міський голова;

 7. Супрун Сергій Андрійович - Комсомольський міський голова;

 8. Негра Анатолій Петрович – Голопристанський міський голова

Комісія з питань бюджетної політики

 1. Одарич Сергій Олегович – Черкаський міський голова, Віце-президент АМУ з питань бюджетної політики – голова Комісії;

 2. Козирєв Павло Генріхович – Український міський голова, Віце-президент АМУ з питань життєзабезпечення та розвитку малих міст, селищ та сіл;

 3. Мельник Сергій Іванович – Хмельницький міський голова;

 4. Дебой Володимир Михайлович - Житомирський міський голова;

 5. Хотлубей Юрій Юрійович – Маріупольський міський голова;

 6. Бєлий Володимир Миколайович – Богодухівський міський голова;

 7. Савка Микола Володимирович – Городоцький міський голова;

 8. Равлик Василь Степанович – Сокирянський міський голова

Комісія з питань соціальної політики

 1. Чайка Володимир Дмитрович – Миколаївський міський голова, Віце-президент АМУ з питань соціальної політики - голова Комісії;

 2. Романюк Микола Ярославович - Луцький міський голова;

 3. Гержов Юрій Іванович – Вознесенський міський голова;

 4. Федорчук Анатолій Соловйович – Бориспільський міський голова;

 5. Зеленокорінний Сергій Іванович – Долинський міський голова;

 6. Приходько Михайло Васильович – Ніжинський міський голова;

 7. Коломєйцев Валерій Іванович - Ладижинський міський голова;

 8. Башняк Іван Степанович – Борщівський міський голова

Комісія з питань правової політики

 1. Костусєв Олексій Олексійович – Одеський міський голова, Віце-президент АМУ з питань правової політики - голова Комісії;

 2. Довгий Олесь Станіславович – Заступник Київського міського голови – секретар Київради;

 3. Надал Сергій Віталійович - Тернопільський міський голова;

 4. Сін Олександр Ченсанович - Запорізький міський голова;

 5. Дойніков Юрій Васильович – Голова Севастопольської міської ради;

 6. Мельник Володимир Олександрович - Обухівський міський голова;

 7. Cамойленко Михайло Романович – Корсунь-Шевченківськй міський голова;

 8. Ковач Іван Іванович – Тячівський міський голова

Комісія з питань економічного розвитку міст

 1. Федорук Микола Трохимович – Чернівецький міський голова, Віце-президент АМУ з питань економічного розвитку міст - голова Комісії;

 2. Соколов Олександр Володимирович – Чернігівський міський голова;

 3. Мамай Олександр Федорович - Полтавський міський голова;

 4. Сальдо Володимир Васильович - Херсонський міський голова;

 5. Вілкул Юрій Григорович – Криворізький міський голова;

 6. Кангієв Альберт Османович – Білогірський міський голова;

 7. Бакай Олексій Анатолійович – Бердянський міський голова;

 8. Бова Юрій Анатолійович – Тростянецький міський голова

Комісія з питань енергоефективності

 1. Кернес Геннадій Адольфович - Харківський міський голова, Віце-президент АМУ з питань енергоефективності - голова Комісії;

 2. Агєєв Віктор Миколайович - – Сімферопольський міський голова;

 3. Мінаєв Геннадій Михайлович – Сумський міський голова;

 4. Саратов Валерій Володимирович – Голова Севастопольської міської державної адміністрації;

 5. Саганюк Петро Данилович - Володимир-Волинський міський голова;

 6. Сафронов Станіслав Олександрович – Дніпродзержинський міський голова;

 7. Сімашкевич Михайло Євстафійович - Кам’янець-Подільський міський голова;

 8. Дунаєв Сергій Володимирович – Лисичанський міський голова;

 9. Карапетян Микола Аракелович – Радивилівський міський голова.

Віце-президент Асоціації

з виконавчої роботи М.В. Пітцик