Результати участі в обласних та Всеукраїнських масових заходах з науково-технічної творчості учнівської молоді учнів відділення наук - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Конкурсу технічної творчості учнів «Мирний космос» 1 99.43kb.
Наказ №305 Про проведення обласних заходів з науково-технічної творчості... 1 38.03kb.
Наказ №748 Про підсумки обласних семінарів з науково-технічної творчості... 1 82.51kb.
Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної... 1 26.36kb.
Про підсумки проведення Всеукраїнських відкритих змагань з автомодельного... 1 46.42kb.
Наказ №07-05 Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу... 1 547.57kb.
31березня 2011 року відділом науково-технічної творчості Комунального... 1 47.45kb.
Наказ №418 Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Рівненській... 1 124.9kb.
Методичні рекомендації до обласної виставки-конкурсу технічної творчості 1 86.93kb.
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни український... 1 57.28kb.
Управління освіти І науки чернівецької обласної державної адміністрації... 5 1133.15kb.
Закон України Про здійснення державних закупівель (зі змінами) 1 24.92kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Результати участі в обласних та Всеукраїнських масових заходах з науково-технічної - сторінка №1/1
Результати

участі в обласних та Всеукраїнських масових заходах

з науково-технічної творчості учнівської молоді

учнів відділення науково - технічної творчості

Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова

В 2010-2011 навчальному році




за

п.

Прізвище та ім’я учня

Школа,

клас

Назва масового заходу


Напрямок, секція, клас моделей

Дата

проведення

Сума балів

Результат

Прізвище та ініціали педагога (керівника гуртка)


1.

Солодка Жанна

ЕЗОШ №10, 10 кл

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

Витинанки та аплікації

9-10.11




Абс.

Самойленко Л.І.

2.

Змушко Катерина

НВК № 4, 8 кл.

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

Вітальні листівки та конверти

9-10.11




Абс.

Мельник Т.М.

3.

Воробйова Анна

НВК № 4,

6 кл.


Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

Настінні панно

9-10.11




1

Глухова І.М.

4.

Кушнір Ірина

ЕЗОШ №10, 7 кл

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

Об’ємні моделі в техніці оригамі

9-10.11




Абс.

Самойленко Л.І.

5.

Савчук Ольга

ЕЗОШ №10, 7 кл

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

Проекти художнього. оформлення інтер’єру

9-10.11




3

Філімонова Л.М.

6.

Маркевич Марина

ЕЗОШ №10, 7 кл

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

Композиція на площині

9-10.11




2

Мельник Т.М.

7.

Коваль Марія

ЕЗОШ №10, 7 кл

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

Вироби в техніці пап’є-маше

9-10.11




2

Філімонова Л.М.

8.

Носадчук Катерина

ЕЗОШ №10, 7 кл

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

Мобілі та кусудами

9-10.11




Абс.

Самойленко Л.І.

9.

Щепанівськии Віталій

ЗОШ № 11,

8 кл.


Обласна виставка-конкурс «Водний транспорт»

Сучасний. Судно

19-20.11




1

Криворучко Є.Г.

10.

Пушкар Олег

СЗШ № 15,

9 кл.


Обласна виставка-конкурс «Водний транспорт»

Сучасний. Корабель

19-20.11




4

Криворучко Є.Г.

11.

Криворучко Микола

НВК № 4,

3 кл.


Обласна виставка-конкурс «Водний транспорт»

Сучасний. Бронекатер

19-20.11




6

Криворучко Є.Г.

12.

Науменко Роман

НВК № 4,

6 кл.


Обласна виставка-конкурс «Водний транспорт»

Вітрильник. Бот Петра-І

19-20.11




5

Криворучко Є.Г.

13.

Рассадін Артем

МГГ № 2,

9 кл.


Обласна виставка-конкурс «Водний транспорт»

Військовий корабель майбутнього

19-20.11




6

Ревізов С.М.

14.

Костюченко Роман

ЗОШ № 1,

9 кл.


Обласна виставка-конкурс «Водний транспорт»

Цивільне судно майбутнього

19-20.11




8

Криворучко Є.Г.

15.

Федорчук Андрій

НВК № 4,

5 кл.


Обласна виставка-конкурс «Наземний транспорт»

Спортивний авто-мобіль «Формула-1»

19-20.11




4

Спрінчан Г.М.

16.

Чаюк Сергій

ЕЗОШ №10 3 кл.

Обласна виставка-конкурс «Наземний транспорт»

Автомобіль «Феррарі»

19-20.11




6

Спрінчан Г.М.

17.

Кичигин Сергій

НВК № 4,

3 кл.


Обласна виставка-конкурс «Наземний транспорт»

Військовий автомо-біль «Хаммер»

19-20.11




4

Спрінчан Г.М.

18.

Ревізов Олександр

НВК № 4,

5 кл.


Обласна виставка-конкурс «Повітряний транспорт»

Авіаційна техніка

19-20.11




6

Спрінчан Г.М.

19.

Костюк Андрій

ЗОШ № 1,

10 кл.


Обласний заочний конкурс програм для ПЕОМ

Комп’ютерні віруси

20.11




8

Андронюк Д.Д.

20.

Меркулова Анна

НВК № 4, 9 кл.

Обласна виставка-конкурс «Веселковий дивосвіт»

Панно-ліпка

26-27.11




Абс.

Мельник Т.М.

21.

Сарнецька Катерина

ЗОШ № 1,

6 кл.


Обласна виставка-конкурс «Веселковий дивосвіт»

Панно - бісер

26-27.11




5

Сальнікова О.Є.

22.

Поліщук Тамара

ЗОШ № 5, 4 кл.


Обласна виставка-конкурс «Веселковий дивосвіт»




26-27.11




2

Сальнікова О.Є.

23.

Пироженко Дар’я

МГГ № 2,

5 кл.


Обласна виставка-змагання у напрямку початкове технічне моделювання




3-4.12




1

Спрінчан Г.М.

24.

Шморгун Альона

ЕЗОШ № 10, 5 кл.

Обласна виставка-змагання у напрямку початкове технічне моделювання




3-4.12




1

Спрінчан Г.М.

25.

Щаслива Тетяна

ЕЗОШ № 10, 5 кл.

Обласна виставка-змагання у напрямку початкове технічне моделювання




3-4.12




2

Філімонова Л.М.

26.

Кушнір Ірина

№ 10, 7 кл.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

Паперопластика

10-11.12




Абс.

Самойленко Л.І.

27.

Поліщук Тамара

№ 5,4 кл.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

Бісероплетіння

10-11.12




3

Сальнікова О.Є.

28.

Длугаш Єлизавета

№ 2,6 кл.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

Ліплення

10-11.12




1

Філімонова Л.М.

29.

Тиріна Анастасія

№ 2, 6 кл.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

Колаж

10-11.12




За творчий задум

Філімонова Л.М.

30.

Обрадович Анастасія

№ 4,7 кл.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

Флористика

10-11.12




2

Глухова І.М.

31.

Олійник Ольга


№ 5,9 кл.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

Вироби з тканини,шкіри

10-11.12




1

Глухова І.М.

32.

Тимощук Олена


№ 10, 7 кл.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

Графіка

10-11.12




Абс.

Самойленко Л.І.

33.

Михальчук Катерина

НВК № 4,

5 кл.


Обласна виставка-конкурс «Скарбниця майстерності»

Художнє випилювання

21-22.01




8

Спрінчан Галина Миколаївна

34.

Давидова Анна

ЗОШ № 3,

9 кл.


Обласна виставка-конкурс «Скарбниця майстерності»

Просторова композиція

21-22.01




3

Глухова Інна Миколаївна

35.

Філімонова Юлія

ЖУК, 1 курс

Обласна виставка-конкурс «Скарбниця майстерності»

Настінне панно (соломка)

21-22.01




3

Філімонова Лариса Михайлівна

36.

Щепанівський Віталій

ЗОШ № 11, 8 кл.

Обласна виставка-конкурс «Скарбниця майстерності»

Різьблення

21-22.01




12

Спрінчан Галина Миколаївна

37.

Лялюшко Марія

ЗОШ № 3,

9 кл.


Обласна виставка-конкурс «Скарбниця майстерності»

Настінне панно (флористика)

21-22.01




3

Глухова Інна Миколаївна

38.

Мельничук Петро

ЗОШ № 12, 6 клас

Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Авіація,

Винищувач МіГ-29



4-5.02

47




Савенко Олег Анатолійович




Мельничук Петро

ЗОШ № 12, 6 клас

Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Бронетехніка, Танк Т-80 УД

4-5.02

67

5

Савенко Олег Анатолійович

39.

Савчук Роман

НВК № 4,

5 клас


Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Авіація, Винищувач МіГ-37

4-5.02

51




Савенко Олег Анатолійович




Савчук Роман

НВК № 4,

5 клас


Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Авіація, Винищувач PZL-P-7

4-5.02

47




Савенко Олег Анатолійович




Савчук Роман

НВК № 4,

5 клас


Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Авіація, Гелікоптер BELL-AH-1G "Кобра"

4-5.02

42




Савенко Олег Анатолійович




Савчук Роман

НВК № 4,

5 клас


Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Бронетехніка, Важкий танк IC-3M

4-5.02

57

6

Савенко Олег Анатолійович

40.

Лех Роман

ЕЗОШ № 10, 6 клас

Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Авіація, Гелікоптер "Wessex MK-I"

4-5.02

50

9

Савенко Олег Анатолійович




Лех Роман

ЕЗОШ № 10, 6 клас

Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Авіація, Гелікоптер "Ка-52"

4-5.02

51

5-6

Савенко Олег Анатолійович

41.

Павлюк Ілля

МГГ № 2,

4 клас


Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Авіація, Винищувач Міг-21

4-5.02

29




Савенко Олег Анатолійович




Павлюк Ілля

МГГ № 2,

4 клас


Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Діорама,

БТР "Скаут" М3



4-5.02

34




Савенко Олег Анатолійович

42.

Воронов Дмитро

ЕЗОШ № 10, 6 клас

Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Авіація, Гелікоптер UH-1B "HUEY"

4-5.02

63

6

Савенко Олег Анатолійович

43.

Доманський Дмитро

МГГ № 2,

7 клас


Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Автомобіль ГАЗ-АА

4-5.02

71

4

Савенко Олег Анатолійович




Доманський Дмитро

МГГ № 2,

7 клас


Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Автомобіль ЗІС-151 БМ-13

4-5.02

61

5

Савенко Олег Анатолійович

44.

Хімічук Роман

ЗОШ№ 12, 6 клас

Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Бронетехніка, САУ "ІСУ-152"

4-5.02

71

4

Савенко Олег Анатолійович




Хімічук Роман

ЗОШ№ 12, 6 клас

Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Бронетехніка, САУ "STUG-4G"

4-5.02

78

3

Савенко Олег Анатолійович

45.

Дідик Олексій

ЕЗОШ № 10, 6 клас

Обласна виставка-конкурс

«Стендове технічне моделювання»



Флот, Ескадрений міноносець "Impulsive"

4-5.02

44

7

Савенко Олег Анатолійович

46.

Сапун Ігор


ЗОШ № 7, 9 кл.

Обласний конкурс «Мирний космос»

Ракетно-космічна техніка


11-12.02

81

2

Смичок Анатолій Ілліч

47.

Лінкевич В’ячеслав

НВК № 4,

9 кл.


Обласний конкурс на краще володіння персональним комп’ютером

Місrosoft Access

25-26.03

65




Андронюк Дмитро Дмитрович

48.

Прокопчук Віталій

ЕЗОШ № 10, 11 кл.


Обласний конкурс на краще володіння персональним комп’ютером

Місrosoft Word

25-26.03

79

3

Андронюк Дмитро Дмитрович

49.

Покритюк Валерій

ЕЗОШ № 10, 10 кл.


Обласний конкурс на краще володіння персональним комп’ютером

Місrosoft Eхсеl

25-26.03

89

1

Андронюк Дмитро Дмитрович

50.

Панчук Олексій

ЕЗОШ № 10, 11 кл.


Обласний конкурс на краще володіння персональним комп’ютером

Місrosoft Power Point

25-26.03

75

3

Андронюк Дмитро Дмитрович

51.

Столяр Дмитро

НВК № 4,

11 кл.


Обласний конкурс на краще володіння персональним комп’ютером

Microsoft Office

25-26.03

95

1

Андронюк Дмитро Дмитрович

52.

Панчук Олексій

ЕЗОШ№10, 11 кл.

Обласний заочний фотоконкурс «Моя Україно!»

Старша вікова група «Рослинний дивосвіт»

31.03




1

Андронюк Дмитро Дмитрович

53.

Пироженко Дар’я

МГГ № 2,

5 кл.


Всеукраїнський конкурс з ПТМ серед учнів молодшого шкільного віку

9-10 років

14-17.04

82,3

7

Спрінчан Г.М.

54.

Яковлєв Олександр

ЗОШ № 11,

3 кл.


Всеукраїнський конкурс з ПТМ серед учнів молодшого шкільного віку

7-8 років

14-17.04

59,14

23

Яковлєва Н.А.

55.

Поліщук Тамара

ЗОШ № 5, 4 кл.

Обласна виставка-конкурс «Великодні писанки»

6-10 років

15-16.04

85

1

Сальнікова Олена Євгенівна

56.

Сарнецька Катерина


ЗОШ № 1, 6 кл.

Обласна виставка-конкурс «Великодні писанки»

11-13 років

15-16.04

74

4


Сальнікова Олена Євгенівна

57.

Ігнатюк Тетяна

ЗОШ № 7,

6 кл.


Обласна виставка-конкурс «Великодні писанки»

11-13 років

15-16.04

88

1

Сальнікова Олена Євгенівна

58.

Лесик Валерія

СЗШ № 15,

6 кл.


Обласна виставка-конкурс «Великодні писанки»

14-15 років

15-16.04

77


3

Сальнікова Олена Євгенівна

59.

Пінчукова Вікторія

БПК , 1 курс

Обласна виставка-конкурс «Великодні писанки»

14-15 років

15-16.04

74

4

Сальнікова Олена Євгенівна

60.

Сичова Вікторія

Жит. уч. культ, 1 курс

Обласна виставка-конкурс «Великодні писанки»

16-17 років

15-16.04

74

4

Сальнікова Олена Євгенівна

61.

Михальчук Катерина

НВК № 4,

5 кл.


Обласна спартакіада з найпростіших автомоделей

Модель-копія з електричним двигуном на точність попадання

28-29.04

48

1

Спрінчан Галина Миколаївна

62.

Пироженко Дар’я

МГГ № 2, 5 кл.

Обласна спартакіада з найпростіших автомоделей

Контурна модель з електричним двигуном

28-29.04

58

2

Спрінчан Галина Миколаївна

63

Чуб Анастасія

НВК № 4,

5 кл.


Обласна спартакіада з найпростіших автомоделей

Контурна модель з електричним двигуном

28-29.04

46,6

5-6

Спрінчан Галина Миколаївна

64.

Федорчук Андрій

НВК № 4,

5 кл.


Обласна спартакіада з найпростіших автомоделей

Контурна модель з гумовим двигуном на розтяг

28-29.04

45

3

Спрінчан Галина Миколаївна

65.

Відорт

Максим

ЕЗОШ № 10, 3 кл.

Обласна спартакіада з найпростіших автомоделей

Контурна модель з гумовим двигуном на розтяг

28-29.04

38

5

Спрінчан Галина Миколаївна

66.

Радушинський Олександр

МГГ № 2, 3 кл.

Обласна спартакіада з найпростіших автомоделей

Контурна модель з гумовим двигуном на розтяг

28-29.04

41

4

Спрінчан Галина Миколаївна

67.

Венгер Вадим

НВК № 4,

8 кл.


Обласна спартакіада з найпростіших літаючих моделей

Схематична модель метального планера

28-29.04

48,68

3

Смичок Анатолій Ілліч

68.

Геращенко Арсеній

НВК № 4,

8 кл.


Обласна спартакіада з найпростіших літаючих моделей

Повітряний змій на висоту підйому

28-29.04

87

5

Смичок Анатолій Ілліч

69.

Криворучко Микола

НВК № 4, 3 кл.

Обласна спартакіада з найпростіших судномоделей

Військовий корабель до 500 мм.

28-29.04

94

1

Криворучко Є.Г.

70.

Ковальчук Ірина

ЕЗОШ № 10, 1 кл.


Обласна виставка-конкурс «ПТМ»

Ігри і атракціони

23-24.05

63

5

Філімонова Л.М.

71.

Скачков Нікіта

ЗОШ № 12, 4 кл.

Обл. виставка-конкурс «ПТМ»

Іграшки з елементами електротехніки

23-24.05

80

2

Спрінчан Г.М.


72.

Яковлєв Віталій

ЗОШ № 11, 2 кл.


Обл. виставка-конкурс «ПТМ»

Динамічні іграшки

23-24.05

74

4

Яковлєва Н.А.

73.

Чаюк Сергій

ЕЗОШ № 10, 3 кл.


Обл. виставка-конкурс «ПТМ»

Найпростіші авто-, авіа-, та судномоделі

23-24.05

88

А

Спрінчан Г.М.


74.

Яковлєв Олександр

ЗОШ № 11, 3 кл.


Обл. виставка-конкурс «ПТМ»

Орігамі та паперопластика

23-24.05

78,67

3

Яковлєва Н.А.


75.

Гедз Владислав

ЕЗОШ № 10, 4 кл.


Обл. виставка-конкурс «ПТМ»

Макети будівельних споруд

23-24.05

96

Абс

Самойленко Л.І.


76.

Білоусова Ірина

МГГ № 2, 3 кл.


Обл. виставка-конкурс «ПТМ»

Вироби в стилі народних мистецтв

23-24.05

70

Диплом за ориг.

Філімонова Л.М.


77.

Мельничук Петро

ЗОШ № 12, 6 кл

Відкрита Житомирська виставка «Стендове технічне моделювання»

Танк «Т-80 УД»

21.05




Диплом глядачів

Савенко О.А.

78.

Доманський Андрій

МГГ № 2,7 кл.

Відкрита Житомирська виставка «Стендове технічне моделювання»

Автомобіль «ГАЗ-АА»

21.05




3

Савенко О.А.

79.

Савчук Роман

НВК № 4, 5 кл.

Відкрита Житомирська виставка «Стендове технічне моделювання»

Важкий танк «КВ-2»

21.05




Диплом глядачів

Савенко О.А.

80.

Лех Роман

ЕЗОШ № 10, 6 кл.

Відкрита Житомирська виставка «Стендове технічне моделювання»

Вертоліт «Wessex MK-1»

21.05




Диплом глядачів

Савенко О.А.

81.

Воронов Дмитро

ЕЗОШ № 10, 6 кл.

Відкрита Житомирська виставка «Стендове технічне моделювання»

Вертоліт «UH-1»

21.05




Диплом глядачів

Савенко О.А.




Воронов Дмитро

ЕЗОШ № 10, 6 кл.

Відкрита Житомирська виставка «Стендове технічне моделювання»

САУ «Гвоздика 2С1»

21.05




3

Савенко О.А.

82.

Дідик Олексій

ЕЗОШ № 10, 6 кл.

Відкрита Житомирська виставка «Стендове технічне моделювання»

Винищувач «МІГ-25 ПД»

21.05




1

Савенко О.А.




Дідик Олексій

ЕЗОШ № 10, 6 кл.

Відкрита Житомирська виставка «Стендове технічне моделювання»

Навчально-тренувальний літак «TS-11 Iscra»

21.05




Диплом глядачів

Савенко О.А.

83.

Павлюк Ілля

МГГ № 2, 4 кл.

Відкрита Житомирська виставка «Стендове технічне моделювання»

Винищувач «МІГ-21»

21.05




Диплом глядачів

Савенко О.А.

84.

Рассадін Артем

МГГ № 2, 9 кл.

Відкрита Житомирська виставка «Стендове технічне моделювання»

Винищувач «PZL-7»

21.05




1

Савенко О.А.

85.


Ковтонюк Віталій

БК ПЕП,

3 к.


Обласна виставка-конкурс «Радіоконструювання»

Звуковідтворювальна апаратура, підсилювачі звукової частоти на акустичні системи

13-14.05




1

Смичок Б.І.




Ковтонюк Віталій

БК ПЕП,

3 к.


Обласна виставка-конкурс «Радіоконструювання»

Джерела живлення

13-14.05




1

Смичок Б.І.

86.

Папірник Андрій

ЗОШ № 17, 7 кл.

Обласна виставка-конкурс «Радіоконструювання»

Електронна гра та іграшка

13-14.05




1

Смичок Б.І.




Папірник Андрій

ЗОШ № 17, 7 кл.

Обласна виставка-конкурс «Радіоконструювання»

Електроніка

13-14.05




3

Смичок Б.І.

87.

Свідерський Олег

ЗОШ № 6, 8 кл.

Обласна виставка-конкурс «Радіоконструювання»

Джерела живлення

13-14.05




2

Смичок Б.І.




Свідерський Олег

ЗОШ № 6, 8 кл.

Обласна виставка-конкурс «Радіоконструювання»

Технологічне оснащення, раціоналізаторські винаходи

13-14.05




4

Смичок Б.І.




Свідерський Олег

ЗОШ № 6, 8 кл.

Обласна виставка-конкурс «Радіоконструювання»

Електроніка

13-14.05




3

Смичок Б.І.