Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міс - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 62.3kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 69.23kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 87.62kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 74.9kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 59.64kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 92.22kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 108.59kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 61.52kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 61.57kb.
Рішення № Про передачу в оренду без проведення конкурсів нежитлових... 1 87.3kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 73.73kb.
Рішення засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого... 1 80.57kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень - сторінка №1/1


КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

XI сесія VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
____________№_______________ПРОЕКТ

Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до статей 760 - 763 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 28 Закону України «Про статус народного депутата України», статей 5 та 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 вересня 2011 року № 34/6250, з метою ефективного використання нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва, враховуючи протокол засідання постійної комісії Київської міської ради з питань власності від 14 березня 2013 року № 144, Київська міська рада


ВИРІШИЛА:
1. Передати в оренду без проведення конкурсу нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва згідно з додатком.

2. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації укласти в установленому порядку договори оренди згідно з пунктом 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

Заступник міського голови –

секретар Київради Г. Герега


Подання:
Заступник голови Київської

міської державної адміністрації –

керівник апарату

О. Пузанов


Директор Департаменту

комунальної власності м. Києва


Д. Парфененко


Голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
О. Шевчук


Погоджено:
Заступник голови Київської

міської державної адміністрації


Р. Крамаренко


Начальник юридичного управління апарату
А. Бабіч


Голова Постійної комісії Київської

міської ради з питань власності


В. Дейнега


Секретар Постійної комісії Київської

міської ради з питань власності


П. Тесленко


Начальник Управління правового забезпечення секретаріату Київської міської ради
О. СвербиусПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Київської міської ради

«Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва»


  1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

До компетенції Київської міської ради належить здійснення повноважень територіальної громади міста Києва щодо володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі передача об'єктів права комунальної власності в оренду юридичним особам.

Відповідно до статті 28 Закону України «Про статус народного депутата України» Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією опрацьовано звернення народних депутатів України VII скликання:  • Ляпіної К.М. – одномандатний виборчий округ № 216;

  • Іллєнка А.Ю. – одномандатний виборчий округу № 215;

  • Чумака В.В. – одномандатний виборчий округ № 214;

  • Гриневич Л.М. – загальнодержавний багатомандатний округ,

надані для розгляду питання про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Відповідно до п. 11 «Положення про Апарат Верховної Ради України» затвердженого розпорядженням голови Верховної Ради України від 25.08.2011 № 769, завдання у сфері фінансового, господарського, матеріально-технічного та соціально-побутового забезпечення діяльності Верховної Ради України покладено на Апарат (через Управління справами) Верховної Ради України.

Управління справами Апарату Верховної Ради України є державною установою та відповідає вимогам, визначеним у абзаці четвертому частини четвертої статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», і має право отримати в орендне користування майно територіальної громади міста Києва без проведення конкурсу для розміщення приймалень народних депутатів України VII скликання та після прийняття відповідного рішення Київської міської ради укласти договори оренди відповідно до підпункту 8.8 пункту 8 Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011
№ 34/6250.

На засіданні постійної комісії Київради з питань власності (протокол від 14.03.2013 № 144) погоджено питання щодо передачі в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень територіальної громади міста Києва, які передані до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації доручено здійснити організаційно-правові заходи, визначені Положенням про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 № 34/6250.

Враховуючи наведене, а також враховуючи протокол засідання постійної комісії Київради з питань власності від 14.03.2013 № 144, Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією підготовлено проект рішення Київської міської ради про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва.


  1. Мета і шляхи її досягнення.

Даний проект підготовлений з метою забезпечення ефективного використання нерухомого майна територіальної громади міста Києва та забезпечення приміщеннями Управління справами апарату Верховної Ради України для створення громадських приймалень народних депутатів України.


  1. Правові аспекти.

Проект рішення розроблений відповідно до статей 760-763 Цивільного кодексу України, частини п’ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 28 Закону України «Про статус народного депутата України», статей 5 та 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна, Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 № 34/6250, пункту 11 Положення про Апарат Верховної Ради України затвердженого розпорядженням голови Верховної Ради України від 25.08.2011 № 769.

Згідно з пунктом 1 проектом рішення пропонується передати в оренду без проведення конкурсу нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Згідно з пунктом 2 проектом рішення доручається Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації укласти в установленому порядку договори оренди нежитлових приміщень, переданих в оренду згідно з пунктом 1.


  1. Фінансово-економічне обґрунтування.

Прийняття та реалізація даного рішення не потребує додаткових витрат з бюджету міста Києва.


  1. Прогноз результатів.

Прийняття та реалізація даного проекту рішення забезпечить здійснення містом Києвом столичних функцій, дозволить укласти договори оренди та сприятиме ефективному використанню нежитлових приміщень територіальної громади міста Києва, створення сприятливих умов для роботи народних депутатів України VII скликання з громадянами, об’єднаннями громадян, трудовими колективами підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, органам державної влади та місцевого самоврядування, органами самоорганізації населення, розташованими на території міста Києва, забезпечення безперервного зв’язку між виборцями та народним депутатом та здійснення громадського контролю за діяльністю народних депутатів України.

Директор Департаменту

комунальної власності м. Києва Д. Парфененко
Додаток до рішення

Київської міської ради

____________ № ________

Перелік


нежитлових приміщень територіальної громади міста Києва, які передаються в оренду без проведення конкурсу


№ п/п

Повна назва орендаря, його форма власності та форма фінансування

Адреса об’єкта нерухомості та загальна площа

Призначення, характеристика об’єкта оренди та орендована площа, кв. м

Ставка орендної плати

Строк на який укладається договір оренди

1

2

3

4

5

7

Орендодавець – Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація

Балансоутримувач – Комунальне підприємство «Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва»Управління справами апарату верховної ради україни
Форма власності – державна

Форма фінансування – бюджетнаХарківське шосе, 7

Дніпровський район,

ЖБк – 5-поверховий,

Площа, кв. м – 198,80Розміщення приймальні народного депутата України VII скликання Ляпіної К.М.
Підвал

Площа, кв. м – 72,301 грн. на рік

2 роки 364 дніУправління справами апарату верховної ради україни
Форма власності – державна

Форма фінансування – бюджетнаКарбишева генерала вул., 16/2

Дніпровський район,

НБк – 2-поверховий,

Площа, кв. м – 417,48Розміщення приймальні народного депутата України VII скликання Іллєнка А.Ю.
1, 2 поверхи

Площа, кв. м – 87,801 грн. на рік

2 роки 364 дніУправління справами апарату верховної ради україни
Форма власності – державна

Форма фінансування – бюджетнаПопудренка вул., 18-А

Дніпровський район,

ЖБк – 5-поверховий,

Площа, кв. м – 65,60Розміщення приймальні народного депутата України VII скликання Чумака В.В.
1 поверх

Площа, кв. м – 65,601 грн. на рік

2 роки 364 дні

Продовження додатка1

2

3

4

5

7

Балансоутримувач – Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністраціїУправління справами апарату верховної ради україни
Форма власності – державна

Форма фінансування – бюджетнаВозз’єднання просп., 3-А

Дніпровський район,

Централізована бухгалтерія управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Площа, кв. м – 1970,00Розміщення приймальні народного депутата України VII скликання Гриневич Л.М.
1 поверх

Площа, кв. м – 48,001 грн. на рік

2 роки 364 дні

Заступник міського голови –секретар Київради Г. Герега