Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міс - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 69.23kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 87.62kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 74.9kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 87.77kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 59.64kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 92.22kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 108.59kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 61.52kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 61.57kb.
Рішення № Про передачу в оренду без проведення конкурсів нежитлових... 1 87.3kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 73.73kb.
Рішення № проект про продовження терміну дії договору оренди нежитлових... 1 90.2kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень - сторінка №1/1


КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХІ сесія VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
____________№_______________ ПРОЕКТ


Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
Відповідно до статей 760-763 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5 та 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 вересня 2011 року №34/6250, враховуючи протокол засідання постійної комісії Київської міської ради з питань власності від 19 лютого 2013 року № 142, Київська міська рада
ВИРІШИЛА:
1 Передати в оренду без проведення конкурсу нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва згідно з додатком.
2 Печерській районній в місті Києві державній адміністрації укласти в установленому порядку договір оренди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва згідно з пунктом1 цього рішення.
3 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

Заступник міського голови -

секретар Київради Г.Герега

Додаток


до рішення

Київської міської ради

________№__________

Нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, які передаються в оренду без проведення конкурсу
п/п


Повна назва орендаря, його форма власності та форма фінансування

Адреса та характеристика об’єкта нерухомості

Призначення, характеристика об’єкта оренди та орендована площа, кв.м

Ставка орендної плати

Ставка орендної плати без ПДВ у грн за

1 кв.м


Місячна орендна плата без ПДВ у грн

Строк, на який укладається договір оренди


1

2

3

4

5

6

7

8

ОРЕНДОДАВЕЦЬ – ПЕЧЕРСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПІДПРИЄМСТВО ОТРИМУВАЧ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ – КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА«ДИРЕКЦІЯ З УПРАВЛІННЯ НЕЖИТЛОВИМ ФОНДОМ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА»

БАЛАНСОУТРИМУВАЧ- КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА «ЛИПКИЖИТЛОСЕРВІС»

1

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В МІСТІ КИЄВІ
Форма власності - державна
Форма фінансування – бюджетна


СУВОРОВА, №14/12,

Печерський район,

ЖБк - 4-поверховий ,

Площа, кв.м – 3282,10

РОЗМІЩЕННЯ БЮДЖЕТНОЇ УСТАНОВИ

1 поверх

Площа, кв.м – 255,20 кв.м.


1 грн. на

рік1 грн. на

рік1 грн. на

рік2 роки 364 дні


Заступник міського голови-

секретар Київради Г.Герега

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Київської міської ради

«Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва»


  1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

До компетенції Київської міської ради належить здійснення повноважень територіальної громади міста Києва щодо володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі передача об'єктів права комунальної власності в оренду юридичним особам.

Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією опрацьований пакет документів, наданий бюджетною установою – Головним управлінням Державної міграційної служби України в місті Києві, для розгляду питання надання в оренду нежитлових приміщень за адресою, вул. Суворова, 14/12, площею 255,20 кв. м з метою розміщення у зазначених нежитлових приміщеннях бюджетної установи. Зазначений заявник відповідає вимогам, визначеним у абзаці четвертому частини четвертої статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», і може отримати в орендне користування майно територіальної громади міста Києва без проведення конкурсу та після прийняття відповідного рішення Київської міської ради укласти договір оренди відповідно до підпункту 8.8 пункту 8 Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 №34/6250.

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності (протокол від 19.02.2013 № 142 п.1.3.8.) погоджено питання розміщення бюджетної установи – Головного управління Державної міграційної служби України в місті Києві в нежитлових приміщеннях територіальної громади міста Києва, переданих до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою, вул. Суворова,14/12 площею 255,20 кв. м.

Печерській районній в м. Києві державній адміністрації доручено підготувати відповідний проект рішення Київської міської ради для подальшого розгляду на пленарних засіданнях Київради.

Враховуючи що відповідно до підпункту 8.8 пункту 8 Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 № 34/6250, договір оренди укладається із заявником за рішенням Київської міської ради, а також враховуючи доручення постійної комісії Київської міської ради з питань власності від 19.02.2013 №142 п. 1.3.8., Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією підготовлено проект рішення Київської міської ради про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва Головному управлінню Державної міграційної служби України в місті Києві за адресою вул. Суворова, 14/12 площею 255,20 з метою розміщення у зазначених приміщеннях бюджетної установи.

  1. Мета і шляхи її досягнення.

Даний проект підготовлений з метою забезпечення ефективного використання нерухомого майна територіальної громади міста Києва та укладання договору оренди нежитлових приміщень територіальної громади міста Києва без проведення конкурсу.

  1. Правові аспекти.

Проект рішення розроблений відповідно до статей 760-763 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5 та 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення Київської міської ради від22.09.2011 №34/6250 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва».

Згідно з пунктом 1 проектом рішення пропонується передати в оренду нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва. Згідно з пунктом 2 доручається Печерській районній в місті Києві державній адміністрації укласти в установленому порядку договір оренди нежитлових приміщень, переданих в оренду згідно з пунктом 1.  1. Фінансово – економічне обґрунтування.

Прийняття та реалізація даного рішення не потребує додаткових витрат з бюджету міста Києва.
  1. Прогноз результатів.

Прийняття та реалізація даного проекту рішення забезпечить здійснення містом Києвом столичних функцій, дозволить укласти договір оренди без проведення конкурсу та сприятиме ефективному використанню нежитлових приміщень територіальної громади міста Києва.Директор Департаменту

комунальної власності м. Києва Д. Парфененко