Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенд - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 61.57kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 73.73kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 108.59kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 62.3kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 87.77kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 59.64kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 69.23kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 74.9kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 92.22kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 87.62kb.
Рішення № Про передачу в оренду без проведення конкурсів нежитлових... 1 87.3kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 62.3kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності - сторінка №1/1


КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХІ сесія VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
____________№_______________ПРОЕКТ

Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди
Відповідно до статей 760-763 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5 та 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 вересня 2011 року №34/6250, з метою ефективного використання нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва та враховуючи, що за результатами вивчення попиту на об'єкт оренди подано одну заяву, протокол засідання постійної комісії Київської міської ради з питань власності від 13 листопада 2012 року №134, Київська міська рада
ВИРІШИЛА:
1 Передати в оренду нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди згідно з додатком.
2. Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації укласти в установленому порядку договір оренди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва згідно з пунктом1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

Заступник міського голови –

секретар Київради Г. Герега

Додаток

до рішення

Київської міської ради

____________ № ____________
Нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва,

які передаються в оренду єдиному претенденту на право оренди
п/п


Повна назва орендаря, його форма власності та форма фінансування

Адреса та характеристика об’єкта нерухомості

Призначення, характеристика об’єкта оренди та орендована площа, кв.м

Орендна платаСтавка орендної плати без ПДВ за

1 кв.м у грнМісячна орендна плата без ПДВ у грн

Строк, на який укладається договір оренди
1

2

3

4

5

6

7

8


ОРЕНДОДАВЕЦЬ – ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


БАЛАНСОУТРИМУВАЧ – комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Дарницького району м. Києва

1

комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр №1 Дарницького району м. Києва» Форма власності - комунальна Форма фінансування – утримується за рахунок місцевого бюджету

вербицького, №5 Дарницький район

НБк - 6-поверховий Площа, кв.м – 20207,00розміщення закладу охорони здоров'я комунальної власності, що утримується за рахунок місцевого бюджету
1, 2, 3, 5 поверхи

Площа, кв.м – 6131,801 грн на рік


1 грн на рік

1 грн на рік


2 роки 364 дні

ЗАСТУПНИК МIСЬКОГО ГОЛОВИ -

СЕКРЕТАР КИЇВРАДИ Г.ГЕРЕГА

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Київської міської ради

«Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди»  1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

До компетенції Київської міської ради належить здійснення повноважень територіальної громади міста Києва щодо володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі передача об'єктів права комунальної власності в оренду юридичним особам.

У газеті “У озера” №36 (778) від 19 жовтня 2012 року опубліковано оголошення про намір передати в оренду об'єкти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва. Протягом 10 робочих днів Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація з метою вивчення попиту реєструвало заяви від претендентів на право оренди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва, вказаних у оголошенні.

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності (протокол від 13.11.2012 №134) розглянуто інформацію Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації щодо результатів вивчення попиту на об'єкт оренди та погоджено укладання договору оренди з єдиним претендентом на право оренди. Дарницькій районні в місті Києві державній адміністрації доручено підготувати відповідний проект рішення Київської міської ради.

Враховуючи, що відповідно до підпункту 4.11 пункту 4 Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 № 34/6250, договір оренди нежитлових приміщень площею понад 100,0 кв.м. укладається із заявником за рішенням Київської міської ради, а також враховуючи доручення постійної комісії Київської міської ради з питань власності підготовлено проект рішення Київської міської ради про передачу нежитлових приміщень єдиному претенденту на право оренди та про укладення відповідного договору оренди.


  1. Мета і шляхи її досягнення.

Даний проект підготовлений з метою забезпечення ефективного використання нерухомого майна територіальної громади міста Києва та укладання договору оренди нежитлових приміщень територіальної громади міста Києва з єдиним претендентом на право оренди.
  1. Правові аспекти.

Проект рішення розроблений відповідно до статей 760-763 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5 та 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 № 34/6250.

Згідно з пунктом 1 проектом рішення пропонується передати нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва в оренду за результатами вивчення попиту єдиному претенденту на право оренди.

Згідно з пунктом 2 проектом рішення доручається Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації укласти в установленому порядку договір оренди нежитлових приміщень, переданих в оренду єдиному претенденту на право оренди згідно з пунктом 1.

  1. Фінансово – економічне обґрунтування.

Прийняття та реалізація даного рішення не потребує додаткових витрат з бюджету міста Києва.
  1. Прогноз результатів.

Прийняття та реалізація даного проекту рішення забезпечить здійснення містом Києвом столичних функцій, дозволить укласти договір оренди з єдиним претендентом на право оренди нежитлових приміщень територіальної громади міста Києва та сприятиме ефективному використанню нежитлових приміщень територіальної громади міста Києва.Голова Дарницької районної в місті

Києві державної адміністрації С. Вітковський