Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенд - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 61.52kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 73.73kb.
Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної... 1 108.59kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 62.3kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 87.77kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 59.64kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 69.23kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 74.9kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 92.22kb.
Рішення № проект про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових... 1 87.62kb.
Рішення № Про передачу в оренду без проведення конкурсів нежитлових... 1 87.3kb.
Найменування: Регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини... 1 53.2kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення № проект про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності - сторінка №1/1


КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХІ сесія VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
____________№_______________ПРОЕКТ


Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди
Відповідно до статей 760-763 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5 та 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 вересня 2011 року №34/6250, з метою ефективного використання нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва та враховуючи, що за результатами вивчення попиту на об'єкт оренди подано одну заяву, протокол засідання постійної комісії Київської міської ради з питань власності від 9 жовтня 2012 року № 131, Київська міська рада
ВИРІШИЛА:
1 Передати в оренду нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди згідно з додатком.
2. Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації укласти в установленому порядку договір оренди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва згідно з пунктом1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.
Заступник міського голови –

секретар Київради Г. Герега


Додаток

до рішення

Київської міської ради

____________ № ____________


Нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва,

які передаються в оренду єдиному претенденту на право оренди
п/п


Повна назва орендаря, його форма власності та форма фінансування

Адреса та характеристика об’єкта нерухомості

Призначення, характеристика об’єкта оренди та орендована площа, кв.м

Ставка орендної платиСтавка орендної плати без ПДВ за

1 кв.м у грнМісячна орендна плата без ПДВ у грн

Строк, на який укладається договір оренди
1

2

3

4

5

6

7

8


ОРЕНДОДАВЕЦЬ – ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯБАЛАНСОУТРИМУВАЧ – УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДАРНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


1

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СПОРТ І ДІТИ»
Форма власності – приватна

Форма фінансування - госпрозрахунковаВУЛ. КНЯЖИЙ ЗАТОН, 12-А

Дарницький район,

НБ – 4 поверховий,

Київська інженерна гімназія

Площа, кв.м – 22559,00


ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЗВІЛЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА
1 поверх

Площа, кв.м – 135,70
1%


0,29

2,18 грн. за год. (погодинна оренда

– 4,5 год. в тиждень)

Пн.1,5 год.:17.30-19.00

Ср.1,5 год.:17.30-19.00

Пт.1,5 год.:17.30-19.00


2 роки 364 дні

Заступник міського голови -

секретар Київради Г.Герега

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Київської міської ради

«Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва єдиному претенденту на право оренди»


  1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

До компетенції Київської міської ради належить здійснення повноважень територіальної громади міста Києва щодо володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі передача об'єктів права комунальної власності в оренду юридичним особам.

Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією у газеті «Дарницька панорама» № 05 за 3 вересня 2012 року опубліковано оголошення про намір передати в оренду об'єкт, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва. Протягом 10 робочих днів Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація з метою вивчення попиту реєструвала заяви від претендентів на право оренди нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, вказаного у оголошенні.

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності (протокол від 09.10.2012 № 131) розглянуто інформацію Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації щодо результатів вивчення попиту на об'єкт оренди та погоджено укладання договору оренди нежитлових приміщень загальною площею 135,70 кв.м у буд. № 12-А на вул. Княжий Затон з єдиним претендентом на право оренди – Благодійним фондом Стели Захарової «Спорт і діти», який відповідно до установчих документів має назву – Благодійний фонд «Спорт і діти». Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації доручено підготувати відповідний проект рішення Київської міської ради.

Враховуючи, що відповідно до підпункту 4.11 пункту 4 Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 № 34/6250, договір оренди нежитлових приміщень площею понад 100,0 кв.м укладається із заявником за рішенням Київської міської ради, а також враховуючи доручення постійної комісії Київської міської ради з питань власності, Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією підготовлено проект рішення Київської міської ради про передачу нежитлових приміщень єдиному претенденту на право оренди – Благодійному фонду «Спорт і діти» та про укладання відповідного договору оренди.


  1. Мета і шляхи її досягнення.

Даний проект підготовлений з метою забезпечення ефективного використання нерухомого майна територіальної громади міста Києва та укладання договору оренди нежитлових приміщень, загальною площею 135,70 кв.м у буд № 12-А на вул. Княжий Затон з єдиним претендентом на право оренди - Благодійним фондом « «Спорт і діти».
  1. Правові аспекти.

Проект рішення розроблений відповідно до статей 760-763 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5 та 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 № 34/6250.

Згідно з пунктом 1 проектом рішення пропонується передати нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва в оренду за результатами вивчення попиту єдиному претенденту на право оренди.

Згідно з пунктом 2 проектом рішення доручається Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації укласти в установленому порядку договір оренди нежитлових приміщень, переданого в оренду єдиному претенденту на право оренди згідно з пунктом 1.
  1. Фінансово – економічне обґрунтування.

Прийняття та реалізація даного рішення не потребує додаткових витрат з бюджету міста Києва.
  1. Прогноз результатів.

Прийняття та реалізація даного проекту рішення забезпечить здійснення містом Києвом столичних функцій, дозволить укласти договір оренди з єдиним претендентом на право оренди нежитлових приміщень та сприятиме ефективному використанню нежитлових приміщень територіальної громади міста Києва.Голова Дарницької районної в місті

Києві державної адміністрації С. Вітковський