Рішення №11 12/12 06 вересня 2012 року м. Новоселиця - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Рішення №11 12/12 06 вересня 2012 року м. Новоселиця - сторінка №1/1

УКРАЇНА

НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІ чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ № 11 - 12/12
06 вересня 2012 року м. Новоселиця
Про припинення діяльності Комунальної установи «Новоселицьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро»
У зв’язку з неможливістю ефективного налагодження роботи Комунальної установи «Новоселицьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро», враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань законності, захисту прав громадян та надзвичайних ситуацій та з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, керуючись розділом 7 Статуту Комунальної установи «Новоселицьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро», статтями 59, 60 Господарського Кодексу України, пунктом 2 статті 105 Цивільного Кодексу України, пунктом 20 частини 1 статті 43 та частиною 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Припинити діяльність шляхом ліквідації Комунальної установи «Новоселицьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро», ідентифікаційний код 02469770, юридична адреса: 60300 , Чернівецька область, м.Новоселиця, вул.Чапаєва,7.

2.Затвердити комісію з ліквідації установи у складі:

Голова комісії:

-Обершт Микола Васильович - начальник відділу комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій районної ради;

Заступник голови комісії:

-Фірман Іван Петрович - в.о. директора Комунальної установи «Новоселицьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро»;

Член комісії:-Паскар Людмила Іванівна - головний бухгалтер Комунальної установи «Новоселицьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».
3.Ліквідаційній комісії:

3.1.Подати в 3-х денний термін з моменту прийняття рішення оголошення в засоби масової інформації про припинення діяльності Комунальної установи «Новоселицьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» та необхідні документи державному реєстратору відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців».

3.2.Встановити двомісячний термін для пред’явлення кредиторами вимог з дня опублікування оголошення про ліквідацію в спеціальному бюлетені державної реєстрації та газеті «Слово правди».

3.3.Провести до 15 вересня 2012 року інвентаризацію основних засобів і зобов’язань установи.

3.4.Після закінчення терміну для пред’явлення вимог кредиторами та їх задоволення чи відхилення відповідно до вимог частини 8 статті 111 Цивільного Кодексу України подати на затвердження районній раді ліквідаційний баланс установи.

3.5.Документи постійного зберігання передати в районний архів.

3.6.Забезпечити проведення інших відповідних процедур з ліквідації установи, передбачених чинним законодавством України.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Горбатюка В.Т. та постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Томулець А.К.).Голова районної ради Д.Шова